Evlenmek İsteyen Bayanlar Tanışmak İstiyorum

Adım Zehra. Evlenmek İsteyen Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Zehra, Ankara Dikmen’de yaşıyorum. 54 yaşındayım ve evlenmek için buradayım. Yaşıma rağmen oldukça neşeli hareketli yaşamayı seven ve güler yüzlü birisiyim. Aynı zamanda kendimi eğer bir kelime ile ifade etmem gerekirse duygusal biriyim diyebilirim. Bu yüzdende sevgi ve aşk benim hayatımda önemli bir yer tutuyor. Sevgisiz bir hayat benim için sıkıcı ve aynı zamanda böyle bir hayatı yaşamaya değer bir hayat olarak görmem. Evlilik tabi ki sevgili olmaya ve flört etmeye benzemiyor çok daha ciddi ve sorumluluk gerektiren bir durum olduğu için karar vermeden önce birçok kez düşünmek zorunda kalıyorum.

Ben yaptığım ilk evlilikten asla pişman değilim gerçekten çok güzel günler yaşadım ve eşimede güzel günler yaşattığıma inanıyorum. Fakat bazen hayat bizi çok daha farklı noktalara savurup sevdiklerimizden ayırabiliyor. Neden boşandığımı evliliğimin neden bittiği konusuna burada girmek ve sıkıcı bir muhabbet olsun istemiyorum. Hayattan bu yaştan sonra beklentim sadece biraz huzur bulabilmek ve bu huzuru sağlayabilecek kişiyle tanışabilmek. Tahmin ediyorum ki biz çok erkek evleneceği kadının hem bakımlı güzel olmasını hemde yeri geldiği zaman ağırbaşlı yeri geldiği zamanda çok eğlenceli olmasını ister. Kadının sürekli ağırbaşlı ve durgun olması erkeğe biraz sıkıcı gelecektir, bunu tahmin edebiliyorum. Bütün bu söylediklerimin hepsinin bende olduğunu söylesem herhalde kendini övmüş ve abartmış olmam.

Ankara Dikmen’de kısa süre öncesine kadar ailemle beraberdim fakat şimdi yalnızım. Evleneceğim kişinin çocuksuz olmasını daha çok istiyorum ama yetişkin kendi hayatını kurmuş çocukları olan birisinede diğer yönlerden anlaşabildikten ve güvendikten sonra hayır diyemem. Böyle biriylede tanışmayı kabul edebilirim. Ayrıca tanışacağım kişinin kesinlikle temiz ve bu konuda titiz birisi olmasını isterim. Temiz olmayan temizliğine dikkat etmeyen birisiyle kesinlikle beraber olmam, bu konuda çok hassas bir kadınım. Bu söylediklerinden yola çıkarak benimle uyumlu bir evlilik hayatı kurabileceğine inanan görüşebileceğimiz yakın çevreden olan beyler varsa konuşabiliriz.

Evlenmek İsteyen Bayan İlanları

Ülkemizin her yerinden ve yurt dışından evlenmek isteyen ve tıpkı kendisi gibi evlenmek için internet ortamında bayanlarla tanışmak isteyen erkeklerle arkadaşlık kurmak isteyen bayanlar için bu sayfamızı oluşturduk. Bu sayfamızın sayesinde aradığınız aşkı ve sevgiyi bulabilir devamından mutlu bir aile kurarak güzel günler yaşayabileceğiniz evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Ancak bütün bunları yaşamak için öncelikle sayfamızda evlilik ve arkadaşlık ilanı vermelisiniz ya da mevcut olan ilanlara mesaj yazarak yani ilan sahibine kendinizi ifade etmelisiniz. İnternet ortamından ve arkadaşlık sitelerinden her gün çok sayıda kişi arkadaş olmakta tanışıp evlenmektedirler. Bizlerde islamisayfalar.com olarak 2022 yılına ait en güncel evlilik ilanlarını bu sayfamızdan sizler için paylaşıyoruz. Evlilik konusunda ciddi ve kararlıysanız bu sayfamızdaki ilanları kesinlikle incelemelisiniz. Çünkü bu sayfamızda genç ya da olgun hemen her yaştan bayanların ve erkeklerin evlilik ilanlarını bulacaksınız.

32 Yaşımdayım. Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar İzmir’den Yasemin ben. 32 yaşındayım. Bekarım hiç evlilik yapmadım fakat evlilik için artık kendimi hazır hissediyorum. Çevremde bunu bana daha çok hissettirecek evliliği düşündürecek kimse karşıma çıkmayınca bu ilanı yazmak istedim. Hayatın çok kısa olduğunun ve bazı şeylerin uzun süre ertelenemeyeceğinin farkındayım. Özellikle evlilik konusunda bence karar verdiğiniz an bu kararı uygulamaya geçirmeliyiz, çünkü evlilik konusunda geç kalmak hayatımızı birçok yönden olumsuz etkileyebilir. Her şeyden önce bir kadının en çok yaşamak istediği annelik duygusundan mahrum bırakabilir.

Özellikle bu yüzden ben bu konuyu daha fazla ertelemek istemedim ve evlilik konusunda kesin kararlıyım. Burada İzmir Göztepe’de ailemle beraberim. Burada özel bir şirkette çalışıyorum ve işimden son derece memnunum. Beni maddi olarak tatmin etmesinin yanı sıra psikolojik olarakta severek yaptığım için bana iyi geliyor. Evinde oturup sadece akşam olunca kocasının eve gelmesini bekleyen kadınlardan birisi olmak istemem. Evlendikten sonrada çalışmak istiyorum çünkü çalışan bir kadın olmak bana iyi geliyor. Benim evlenmek isteyeceğim kişi her şeyden önce ahlaklı ve dürüst olmalıdır çok fazla hiperaktif ve şımarık davranışları olan kişilerden nefret ederim.

Tabi ki böyle birisiyle evlenmeyi isteyecek değilim. Modern bir kadınım ve tıpkı benim gibi açık görüşlü ahlaklı ve karakteri düzgün birini isterim. Karşındaki kim olursa olsun küçük görmem, hor görmeyi istemem ve herkese karşı saygılı davranırım. Özellikle sevdiklerime karşı sevgi ve saygı konusunda çok daha hassas davranırım. Bir kadına nasıl davranacağını bilmeyen kişiler lütfen bana mesaj yazmasın. Ahlakı düzgün kibar davranabilen ve tabi ki eşine her zaman sadık kalabilecek kişiler yazsınlar. İzmir’i çok sevdiğim ve evlendikten sonrada aileme yakın olmak istediğim için İzmir dışından biriyle görüşmek tanışmak ya da evlenmek istemiyorum. Lütfen sadece İzmir’de yaşayan kişiler yazsınlar.

Mersin’de Yaşıyorum. Evlenmek İsteyen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Yusuf Mersin’de yaşıyorum. 30 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. Evlilik konusunda kendimden emin ve kararlı olduğum için bir an önce evlenmek istediğimden dolayı bu ilanı yazmaya bir bakıma mecbur kaldım. Çünkü çevremde bana evliliği hissedecek hiçbir bayan yok, zaten benim arkadaş çevremde ya da yaşadığım ortamda çok fazla bayan olduğuda söylenemez. Mersin merkezde yaşıyorum ve bilgisayarım mühendisliği yapıyorum. Ailem buraya yakın bir yerde yaşadığı için hafta sonlarında onların yanına gidiyorum çoğu zaman. İş hayatım çok yoğun olduğu için kendime fazla zaman ayırabilen birisi değilim. Bu şekilde bekar hayatı yaşamakta benim için çok zor oluyor.

Evlenmek istememin nedenlerinden biriside bir an önce çocuklarımın olmasını istiyorum. Ama tahmin ediyorum ki birçok kadın evlendikten hemen sonra çocuk sahibi olmak istemez. En azından birkaç yıl evliliğin tadını çıkarmak ve bir süre kendine zaman ayırmak ister. Açıkçası benimde niyetim ve isteğim bu yönde ama bir yerdende başlamak gerekiyor. Beklediğimiz boşa geçen her geçen gün hayatımızdan bir şeyler götürüyor ve bizi biraz daha yaşlandırıyor. İleride yeni çocuk sahibi olmuş yaşlı bir adam olmak istemiyorum. Çocuğumla arkadaş gibi olmak isterim. Bu yüzdende evlilik ve çocuk konusunda fazla gecikmeye istemiyorum.

Çok dindar birisi değilim ama dini değerlere önem veren bu konuda hassas birini arıyorum. Ben mütevazi bir aileden gelen bir erkeğim. Bu yüzden aşırı makyaj yapan aşırı dekolte giyen bir bayanla uyumlu olabileceğimi sanmıyorum. Biraz daha mütevazi yaşamayı tercih eden bir bayan olması gerekiyor. Çalışan bir bayan benim için daha iyi olabilir çünkü ailemizin ve çocuklarımızın geleceği için maddiyat ileride çok daha önemli olabilir ancak çalışmayan bir bayan benimle tanışmak ve evlenmek istersede çalışmıyor olmasını sorun edecek değilim. Bu elbette benim için bir sorun olmaz. Ahlakının düzgün karakterlerinden saygılı yaşı bana uygun bayanlar yazarlarsa rvlilik amaçlı tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*