Evlenmek İsteyen Bayanlar Tel No

Yakışıklı Erkekle Evlenmek Amaçlı Arkadaş Olmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Serpilay, 26 yaşımdayım ve evlenmek için yakışıklı olgun düzgün bir erkek arıyorum. Esmer bakımlı ve güzel bir kadınım. Bir çoğumuz için 26 yaş evlilik için belki erken olabilir ama ben psikolojik olarak evliliğe kendimi son derece hazır hissediyorum. Üniversite mezunuyum fakat şu an çalışmıyorum. Ama evlendikten sonra mutlaka çalışmak isterim. Ben evleneyim hayatımda tek bir erkeğin olmasını istediğim ve hayatım boyuncada o erkekle olmak istediğim için istiyorum. Sevgili olup flört etmek çok benim ruhuma uygun şeyler değil zaten bunları şimdiye kadar hep aynı filmi seyreder gibi sürekli yaşıyoruz.

Her seferinde sevdiğimizi düşündüğümüz aşık olduğumuz kişilerin ilgisizliğine hatta bazen ihanetlerine bile şahit olabiliyoruz. Ben bu kısır döngünün bir parçası olmamak için gerçek bir sevgi ve aşkı yaşamak istiyorum. Gerçek sevgi ve aşkın ise sadece evlilikte olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncelerimde kendime göre yanılma ihtimalim yok. Flört etmek ya da sevgili olmayı ben rüya görmeye benzetirim, çoğu zaman rüyadan uyandığınızda ise geriye yıpranmış hayallerimiz ve ayrılığın acısı kalıyor. Elbette ki evlendikten sonrada ayrılma yani evliliğimizin bitme ihtimali olacaktır. Ancak ben doğru kişiyi bulacağıma inancın tam olduğu için böyle bir ihtimali düşünmüyorum dahi.

İstanbul Ümraniye’de evli olan erkek kardeşimin evinde yaşıyorum. Biz aslen Adanalı’yız fakat ben Adana’da kalmak istemiyorum. Oradan uzaklaşmak istememin maddi manevi birçok sebebi var, o yüzden İstanbul’da yaşamayı seviyorum. Birçok kadının aksine küçük mütevazi bir hayat değil evlendikten sonra çok sayıda çocuğumun olduğu bir ev hayal ediyorum. Zaten çocukları çok severim ve onlarla ilgilenmeyi her zaman isterim, tabi ki kendi çocuklarımın sevgisi ve yeri ayrı olacaktır. Bu düşüncelerime katılan benimle aynı şeyleri isteyen ömrünü tek bir kadına adayabilecek beyler varsa yazsınlar ve tanışalım.

Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Kendisine hayat arkadaşı, eş arayan olgun erkekler ve bayanların telefon numaralarını bulacağınız siteler. Evlenmek ve yuva kurmak isteyen genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve WhatsApp profil fotoğrafları. Dini evlilik yapmak isteyen eş arayan türbanlı bayanların evlilik ilanları ve ücretsiz sohbet edebileceğiniz evlilik sayfaları. İkinci baharını yaşamak için kendisine hayat arkadaşı arayan 40 yaş üstü dul erkekler ve kadınlarla telefonda sohbet. Evlenmek için Suriyeli yalnız bayanlarla tanışmak isteyen Türk erkeklerinin telefon numaraları ve ücretsiz arkadaşlık ilanları. 2022 yılına ait dini evlilik yapmak isteyen türbanlı bayanların ve dindar erkeklerin güncel evlilik ilanları.

Evlilik İsteyen Zengin Elit Beyler Numara Yazsın, Tanışalım.

Merhaba, burada evlilik için arkadaş arayan olgun zengin ve karizmatik beyler varsa bana yazabilirler. Böyle biriyle tanışmak ve evlilik için arkadaşlık yapmak isterim. Bu arada benim ismim Efsun, İzmir’de yaşıyorum ve dul bir kadınım. 45 yaşında bakımlı kendine güvenen özgüveni yüksek biriyim. Hayatta hiçbir şeyin benim canımı sıkmasına ve moralimi bozmasına modumu düşürmesine izin vermem. Zaten hayat çok kısa ve sonuçta bir gün son bulacak. Bu durumda neden canını sıkıp hayatı kendime zehir edeyim ki, buna hiç gerek yok. Bunun yerine canımı sıkan her ne varsa hayatımdan çıkarmayı deniyorum.

Hayatımdan çıkaramasam dahi kafama takmam. Bir evlilik yapmış ayrılmış ve çocuksuz bir kadın olarak şimdi ikinci baharımı arıyorum, ancak benim aradığım özelliklerde birisi olursa ona cevap yazacağım. Bu yüzden kendinize ait bilgileri daha detaylı yazmanız gerekiyor. Öncelikle karakterinizin düzgün olması maddi olarakta zengin bir beyefendi olmanız gerekir. Maddi açıdan yetersiz karakter olarak zayıf kişiyi eş olarak hayatıma alamam. Hayvanları çok seviyorum ama çoğu zaman işim gereği uzun seyahatlere çıktığım için evimde hayvan besleyemiyorum. İzmir’de bir sigorta şirketinin bölge müdürlüğünde, bölge temsilcisi olarak çalışıyorum. İşim gereği çevre illere sık sık seyahatlerim oluyor. Yeniden bir evlilik yapabilmek için hem yaş olarak hem psikolojik olarak hazırım yalnız ilk evliliğimde yaşadığım sorunları tekrardan yaşamamak için özellikle zengin ve düzgün karakterli birini arıyorum.

Evlenmiş ve boşanmış ayrıca uzun zamandır hiç kimseden sevgi ve aşkı görmemiş bir kadın olarak sevginin ve kutsal bir birliktelik olan evliliğin kıymetini çok iyi biliyorum. Hiç kimse kusursuz ve mükemmel olmadığı gibi benimde farkında olduğum ya da olmadığım kusurlarım olabilir. Mesela ben gereğinden fazla inatçı bir kişiliğe sahibim. Sevmediğim özelliklerinden birisidir bu. Ayrıca kusur sayılır mı emin değilim ama birini sevdiğim zaman çok güveniyorum, sevmediğim zamanda o kişiye karşı aşırı bir nefret oluyor bende. Hangisi olursa olsun bu bana zarar veren özelliklerimden biridir. Olabildiğince kendimi detaylı tanıtmaya çalıştım ve bana yazacak kişilerdende aynı şekilde detaylı olarak kendilerini anlatmalarını istiyorum.

Dul Erkeğim. Evlenmek İçin Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Feyyaz. İstanbul Kadıköy’de yaşıyorum meslek olarak kaplanlık yapıyorum. Eskiden uzun seyahatlere çıkmak hoşuma gidiyordu ve uzun seferlere hidiyordum ama artık yaşım ilerledikçe uzun seyahatleri kaldıramaz oldum. Bu yüzden şehir içi vapur seferlerinde kaptanlık yapıyorum. Burada ikinci evliliğimi kısmet olursa yapmak istiyorum. Hayatta her şeyden çok sevdiğim bir kızım var ve şu an üniversite okuyor. Kızımla birlikte yaşıyoruz. Şimdiye kadar ikinci bir evliliği düşünmedim çünkü bunun için kızımın biraz daha büyümesini ve yetişkin bir insan olmasını bekledim.

Kızım küçükken evlilik yapmam hem benim için hem evleneceğim kadın için hemde kızım için sorun olabilirdi. Ama şu anda bu bakımdan hiçbir sorun yaşayacağımı zannetmiyorum, şu anda evlilik yapmamı en az benim kadar kızımda istiyor. Ćünkü o da artık benim yalnız olmamı istemiyor ve beni daha mutlu görmek istiyor. Şimdiye kadar baba ve kız olarak birbirimize her anlamda destek olduk. Birbirimize tutunarak hayatta mutluluğu yaşamaya çalıştık. Buradan biriyle tanışabilirsem kızımla iyi bir arkadaş olacağını eminim.

En büyük hayalim kızımla iyi anlaşabilecek ve bana huzur verebilecek güzel bakımlı bir hanımefendi ile tanışabilmek böyle biriyle tanışabilirsem emin olun sevgime ve aşkımı sonuna kadar sadık kalacak bir erkeğim. Her kadın evlenmek isteyeceği erkeğin maddi durumunu merak eder ve durumunun iyi olmasını ister. Bu konuda emin olabilirsiniz ki herhangi bir sıkıntım yok. Yeniden kuracağımız aileye çok iyi bakabilecek durumdayım. Bana yazmak ve tanışmak isterseniz istediğiniz her yerden gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz ancak İstanbul’da yaşamak zorundayız, bunu bilmenizi isterim. Niyeti ciddi olan ve evlilik hayatını olumsuz etkilemeyecek büyük sorunları olmayan bayanlar mesaj yazarlarsa tanışabiliriz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*