Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yaşım 45. Genç Erkekle Evlilik Düşünüyorum.

45 yaşındayım, Muğla Dalaman’da yaşıyorum ve kendimden daha genç bir erkekle rvlilik amaçlı tanışarak bir süre arkadaşlık yapmayı düşünüyorum. Arkadaşlık sitesinden tanışarak bir ilişki yürütmek hatta devamında evlilik düşünmeyi yadırgayanlar ya da beni bu konuda eleştirebilecek olanlar varsa lütfen birbirimizden uzak durmayı tercih edelim. Ben her yönden rahat yaşayan ve stresten uzak durmaya çalışan bir kadınım. Bana sıkıntı verip strese sokacak hiçbir şeyi ve kimseyi hayatımda istemem. Şimdiye kadar evlenmedim çünkü evlenmeyi düşünecek kadar fırsatım olmadı.

Özellikle iş hayatımın yoğun olması ve kendime çok fazla zaman ayıramamış olmam aşk ve sevgi gibi bazı duygulardan uzak yaşamama neden oldu. Aradan geçen bunca zamandan sonra anladım ki hayatın koşturmacası ve yapmamız gereken işler ve sorumluluklar hiçbir zaman bitmiyor, her zaman yenileri ekleniyor. Şimdi daha iyi anlıyorum ki aslında en büyük sorumluluğumuz kendimizedir. Kendinize zaman ayırıp kendimizi mutlu edemedikten sonra çevremizdeki herkesi mutlu etmenin ne anlamı olabilir ki. Üstelik kendini mutlu edemeyende hiç kimseye mutlu edemez bana kalırsa.

Muğla’da bana ailemden kalan bir oteli işletiyorum. Aslında oteli devralmak zorunda kalmadan önce hiç iş tecrübem yoktu, bu yüzdende iş ortamına adapte olmam biraz zor olsada verdiğim mücadele sonucunda başarılı bir iş kadını olduğumu düşünüyorum. Güçlü çalışan ne istediğini bilen kararlı bir kadınım ve evleneceğim erkeğinde benim gibi bir kadını arzu ediyor olması gerekir. Tıpkı benim gibi hayatına çok az kadın girmiş ya da hiçbir kadının hayatına giremediği bir erkeği tanımak istiyorum. Benim buradaki amacım kesinlikle evlenmek fakat evlilik için yaş olarak 40 yaş ve daha genç olan bir erkeği tanımak isterim. 40 yaşının üstünde olan beyler yazmasınlar lütfen. Bunun dışında bana uygun kişiler Muğla ve Ege’nin diğer illerinden isterlerse yazabilirler.

Evlenmek İsteyen Bayan Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Kendi çevresinden evlilik için uygun eş adayı bulamayan bayanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz üyelik istemeyen ve ücret gerektirmeyen arkadaşlık ve sohbet siteleri. İslami ve dini evlilik yapmak isteyen olgun ve yalnız bayanları tanıyabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Evlenmek için erkek arkadaş arayan olgun ve yalnız bayanlarla tanışıp sohbet etmek ve evlilik amaçlı bir ilişki yürütmek isterseniz bu sayfamızda hayalinizdeki eşyalarını bulabilirsiniz. Evlenmek için genç erkek arayan olgun bayanla tanışmak isteyen erkeklerin telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Evlenmek isteyen ve olgun eş arayan zengin erkeklerle tanışabileceğiniz siteler. 2022 ve 2023 yıllarında Arkadaşlık sitesinden tanışarak evlenmek isteyen erkekler ve bayanların arkadaşlık ilanları. Güncel evlilik ve arkadaşlık ilanlarını görebileceğiniz evlilik siteleri.

Adım Ahu. Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Merhaba 62 yaşındayım, ismim Ahu. Evlenmek için kendime uygun birini tanımak istediğim için buradayım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Daha önce bir süre yurt dışında yaşadım eşimden ayrıldıktan sonra Türkiye’de yaşamayı ve İstanbul’u sevdiğim için buraya geldim. İstanbul’un benim hayatımda çok ayrı bir yeri vardır. Bu yüzdende hayatımı evlendikten sonrada burada geçirmek istiyorum. Bu yüzdende sadece İstanbul’da yaşayan beylerden evlilik amaçlı tanışma isteklerini kabul edebilirim. Biraz soğuk görünebilirim beni tanımayan kişiler tarafından fakat tanıdıktan sonra biraz samimi olduktan sonra aslında ne kadar sıcakkanlı ve sevimli olduğumun farkına varırsınız.

Sohbeti hoş ve tatlı olan sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığım keyifli erkekler bana her zaman iyi gelmiştir. Maddi olarak bir sıkıntım yok fakat uzun yıllar hayatıma hiç kimse girmediği için bazı duygularımın körelmiş olduğunu fark ettim ve hayattan keyif almamamın sebebininde bu olduğunun farkına vardım. Uzun zaman aşkı ve sevgi hissetmeden yalnız ve dul bir kadın olarak yaşamak hem maddi açıdan hem manevi anlamda hiçte kolay değil. Tabiki yalnızlık birçok yönden beni zorluyor ve hayatımın bu yüzden tatsız geçtiğini düşünüyorum. Bu yaşıma gelmiş bir kadın olarak sevgili bulmakta sanırım benim açımdan çok hoş bir durum olmazdı.

Aşkı ve sevgiyi resmi bir birliktelikle beraber yaşamak benim açımdan daha uygun diyebilirim. Hayatımda kararlarımı etkileyip bana karışabilecek hiç kimse yok. Hatta birazda kendimi bu yönden eksik ve korunmaya muhtaç hissediyorum. Sorunlarımın olduğu yerde bana yardımcı olabilecek sadece aşk yaşayacağım ya da birbirimize hayat arkadaş olacağımız bir erkek değil, bana her şeyimle destek olabilecek sahip çıkacak bir erkek arıyorum. Çok uzun yıllar evlilik düşünmedim fakat artık tamamen düşüncelerim değişti. Geçmişe adeta bir sünger çekip yeniden geleceğe odaklanarak mutlu bir evlilik yapmak istiyorum. İstanbul’dan bana uygun kişiler yazarlarsa tanışıp sohbet ederek daha yakından tanışabiliriz.

Mersinli Erkekle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, adım Gökçe. Mersin Erdemli’deyim ve evlenmek için buradayım. Yaşım 34, çalışan öğretmenlik yapan esmer bir bayanım. Öğretmen bayanlar genellikle kendi meslektaşları yani erkek öğretmenler ile evlilik yapıyorlar. Fakat ben böyle bir durumu çok sıkıcı buluyorum. Benim evleneceğim erkeğin daha özgür bir hayatı olmalı ve onun hayatındaki özgürlük ve heyecan benide içine alabilmelidir. Kendi meslektaşım olan bir erkekle daha önce evlilik yaptım ve ne kadar sıkıcı olduğunu gördüm. Gerçekten hayat benim için çekilmez denecek kadar sıkıcı olmaya başlamıştı.

Her zaman hareketi heyecanı adrenalini seven bir kadın olarak eşimin çok enerjik olmasını yaratıcı olmasını ve hayat arkadaşı olacak kişiyi yani beni mutlu edebilmesini isterim. Hayatına ve ruhuma huzur ve heyecan getirecek bir eş adayı ile tanışmayı çok istiyorum. Aslında ben aşka ve sevgiye gereğinden fazla değer veren bir kadın değilim. Bazı duyguların zamanla tükeneceğini düşünüyorum. Çünkü daha önceki evliliğimde ve sevgili olarak ilişki kurduğum arkadaşlıklarımda hep böyle oldu. Zamanla aşk ve sevgi enerjisini kaybediyor ve o ilişkiden sıkılmaya başlıyorsunuz. Şimdi ben öyle birini bulmalıyım ki, hayatım boyunca hiçbir zaman yanında olmaktan sıkılmayacağım bir ilişkiyi kurmayı isterim. Bahsettiğim bu ilişki tabi ki sevgili anlamında değil, hayat arkadaşlığı ve evlilik anlamında olacaktır.

İkinci bir kez evlendikten sonra bir daha boşanmayı göze alamadığım için yeni yapacağım evlilikte doğru kişiyi seçerken sabırlı olmak ve iyi düşünmek zorundayım. Çünkü yeniden bir hata yapmak gibi bir lüksüm olamaz. İkinci kez hata yaparsam hem kendime karşı hem sosyal çevreme karşı kendimi biraz mahçup hissedebilirim. Maddi durumu iyi olan iş adamı ile tanışmayı hayal ediyorum evlilik için fakat hoşuma gidecek daha farklı birisi olursada buna hayır diyemem. Evlilik amaçlı görüşebileceğim Mersin yakınlarından yaşayan ciddi kişiler bana mesaj yoluyla ulaşabilirler. Size ulaşmam için kendinizi yeterince detaylı tanıtmanız ve en azından mail adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

2 yorum

  1. slm ben ankaradan tuncay yaş 44boy 178 kılo 70 ankaradan olgun bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum bu hayat denen yolculukta kendime hayat arkadaşı arıyorum zaman sorunu olmayan takanağı olmayan güler yüzlü bakımlı hoş sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen sadece dul yada bekar lütfen ankarada yaşayan yaşı olgun tanışmak hayatı dolo dolu yaşamak için tanışalım….0536 490 ** 21

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*