Evlenmek İsteyen Bayanların Telefonu

Kocaeli’den Evlilik İsteyen Elit Beyler Yazsınlar.

Selam beyler, Kocaeli’den Yeşim ben. Sarışın güzel bakımlı bir hanımefendiyim. Evlilik için buradayım fakat bu benim ilk evliliğim olmayacak. Daha öncede bir kez evlendim ama çocuğum olmadığı için kolaylıkla fazla sıkıntı çıkmadan boşanabildik. İlk evliliğim çok uzun sürmemişti ama umarım ikincisi yapmış olduğum son evlilik olur. Çünkü bu seferde yürütemezsem boşanmak zorunda kalırsam hem kendime hem evliliğe olan inancını iyice yitirebilirim. Açıkçası ben yaptığım ilk evliliği evlilik yaptım olarak görmüyorum. Benim için sadece kağıt üzerinde başlayıp biten bir evlilik olarak görüyorum, çünkü çok kısa sürdü ve bu evliliğin bitmesi bana hiçbir şey kaybettirmedi.

Ben Kocaeli’de özel sektörde çalışıyorum, işimdende hem maddi hemde diğer günlerden son derece memnunum. Evlenincede iş hayatıma devam etmekte kararlıyım. Eşinin çalışmasını kendine sıkıntı etmeyecek elit karakterli ve modern bir erkekle tanışmak isterim. Ben ayrıca çok romantik bir kadınımdır ve erkeğinde romantik olmasını beklerim. Romantik olmayan, kadının ruhunu okşamasını bilmeyen biriyle evlendiğimi düşünemiyorum dahi. Bana kalırsa evliliklerin bitmesinin en büyük nedenlerinden birisi erkeğin kadına olan yaklaşımının düzgün olmaması.

Eğer ki erkekler gerçekten romantik olabilseler ve kadının ruhunu okşayıp onu mutlu etmesini becerebilseler eminim ki boşanmaların birçoğu yaşanmazdı. Benim evliliğimin bitmesinin en büyük nedenlerinden birisidir romantizmin olmaması ve eski eşimin bana yaklaşımının yanlış olması. Hayat arkadaşımı sanal ortamda aramamın nedeni ise yaşadığım ortamda ki erkeklerin hiçbirine bu anlamda güvenmiyor olmam. Tanıdığım ve evlilik düşünebileceğim erkeklerin hiçbirisi bana güven vermiyor ve hiçbirinde o ışığı görmüyorum. Bu bahsettiklerimden yola çıkarak bu konularda kendisine güvenen ve Kocaeli’de yaşayan elit ve romantik beyler varsa tanışmayı kabul edebilirim. Kendinizi tanıtarak numaranızı yazabilirsiniz.

Evlenmek İsteyen Bayanlarla Telefonda Sohbet ve Arkadaşlık

Evlilik gibi ciddi bir önemli bir konuda iletişim çok önemlidir. Sanal ortamda hayat arkadaşı arıyorsanız iletişim kurmak istediğiniz kişiye olan yaklaşımınızı çok daha düzgün ve dürüst bir şekilde kurmalısınız, çünkü tanışmak istediğiniz srkadaşlığınızı ve ilişkinizi ilerletmek istediğiniz kişiye karşı olan üslubunuz ya da sohbet ederken kullandığınız kelimeler dahi kadınlar için önemlidir. Bilmelisiniz ki kolay kolay hiçbir bayan internet ortamında telefon numarasını farklı nedenlerden dolayı paylaşmak istemez ancak güvendikleri ve sohbetiyle kendilerini iyi hissettiren kişilere karşı telefon numaralarını paylaşabilirler. Bütün bunlardan yola çıkarak eğer burada kendinize eş adayı arıyorsanız ve tanışacağınız kişiyle iletişiminizi geliştirerek telefonda sohbet etmek istiyorsanız öncelikle karşınızdaki kişiye Glgüven vermeyi denemelisiniz. Vereceğiniz güven hayatınızın bundan sonraki kısmını etkileyecektir ve hatta hayatınızı baştan sona değiştirebilir. Sizlerde evlilik düşünüyorsanız ve sanal ortamdan biriyle tanışarak telefonda iletişim kurmak istiyorsanız sayfamızdaki evlilik ilanları inceleyebilirsiniz.

Feyza Ben. Evlilik İçin Sevgili Arıyorum.

Adım Feyza, 32 yaşındayım bilgisayar mühendisliği yapıyorum. Şu an İstanbul Ümraniye’de bir arkadaşımla birlikte yaşıyoruz. Aslen Bitlisli’yim fakat uzun zamandır İstanbul’satım. Üniversiteyi kazandığın zaman gelmiştim buraya ve sonrasında buraya yerleştim. Zaten meslek olarakta buraya yerleşmek benim için zorunluluk oldu diyebilirim. Bir erkeğe bağlanmayı ya da aşık olmayı seviyorum aşkımı ve onun verdiği heyecan benim çok hoşuma gidiyor. Eminim bir erkeğe evlilik amaçlı bağlanmak flört etmeye göre çok daha heyecan verici ve güzel bir duygu olması gerekiyor. Bende bu heyecanı artık yaşamak istiyorum çünkü yaşım evlilik için ideal diyebilirim.

Ben doğu kökenli olduğum ve oranın kültürü ile yetiştiğim için kültürel değerlerine bağlı dini değerlerd önem veren biriyle evlenmek isterim. Böyle birini arıyor olmam farklı algılanmasın lütfen ćünkü ben bu şekilde birini istiyorum fakat aynı zamanda hayatında tadını çıkarabileceğim bir eş isterim. Çünkü ben zaten yapım gereği hayat dolu sürekli gülmeyi seven çevresine neşe veren iyimser ve hayata hep mutlu gözlerle bakmayı seven biriyim. Benim hayatımda hiçbir zaman mutsuzluğa karamsarlığa ve umutsuzluğa yer yoktur. Her zaman pozitif düşünen ve bu şekilde yaşayan bir kadınım. Biraz boyum kısa ama yinede bir kadına göre fiziğim gayet iyi sayılır.

Benim için erkeğinde yakışıklı ve fiziğinin düzgün olması bir yere kadar önemlidir ama her şey fizik anlamınada gelmiyor tabi ki. İnsanların dış görünüşüne fiziğine sadece olması gerektiği kadar önem veriyorum. Benim için evleneceğim erkeğin duygu dünyası kültürel değerlere verdiği önem eğitimli olması karakterinin düzgün olması her şeyden daha önemlidir. Zaten evlilik gibi ciddi bir durum için bir araya geliyorsak bu şekilde düşünmemiz gerekiyor. Bunlardan farklı düşündüğümüz zaman o evliliğin sağlıklı yürüyeceğine inanmıyorum. Benim gibi düşünen İstanbul’da yaşayan kültürel ve dini değerlerine bağlı ciddi kişiler yazabilirler.

Merhaba, Evlenmek İsteyen Genç Bayanla Tanışmak İstiyorum.

İsmim Hasan ve Malatya merkez’de yaşıyorum. Burada lokanta işletmeciliği yapıyorum küçük bir iş yerim olmasına rağmen maddi gelirim oldukça iyidir. Burada olmamın nedeni ise evlenerek hayat arkadaşımı bulabilmektir. Benim evliliğe bakış açım ise evleneceğim kadının bana hem hayat boyu yoldaşlık etmesi yeri geldiği zaman en iyi bir dost yeri geldiği zaman sırdaşım olabilmesidir. Yani ben evleneceğim kadında aradığım her şeyi bulabilmeliyim. Çok fazla geniş bir arkadaş çevrem olmadığı için genellikle sosyal ortamlara girecek dahi olsam her şeyi tek başıma yapmak zorunda kalıyorum. Hayatın içerisinde yalnız olmak beni en çok mutsuz eden şeylerden biridir.

Malatya’da annem ve küçük kız kardeşimle birlikte yaşıyoruz. Babamı birkaç yıl önce hastalık sonucu kaybettik. Babamın aramızdan ayrılmasından sonra evin tek erkeği olarak bütün sorumluluğu üzerine almak zorunda kaldım. Bu tabi ki benim gibi tecrübesiz bir erkek için kolay değildi. Ancak annem ve kardeşim için güçlü olmak zorundaydım. 2 katlı bir evimiz var ve evlendikten sonra birinde eşimle birlikte yaşamayı planlıyorum. Ben burada hayatıma dair hem maddi hemde diğer yönlerden bütün şartlarımı sizlere açıklamak istiyorum. Çünkü benimle tanışmak isteyenler bunları bilerek ve isteyerek bana yazarlarsa sevinirim, istemedikleri bir durumu sonrasında öğrenmenizi istemem.

Aradığım kişi ise özellikle aileme karşı saygılı olacak evine bağlı olabilecek birini arıyorum. Açık ya da kapalı giyiniyor olması ya da herhangi bir meslekte çalışıyor olup olmaması bunlar benim için önemli olan şeyler değil, önemli olan birbirimize olan sadakatimiz ve sevgimize olan bağladığımız olacaktır. Şu an henüz 27 yaşındayım fakat evlilik için kararlı ve istekliyim. Evliliğin ve bir evi idare etmenin zorluklarının farkındayım. Bunu zaten son birkaç yıldır yaşıyorum. Şu an bir hayat arkadaşına ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için buradayım. Benim gibi düşünen hayat arkadaşına ihtiyacı olan evine bağlı kalabilecek güzel bir bayan varsa tanışmayı isterim. Yaş olarak benden daha genç olanlar yazsınlar lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*