Evlenmek İsteyen Dul Bayan

45 Yaşımdayım. Dul Bayanım. Yeniden Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Aynur. İzmir Dikili’den katılıyorum sizlere. 45 yaşındayım ve dul bir kadınım. Yeniden bir evlilik düşündüğüm için bu siteye ilan vermek istedim. Sarışın bronz tenli güler yüzlü ve kibar bir kadınım. Kibar nazik ve hoşgörülü bir beyefendi ile tanışabilmeyi umuyorum. Dediğim gibi daha önce evliliğim oldu ama çocuğum olmadı. Bu yüzden yalnız bir kadınım ailemlede çok uzun yıllardır görüşmüyorum. Ailemle görüşmeme nedenim ilk evliliğim nedeniyle oldu, ailemin istemediği onaylamadığı bir evlilik yaptım. Genç bir kızdım, aşıktın ve seviyordum. Gençliğin verdiği tecrübesizlik ve heyecan bana yanlış kararlar aldırdı.

Şu an ne sevdiğimi zannettiğim evlendiğim kişi yanımda ne de ailemden herhangi birisi yanımda değil. Yanlış bir karar aldığımı kabul ediyorum ve bu yanlış kararın bedelini şu an yaşadığım hayatla yalnız kalarak ölüyorum. Çevreme karşı her zaman güler yüzlüyüm ve neşeli görünmeye çalışıyorum. Mutlu bir kadın profili çizmek istiyorum çevremdekilere karşı. Ama içimdeki bu yalnızlık hissi benim hayata karşı olan direncimi düşürüyor. Yalnızlık içimde bazı günler çok daha yoğun ve derinden hissediyorum. Böyle günlerde kendimi çok daha güçsüz bir kadın gibi hissediyorum, anlıyorum ki bir kadın sevdikleriyle ve değer verdiği iyi dostlarıyla bir arada olduğu zaman daha güçlü oluyormuş.

Eğer burada benim gibi hayatta yalnız kalmış kimsesiz bir beyefendi varsa tanışmayı çok isterim, çünkü gerçekten beni seven ve benimde sevebileceğim birine çok ihtiyacım var. Hayatıma böyle birisi girerse geçmişte kaybettiğim her şeyi yeniden kazanmış gibi mutlu olabilirim. İzmir’de özel sektörde çalışan bir kadınım ve çalışmayı işimi seviyorum. İş hayatımın dışında çok sosyal birisi değilim. Buradan biriyle tanışırsam hayatı daha güzel yaşayabileceğine inanıyorum. Birbirimize destek olup hayat arkadaş olabileceğim benim gibi yalnız kalmış İzmir’de yaşayan kişiler yazabilirler.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlarla Ücretsiz Sohbet

Aşık olan ve seven her insan bu aşkın evlilikle sonuçlanmasını ister. Evlendiğimiz zaman bazı duyguları eskisi kadar yoğun hissetmeyebiliriz. Evliliklerin birçoğunun bitmesinde bu duygu kayıpları yer alıyordur mutlaka. Evlenip boşandıktan sonra yalnızlığı ancak bir süre devam ettirebiliyoruz, sonrasında yeniden evlilik kararı alıyoruz çoğu zaman. Bu sayfamızdada ülkemizin her yerinden tüm il ve ilçelerinden evlenip ayrılmış fakat yeniden bir evlilik düşünen erkekler ve kadınlar için evlilik ve arkadaşlık ilanları yayınlıyoruz. Bu sayfamızdan yaralanarak sizde evlilik yolunda ciddi bir adım atarak yeniden mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Evliliğe giden yolda arkadaşlığınız burada islamisayfalar.com sitesinde başlıyor olabilir ancak eminiz ki burada son bulmayacaktır. Ücretsiz bir şekilde sohbet ederek ilişkinizi devam ettirebilmeniz için Instagram ya da Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızı paylaşarak birlikteliğinizi daha ileri bir aşamaya taşıyabilirsiniz.

Ankara’dan Kamu Çalışanı Erkekle İkinci Bahar İçin Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Merve. 30 yaşındayım ve Ankara’da memur olarak çalışıyorum. Bir kızım var ve şu an dul bir kadınım. Üniversite okurken flört ettiğim erkek arkadaşımla okul bittikten sonra evlendik ama evlendikten sonra işler bizim için pek yolunda gitti diyemem. Birçok yönden sıkıntı yaşamaya başladık bu sırada çocuğumuz olunca evliliğimiz biraz toparlanır gibi oldu birbirimize karşı artık daha farklı davranıyorduk ama bu iyi gidişatta sadece kısa bir süre devam etti. Sonrasında yine birbirimize olan ilgimiz ve alakamız her geçen gün biraz daha azaldı.

Çocuğumuz olmasına rağmen yaşımız daha çok genç olduğu için bu evliliğin devam etmemesi bizim için daha iyi görünüyordu ve o yönde karar aldık. Ben çok hareketli yaşamayı sevdiğim için eski eşimle en büyük sorunumuz buydu. Çünkü o hiç sosyal birisi değildi ve o yüzden çok uyumlu olamadık. Her ikimizde yaşadığımız hayattan keyif alamaz olmuştuk. Tıpkı benim gibi hayatı çok hareketli yaşayan sosyal ve kamuda çalışan 35 ve 40 yaşları arasında evlilik düşünen biriyle tanışmak istiyorum. Yeniden bir evlilik yaparsam bu sonuncu evliliğim olmak zorunda çünkü ikinci kez boşanmayı ne kendime kabul ettirebilirim ne de aileme bu durumu açıklayabilirim.

Bu yüzden ikinci evliliğimde çok daha dikkatli olmak zorundayım. Eğer zamanla fikirlerim değişmezse yeniden çocuk yapmak istemiyorum, hayatta şu anda sadece bir kızım var ve onunla beraber yaşıyorum. Eğer bu durumu kabullenecek beyler yazarlarsa ben tanışmayı isterim ama bu durumu sonradan sorun edecek kişilerde şimdiden hiç yazmasınlar ve birbirimizi yeniden sonu gelmeyecek bir maceraya sürüklemeyelim. Esmer güler yüzlü ve tatlı bir kadınım. Bebeksi bir yüzüm var ve bu yüzden yaşımı olduğundan daha küçük gösteriyorum. Evlenmek amaçlı tanışmak ve bir süre arkadaş olmak isteyen Ankaralı beyler yazabilirler.

Yurtdışında Yaşıyorum. Dul Erkeğim. Evlenmek İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Yusuf İsviçre’den yazıyorum. 32 yaşındayım ve Türkiye’den bir hanımefendi ile tanışarak evlenmeyi istiyorum. Daha önce İsviçre’de Alman bir bayanla evliliğim oldu ama çocuk düşünmediğimiz için çocuğumuz tabi ki olmadı. Yeniden evlensem dahi bir süre aynı şekilde çocuk düşünmüyorum. Özellikle Türkiye’den evlenmeyi istiyorum çünkü ben Türk gelenekleri ve kültürüne uygun birini istiyorum. Kıskanç bir erkek olduğum için bu konuda Türk bayanları beni daha iyi anlar sanıyorum. Ayrıldığım eşimle bu yüzden çok sorununuz oldu sanki onunla hiç evli değilmişiz gibi davranıyordu ve bu durum benim hiç hoşuma gitmiyordu.

Yeniden evlenirsem evleneceğim kadın sınırlarını bilen birisi olması gerekir. Bu yüzden bu konularda Türkiye’de yetişmiş bayanlara daha çok inanıyorum çünkü onların kültürü ve yaşam tarzını kendime daha yakın buluyorum. Türkiye’ye geldiğim zaman çoğu zaman Antalya’da kalıyorum ve Antalya çevresinden birini tanımak istiyorum ama hayalimdeki eş adayına uygun güzel bir hanımefendi ile tanışabilirsem Türkiye’nin her yerine gidebilirim ve görüşüp arkadaş olabilirim. Yaşayacağım evlilik elbette ki ilk önce arkadaşlıkla başlamak zorunda. Sanal ortamda tanışınca evlenmeden önce bir süre arkadaşlık yaşamaktan başka çaremiz olamaz, çünkü birbirimizi tanımak zorundayız.

Benimle evlenerek İsviçre’de yaşamak isteyen Türkiye’nin bütün illerinden evlilik düşünen bayanlar yazabilirler. Sadece güzelliğine karakterine güvenen seviyeli dürüst bayanların mesajını bekliyorum. İsviçre’de evim aileme çok yakın olmasına rağmen yalnız yaşıyorum çünkü yalnızken kendimi daha rahat daha huzurlu hissediyorum. Eski eşimden birkaç gün önce boşandım ve boşandıktan sonra flört anlamında hiçbir ilişkim olmadı. Uzun boyluyum ve bakımlı mavi gözlü biraz sarışın bir erkeğim. Annemde babamla Türk ama daha çok beni tanımayanlar Almanlar’a benzetiyor. Yurt dışında yaşayabilirim diyen ve bana ayak uydurabileceğine inanan evlilik konusunda ciddi olanlar yazsınlar ve tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*