Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar İstanbul

Pendik’den Dul Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Zeynep, 28 yaşındayım ve İstanbul Pendik yaşıyorum. Pendikte ailemle birlikte yaşıyorum ve ev kızıyım çalışmıyorum. Evlenmeyi düşünüyorum fakat şimdiye kadar istediğim gibi hayalini kurduğum tutkulu bir şekilde aşık olarak evlenmeyi isteyebileceğim birisi karşıma çıkmadığı için buraya ilan yazmak istedim. Burada tanıştıktan sonra mutlaka arkadaşlık sürecimiz olacaktır. Evlilik için çok acele etmiyorum zaten evlilik aceleye gelecek bir konu değil. Sadece hislerime ve duygularıma kapılarak evliliği aceleye getirirsem hata yapacağımın farkındayım. Bu yüzden sadece duygularımla değil aynı zamanda mantığımlada hareket etmek istiyorum.

Evlenmek için hayalini kurdum erkekten ise beklentilerim özellikle dürüst ve namuslu olması, eşine ve ailesine sahip çıkacak karakterlerde birisinin olması gerekir. Aşık olarak evlendiğim bir erkekle hayat boyunca iyi ya da kötü birbirimize destek çıkarak her zaman ve her şartta mutlu olabileceğime inanıyorum. Zorluklar karşısında pes ederek eşini terk edecek karakterde bir kadın değilim. Gördüğüm kadarıyla kadınların birçoğu erkeklere bu konuda haksızlık yapıyor. Ben maddi manevi hiçbir konuda zorluklarla savaşmaktan kaçmıyorum çünkü bunlar hayatın gerçekleri ve hepimiz bir gün maddi ya da manevi bazı zorluklarla karşılaşabiliriz.

Önemli olan böyle zamanlarda birbirimize destek olarak kurduğumuz evliliğe ve sevgimize sahip çıkabilmemizdir. Maddiyatın mutlu olabilmek için ne anlama geldiğininde farkındayım ancak maddi imkanlar her zaman mutlulukla getirmiyor. Ben kendimi yeterince geliştirmiş bir kadın olarak görüyorum. Hem karakter olarak hem diğer yönlerden kendisini bilen bir kadınım ve ne istediğimi ve ne aradığımı gayet net olarak biliyorum. Benimle tanışmak isteyecek kişininde aynı karakterde olması evlilik konusunda kendisini hazır hissediyor olabilmesini isterim. Pendik yakınlarından yazmak isteyen beyler varsa kendinizi tanıtarak size ulaşabileceğim bir sosyal medya adresi yazabilirsiniz.

İstanbul Evlenmek İsteyen Dul Bayanlarla Tanışma

Evlenmek ve aile olmak gibi çok güzel ve çok kutsal bir amacınız varsa ve bu amacınıza yönelik eş adayı ile sosyal çevrenizde tanışma imkanı bulamıyorsanız bu sayfamızda İstanbul ve ilçelerinden evlilik amacıyla aramıza katılan dul bayanların evlilik ve arkadaşlık ilanlarının bulabilirsiniz. Evlenmek ve aile kurmak hiç şüphesiz hepimizin hayalidir ve hayatımız boyunca yaşayacağımız en güzel anlardan birisidir. Birçoğumuz sonsuz bir aşk ile bağlanacağınız, evlenmek isteyeceğiniz biriyle tanışmak ve evlenmek isteriz. İnternet ortamında bu amaca yönelik birçok arkadaşlık ve sohbet sitesi bulunmaktadır, islamisayfalar.com olarak bizlerde sizlerin bu amacını hizmet etmek amacıyla ikinci kez evlilik yapmak isteyen dul bayanların güncel ilanlarını paylaşıyoruz.

Genç ve Dul Bayanım. Evlilik Amaçlı Erkek Arıyorum.

İsmim Berfin, İstanbul’da yaşıyorum. Henüz 26 yaşındayım fakat çok erken yaşta bir evlilik yaptığım için dul kaldım ve şu anda yeniden evlilik amacıyla birini tanımak istiyorum. İlk evliliğimi Van’da yaşadığım dönemde yapmıştım. Eşim yakın akrabalarımızdan birisiydi. Evlenmeden öncede birbirimizi tanımamıza rağmen evlilik sürecinde anlaşamayarak ayrılmak zorunda kaldık. Hiçbir kadın genç yaşta dul kalmak istemez. Fakat ben buna birazda mecbur kaldım. Çünkü eşimin bir bayan olarak bana karşı en ufak bir saygısı yoktu. Benden hem kendisine hem ailesine karşı son derece saygılı olmamı bekliyordu. Tabi ki ben eşime ve ailesine karşı gerekli saygıyı her zaman gösterdim.

Çünkü zaten benim yetişme tarzım buydu fakat eşim akraba olduğumuzdan dolayı benim aileme karşı saygılı davranıyor olsa bile bana karşı hiç saygısı yoktu. Beni adeta evin hizmetçisi gibi görüyordu. Genç bir kadın olarak böyle bir muameleye hayatım boyunca katlanamazdım. Eşimi her türlü mutlu edebilecek çok tatlı güler yüzlü çok güzel bir kadınım. Boşandıktan sonra İstanbul’a yerleştim. Buraya gelmem ve yerleşmem kolay olmadı tabi ki. Ailemi buna razı etmem çok zor oldu. Ancak sonunda başardım ve şu anda hayallerimi gerçekleştirebileceğime inandığım büyük ve güzel bir şehirde yaşıyorum.

İstanbul’a 6 ay kadar önce geldim kısa zaman öncede bir iş buldum ve şu anda çalışıyorum l. Kısmet olursa evlendikten sonrada işime devam etmek istiyorum. Maddi olarak çok yükseklerde gözü olan bir kadın değilim. Fakat evleneceğim kişinin düzenli bir gelire sahip olabilecek istikrarlı bir işinin olması gerekiyor. Ben geçmişimde çok büyük sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kaldım yeniden yorucu bir mücadelenin içerisine girmeyi istemiyorum. Bu yüzden evliliğe her yönden hazır kadına iyi davranabilen kibar birini arıyorum. Niyetimin kesinlikle erkek arkadaş bulmak ve geçici bir ilişki yaşamak olmadığını bilmelisiniz. Sadece İstanbul’dan niyet evlilik olan beyler yazsınlar.

Evlilik İçin Seviyeli Dürüst Birini Tanımak İstiyorum.

Merhaba beyler ismim Gülşen. Aslen Kütahyalı’yım fakat İstanbul’da yaşıyorum. Burada özel bir hastanede çalışıyorum. Dul ve çocuklu bir kadınım, bir erkek ve bir kız olmak üzere iki çocuğum var. Aslında yeniden bir evlilik yapmak için çocuklarımın yetişkin olmasını beklemek istiyordum fakat o kadar uzun bir süre hem hayat mücadelesi vermek hemde aşktan uzak bir yaşam sürmek istemedim. Ben her şeyden önce verdiği sözün arkasında durabilen mert, özü sözü bir, kaliteli bir erkeği tanımak isterim. Elbette ki niyetim sonuçta evlenmek ve hayatlarımızı birleştirmek.

Fakat böyle birini bulduğum zaman hemen evlenecek değilim, uzun bir süre tanışma süreci yaşamayı düşünüyorum. Fakat bilmenizi isterim ki niyetim kesinlikle sonuna kadar arkadaş kalmak değil. Eğer sadece arkadaşlık düşünseydim yakın çevremde hemde bana çok ilgi gösteren güvendiğim fakat evlenmeyi düşünmeyen birçok erkek arkadaşım var. Onların bana olan ilgisine karşılık vermiyorum. Çünkü niyetlerinin evlilik olmadığını biliyorum. Şu an İstanbul’da yaşıyorum. Fakat sanırım artık burada yaşamak istemiyorum. Bu şehir bana çok iyi gelmedi yaşadığım en büyük sıkıntılar ve talihsizlikleri hep bu şehirde yaşadım. Niyeti iyi olmayan kötü kalpli insanlarla hep bu şehirde tanıştım. Bu yüzden bana farklı illerdende yazabilirsiniz. Başka bir şehirden biriyle tanışarak evlenirsem bu şehirden ayrılmak beni belki mutlu bile edebilir.

40 yaşında sarışın olgun tartışmayı sevmeyen bir kadınım. Her ne olursa olsun tartışmalardan her zaman uzak durmaya çalışırım. Eşler arasında mutlaka anlaşmazlıklar olacaktır fakat bu tür sorunları sakince ve medeni bir şekilde aşabilen karakterli birini tanıyabilirsem mutlu olurum. Fakat her şeyden önemlisi iki çocuğum var ve onları asla dışlamayacak ve onlara kötü davranmayacak birinin olması gerekir. Çocuklarım benim hayatta en değer verdiğim varlıkların. Onların asla üzülmesini istemem ve kimseninde onları üzmesine izin vermem. Zaten aksi bir durum düşünseydim ilk eşinden dahi ayrılmazdım. Çocuklarım için her şeyi göze alabilecek bir kadınım. Bütün bunları düşünerek ve sorun yaşamayacağımıza inanan dürüst kişiler yazarlarsa evlilik amaçlı arkadaş olabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*