Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Adım Jülide. 40 Yaş Üstü Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Jülide, 44 yaşındayım daha önce evlilik yapmış çocuksuz dul bir bayanım ve özel şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Hayatım boyunca her zaman seviyeli kaliteli ve düzgün insanlarla birlikte olmaya özen gösterdim. Erkekler konusunda kolay kolay yanılmamam fakat ilk ve son yanıldım evliliğim, yani eski eşim oldu. Hayatta tabiki her zaman doğru kararlar veremiyoruz, yanıldığımız, yanlış yaptığımız zamanlarda olabiliyor. Ancak bazen yaptığımız tek bir hata ile tüm hayatımızı baştan sona değiştirmeye yetiyor. Ben şu anda İstanbul Şişli’de yalnız yaşıyorum, aslen Mersinli olduğum için çok uzun yıllardır ailemden uzaktayım. Yalnız yaşamanın bazı güzel yanları olsada aile ortamını çok özlediğimi söyleyebilirim.

Üniversite okumak için ailemden ayrıldıktan sonra iş hayatı evlilik derken ailemden hep uzak kaldım. Evlenerek kendi kurduğum ailede ise mutlu ve huzurlu olamadığım için içimde hep mutlu bir aile ortamına karşı özlem oldu. Artık yeniden evlenerek bu özlemi bitirmeye kararlıyım. Ayrıca yaşım kaç olursa olsun mutlaka bir çocuk sahibi olmak isterim erkek ya da kız fark etmez yeter ki sağlık olsun ve bana annelik duygusunu yaşatabilsin. Evliliği hem aile ortamının olması hemde çocuk sahibi olmak için istiyorum. Duygusal anlamda kendini tatmin etmek isteseydim erkeklerle sadece sevgili olarak bu hislerimi bastırabilirdim.

Fakat ben artık hayat arkadaşım olsun ve hayatımın bundan sonraki kısmını paylaşabileceğim birini istiyorum. Evlenecek birini bulmanın ve bulduktan sonrada evliliğin ne kadar zor olduğunu bilincindeyim. Hatta evlendikten sonra bu evliliği korumak belkide en zoru olacaktır. Ama gerçek sevgiyi bulduktan sonra bütün bu zorlukların kolaylığa dönüşeceğine inandığım için buradayım. Koyduğum fotoğrafımda görmüş olduğunuz gibi güzel sayılabilecek bakımlı güler yüzlü bir kadınım ve sevdiğim erkekle ilgilenmeyi çok severim. Eşim olduğu zaman o erkeğin her şeyiyle ilgilenirim ve onu çok mutlu edeceğime inanıyorum. Benimle aynı hisleri paylaşan beyler varsa mesajınızı bekliyorum.

Evlilik İsteyen Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma ve Sohbet Siteleri

Aşk hayatımızda mutlu olmak ve sevdiğimiz kişiyle bir hayatı paylaşabilmek için evlilik yapıyoruz fakat bazen evliliklerimiz yolunda gitmeyerek boşanmalar olabiliyor. Bir defa evlenip boşandıktan sonra tabi ki kalbimizi aşka ve sevgiye kapatamayız. Yeniden mutlu olmak, aile olabilmek için evlenmeyi isteyebiliriz. Özellikle dul bayanların arkadaşlık sitelerinde çok fazla evlilik ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlara mesaj yazabilmeniz ve ücretsiz bir şekilde ilan sahipleriyle sohbet edebilmeniz önemlidir çünkü ancak sohbet ederek tanışabilirsiniz. İstanbul Antalya ve Bolu’dan aramıza katılan dul bayanların evlilik ilanlarınıda bu sayfamızda bulacaksınız ve ilan sahipleriyle ücretsiz bir şekilde sohbet etiket etme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle 30 yaş ve üzerinden evlenmek için bayan arkadaş arayan beyler varsa bu sayfamızdaki ilanları inceleyebilirler.

Evlenmek İsteyen Elit Erkek Varsa Tanışalım.

Merhaba adım Elif, Antalya merkezdeyim ve özel bir banka da çalışıyorum. 32 yaşındayım ve dulum, bir kez evlenip ayrıldım ama çocuğum olmadı. Çocuğumun olmasını evli olduğum dönemde istemiştim aslında ama yinede kısmet olmadı. Belkide böylesi daha iyi olmuştur çünkü çocuğum olsaydı, ya mutsuz bir evliliği devam ettirmek zorunda kalacaktım ya da boşanma süreci çok daha zor ve can sıkıcı bir şekilde geçecekti. Çalıştığım iş yerinden mesai arkadaşlarımdan birisiyle duygusal bir birliktelik yaşamıştım. Duygusal birliktelik devamında aşka ve sevgiye dönüştü. Tanışmamız ile evlenmemiz arasında çok kısa bir süre vardı. Sanırım çok acele ederek bir evlilik yaptık.

Eski eşim hakkında olumsuz şeyler söylemek istemiyorum. Sonuçta geçmiş ve bitmiş bir ilişki sadece geçmişim hakkında sizlere kısada olsa bilgi vermek istedim. Çünkü her erkek evleneceği kadının geçmişi hakkında bazı şeyleri bilmek ister. Bende tabiki aynı şekilde buradan biriyle tanışırsam hayat arkadaşım olarak göreceğim erkeğin geçmişi hakkında her şeyi bilmek isterim. Tanışacağım kişiyi geçmişiyle yargılayacağım için değil, sadece onun hakkında geçmişi ile ilgili önemli şeyler bilmezsem geleceğimizle ilgili fikir sahibide olamayacağım için bunu istiyorum. Banka çalışanı ve tek başına yaşayan bir kadın olarak iyi bir maddi gelirim var. Birlikte bir hayatı kuracağım erkeğinde maddi durumunun iyi olmasını bekliyorum.

Özellikle evlilik söz konusu olduğu zaman kadın ve erkeğin denk olması gerektiğine inananlardan biriyim. Çünkü maddi manevi birçok konuda erkek ve kadın denk olmadığı zaman mutlaka sorunlar çıkabiliyor. Yaptığım ilk evlilikte eşimle aramızda birçok yönden farklılıklar vardı hem eğitim hem maddi konularda birbirimize denk değildik ve bu evlilik yaşantımızı zamanla çok fazla etkiledi. Sorunsuz güzel bir evlilik yaşamak istiyorum ve bu yüzden Antalya’dan uyumlu bir beyefendi ile tanışmak istiyorum.

52 Yaş Dul Bayanım. Evlilik Düşünüyorum.

Selam 52 yaşındayım, adım Nuran, Bolu merkezdeyim ve bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Çalışma hayatına ilk başladığım yıl tanıştığım birisiyle evlilik yaptım ve bir yıllık evlilikten sonra ayrıldık çok uzun yıllardırda dul bir bayan olarak yalnız yaşıyorum. Aynı zamanda çocuğumda yok. 52 yaşında bir kadın olarak bekar bir erkekle tanışmayı düşünmüyorum. Belki benim yaşlarımda hiç evlenmemiş ilk evliliğini yapacak bir erkek olabilir fakat o tarz erkeklerde herhalde kalmamıştır. Benim gibi evlenip ayrılmış biriyle tanışabilirim fakat birden fazla evlilik yapmış birisiylede tanışmayı düşünmüyorum.

Evlenmek isteyeceğim kişi dul bir erkek olabilir fakat çocuksuz olması benim için önemli, çünkü çocuğu olduğu zaman evlilikte bir şekilde sorun çıkacaktır. Benimle ilgisi olmasa dahi bu sorunlar mutlaka benim evliliğimede bir şekilde yansır. Bu yüzden çocuksuz birini tanımayı istiyorum. Ev ortamında temizliğe titizliğe ve düzene her zaman özen gösteririm. Yaşadığım evin düzenli ve tertipli olmasına dikkat ederim. Özellikle benimle tanışmak isteyen erkekleri bu konuda uyarmak isterim. Çünkü temizlik ve düzen konusu beni çok rahatsız eden bir durum.

Temizliğine ve ev düzenine dikkat etmeyen bir erkekle büyük sorunlar yaşayabilirim. Erkekler bu konuya genelde önem vermezler hatta üzerinde konuşmaya bile değer görmezler çoğu zaman fakat bu konu benim için birçok şeyden daha önemli. Belki daha genç bir kadın olsaydım bu tarz şeyleri kendime çok sorun etmeyebilirdim. Erkeğin dağınık olmasını falan göz ardı edip umursamayabilirdim. Fakat artık böyle şeylerle kendimi yoracağım güçte hissetmiyorum kendimi. Tertipli ve düzenli olabilecek eğitim seviyesi ve iş durumu bana uygun Bolu’da yaşayan evlilik konusunda ciddi olan düzgün ve dürüst kişilerden mesaj bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*