Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

55 Yaşımdayım. Evlenmek için Olgun Bayan Arıyorum.

Merhaba isim Adem, 55 yaşındayım ve Bartın’da deniz kenarı küçük bir ilçede yaşıyorum. Ordudan emekli biriyim ve yalnızım daha önce bir evliliğim oldu ama yürümedi. İkinci ve son kez bir evlilik yapmak için buradayım. Umarım burada hayalimdeki gibi bakımlı güzel bir hanımefendiyle tanışma imkanı bulabilirim. Askerlik mesleğine ilk girdiğim yıllarda yakın bir akrabamızın kızıyla bir evlilik yaptık ama evliliğimiz yürümedi çünkü ben evime fazla zaman ayıramıyorum, sürekli olarak göreve gidiyorum. Bu durum eşim için biraz sorun oldu ve kavgasız gürültüsüz bir şekilde ayrıldık. Bu evlilikten çocuğum olmadı evlendiğim zaman mutlaka çocuğum olmasını istediğim için 40 yaş altından bir bayanla evlenmeyi isterim.

Belki bu isteğimi bazılarınız yadırgayabilir ama daha önce hiç evlenmemiş bekar bir kadınla evlilik amaçlı tanışmayı istiyorum. Daha önce evlenmemiş olmanız benim için önemli. Bunun dışında olmazsa olmaz diyebileceğim bir şartım yok. Ayrıca tabi her erkek gibi bende eşimin güzel olmasını ona baktığım zaman her bakışımda yeniden aşık olmayı isterim. Sahiplenmeyi bilen eşime her anlamda destek olabilecek biriyim. Her ne kadar dış görünüşüm farklı göstersede kibar ve nazik bir erkeğim. Kabalıktan hoşlanmıyorum ve kaba konuşan kadınlarıda hayatımda istemem.

Kadın deyince benim aklıma her anlamda kibar mütevazi güler yüzlü bir hanımefendi geliyor. Benim için mutlu ve huzurlu bir evlilik olabilmesi için bu özellikleri taşıyan birini tanımam gerek. Bu özelliklerde olmayan bayanlarla mutlu bir evlilik kurabileceğime inanmıyorum. Benimle görüşmek ve tanışmak isteyen ciddi olarak evlilik yapmak isteyen bayanlara maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşatmayacağımı garanti edebilirim. Emekli olduğum ve çalışmadığım için eşime ve aileme yeterince vakit ayırabilirim. İdeal bir eş adayı olduğumu düşünüyorum. Eğer benimle tanışmak isterseniz mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Evlenmek İsteyen Erkeklerin Telefon Numaraları ve Sohbet

Günümüzde çok sayıda erkek ve bayan ilk evliliklerinde mutluluğu bulamadığı için ikinci evliliği yapabilmek için gerek sosyal yaşamında gerekse internet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde eş adayı arayışında bulunmaktadır. İnsanların flört amaçlı sevgili arayıp bulamadığı bir dünyada evlilik gibi ciddi bir konuda eş adayı bulmak çok daha zor olabilir. islamisayfalar.com olarak bu zorluğu biraz olsun aşabilmeniz amacıyla bu sayfamızda daha önce evlenmiş ayrılmış ancak yeniden evlilik yapmak isteyen dul erkeklerin evlilik ilanlarına yer vereceğiz. Eğer sizlerde yalnız bir bayansanız ve evlilik düşünüyorsanız yayınlamış olduğunuz ilanlardan beğendiğiniz kişiye mesaj yazarak iletişime geçebilirsiniz. Paylaşacağımız ilanlar güncel olduğu için ve kişisel bilgilerinizin paylaşılmaması sizin kadar bizim içinde önemli olduğu için bu konuda islamisayfalar.com sitesine güvenebilirsiniz. Unutmayın ki mutluluğunuz sadece bir mesaja bağlanabilir bunu yapmakla kaybedeceğiniz bir şey olmadığı için mutluluğu bulmak adına kendinize ve hayalinizdeki eş adayına bir şans verebilirsiniz.

Dul Erkeğim. Evlenmek için Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba İsmim Mehmet, 30 yaşındayım ve Kırıkkale’de bir kamu kurumunda çalışıyorum. 22 yaşımdayken bir evlilik yaptım ve evliliğim bir yıl sürmüştü. Yaklaşık 8 yıldır yalnızım ve bir erkek olarak yalnızlığın en acı taraflarını yaşadım. Artık bu yalnızlık bana biraz fazla gelmeye başladı ve son kez bir evlilik yapmak istiyorum. Kadınlara karşı biraz fazla çekingen olduğum için kadınlarla tanışmakta biraz zorlanıyorum. Zaten bu yüzden bu ilanı vermek zorunda kaldım. Bu yaşıma kadar arkadaşlık ortamlarında hiç bayan arkadaşım olmadığı için böyle bir zorluk yaşıyorum, zaten hayatımdada çok fazla hareket ve heyecan hiçbir zaman olmadı.

Genç bir erkek gibi arkadaş ortamlarına girip gezip eğlenme fırsatım olmadı. Daha çocuk yaşta çalışarak aileme destek olmak zorunda kaldım, şu anda ise karakterim gereği hareketli heyecanlı bir hayatım yok. Evine ve işine bağlı sıradan basit yaşayan biriyim tek derdim evlenerek eşimle çocuklarımla huzurlu bir aile olabilmek. Yaşım ilerledikçe gelecek adına daha fazla kaygılanmaya başlıyorum. Hayattan en büyük isteklerimden birisi çocuklarıma iyi bir baba olabilmek. Ben kendi adıma eğer bir gün kısmet olur çocuklarım olursa çok iyi bir baba olacağıma ve onlarla çok iyi ilgileneceğime eminim. Bu konuda kendime inancım ve güvenim tam, en az benim kadar bu konularda kendisine güvenen bir bayanla tanışmayı istiyorum.

Çalışan bir bayanda olabilir çalışmayan biriside hayatımda olabilir, iş konusunda belli bir şartım yok. Birbirimize huzur verebildikten sonra aslında hiçbir şeyin bir anlamı yok ama dediğim gibi ben biraz tutuk bir erkek olduğum için eğlenceli bir hayat bana göre değil. Zaten ayrıldığım eşimdende tekneden birazda bu yüzden ayrılmıştık. Aynı sıkıntıları yaşanamamak için daha olgun tavırlı ağırbaşlı bir bayan varsa, evine her anlamda katkıda bulunmaya çalışacak dürüst birini tanımak istiyorum. Bana istediğiniz her yerden yazabilirsiniz ama işim gereği Kırıkkale’de yaşamak zorundayım. Benimle burada mutlu bir evlilik kuracağına inanan yurt içinden ve yurt dışında bütün bayanlar yazabilirler.

İsmim Yasin. Dul Erkeğim. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Yasin. Eskişehir’de yaşıyorum aslen Manisalı’yım. Yalnız yaşamak benim gibi birisi için oldukça zor olduğu için kendime bir hayat arkadaşım ve eş adayı arıyorum. 28 yaşımda olmana rağmen dul bir erkeğim. Lise bittikten sonra sevdiğim bir kızla evlenmek istemiştim ancak bu her ikimizinde ailelerinin istemediği ve onaylamadığı bir evlilikti. Ancak tahmin edersiniz ki ergenlik çağımızda ister istemez birçok hata yapabiliyoruz. Geçmişime baktığımda o evlilik benim içinde elbette ki bir hataydı ama geçmişi malesef değiştiremiyoruz. Her ikimizinde ailesi bu evliliği istemediği için sevdiğim kızla kaçarak evlendik.

Evlendikten sonra bir evin ve bir kadının sorumluluğunu almanın ne kadar zor ve ağır olduğunu yaşayarak öğrendim. Daha 18 yaşımdaydım ve elinden hiçbir iş gelmiyordu. Üst üste gelen maddi ve manevi zorlukları bir yere kadar göğüs gerebildik. Evliliğimiz bir yıl bile sürmeden bitmek zorunda kaldı. Ancak o günlerde Manisa’da yaşamaya devam edemezdim. Bu yüzden Eskişehir’de bir arkadaşım vasıtasıyla iş bularak buraya çalışmaya gelmiştim. Sonrasında kendi işimi kurdum ve şu an ticaret yapıyorum.

Şu an maddi olarak iyi olmam bir kenara manevi anlamdada geçmişten aldığım tecrübeyle bir evliliği en doğru şekilde yönetebilirim. Bu tecrübe ve imkanlara maddi manevi sahibim. Açıkçası benim evlenmekteki en büyük arzum artık ev işlerini yapmak istemiyor olmam. Benim gibi rahatına düşkün birisi için ev işleri biraz fazla zorluyor artık beni. Tabi ki aşk hayatımdada güzel bir hanımefendi ile tanışıp ömür boyu sürecek bir birliktelik isterim. Eskişehir çok güzel bir yer bu kadar güzel bir yerde soluk bir hayat yaşamak istemiyorum. 25 yaş civarı evlenmek isteyen ve niyetinde ciddi olan hanımefendiler yazarlarsa tanışmayı isterim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*