Evlenmek İsteyen Dürüst Erkekler

Evlenmek İçin Dürüst Bayan Arıyorum.

İsmim Ali, 26 yaşındayım ve evlilik için bir bayanla tanışabilmek için buradayım. Yaş olarak belki çok genç olabilirim fakat yalnız bir hayat yaşamak istemiyorum ve bu yüzden evlenmek aile kurmakla mutlu olmak istiyorum. Sevgili olmak ya da geçici arkadaşlıklar yaşamak benim karakterime çok uygun değil. Hatta şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. Sevgilim olmasını istediğim zamanlar elbette ki oldu hoşlandığım bayanlarda oldu fakat kadınlara karşı biraz utangaç ve çekingen olduğun için hiçbir zaman hoşuma giden bir bayana açılamadım. Artık umarım yaşamak istediğim tüm hayallerimi isteklerimi hayat arkadaşım olacak kadınla birlikte yaşayabilirim.

Şu an bunu hayatımda hiçbir şeyi istemediğim kadar arzu ediyorum. Bir kadını sevdiğim zaman saf ve temiz duygularla seviyorum ve o kadına karşı asla art niyetli olamam. Sevdiğim kadını sahiplenebilen onun için her fedakarlığı yapabilecek karakterde biriyim. Aslında bunlar bana kalırsa her erkekte olması gereken özellikler. Sevdiğim kadına fedakarlık yaparak, yapmam gerekenden daha fazlasını yaptığını düşünmüyorum. Erkekler her zaman daha fedakar olmalı bence. Ben asla sadece kendini düşünen bencil birisi olamadım. Hatta bazen öyle birisi olmayı istediğim zamanlarda oldu.

Duygusal düşünmek ve sevdikleri için fedakarlık yapmak her zaman iyi olmuyor maalesef. Beni hayatım boyunca suistimal eden sevdiğim kişiler oldu. Bazılarını hayatımda tutmak bana zor ve ağır geldi. Ama insanların sürekli benim duygusal birisi olmamı suistimal etmeleri ve benden yararlanmaya kalkmaları beni manevi olarak çok yıprattı. Artık her ne olacaksa ve ne yaşayacaksam eşimle birlikte yaşamak istiyorum. 1.75 boyundan 64 kilo koç burcu erkeğiyim. Malatya ve yakınlarından evlenmek isteyen dürüst bir bayanı tanımak istiyorum.

Evlilik İçin Dürüst Arkadaş Arayan Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Kadın ve erkek ilişkilerinde her zaman dürüstlük ve güvenilirlik ön plandadır çünkü hiçbir erkek ya da hiçbir kadın dürüst olmadığına inandığı yani güvenmediği birisiyle arkadaşlık kurmak sevgili olmak istemediği gibi böyle birisiyle evlenmeyi aklından dahi geçirmez. Bu yüzdende evlilik söz konusu olduğu zaman erkeklerin ve bayanların en fazla dikkat ettiği konu karşısındaki kişinin dürüstlüğü ve güvenilirliği olmaktadır. Ancak tabi ki hayat her zaman karşımıza dürüst insanları çıkarmıyor. Bazen hayatımıza giren yanlış bir kişi bizleri uzun zaman mutsuzluğa mahkum edebiliyor. Bu yüzdende doğru karar vermek ve dürüst insanı bulmak evlilik için çok önemlidir. Eğer evlenmeyi düşünüyorsanız ve karşınıza şimdiye kadar güvenebileceğiniz dürüst birisi çıkmadıysa bu sayfamızda güvenilir dürüst evlilik için arkadaşlık arayanların ilanlarına yer veriyoruz. Bu ilanları inceleyerek ücretsiz bir şekilde evlilik için tanışabileceğiniz kişiye mesaj yazabilirsiniz.

Türbanlı Dürüst Bayanla Evlilik İçin Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Rasim, 25 yaşındayım ve henüz çok genç bir erkeğim. Şanlıurfa’da ablam ve kız kardeşimle birlikte yaşıyoruz. Açıkçası evlenmek istediğim için buradayım çevremdede evlenebileceğim gibi birini bulamadım. Burada türbanlı dürüst bir hanımefendi ile tanışabilirsem evlenmek ve mutlu olmak isterim. Elbette ki buradaki herkes mutluluğu arıyor ama bazılarımız var ki hayatı boyunca mutluluğu hiç tanımamıştır. İşte bende o kişilerden biriyim diyebilirim. Kardeşlerimi çok seviyorum ve onlara hayatım boyunca her zaman sahip çıkıp destek olmak istiyorum.

Ama artık bir an önce eşimle birlikte bir aile olabileceğim dürüst birinide bulmak ve tanımak istiyorum. Tanışıp evleneceğim kadın eğer kardeşlerimle iyi anlaşabilirse ve onların varlığını kabul ederse kardeşlerimle birlikte yaşamayı daha çok istiyorum ama tabi ki hiçbir kadını böyle bir şeye zorlayamam. Çünkü kadın mutlaka evlenince eşiyle birlikte yalnız yaşamak ve başbaşa kalmak ister. Bu bakımdan kadınları anlayabiliyorum. Hatta bunu bende istiyorum ama kardeşlerimide yalnız bırakmak çok içimden gelmiyor. Ama tabi ki hayat arkadaşım olacak kadın kardeşlerimle birlikte yaşamak istemezse bundanda hiçbir şekilde rahatsızlık duymam.

Anne ve babamız biz çok küçükken ayrılmışlar, biz dedemin yanında kalıyorduk fakat o da vefat edince kardeşlerimle hayatta yapayalnız kaldık. Aslında buna biraz alıştım diyebilirim çünkü uzun zamandır hayata tutunabilmek, kardeşlerime daha iyi bakabilmek için hayat mücadelesi veriyorum ve kendini güçlü buluyorum. Zaten o gücü kendimde hissetmesem evlenmeyi düşünemezdim. Özel sektörde çalışıyorum ve maddi durumun çok ileri seviyede diyemem, ancak tutumlu biriyimdir ve evlendiğim zaman eşimi başkalarına kesinlikle muhtaç etmem. Aradığım kişide benim gibi mütevazi yaşamaya alışmış kapalı giyinen türbanlı birini tanımak ve evlilik için arkadaşlık kurmak istiyorum. Evlenmek isteyen Şanlıurfa’lı genç bayanların mesajlarını bekliyorum.

Genç ve Dürüst Bayanla Evlilik Amaçlı Arkadaş Olmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Yasin, sizlere Ordu’nun bir ilçesinden yazıyorum. Aslen Gümüşhaneli’yim fakat ailem uzun zaman önce buraya yerleştiği için burada yaşıyoruz. Genç ve dürüst bir bayanla tanışarak evlenmeyi istiyorum. Uzun boylu yakışıklı sayılabilecek dürüst ve eşine sadık olabilecek karakterde bir erkeğim. Eğer mesajımı okuyan Karadeniz bölgesinde yaşayan, bölgenin kültürüne yabancı olmayan evlilik düşünen dürüst, genç bir bayan varsa tanışmayı ve arkadaş olmayı çok isterim. Elbette ki hiçbir evlilik sanal ortamda tanıştıktan sonra hemen bir anda olmayacaktır, mutlaka birbirimize biraz zaman tanımamız gerekiyor. Zaten normal olanda evlilik yolunda bu şekilde ilerlemek.

Acele ile karar vermek ve birbirimizi tanımadan hızlı karar verirsek bunun yanlış olacağını ve ileride her ikimizede sorun yaşatabileceğini düşünüyorum. Mutsuz bir evlilik yaşamamak ya da evlendikten sonra boşanmak gibi tatsız bir olay yaşamamak için ilişkimizi biraz zamana yaymak zorundayız. Küçük mütevazi bir ailem var ve evlendiğim zaman ailemden yana hiçbir sorun yaşamayacağıma tam olarak inanıyorum. Çünkü ailemden olan herkes gerçekten çok sıcakkanlı ve sevecen iyi kalpli insanlar. Eminim hayat arkadaşımı ailemle tanıştırdığım zaman onları çok seveceğine inanıyorum.

Ben akrep burcu 1.84 boy ve 72 kilo, fiziği ve karakteri gayet düzgün bir erkeğim. Evlenmek istediğim kadındada görmek istediğim özellikler gerçekten önce dürüst olması güler yüzlü ve saygılı olması. Beni aileme karşı mahcup etmeyecek güvenilir birisi olması gerekir. Burada içerisinde canlı müzik olan bir kafe işletiyorum blve yeterli derecede maddi gelirim var. Niyetim flört etmek değil ciddi olarak evlenmek istiyorum fakat evlilik sürecine girmeden bir süre arkadaşlık yapabileceğim daha iyi tanımak için vakit geçirebileceğim bir bayanla tanışmak istiyorum. Lütfen Karadeniz bölgesindeki ciddi ve dürüst bayanlar bana yazsınlar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*