Evlenmek İsteyen Genç Bayanlar

23 Yaşımdayım. İzmirli’yim Evlenmek İstiyorum.

23 yaşındayım ve İzmir Bornova’dan katılıyorum. Evlenebilmek için aranızda bulunuyorum. Benimle tanışmak ve evlenmek isteyen İzmir ve yakınlarından ciddi olgun erkekler varsa elbette tanışmak isterim ama bu tanışma bir süre sanalda devam etmek zorunda kalacak, bunuda bilmenizi isterim. Genç ve güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum şu an çalışmıyorum ama evlendikten sonra çalışmak istiyorum. Şu an aile şartlarından dolayı malesef çok çalışma imkanım yok. Ben burada ilk defa evlilik ilanı vermiyorum daha öncede bir arkadaşlık sitesine evlilik ilanı vermiştim aslında ama çok iyi bir sonuç aldığımı söyleyemem.

Bu ikinci denememde umarım aradığımı bulmuş olarak buradan mutlu bir şekilde ayrılmak isterim. Eskiden tabi ki evlilikler asla bu şekilde internet ortamında tanışmalarla falan olmazdı bunun farkındayım ama artık zaman ve insanlar değişti. Artık bunun çok yadırganacak bir durum olduğuna inanmıyorum çünkü artık zaten herkes internette tanışıp arkadaş oluyor. Hem ayrıca ne fark eder ki nerede tanıştığımız, önemli olan evlilik yolunda ciddi miyiz değil miyiz önemli olan bu değil mi zaten. Eğer benim kadar ciddiyseniz tanışmamamız için hiçbir neden olamaz. Ama tabi ki bende içimden geçenleri burada söylemek zorundayım.

Eşimin, hayat arkadaşımın yakışıklı ve karizmatik olmasını elbette istiyorum ama beni herkesten çok sevdiğine inandıracak birisi karşıma çıkarsada o zaman hiç bir şeyin önemi kalmaz, o zaman hiçbir şeyi gözüm görmez ama öyle bir erkeği şimdiye kadar çevremde göremedim. Daha çok gencim ve dinamik yaşamayı enerjik yaşamayı sevdiğim için ben kendime daha çok güvenen bir kadın olabilmek amacıyla evlendikten sonra kesinlikle çalışmak ve hem kendime hem kuracağım aileye maddi manevi katkıda bulunmak isterim. Bunu sorun etmeyecek kişilerlede tanışmayı istiyorum. Bana mesaj yazanların içerisinde beni en çok etkilemeyi başaran ve güvenilir olduğuna dair bende bir hissiyat oluşturan kişiye mutlaka dönüş yaparım, mesajlarınızı bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Genç Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Evlenmek isteyen kişiler artık geç yaşlarda evlenmeyi tercih ediyor olsalar dahi internet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde 30 yaş altı genç bayanlarında çok sayıda evlilik ve evlilik amaçlı arkadaşlık ilanları bulunmaktadır. islamisayfalar.com olarak bizler bu sayfamızda sadece evlenmek isteyen veya evlilik amaçlı sevgili olmak isteyen genç ve güzel bayanların ilanlarına yer vereceğiz. Evlenmeyi düşünüyorsanız ve kendinize ideal eş adayı olarak genç ve güzel bayanları istiyorsanız bu sayfamızda incelemeniz için evlilik ilanlarını paylaşıyoruz. Bu ilanlardan dikkatinizi çeken kişiye mesaj yazarak ona kendinizi tanıtabilirsiniz. Her gün çok sayıda kişi internet ortamında tanışarak sevgili olmakta ve aşklarını evlilikle sonuçlandırmaktadır. Sizinde bu şekilde bir hayaliniz varsa doğru ortamdasınız diyebiliriz. Çünkü sitemizin tüm imkanlarından üye olmadan ve ücret ödemeden faydalanmaktasınız.

Adım Esra. Evlenmek için Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam beyler ismim Esra, Mersin’de yaşıyorum evlenmek istiyorum ama evleneceğim erkeğin zengin yani maddi durumunun iyi olmasını ve eşine sadık birisinin olmasını isterim. Umarım bu ilan sayesinde aradığım eş adayı karşıma çıkar. Ben 27 yaşındayım ve hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Evlenmeyi çok istiyorum çünkü şu an yaşadığım hayat şartları ve yaşam tarzını sıkıcı ve çekilmez buluyorum. Hayalimdeki gibi bir erkekle tanışarak evlenebilirsem gerçekten istediğim arzu ettiğim hayata kavuşabileceğini sanıyorum. Bu istek ve heyecanla yazdığım ilandan yola çıkarak benimle tanışmak isteyen kişiler varsa öncelikle beni iyi anlamalarını ve sonra yazmalarda isterim.

Üniversiteden tarih bölümü mezunuyum. Fakat şu ana kadar mesleğimle ilgili bir işe atanamadım. Aslında çalışmayı seven biriside değilim ama eğer evlenemezsem atanmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağım ama zengin birisiyle evlenirsem çalışmak istemiyorum. Evliliğin benim ruhuma uygun olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben bir erkekle hayat boyu beraber olmayı isterim bu benim için çok daha çekici ve cazip geliyor ama evliliğin en sıkıcı yani sürekli ev işleri yapacak olmak galiba. Artık onada bir kadın olarak mecburen katlanmak zorundayız. Tatil yapmayı çok seviyorum ama şu an son zamanlarda buna çok fırsat bulamadım.

Evliliğe dair en büyük hayallerimden biriside lüks bir yerde tatil yapabilmek bunu hiç olmazsa evlendiğim zaman balayında yapmak isterim. Evlendikten sonra illaki Mersin’de yaşayacağım diye benim için öyle bir kural yok. Türkiye’nin her yerinden hatta yurt dışından dahi yazmak isteyenler olursa dürüst ve zengin olmaları şartıyla yazabilirsiniz ve ben tanışmaya hazırım. Hatta yurt içinden ya da yurt dışından gibi bir tercih yapmak zorunda kalırsam tercihim kesinlikle yurt dışı olur çünkü farklı yerlerde yaşamayı ve farklı yerler keşfetmeyi çok isteyen bir kadınım. Bahsettiğim özelliklere sahip ciddi olanlar bana mesaj bırakabilirler.

Evlenmek İsteyen Ciddi Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Duygu Ankara’da yaşıyorum ve evlenmek isteyen dürüst ciddi eşine sadık kalabilecek temiz kalpli biriyle tanışmak istiyorum. Gazetecilik bölümü mezunuyum ve kısa süre önce iş hayatıma başladım. 26 yaşındayım ve kendimi evliliğe hazır hissediyorum. Flört etmek sevgili olmak yani geçici ilişkiler benim karakterime ve duygu dünyama biraz ters düştüğü için şimdiye kadar bu tarz ilişkilerden olabildiğince uzak durmaya çalıştım. Dürüst olmak ve açık konuşmak gerekirse her insan gibi benimde hoşlandığın hatta kendimi aşık olarak gördüğüm zamanlar olmuştur ama hayatıma çok az sayıda erkek girdi ve onlarla olan ilişkimde seviyeli olarak devam etti ve sonuçta ilişkilerde bir şekilde bitmiş oldu.

Zaten seviyesiz bir ilişkiye hiçbir zaman girmedim böyle ilişkileride hiçbir zaman tasvip etmedim. Buradaki amacım bir erkekle tanışarak ciddi bir ilişki kurabilmek. Zaten seviyeli bir ilişkiyi kurduktan sonra her iki tarafta birbirinden emin olduğu zaman o aşk zaten evliliği getirecektir. Ben işim gereği Ankara’da yaşıyorum gakat aslen Konyalı’yım, ailem Konya’da yaşıyor. Ben ise Ankara’da üniversiteden tanıdığım bir arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Evliliği hayatımda her zaman isteyen arzu eden bir kadın oldum fakat evlenmek için düzgün ve düzenli bir işe ihtiyacım vardı.

Şu an böyle bir sorunumla kalmadığı için evlilik yolunda ciddi bir adım atabilirim. Kendi küçük dünyasında dışarıya kapalı asosyal yaşayan bir kadın olduğum için arkadaş çevremde çok fazla yok. Eğlence ortamlarını falan zaten hiçbir zaman uygun bulmadım. Aslında bazen bu tarz şeyleri bende arzu ediyorum tabiki ama bunları yaşamak umarım eşimle birlikte iken kısmet olur. Evlilik amaçlı bir erkekle tanışabileceğim bir ortamım olmadığı için arkadaşlık sitesinde hayat arkadaşımı aramak zorunda kalıyorum. Benim gibi huzurlu bir aile kurmak ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyen iyi kalpli ahlaklı birini tanımak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*