Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

İsmim Duru. Evlilik İçin Yakışıklı Zengin Erkek Arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar ismim Duru. Sizlere İzmir’den yazıyorum. Genç ve güzel bir kadınım ve evlenmek için yakışıklı zengin biriyle tanışmak istiyorum. Yaşım henüz 29 ve kumral güzel bir kadınım şimdiye kadar evlenmek istemedim çünkü evliliğin getireceği sorumlulukları üstlenmek istemedim. Genç yaşımda bu sorumlulukları almak ve kısıtlanmış bir hayat yaşamak istemiyordum. Ancak tabi ki yaşım ilerledikçe hayata ve evliliğe olan bakış açımda ister istemez değişti. Bu sadece kadınlar için geçerli olan bir durum mu yoksa aynı durum erkekler içinde var mı bilemiyorum ama belirli bir yaştan sonra bir kadının ailesinin evinde kalması evlenip kendi ailesini kurmaması rahatsız edici olabiliyor.

Açıkçası ben şu anda bu rahatsızlığı, kendi evimde ailemin yanında yaşıyor olmama rağmen hissediyorum. Her gün hem çevremde hem sosyal medyada ya da arkadaşlık sitelerinde evlenmek isteyen birçok kişiyle karşılaşabiliyorum. Evlenen ya da evlenmek isteyen bu kadar çok kişi varken boşanmaların ve ayrılıklarında bu kadar fazla olması beni biraz düşündürüyor. Evlilik mutlaka en güzel duygulardan biridir özellikle bir kadın için gelinlik giymek çok harika bir duygu olsa gerek. Fakat ben şimdiye kadar beni gelinlik içerisinde hayal kurduracak kadar beni etkileyen karizmatik yakışıklı ve zengin bir erkek karşıma çıkmadı. Bundan önceki hayatımda olan erkek arkadaşlarımdan hepsi yakışıklı ve zengin kişilerdi ama o günlerde ben evliliği aklıma dahi getirmiyordum.

Şimdi artık hayata bakışım çok daha farklı ve evlenmeyi kesinlikle istiyorum. Ayrıca bu konuda net kararımı vermiş durumdayım. İzmir dışından biriyle tanışarak boşuna vakit kaybetmek ve boş muhabbet yapmak istemiyorum. Sadece İzmirli zengin iş adamları ve yakışıklı olanlar bana yazsınlar. Duygularımla hareket etmediğim ve mantık evliliği yapmak istediğim için yakışıklı ve zengin erkek istiyorum. Duygularla hareket etmek bizleri hayatın gerçeklerinden uzaklaştırabiliyor. Ben kendi adıma hayat arkadaşının yakışıklı ve zengin olmasını isterim ve benim gibi bir kadınla tanışmak isteyen beyleri mesajını beklerim.

Eğlenmek İsteyen Güzel Bayanların Telefon Numaraları

Nasıl ki bütün kadınlar erkek arkadaşının ya da evlenmek istediği kişinin yakışıklı olmasını isterse, elbette bütün erkeklerde evlenmek istediği kadının güzel ve çekici olmasını ister. Bu son derece insani bir durumdur ve bunun farklı olmasını isteyen herhalde hiç kimse yoktur. Güzel bayanlarda sanılanın aksine çoğu zaman evlenmek için uygun adayı bulamamaktadır. Bu yüzdende güzel bayanlarda arkadaşlık sitelerinde ve İnternet ortamında evlenmek amacıyla arkadaşlık arayışında bulunmaktadırlar ve bu amaçla telefon numaralarını paylaşmak isteyebilirler. Ancak tabi ki bütün kadınlar sadece güvendikleri kişilerle telefon numaralarını paylaşacaklardır. Bu konuda onlara güven vermek tamamen sizin elinizde. islamisayfalar.com olarak bizler sizler için güvenle sohbet edebileceğiniz bir ortam oluşturmuş bulunuyoruz. Evlilik amacıyla dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz ancak karşınızdaki kişiye güven vermek sadece sizin elinizde olacaktır.

33 Yaşımdayım. Evlenmek için Karizmatik Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Semiha. İstanbul Beykoz’da yaşıyorum aslen Trabzonluyum ve 33 yaşındayım. Bekarım hiç evlenmedim. Bu sitede bulunma amacım evlilik amaçlı karizmatik biriyle tanışarak arkadaş olmak. Sadece flört etmek için arkadaşlık kurmamak için artık kararlıyım. Çünkü şimdiye kadar sevgilim olan ve aralarında evlenmeyi istediğim erkekler oldu ama evlilik söz konusu olduğunda erkek arkadaşlarımın benden hep uzaklaştığına şahit oldum. Bu yüzden artık benimle niyeti ciddi olmayan hiç kimseyle flört etmek yani arkadaş olmak istemiyorum. Eğer niyetiniz gerçekten ciddiyse 30 yaş üzeri olgun bir erkekseniz evlilik amaçlı arkadaşlık kurabilirim.

Her kadının hayatına girecek olan erkekten birbirinden farklı beklentiler ve istekleri olabilir. Bende eşim olacak kişinin olgun karizmatik olmasını arzu ediyorum. Yanında durduğumda ve elini tuttuğunda bana kendimi iyi hissettirmeyecek bir erkekle evlenmenin ne anlamı olabilir ki. Ben kendimi olgun ve karizmatik bir erkeğin yanında durduğum zaman ve o erkekten sevgiyi aşkı hissettiğimde kendimi çok daha iyi ve güçlü hissediyorum. Ama lütfen olgun ve karizmatik bir erkek olsanız bile evliliğin sorumluluklarını taşıyamayacaksanız hiç tanışmamak daha iyi. Evlenmeye karar vermiş bir erkeğin her şeyden önce eşine kesinlikle sadık kalabilmesi gerekir başka kadınlarla olması gerekenin dışında bir münasebeti olamaz.

Ben kıskanç bir kadın olduğum için bu konuda yaşayacağım sıkıntıları tahmin edebiliyorum. Bu yüzden bu konuyu en baştan burada belirtmek istedim. Bence erkeklerde en az kadınlar kadar kıskanç olmalıdır. Hatta erkekler daha korumacı olduğu için kadından daha fazla kıskanç olması gerekir. Kıskanmayan erkeği istemem. Ancak tabi bazı erkekler kıskançlığında dozunu kaçırıp ilişkiye yada evliliğe zarar verebiliyor. Her şeyin dozunda yaşanması gerektiğini düşünüyorum ve benim gibi düşünen tanışıp görüşebileceğim İstanbul’da yaşayan birini arıyorum.

Adım Hayal. Bekarım, Olgun Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Selam beyler ismim Hayal. 25 yaşındayım ve Gaziantep’te yaşıyorum. Hayatımın hiçbir noktasında gerek aileme karşı gerek daha önceki sevgilim olan erkek arkadaşlarıma karşı hiçbir yerde yslan söyleyen bir kadın olmadım. Yalan söylemek benim hayatım için en hassas noktalardan biridir. Yalan söyleyen birisi kesinlikle benimle arkadaşlık kuramaz ya da evlilik düşünemem. Bu konu benim için hassas olduğu için öncelikle belirtmek istedim. Söz konusu olan evlilik gibi ciddi bir konu olduğu için hayatım hakkında maddi manevi sıkıntılarım üzüntülerim ya da sevinçlerim hakkında elimden geldiğince burada kendimden bahsetmek isterim. Öncelikle ailemle birlikte yaşıyorum ve bir işte çalışmıyorum.

Daha önce çalıştığım dönemler oldu ama şu an evdeyim. Eğer evlendikten sonra çalışmam gerekirse çalışmaktanda mutlu olan bir kadınım. Şu konudan eminim ki erkeklerin tamamı evlenmek istediği kadının geçmişini merak etmektedir. Özellikle daha önceki erkek arkadaşları ve o erkek arkadaş ile neler yaşamış olabileceği hakkında birazda ön yargılı olarak çok fazla meraklı oluyorlar. Bu konuyu burada cevaplamak ihtiyacı duyuyorum. Daha önce bir kez sevgilim oldu.

Onunlada uzun süreli bir arkadaşlığımız olmuştu. Birbirimizi hem çok seviyor hem aşıktık ama bir şekilde hayat şartları bizi birbirimizden uzaklaştırdı ve şu an kalbimde ona karşı hiçbir şey yok. Ben nasıl ki aşk hayatımla ilgili tüm her şeyi geride bırakarak sadece evlenmek isteyeceğim kişiye hayatımı ve kalbimi açıyorsam bana yazmak ve tanışmak isteyen kişilerinde bilmesini isterim ki geçmişte yaşadığınız her şeyi unutarak bana gelmelisiniz. Evliliğim boyunca ne kendimi neden eşimin geçmişiyle ilgili hiçbir sorun istemiyorum. Bu yüzden tanışmak isteyenler kendilerini detaylı bir şekilde tanıtsınlar lütfen.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*