Evlenmek İsteyen Hemşireler

Hemşireyim, Doktorla Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Yelda. 29 yaşındayım ve İstanbul’da hemşirelik yapıyorum. Evlenmek istiyorum fakat evleneceğim kişinin doktor olmasını tercih ederim. Bu zamana kadar erkek arkadaşlarım dahi doktor ya da hastane çalışanlarından olmuştur. Evleneceğim kişininde aynı şekilde olmasını tercih ediyorum. Aslen Tekirdağlı’yım fakat uzun zamandır İstanbul’da yaşıyorum. Hareketli yaşamayı seviyorum fakat artık gönlümde sadece bir kişinin olmasını ve onunlada sevgimizin sonsuz bir bağlılıkla devam etmesini istiyorum. Bunuda ancak evlenerek yapabileceğinin farkındayım. Çünkü geçici ilişkilerde sevgi ve aşk asla sonsuz olmaz.

Kendimi bazı yönlerden evliliğe hazır hissediyorum fakat biraz detaylı düşündüğüm zaman bazı noktalarda tereddüt ediyorum. Mesela evlensem dahi kendimi çocuk sahibi olmak için hazır hissetmiyorum. Bunun için daha çok erken olduğunu düşünüyorum. Aslında evlenmek ve hayat boyunca tek bir kişiye bağlı olmak sadece bir kişiyi sevmek benim her zaman arzu ettiğim bir şey fakat çocuk sahibi olmaya gelince bu konu beni evlilikten biraz uzaklaştırıyor. Her kadında anne olmak duygusu vardır. Fakat ben o duyguyu bir türlü kendimde hissedemedim. Uzun boylu oldukça güzel bakımlı bir kadınım. Sağlıklı yaşamaya ve formumu korumaya dikkat ediyorum.

Sigara alkol gibi kötü alışkanlıklarım kesinlikle yok. Temiz düzenli bir hayat istediğim için evleneceğim kişininde bakımlı ve düzgün birisinin olmasını tercih ederim. Uzun boylu yakışıklı ve karizmatik erkeklerden hoşlanıyorum. Evlenmek için maddi manevi her yönden kendini geliştirmiş düzenli bir hayatı olan bir doktorla tanışmayı isterim. Gerçekten sevmeye değer birini tanıyabilirsem yaşadığım yerin çok fazla bir önemi olmaz. Fakat İstanbul’u seviyorum ve burada yaşamaya devam etmek istiyorum. Bu yüzden İstanbul’da yaşayan, düzgün bir evlilik yaparak mutlu bir aile olmak isteyen 30 yaş üzeri doktorlardan mesaj bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Hemşirelerle Tanışma ve Sohbet

Arkadaşlık sitelerinde özellikle hemşirelik yapan bayanların evlenmek ya da rvlilik amaçlı sevgili veya erkek arkadaş ilanlarına sıkça rastlayabiliyoruz. Bizlerde islamisayfalar.com’un bu sayfasını sadece evlenmek isteyen ve bunun için hayat arkadaşı arayan sağlık sektöründeki hemşirelerin evlilik ilanlarını yayınlamak istiyoruz. Eğer sağlık çalışanı veya hemşirelik yapan bir eş adayı arıyorsanız sayfamızdaki ilanları inceleyerek hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. Ancak tabi ki burada bizlere ulaşan tüm ilanlara yer veremiyoruz. Bu yüzden en güncel ve en samimi bulduğumuz hemşire bayanların evlilik ilanlarına yer veriyoruz. Eğer sağlık sektörü çalışanı veya hemşirelik yapıyor ve evlilik düşünüyorsanız hayatınızda aşk ve sevgi dolu bir evlilik istiyorsanız sizlerde sitemizde ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

40 Yaş Hemşireyim, Olgun Sevgili İstiyorum.

Merhaba, ismim Sema. Adana’da bir hastanede hemşirelik yapıyorum. 40 yaşımdayım ve evlilik amaçlı sevgili bulmak için buradayım. Daha önce bir evlilik yaptım fakat şu an dulum ve yalnız yaşıyorum. Her zaman seviyeli çevresindeki kişilere karşı saygılı birisi oldum. Eski eşimde dahil her ne kadar mutsuz bir evlilik yaşasamda ayrılırken dahi saygımı ve üslubumu bozmadan ayrıldım. Karakteri düzgün biriyle tanışarak evlenmek isterim çünkü ileride eğer bir sorun yaşayacak olursam ve ikinci kez evliliğimi bitirmek zorunda kalırsam tıpkı ilk evliliğimde olduğu gibi sorunsuz bir şekilde ayrılmayı isterim.

Bütün bunları şimdiden düşünmek zorundayım çünkü hayatımı etkileyecek bir sorun yaşamak istemem. Hayat hoşlanıp arkadaş olabileceğiniz birçok kişiyi karşınıza çıkabiliyor fakat evlilik çok daha farklı bir durum. Normalde hoşlandığım ve iyi bir arkadaş olup flört edebileceğim birisiyle evlenmek istemeyebilirim. Çünkü arkadaş olarak iyi anlaştığın birisiyle evlilik hayatımda hiç anlaşamayabilirim ya da tam tersi bir durumda söz konusu olabilir. Şimdiye kadar çocuk sahibi olmak sorumluluk isteyen ve yorucu bir şey olduğu için çocuk istemedim fakat belirli bir yaştan sonra annelik hislerimize karşı koyamıyoruz ve çocuk sahibi olmak isteyebiliyoruz. Bende şu anda tam bu aşamadayım diyebilirim.

Fakat biraz daha geç kalırsam çocuk sahibi olmak ve o mutluluğu yaşama şansımı sonsuza kadar kaybedebilirim. Bu şansımı yitirmemek için artık evlilik konusunda biraz daha aceleci davranıyorum. Sağlık sektöründe çalışan birisiyle tanışarak evlenirsem daha uyumlu olur birbirimizi belki daha iyi anlayabiliriz fakat kamuda çalışan memurluk yapan ve benimle tanışmak isteyen kişilerde yazabilirler. Herkes gibi bende uyumlu olabileceğim, eşine sadık kalabilecek bir erkek ile hayatımı birleştirmek isterim. Sadakat konusunda zaafı olan kişiler lütfen yazmasınlar. Benim için en önemli olan sadakattir. Bunu karakteri ile yaşayabilen kişiler yazarlarsa evlilik amaçlı tanışabiliriz.

Hemşeriyim, Seviyeli Olgun Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Ayşegül 30 yaşındayım ve bir kamu hastanesinde hemşirelik yapıyorum. Aslen Bursalı’yım fakat İzmir’de yaşıyorum. İzmir’de yaşayan tanışıp görüşebileceğim etkileyici ve çekici biriyle tanışmak rğer kısmet olursa sonrasında evlilik düşünüyorum. Ben evliliğin tamamen kısmet olduğunu düşünenlerdenim. Yoksa bir kadın bir erkeğe ne kadar çok bağlanırsa bağlansın, o erkekten ne kadar çok hoşlansa ve aşık olsa dahi eğer kısmet olmazsa evliliğin olmayacağının farkındayım ve ben buna inanıyorum. Ancak tabiki yinede hepimizin kendimize göre kriterleri oluyor.

Hoşlandığımız ya da hayat arkadaşımızda görmek istemediğimiz bazı durumlar olabilir. Burada hoşlandığım ve sevmediğim şeylerden kısaca bahsedersem beni daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Öncelikle her zaman sadelikten yanayım bu yüzden çok aşırı makyaj yapan birisi değilim ve doğal güzelliğimede güvenirim. Bana kalırsa zaten her şeyin doğal olanı en güzelidir. Doğal olmayan şeylerin güzelliği biraz aldatıcı olabiliyor. Çok fazla dekolte giymeyi sevmem fakat o tarz giyindiğim zamanda eşimin aşırı kıskançlık yapması galiba beni biraz rahatsız eder.

Kıskanılmak ve değer görmek her kadının hoşuna gider. Benimde tabi ki hoşuma gidecektir fakat kıskançlık aşırı olduğu zaman beni sevdiğim kişiden uzaklaştırabilir. Bu yüzden aşırı kıskanç biriylede yapamam. Geçici ilişkileri ve flört etmeyi sevmiyorum. Bundan öncede evlilik amaçlı tanıştığım kişiler oldu ama hepsi seviyeli ilişkiler olmasına rağmen evlilikte sonuçlandıramadık. Umarım artık her kadının hayalinde olan beyaz gelinliği giymek banada kısmet olur. Bayanlara evlilik vaadi ya da ciddi olduğunu söyleyerek flört etmeye çalışan samimiyetsiz ve ciddiyetsiz kişiler yazmasın lütfen. Gerçekten evlenmek isteyen dürüst düzgün bir işe sahip beyefendi kişiler yazabilirler.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*