Evlenmek İsteyen Kilolu Bayanlar

Kilolu ve Olgun Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Selam, adım Feriha. Anaokulu öğretmenliği yapıyorum, 35 yaşındayım ve hiç evlenmedim. Lise yıllarımdan bu yana hep fazla kiloları olan bir kadın oldum. Bu yüzdende erkekler genellikle benden hep uzak durdular, bana yakın olanlar ise uzun süreli arkadaşlık istemediler. Haliyle devamında evlilik yapma şansımda olmadı. Mesleğimi çok seviyorum ve çok uzun zamandır öğretmenlik yapıyorum. Okul öncesi öğretmenliği sevmediğiniz zaman yapabileceğiniz bir meslek değil zaten ve ben çocukları çok severim. Her zaman onlarla ilgilenmekten mutlu olurum fakat artık kendi çocuğumun büyütmek onunla ilgilenmek istiyorum.

Benim hayata dair en büyük hayallerimden ideallerimden birisidir anne olabilmek. Bu konuda erkeklerin beni anlayabileceğine ihtimal vermiyorum. Beni ancak bu konuda bir kadın anlayabilir. Ben aslen Şanlıurfalı’yım fakat Gaziantep’te öğretmenlik yapıyorum. Eğer niyetiniz gerçekten evlenmek mutlu olmak bir ömür boyunca mutlu olacağınız hayat arkadaşınızı bulabilmek ise ben kendi adıma son derece ciddi, kararlıyım ve karşımdada benim kadar ciddi kararlı birini isterim.

Burada önemle belirtmek istediğim husus ise kilolu bir kadın olmam. Eğer bunu kendinize sorun ve problem edecekseniz sonrasında mutsuzluğumuzun kaynağı olacaksa benim fazla kilolarım, bu yola hiç çıkmamak, hiç tanışmamak en doğrusu olacaktır. Bende çekici, düzgün fizikli bir kadın olmayı çok isterdim. Bunun için elimden gelenide yapıyorum fakat ne yapsam fazla kilolarımdan bir türlü kurtulamadım. Umarım burada kilo takıntısı olmayan, insanın karakterine ve kalbinin güzelliğine değer veren ciddi anlamda evlilik isteyen birini tanıyabilirim.

Evlenmek İsteyen Kilolu Bayanlarla Tanışma ve Sohbet Siteleri

Evlenmek isteyen ve bunun için olgun erkeklerle tanışmaya çalışan kilolu bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet hatları. Kilolu bayanlarla evlilik amaçlı tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri ve kilolu bayanların evlilik ilanları. Kilolu bayanlarla tanışabileceğiniz ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen evlilik siteleri. Evlenerek ikinci baharını yaşamak isteyen olgun ve kilolu bayanlarla bedava sohbet. Evlenmek isteyen yurt dışında yaşayan kilolu bayanlarla ücretsiz mesajlaşma. 45 yaş üzerindeki evlenmek için sevgili arayan olgun bayanların cep telefonu numaraları. Evlilik amaçlı seviyeli ve olgun erkek arayan kilolu bayanlar. Evlenmek için zengin ve yakışıklı erkekle tanışmak isteyen kilolu bayanlarla sohbet. Evlenmek için erkek arayan kilolu ve güzel bayan numaraları.

Kilolu Bir Kadınım. Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba beyler, ismim Filiz. 34 yaşındayım hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Evlilik amacıyla bir erkekle tanışmak ve seviyeli sohbet etmek istiyorum. Kendini beğenen birisi değilim çünkü aşırı kilolu bir kadınım. Boyum 1.68 ve 80 kiloyum. Bu ölçülerde olmaktan hiç mutlu değilim. Hem mutsuzum hemde huzursuzum fakat elimden çok fazla bir şey gelmiyor. Fazla kilolarımdan kurtulmak için çok uğraştım fakat şimdiye kadar başarılı olduğumu Söyleyemem. Belki kendime sevgili ve sadece erkek arkadaş arıyor olsaydım erkeğin yakışıklı olmasını hatta belki zengin olmasını falan isteyebilirdim ancak ben evlilikte, erkeğin yakışıklı olması zengin olması gibi özellikleri ile devam etmeyeceğini ve bunların mutluluk getirmeyeceğine inanıyorum.

Bu yüzdende kalbi güzel efendi, düzgün karakterli birini evlilik amaçlı tanımak için buraya geldim. Eğer çevremde istediğim gibi birini bulabilseydim bu mesajı yazmama zaten gerek kalmayacaktı. Ben şu anda Isparta’da kamuya bağlı öğretmenlik yapıyorum. Kendi mesleğimden biriyle tanışabilirsem sanırım daha uyumlu daha mutlu olabileceğimizi düşünüyorum. 40 yaşlarında bir erkekle tanışmak evlenmek isterim. Fakat o yaşlarda hiç evlenmemiş bir erkekle tanışmak benim için zor bunu biliyorum.

Çevremde öyle birisi olmadığı için zaten arkadaşlık sitesinden daha kolay bulabileceğime inandığım için buraya geldim. Kalbi güzel, efendi ve dürüst birini bulmak benim için kolay olmayacak çünkü biliyorum ki erkeklerin birçoğu kilolu bayanlardan hoşlanmıyor. Ancak ben yinede umudumu yitirmek istemiyorum. Geleceğe dair hayallerimi ve umutlarımı öldürmektense umudumun peşinden koşmayı tercih ediyorum. Emin olun evlilik sadece güzel kalpli ve iyi niyetli eşine sadık insanlarla kurulabilecek bir ilişkidir. İşte tamda bu tarifime uygun birini tanımak ve evlilik için arkadaşlık yapmak istiyorum.

Kilolu Bayanım. Evlilik Düşünen Sevgili İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar, adım Gülay. 40 yaşlarında ciddi ve düzgün biriyle tanışmak ve sevgili olmak, beni etkileyecek biriyle tanışarak aşık olmak istiyorum. Her kadın gibi bende aşık olduğum erkekle evlenmek aile kurmak isterim. 36 yaşındayım biraz fazla kilolu olduğum için belki yaşımdan daha olgun gösteriyor olabilirim. Boyum 1.74 ve 90 kiloyum. Aşırı kilosu olan kadınların sevgili bulması evlenmesi diğer bayanlara göre tabi ki biraz daha zor oluyor. Çünkü kilolu kadınlardan hoşlanan erkekler yok denecek kadar az. Daha önce kısa sürelide olsa aşık olduğum sevgilim diyebildiğim erkek arkadaşlarım oldu fakat arkadaşlıklarım hep çok kısa sürdü.

İlişkilerimin kısa sürmesini ben kilolu bir kadın olmama bağlıyorum. Sanırım erkekler bir kadınla tanıştığı ilk günlerde o günün getirdiği heyecanla kadınlarla arkadaşlık kuruyorlar fakat devamında daha güzel daha çekici bayanlarla arkadaş olmak istedikleri için kilolu bayanlarla olan arkadaşlıklar çok uzun sürmüyor. Ben güzel ve çekici olmadığımı biliyorum ve bunu kabullendim. Bunu en az benim kadar kabullenebilecek bunu sorun etmeyecek biriyle tanışarak sevgili olmak isterim. Çünkü artık kısa süreli bir arkadaşlık istemiyorum. Ayrıca arkadaşlığım kısa sürdüğü zaman kendimi kandırılmış hissediyorum ve bir kadın olarak böyle bir hisse kapılmak bana çok ağır geliyor. Evlenebilmek kendi ailemi kurabilmek hayattaki en büyük arzularından birisidir.

Benim gibi, bir şekilde hep yalnız kalmış sevgiyi doğru düzgün tadamamış, 40 yaşlarında düzgün bir mesleği olan erkeklerin bana mesaj yazmasını isterim. Birbirimize sevgimizi ve saygımızı esirgemediğimiz, sevgimize sadık kaldığımız sürece evliliğimizde hiçbir problemin yaşanacağını zannetmiyorum. Benim affedemeyeceğim tek şey aldatılmak ve eşimin bana yalan söylemesi. Eşim bana sadık kaldıktan sonra hiçbir konuda yalan söylemedikten sonra ben her hatayı hoş görüp affedebilirim. Benim kadar hoşgörülü evlenmek isteyen biriyle tanışarak sevgili olmak, aşık olmak istiyorum. Lütfen ciddi kişiler yazsınlar.

1 yorum

  1. Merhaba ben kilolu bir bayanla evlenmek istiyorum yaşım 38 1.83 boyundayım 90 kiloyum kilolu bayanlardan çok hoşlanıyorum ve evlenmek istiyorum bende 5 sene oldu boşandım görme engelliyim emekliyim ilgilenen olursa mesaj ara bilir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*