Evlenmek İsteyen Kimsesiz Bayanlar

Selam. Yalnız Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Songül Kayseri’de bir ilçede yaşıyorum, dul bir bayanım ve yeniden evlenmeyi istiyorum. 45 yaşındayım ve yalnız yaşıyorum geçmişte çok büyük zorluklar ve sıkıntılar yaşadım ancak her şeye rağmen ayakta kalmak zorundaydım. Çoğu zaman gücümün bittiği ve tükendiği zamanlar oldu öyle zamanlarda bile yanımda destek olacak hiç kimseyi bulamadım. Aslında hayat bana çok uzun yıllar önce sırtını dönmüştü ve acı yüzünü göstermişti. Babamı ben çok küçükken kaybettik sonra ise annem yeniden evlenince ben evli olan abimin yanında kalmak zorunda kaldım.

Tabi oradada kendimi her ne kadar ağabeyimde olsa sığıntı gibi hissediyordum. Bu yüzden bu sıkıntıları açmak için çareyi evlenmekte buldum ancak evlenmekte hayatıma yeni sıkıntılar getirdi ve hiçbir sorunuma çare olmadı. Yaptığım evlilikten bir erkek çocuğum oldu fakat dünyaya engelli olarak gelmişti ve çok uzun yıllar bu engellerini hissetmemesi için onun için elimden geleni yaptım. Ancak benim mücadelem onu ayakta tutmaya yetmedi eşimle zaten birçok sorunum vardı ama oğlum daha fazla sıkıntıya girmesin diye onun için eşimle yaşadığım tüm sorunları göz ardı ediyor ve umursamıyordum. Oğlumu kaybettikten sonra eşimede sabredecek halim kalmamıştı. Çünkü artık hayat beni o kadar yormuştu ki hiçbir şey için mücadele edecek gücüm yoktu.

Sonuçta eşimden ayrıldım ve bir fabrikada çalışmaya başladım. Kendi evimde yaşıyorum ve maddi olarakta ev taksit ödediğim için çok fazla kendime maddi olarak imkan ayıramıyorum. Ancak yinede her şeye rağmen sosyal bir yaşantım var ve gezmeyi sevdiklerimle birlikte olmayı çok seviyorum. Zaten evli olduğum dönemde arkadaşlarıma ve kendime hiç zaman ayıramıyordum dul ve yalnız bir kadın olarak artık kendim için yaşamalıydım ve öylede yaptım. Şu an belkide hayatımın en güzel en huzurlu dönemlerini yaşıyorum ama tek üzüntümün oğlumu kaybetmiş olmam. Benim gibi yalnız olan ve yeniden hayatında bahar yaşamak için evlilik düşünen beyefendi kişiler yazabilirler.

Evlenmek İsteyen Kimsesiz Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

İnternet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde çok sayıda bayan hayatta hiç kimsesi olmadığı ve çok yalnız olduğu için evlilik amacıyla arkadaş aramaktadır. Bu elbette hiçbir erkeğin ve kadının istemeyeceği bir durum olduğu için arkadaşlık siteleri bu konuda bir çoğumuzun işini kolaylaştırmaktadır. Çünkü arkadaşlık sitelerinde kolaylıkla çok sayıda kişiyle tanışıp arkadaş olabilir ve ilişkinizi ilerleterek evlilik yapabilirsiniz. Bu Tabi ki hemen bir anda olabilecek şeyler değil ama en azından islamisayfalar.com olarak ücretsiz bir şekilde mutlu ve güzel günlere adım atabilmeniz için bizler elimizden geleni yapıyoruz. Bu amaçla sizlerden gelen arkadaşlık ve evlilik ilanlarını bu sayfamızda sizler için paylaşıyoruz. Eğer hayatta yapayalnız kalmış bir bayansanız ve evlenmeyi düşünüyorsanız sizlerede bu sayfamızda ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızda evlilik amaçlı sohbet edebilir Instagram ve Facebook gibi sosyal medya adreslerinizi paylaşarak sizinle ilgilenen kişilerin size daha kolay ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

21 Yaşımdayım. Yalnızım ve Evlenecek Erkek Arıyorum.

Selam ismim Esra, 21 yaşındayım ve Ordu’da yaşıyorum. Şu an bir akrabamın yanında kalıyorum. Bu sitede olma amacım dürüst güvenilir biriyle tanışarak evlilik yapabilmek. 18 yaşıma kadar yetiştirme yurdunda kaldım. 3 yıldırda bir akrabamın yanındayım ama bu 3 yıl benim için çok sıkıcı ve zor geçti. Ben daha çok küçükken yetiştirme yurdunda kalmaya başladım. Oradan çıktıktan sonra her şey daha güzel olur diye umuyordum ama hiç tahmin etmediğim sıkıntılar yaşadım ve bunalıma girdim. Bir süre psikolojik tedavi görmek zorunda kaldım şu an kendimi daha iyi hissediyorum ama bir başkasının evinde kalmak hiç hoş bir durum değil. Bu yüzden bir an önce evlenmek ve şu an yaşadığım yerden ayrılmak istiyorum.

Boyum 1.75 ve 60 kiloyum. Esmer ve buğday tenli bir kadınım. Hayatımda şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı daha önce evlenmeyede hiç niyetlenmedim. Bugünden sonra yaşayacağım her şey benim için ilk olacak. Bu yüzdende biraz heyecanım var açıkçası. Buradan biriyle tanışsam ve buluşsam o ilk buluşmada ne yapacağımı ve ne konuşacağımı hiç bilemiyorum. Aklımda bir sürü belirsizlik var ama sonuçta eğer gerçekten evlenmeyi istiyorsam bir yerden başlamak zorundaydım. Benim tanıştığım konuştuğum kim varsa hepsi zaten benim gibi yetiştirmeyi yurdunda kalıyordu ve şu an onlardan hiçbirisi benim hayatımda değil.

Arkadaşım dostum deyip zaman geçirebileceğim derdimi paylaşabileceğim hiç kimse olmayınca her şeyi içime atmak zorunda kalıyorum ve sürekli sıkıntılarımı içime atmak beni iyice bunalıma sokuyor. Sonuçta evlenmek istiyorum ama aslında benim en çok bir dosta ve aşka ihtiyacım var. Hiç yaşamadığım duyguları bana yaşatacak dürüst birini arıyorum. Hayatımda belkide en güzel şey çalışıyor olmam ve maddi sıkıntımın olmaması. Düzenli bir işi olan hatta 25 yaş ve üzerinden memur olarak çalışan bir erkekle tanışmayı ve evlenmeyi istiyorum. Ordu yakınlarından ciddi beyler yazsınlar.

Adım Gülten. 40 Yaşımdayım. Evlenmek için Sevgili Arıyorum.

Selam 40 yaşındayım ve ismim Gülten. Hatay’da yalnız yaşayan bir kadınım. Güzel ve çekici olduğuma inanıyorum ve yeniden bir evlilik yapmak için bu ilanı paylaşıyorum. Uzun zamandır yalnızım ve artık yalnız olmak ya da geçici ilişkiler kurmak istemiyorum. Kendi ailemle evli olduğum dönemde yaşadığımız bazı olaylar nedeniyle görüşmüyorum, çocuğumda olmadığı için hayatta tek başımayım ve yalnızım. Yalnızlığıma ortak olacak bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Hatay’da merkezde yaşıyorum ve sadece bana yakın sürekli görüşebileceğim yerlerde olanlardan mesaj beklerim. Burada gördüğüm kadarıyla erkekler kadınların erkeklerden ne beklediği hakkında hiçbir fikirleri yok, yapılan yorumlardan bunu anlıyorum.

Tanışmak ve görüşmek isteyen ciddi bir erkek hayatının her aşaması ile ilgili mutlaka bilgi yazması gerekir. Sadece isminizi ve telefon numaranızı yazarak bir kadının size cevap yazmasını bekliyorsanız yanıldığınızı söyleyebilirim, çünkü sizin gibi yazan her gün birçok erkek oluyor zaten. Yani bir kadın neden sizi sevsin ki siz farkınızı ortaya koymadıktan sonra. Aşka ve sevgiye çok değer veren bir kadındım ama hem evliliğimde hem flört ettiğim erkek arkadaşlarımda öyle kötü anılar bitirdim ki aşkın ve sevginin varlığını sorgulayan bir kadın haline geldim.

Aşksız ve sevgisiz bir evlilik yaşamak istemiyorum ama erkekler maalesef evlendikten sonra bu duyguları yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bana aşkı her gün yeni baştan yaşatacak ilişkimizdeki heyecanı her zaman koruyacak bir erkek gerekiyor ve böyle birini arıyorum. Aşkı yaşamak ve yaşatmak konusunda kendinize güveniyorsanız sizleri tanımaktan mutluluk duyarım ama tabi ki her şeyden önce bana kendinizi tanıtmanız ve başlangıç olarak biraz olsun güvendirmeniz gerekir. Benim gibi yalnız kalmış çocuksuz biriyle tanışmak ve el ele vererek mutlu bir gelecek kurmak istiyorum. Niyetinde ciddi ve samimi olanlar yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/evlenmek-isteyen-kimsesiz-bayanlar/,kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar,

5 yorum

  1. Merhaba ben Yusuf 52.yaşında bosanmis konyada yasayan eşi vefat etmiş. Kapali türbanlı. Allah. Korkusunu bilen. Depremde eşini. Kaybetmis bir bayanla anlasarak. Evlenmek istiyorum. 0552841**31.cep

  2. Merhaba ben Yusuf. 52.yaşında bosanmis bir erkeğim gercekten. Evlı mutsuz olan. Eşi. Tarafından sevilmeyen konyada yasayan. Olgun. Uzunsüreli arkadaşlık. Yapacak. Bayan. Ariyorum. Her şey. GİZLLİK ıcinde. Olacaktır. 0552841**31 haydi evli mutsuz bayanlar tanisalim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*