Evlenmek İsteyen Yalnız Bayanlar

Yalnız Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Merhabalar ismim Serpil, Gaziantep merkezdeyim. 38 yaşındayım ve dul bir bayanım. İlk evliliğimden bir kız bir oğlan olmak üzere iki çocuğum var. Uzun zamandır iki çocuğumla birlikte onlara iyi bakmak için maddi manevi sürekli mücadele vermek zorunda kaldım. Yalnız bir bayan olarak uzun zaman böyle bir mücadele vermek elbette ki kolay değil. Artık yeniden bir evlilik yapmak istiyorum çünkü tek başıma mücadele vermekten yoruldum ve kendimi eskisi gibi güçlü hissetmiyorum. Evlenebileceğim kadar dürüst ve namuslu birini tanıyabilirsem kendimi daha güçlü hissedebilirim ve hayata daha sıkı sarılabilirim. Buna her şeyden önce çocuklarım için mecburum.

Gaziantep yakınlarından esmer güzel bir bayanla evlenmek isteyen erkekler varsa tanışabiliriz ve bir süre evlilik öncesi arkadaşlık kurabiliriz. Hiçbir zaman başkalarına yük olmak istemediğim için boşandıktan sonrada ailemle yaşamak istemedim ve çocuklarımla kendime bir hayat kurdum. Sevdiklerimi ya da hiç tanımadığım birisi dahi olsa elimden geldiğince yardımcı olmayı seven biriyim. Çevremdeki insanlara yardımcı olabilmek vivdani olarakta beni biraz rahatlatıyor. Boş zamanlarım çok fazla olmuyor ama olduğu zamanda çocuklarımla vakit geçirmeyi seviyorum. Ama tabi genç sayılabilecek bir yaştayım ve benimde kendime göre yaşamak istediğim arzularım ve hayallerim elbette ki oluyor. Bu hayallerimi birlikte yaşayabileceğim birini tanımak ve evlenmek istiyorum.

Şimdiye kadar evliliği çocuklarım için istemedim çünkü çocuklarıma iyi davranacağına dair ister istemez içinde hep bir şüphe oluyor ve bu şüpheyi yok edemiyorum. Benimle evlenmek isteyecek kişinin her şeyden önce içindeki bu şüpheyi yok etmesi gerekir. Bunun içinde çocuklarımı kendi çocuğu gibi sahiplenecek izlenimi bende bırakmanız gerekiyor. Ancak bunu başarabilen ve beni bu konuda ikna edebilen biriyle evlilik düşünebilir ve bundan başka herhangi bir ön şartım yok. Maddi manevi evleneceğim kişiden çok fazla bir beklentim yok. Birbirimize destek olarak huzuru birlikte bulabiliriz. Ben buna inanıyorum ve benim gibi kendine güvenen ve inanan Gaziantep çevresinden evlilik düşünen birini arıyorum. Mesaj yazarsanız tanışabiliriz.

Evlenmek İsteyen Yalnız Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Arkadaş olmak ve evlenmek isteyen yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Dini evlilik yapmak isteyen türbanlı bayanların Facebook arkadaşlık grupları. 40 yaş üstü kamudan evlenmek isteyen olgun erkekler ve bayanların WhatsApp numaraları. Ücretsiz ilan verebileceğiniz evlilik siteleri ve yalnız bayanlarla tanışma. Evlenmek isteyen genç ve yalnız bayanlarla telefonda sohbet ve arkadaşlık. Yalnız bayanlarla evlilik amaçlı tanışabileceğiniz ücretsiz sohbet ve arkadaşlık odaları. Evlenmek için polis veya asker arayan güzel ve yalnız bayanların İnstagram hesapları ve fotoğrafları. Twitter ve arkadaşlık sitelerinden evlilik amaçlı erkek arayan yalnız bayanlarla sohbet ve arkadaşlık.

32 Yaşımdayım ve Yalnızım. Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum.

Trabzon’dan herkese merhaba. İsmim İdil, Trabzon merkez’de yalnız yaşıyorum ve evlilik düşündüğüm için bu ilanı paylaşmak istedim. Ailem Mersin’de yaşıyor ama ben onlarla uzun zamandır görüşmüyorum. Şu an 32 yaşındayım ve çalışıyorum. Uzun zaman önce ben üniversite okumak istediğimde ailem buna karşı çıkmış ve beni zengin bir ailenin çocuğu ile evlendirmek istemişlerdi. Ailem benim okumamı istemiyordu, oysa ben tanımadığım ne sevmediğim biriyle ne kadar zengin olursa olsun evlenemezdim. Para için maddiyat için hayatımın kararmasına ve hayallerimin avucumun içinden kayıp gitmesine izin veremezdim. Bu yüzdende aileme karşı çıkmak zorunda kaldım. Bu olaydan sonra ailemle aram bir daha düzelmedi.

Çok mecbur kalmadıkça görüşmüyoruz. Her ne kadar benim açımdan yanlış yapıyor olsalar dahi sonuçta onlar benim ailem ve onları özlüyorum. İnsanın ailesinden hiç kimseyle görüşmüyor olması çok acı bir durum. Burada görüştüğüm arkadaşlarım var bazen onlarla birlikte sosyal ortamlara katılıyoruz biraz kafa dağıtıyorum ama hiçbir şey benim içindeki aile ortamının eksikliğini kapatmaya yetmiyor. Bu yüzdende daha fazla beklemeden evlenme kararı aldım. Sanırım artık ailemle aram düzelse dahi o eski sıcaklığı ve aile ortamını bulamayacağım. Bu güzel duyguları artık bana sadece kendi kuracağım ailem yaşatabilir.

Hem artık anne olmak içinde hem sabırsızlanıyorum hemde bunun için en uygun yaştayım diye düşünüyorum. Bütün kadınlar gibi benimde aşık olduğum erkekle evlenmek ve beyaz gelinlik içerisinde eşime sarılmak benimde en büyük hayallerimden biridir. Ben kendi adıma çok iyi bir anne olacağıma ve eşime çok iyi bakıp ona mutlu güzel günler yaşatacağımı inanıyorum. Sarışın güzel ve tatlı bir kadınım. Bir erkeğin benden etkilenmesi o kadarda zor değil. Hatta çok kolay etkileyebilirim ama ben biraz daha seviyeli bir şekilde başlamak istiyorum. Ben işim gereği Trabzon’da yaşamak zorundayım. Fakat benimle birlikte burada yaşamayı göze alabilen, buna razı olan, bana uygun dürüst, seviyeli herkes mesaj yazabilir.

Yalnız Yaşıyorum. Olgun Yakışıklı Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Almira, Antalya’da yaşıyorum, yalnızım ve evlenmeyi istediğim için buradayım. Snnem bir Türk ve babam Rus asıllı. Onlar şu an Rusya’da yaşıyorlar ama ben Antalya’dayım. Burada yaşamayı seviyorum ve bu yüzden Rusya’ya ailemin yanına gitmiyorum. Ben burada kendimi daha iyi hissediyorum ama benim yalnız olmam ailemi biraz tedirgin ediyor ve düşündürüyor. Aslında tedirgin olacak bir şey yok, ben bunun farkındayım ama sanırım anne ya da baba olmak onlar gibi düşünmek benim anlayabileceğim bir şey değil. Benim üzerime çok titriyorlar ve beni hep yanlarında görmek istiyorlar ama bu şekilde yalnız yaşamak benim daha çok hoşuma gidiyor.

Hem burada güzel bir işim var ve maddi olarakta beni mutlu ediyor. Şu an 30 yaşındayım ve olgun bir erkekle tanışarak evlilik amaçlı arkadaşlık etmek istiyorum. Orta boylarda sarışın bronz tenliyim, koç burcuyum ve birçok özelliğinide taşıyorum. Biraz agresif sabırsız ve bazen çok asabi biri olabiliyorum. Evlilik konusunda aslında benim rol modelim annemle babam. Onlar gerçekten çok güzel bir çift ve ben onların bu mutluluğunu görmesem belkide hiçbir zaman evlenmeyi istemezdim. Benimde şu an en büyük hayallerimden birisi tıpkı onlar gibi iyi anlaşıp mutlu olabileceğin birini bulabilmek.

Açık söylemem gerekirse ev işlerinde çok iyi olduğumu düşünmüyorum. Güzel tatlılar yapabilirim ama yemek konusunda çok iyi olduğum söylenemez. Ailem sadece yaz aylarında birkaç hafta Antalya’ya yanıma geliyorlar ve tatil yapıyorlar, bunun dışında her zaman yalnızım. Çok fazla arkadaş çevremde olmadığı için ailemdende uzak olunca adeta tek kişilik bir hayat yaşıyorum. Rahat ve sakin yaşayan biriyim, genel olarakta hayatımda hep huzurluyumdur ve bu huzurunun bozulmasını istemiyorum. Bu yüzden hem yakışıklı hem karakter olarak bana yakışacak gerçek bir beyefendi arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*