Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İçin Zengin Karizmatik Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Filiz, 35 yaşında sarışın bakımlı elit bir kadınım. Seviyeli biriyle tanışarak evlilik düşünüyorum. Ancak tanıştığım hiçbir erkek bana evliliği düşünecek kadar beni etkilemeyi başaramadı. Umarım artık bu ilan sayesinde aradığım kişiye kavuşabilirim. Zengin ve karizmatik birini bulmak belki o kadar zor değil benim için ancak bunların dışında kadınına ömür boyunca sadık kalabilecek ve asla yalan söylemeyecek, bütün bunları kendisinde barındıran birini bulmak malesef kolay değil. Güzelliğime son derece güveniyorum fakat güzel olduğum kadar maddi imkanlarımfa oldukça iyidir. Maddi manevi ya da sağlık yönünden bir sıkıntım yok.

Zaten şimdiye kadar evlenememin nedeni sorunsuz ve aradığım özelliklerde birini bulamamış olmam. Daha önce bir kez evlendim fakat o zaman yaşım çok gençti. Evliliğin ne demek olduğunu bile doğru düzgün bilmeden evlendim. O zamanlarda aşka ve sevgiye inanan bir kadındım ve aşık olduktan sonra hiçbir şeyi gözüm görmüyordu. Fakat artık daha olgun bir kadınım ve daha farklı düşünüyorum. Aşk olmazsa evlilikte olmaz bunu kabul ediyorum fakat bu benim için asla yeterli değil. Evlenmek için tam anlamıyla mükemmel birini bulmam gerekiyor. Benim için mükemmel erkek ise zengin sorunları olmayan eşine sadık kalacak karizmatik her şeyiyle hiçbir kadının reddedemeyeceği özelliklerde birisinin olması gerekir.

Ben eşimi sadece kendim değil başkalarınında beğenmesini, eşimin bana gurur vermesini beklerim. Erkeğin her şeyine dikkat ederim özellikle bakışları beni etkileyecektir. Kendimde ise en çok saçlarımı ve dudaklarımı seviyorum. Özellikle dudaklarımın çok güzel olduğunu herkes bana söylüyor. Bu arada ben Adana merkezdeyim ve yalnız yaşıyorum. Aynı zamanda iş kadınıyım her ne kadar işkolik bir kadın olsamda kendime zaman ayırmasınıda bilen birisiyim. Eğer bahsettiğim özellikler sizlerde varsa ve benim gibi evlenmiş fakat dul kalmış güzel bir bayanı tanımak isterseniz mesajıma cevap vermeniz yeterli olacaktır.

Evlenmek İsteyen Zengin Dul Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Evlenmek isteyen fakat evleneceği gibi ciddi seviyeli, hayallerindeki erkeği bulamayan birçok zengin ve dul bayan bulunmaktadır. Bu tarz bayanların bir çoğuda çevresinden istediği gibi birini bulamadığı için sanal ortamda arkadaşlık sitelerinde evlilik ilanları vermektedirler. islamisayfalar.com’un bu sayfasında evlilik düşünen ve bunun için zengin bayanlarla tanışmak isteyen erkeklere hitap edebilmek açısından evlilik için erkek arayan zengin bayan ilanlarını yayınlıyoruz. Bilmelisiniz ki elit ve zengin bayanları etkilemek bazen çok daha zor olabilir sizler için. Unutmayın ki her ne kadar bayanlar hayatlarındaki erkeğin yakışıklı zengin olmasını isteselerde en fazla dikkat ettikleri özelliğiniz güvenilirliğiniz olacaktır. Bu yüzden ilginizi çeken ve evlenmeye uygun olduğunu düşündüğünüz bayana mesaj yazarken ona güven verecek cümleler kurmalısınız. 2022 yılında ait güncel evlilik ilanlarını ve özelliklede zengin bayanların evlilik ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Zengin Dul Bayanım. Evlenmek İsteyen Arkadaş Arıyorum.

İsmim Rana, aslen İzmirli’yim fakat Kuşadası’nda yaşıyorum. Eşimi yaklaşık 10 yıl önce kaybettim ve şu an 65 yaşındayım. Hayatımın sonuna kadar yeniden bir erkeğe ihtiyaç duymadan yaşayabileceğimi düşünüyordum fakat zaman bu konuda beni biraz yanıttı. Beni daha iyi tanıyabilmeniz için yazdığım ilana fotoğrafımıda koymak istedim ve kesinlikle güncel bir fotoğraf. Zaten buraya fotoğraf koymaktada kendi açımdan bir sorun görmedim ve bu yüzden bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. 65 yaşına gelmiş bir kadın olarak maddi imkanlara ihtiyacım olmuyor yani bu yaştan sonra gezip eğlenecek farklı yerlere tatil yapmak için gidecek değilim.

Artık bu tür şeyler bana keyifde vermiyor zaten. Belki hayatımda bir erkek olsaydı bütün bunları yeniden arzu edebilirdim. Ama şu anda böyle bir hissiyatım malesef yok, ama açıkça söyleyebilirim ki güvenebileceğim birine kesinlikle çok ihtiyacım var. Eşimi kaybettikten sonra hayatımda bir sevgilim dahi olmadı. Ancak her geçen gün bir erkeğin yokluğunu daha çok hissediyorum ve daha çok ihtiyacım olduğunu anlıyorum. Tabi ki benim yaşıma gelmiş bir kadın flört etmek için birisini kolay kolay aramaz. Ben sadece evlilik düşündüğüm için bu ilanı yazmaya karar verdim, flört etmek istemiyorum. Fakat erkeğin bana en güzel günleri yaşatmasını hatta belki hayata bakış açımı bile değiştirmesini istiyorum. Öyle birisi karşıma çıksın ki genç bir kız olduğum zamanlarda istediğim arzu ettiğim şeyleri yeniden bana istetsin.

Bahsettiğim bu duyguları yeniden kalbimde yeşertecek erken mutlaka 60 yaş ve daha altında birisi olmalıdır. Benden yaşlı birisinin bana bunları verileceğini düşünmediğim için kendimden genç biriyle evlilik düşünüyorum. Tanışacağım kişinin maddi durumu benim için hiç önemli değil benim sahip olduklarım bize yetecektir. Fakat beni evliliğe ikna edebilmeniz için samimi olduğunuzu bana göstermeniz gerekir. Sadece benim sahip olduğum maddi imkanları elde edebilmek için değil samimi olarak bana olan sevginizi gösterebilmeniz gerekiyor. Ancak bunu bana hissettirebilen ve güvenilir olduğunu ispatlayan biriyle tanışabilirim.

İzmir’den Evlenmek İsteyen Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba beyler, adım Hülya ve İzmir’de yaşıyorum. Evlenmek istediğim için buradayım. Zengin bir aileden geliyorum ve eşiminde yine aynı durumda olmasını istiyorum çünkü, özellikle evlilikte erkek ve bayanın eşit şartlarda olmasının daha sağlıklı olacağına inanıyorum. Erkek ve bayan arasındaki hem maddi konular hemde diğer konulardaki dengesizlikler ya da uçurumlar evlilik açısından ileride bazı sorunlar oluşturabilir. Bu yüzden eşiminde varlıklı olmasını isterim. Ben 31 yaşımdayım fakat şu ana kadar evliliğim olmadı. Çünkü bu zamana kadar benim böyle bir isteğim olmadı. Son bir yıldır evliliği gerçek anlamda istiyorum ancak tahmin ederseniz ki gerçekten evlenmeye değer bir erkek bulmak çok zor.

Belki ben sosyal yaşayan sürekli farklı ortamlarda bulunan birisi olsaydım sosyal çevrem daha geniş olabilir, evlenmeye değer bir erkeği tanıma şansım olabilirdi, ancak ben hiç sosyal birisi değilim. Evdende doğru düzgün çıkmıyorum. Vaktinin çoğunu evimde geçiriyorum. Bu durumda hayat arkadaşımı sanal ortamda aramaktan başkada benim için çıkar yol yoktu. Zaten eğer başka bir yolla evlenebilecek olsaydım gururumu bir kenara bırakarak evlenmek istiyorum diye ilanda vermezdim. Ben ailemizin hem tek çocuğu hem tek kızıyım. Bu yüzden ailem beni çok fazla koruyup kolluyor hatta babama kalsa hayatım boyunca asla evlenemem.

Özellikle o benim evlenmemi istemiyor. Aile bağlarım, aile içi ilişkilerimiz çok iyi ve çok kuvvetlidir, hiçbir sorunumuz yok. Erkek ve kadın eşit şartlarda olması gerekir derken elbette ki sadece maddi konuları kastetmiyordum. Aile içi ilişkiler konusundada tıpkı benim ailem gibi birbirine bağlı ve sorunsuz olmalarını isterim. Ancak bu şekilde sorunları olmayan ve efendi dürüst birinin tanıyarak evliliği düşünebilirim. Ben kumral bakımlı ve oldukçada güzel sayılabilecek bir kadınım. Boyum 1.78 ve 65 kiloyum, burcum oğlak fakat burçlarla ilgilenmediğim için özelliklerinide bilmiyorum. İzmir ve çevresinden evlilik düşünen rlit varlıklı zengin bir erkekle tanışarak evlenmeyi istiyorum. Ciddi olanlar bana yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*