Evlenmek İsteyen Zengin Dul Kadınlar

Zengin Dul Bayanım. Olgun Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Selam adım Peker, İstanbul’da yaşıyorum. Maddi durumum iyi zengin ve dul bir kadınım, evlenmek için elit zengin erkekle tanışmak istiyorum. Çalışan bir bayanım ve oldukça iyi bir gelire sahibim ama burada ne iş yaptığımı yazmak istemedim. Tanıştıktan sonra aramızda biraz güven oluşan kişiye hayatım hakkında kişisel bilgilerimi zamanla verebilirim. Şimdiye kadar evliliği çok istemiyordum ve evliliğin sorumluluklarından hep uzak durdum. Çünkü hareketli yaşamayı seven bir kadın için evlilik birçok konuda sıkıntı yaratabiliyor, bunu yaşadığım ilk evlilikte tecrübe etmiş bir kadınım. Ancak yaşım ilerledikçe hayatın sadece gezmek ve eğlenmekten oluşmadığını anlıyorum.

Beni evliliğe iten nedenlerin en başında bu geliyor. Maddi durumu iyi olmayan biriyle olmak istemem. Çünkü bunu daha önce denedim ve birçok sorun yaşadım. Benim için erkeğin yakışıklı olması ve hareketli yaşamı seviyor olması gerekiyordu erkeğin maddi gücüne ihtiyacım olmadığı için önem vermiyordum. Yaşadığım ilişkide gördüm ki erkek ve kadın eğer evlenmek istiyorsa hem maddi konuda hemde diğer konularda aralarında eşitlik olması gerekiyor. Bu eşitlik sağlanmadığı zaman sorun yaşanması kaçınılmaz oluyor.

55 yaşındayım ama ruh olarak kendimi çok daha genç hissediyorum. Bakımlıyım ve çekici bir kadın olduğum için erkeklerin çoğu zaman dikkatini çekiyorum. Tabi maddi olarakta zengin olmam sanırım olayı daha çekici hale getiriyor. Çoğu zaman erkeklerin maddi çıkar amaçlı bana yaklaştıklarının farkına varıyorum ve bu beni üzüyor. Bu üzüntüyü yaşamamak içinde zengin ve elit biriyle tanışmak sevgili olmak ve devamında evlilik istiyorum. Çok duygusal birisi değilim ve duygusallığıda sevmiyorum. Duygusal ilişkilerin daha çabuk yıprandığına ve bittiğine inanıyorum. Bu yüzden evliliğimin daha çok mantık evliliği olmasını tercih ederim. Dans müzik sinema ve sanata dair her şeyi seviyorum ve bu konularda benimle uyumlu olabilecek bir erkek tanımak isterim. Sadece İstanbul’da yaşayan görüşebileceğin kişiler Yazsınlar.

Evlenmek İsteyen Zengin ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları

Evlenmek isteyen zengin ve dul bayanlarla tanışmak isteyen erkekler için ve ayrıca evlilik ilanı yayınlamak isteyen bayanlar için bu sayfamızı oluşturmuş bulunuyoruz. islamisayfalar.com sitemizde her gün çok sayıda kişi evlilik ilanı vermekte ve bu kişilerle tanışmak isteyen birçok ziyaretçi bulunmaktadır. Evlenmek isteyen olgun zengin ve elit bayanları etkilemek ve onlara güven vermek bazen sizler için çok daha zor olabilir, ancak emin olun sizler nasıl ki evlilik için zengin bir kadın arıyorsanız aynı şekilde kadınlarda evlenmek için en az sizin kadar isteklidirler. Ancak onların güven sorunlarını giderebilmeniz için WhatsApp ya da diğer mesaj uygulamalarında sohbet ederek zamanla bu güvensizliği ortadan kaldırabilir ve evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Olgun ve zengin bayanların sanal ortamda WhatsApp numaralarını paylaşmamaları son derece normaldir ancak onların size ulaşmalarını isterseniz, istediğiniz kişinin ilanına mesaj yazarak kendi WhatsApp numaranızı ulaştırabilirsiniz.

İsmim Hacer. Elit Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Hacer, 55 yaşındayım ve dul yalnız bir kadınım. Maddi durumum iyi herhangi bir sıkıntım yok ancak evlenmek için güveneceğim birini bulmakta zorluk yaşıyorum. Uzun zamandır yeniden evlilik istiyorum ama hem fiziki olarak hemde güven anlamından aradığımı bulabileceğim bir erkek karşıma çıkmadı. Sana ortamı çok iyi bilen birisi değilim ama uzun zaman karşıma istediğim gibi birisi çıkmayınca çözümü arkadaşlık sitelerinde ve sanal ortamda aramaya başladım. Orta boylarda biraz balık etmeyim, çalışmayan ev kadınıyım. Oturduğum ev kendime ait ve güzelde bir arabam var. Ailemden bana falan kira gelirim ve küçük miktarda bir maaşım var ve bütün bunlar bana fazlasıyla yetiyor.

Maddi olarak arzu ettiğim hayalini kurduğum hemen her şeyi yapabilecek gücüm var ama hayatında aşk heyecan ve güvendiğim bir erkek olmayınca maddiyatta bir yerde mutluluk getirmiyor tabiki. Buraya kendi fotoğrafımı koyuyorum çünkü niyetim gerçekten evlilik olduğu için bunun yanlış bir şey olmadığını düşünüyorum. Hayatım boyunca her zaman cesur ve kadınına hak ettiği değer veren onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapan fedakar erkeklerden hoşlandım ama hiçbir zamanda öyle biri hayatıma girmedi. Artık bu yaştan sonra böyle birini kader karşıma çıkarsa bile evliliği ne kadar güzel ne kadar heyecanlı yaşayabilirim çok emin değilim ama yinede umudumu yitirmek istemiyorum.

Genellikle durgun ve sakin biriyimdir çok kalabalık yerleri ve hareketli ortamları sevmiyorum ama bazen içimden çok çılgınca şeyler yapmakta geçiyor. Böyle durumlarda eşimin bana ayak uydurmasını isterim. Ama genel olarak aradığım kişininde benim gibi durgun ve sakin yani bir bakıma huzurlu yaşamayı seviyor olması gerekir. Yani özet olarak her ortama ayak uydurabilecek zengin bir eş adayı arıyorum. Burada tanışıp bir süre birbirimizle sohbet edebilir ve daha yakından birbirimizi tanıyabiliriz. Evlilik için bende bir an önce olsun diyerek sabırsızlanıyorum ama ilk tanışma sürecinde biraz sabırlı olmamız gerekiyor galiba. Hangi ilde olursanız olun eğer bana uyum sağlayabileceğinize inanıyorsanız bana mesaj yazabilirsiniz.

48 Yaşımdayım. Genç ve Zengin Bayanla Evlilik İstiyorum.

İsmim Dursun, 48 yaşındayım ve Manavgat’ta yaşıyorum. Buraya kısa süre önce yerleştim daha önce Kayseri’de yaşıyordum. Evlilik amaçlı bu ilanı yazıyorum. Evlenebilmek için genç, maddi durumu iyi olan güzel bir bayanla tanışmak isterim. Hayatım boyunca her türlü zorluğu maddi manevi yaşamış biriyim. Daha önce ticaret yaptığım dönemde iflas ettim ve bu süreçte sevdiğim kim varsa benden uzaklaştı. Hatta eşimle çocuklarım dahi bana destek olmak yerine benden uzaklaşmayı tercih ettiler. O günlerde hayatın ne kadar acımasız olduğunu bizzat yaşayarak öğrendim. Oysa ben sevdiklerime çok daha farklı bir gözle bakıyordum.

Maddi durumum iyi olduğu günlerde sevdiğim hiç kimseden herhangi bir şey esirgemedim adeta kendimi sevdiklerime adadım. Kendim için istediğim her şeyi aslında sevdiklerim için istiyor neyim varsa onlarla paylaşıyordum. Durumum kötüye gittikten sonra herkesin gerçek yüzünü öğrenmiş oldum ve bu süreçten sonra hayata ve insanlara bakış açım çok değişti. Yeniden eski güzel günlerime kavuşmak için çok çabaladım ve uğraştım, çok şükür çabalarımda emeklerimde boşuna gitmedi ve yeniden maddi olarak eski gücüme kavuştum. Ama bunun benim için hiçbir anlamı olmadı. Çünkü sevdiği değer verdiği hiç kimsesi olmayan birisiydim artık.

Geçmişime dair her şeyi silerek yeni bir başlangıç yapmak için kısa süre önce Manavgat’a taşındım. Burası en çok yaşamak istediğim yerlerden birisiydi ve şu anda en çok istediğim şeyde genç güvenilir bir hanımefendi ile tanışarak evlilik yapmak. Yalnızlığı sevmiyorum ve buna alışkın değilim. Hem fiziki olarak hem yaş olarak genç bir bayan aramak benim için biraz fazla marjinal bir istek olabilir ama İçimden ne geliyorsa buraya onları yazmayı istedim. Genç bayanlardan hoşlanıyorum ve iyi bir eğitim almış karakteri düzgün üslubuna dikkat eden biriyle tanışmak istiyorum. Yaşadığım zor günler beni eskisinden daha duygusal bir erkek haline getirdi. Tanışacağım kişininde duygusal birisi olmasını isterim. Manavgat’ta birlikte el ele tutuşarak hayatımızın sonuna kadar birbirimize sahip çıkabileceğimiz, bu anlayışta olan bayanlar yazsınlar.

1 yorum

  1. Merhaba İstanbul dan çağlar amacım dürüstlük sadakatli çerçevesinde arkadaşlık dostluk sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum
    0552 sekizyüzoturbır ** otuzaltı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*