Evlenmek İstiyorum Koca Arıyorum

Selam, İstanbul’dan Evlilik Düşünen Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nagehan ve 37 yaşımdayım. İstanbul Pendik’te yaşıyorum. Şu an evli olan küçük kardeşimin yanında kalıyorum. İstanbul’da yeniyim. Buraya Hatay’dan geldim. Aslen Hataylı’yım. Eşimden ayrıldıktan sonra orada kalmak istemedim. İstanbul’a geldim ve burada bir iş bulup kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum. Esmer ve bakımlı biriyim. Çocuğum yok o yüzden ayrılmak benim için çok sorun olmadı. Birkaç aydır kardeşindeyim ama sürekli  burada kalamam tabi. Sonuçta onlar delediğim kadar kalabileceğimi söylesede ben rahat değilim. Kendi hayatını kurmak ve yeniden bir aile kurmak ama herşeyden önemlisi anne olmak istiyorum. Bunun içinde fazla vaktim yok. Belli bir yaştan sonra bunun mümkün olmadığını tahmin edersiniz. Burada ciddi birini bulmayı ümit ediyorum.

Sigara ve alkol kullanırım ama herşey dozunda tabi ve ortamına göre. Her ikisinede aşırı bağımlı değilim. İnsanlara güvenmek ve inanmak isterim her zaman. Güvenimi ve inancımı sarsan birinide hiç düşünmem çıkarırım hayatımdan.  Açıksözlü olduğunuz sürece benden alamayacağınız birşey yok, sevdiğim insana karşı fedakârlık yapmayı severim. Ancak suistimal edilmeye asla tahammülüm olmaz. Kendi resmimi koydum çünkü benimle tanışmak isteyen ve niyeti ciddi olan kişilerin görmesini ve ona yazmalarını istedim. Benimle uyumlu olacağına inanan ve ciddi olan beyler yazsın sadece. Niyeti gönül eğlendirmek olan ve sadakat duygusu olmayan kişiler benden uzak olsun. Görüşmek üzere, hoşçakalın.

Evlenmek istiyorsunuz fakat reel yaşamınızda aklınızı başınızdan alıp, bir ömür paylaşmak istediğiniz kimse karşınıza çıkmamış olabilir. Karşınıza çıkan kişiler sizi zamanla hayal kırıklığına uğratmış ve aşka sevgiye olan inancınızı sarsmışta olabilir. Ancak evlilik gibi kutsal ve hayatımızın en anlamlı olayından birkaç kişiden gördüğümüz hayal kırıklığı nedeni ile vazgeçemeyiz. Hangi yaştan ve meslekten olursanız olun islamisayfalar.com ailesine katılarak aradığınız aşkı bulabilirsiniz. 

Selam,Aydın’dan Evlenmek İçin Elit ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Funda. Türk asıllı değilim. Buraya Ukrayna’dan geldim. 38 yaşımdayım. Buraya bir Türk iş adamı ile evlenerek geldim. Geldiğimde herşey çok güzeldi. Ailesi falan beni kendi çocuğu gibi gördü. Hep sevdiler ve saygı duydular. Aileden yana hiçbir sorun yaşamadım. Bende aynı şekilde onlara sevgi ve saygıda kusur etmedik. Yaklaşık 10 yıldırda Turkiye’de yaşıyorum. Burada eski eşimin çevresinden çok güzel harika arkadaşlarım oldu. Eski eşimden ayrılmış olsamda onlarla ilişkim hala devam ediyor. Buraya alıştım şimdilik Ukrayna’ya dönmek istemiyorum. Şu an orada ailemin bulunduğu yerde siyasi istikrarsızlık olduğu için bir süre daha dönmek gibi bir düşüncem yok. Ancak zaman ne getirir bilemiyorum tabiki. Herşeyden önce mutlu olduğum yerde yaşamak, ya da yaşadığım yerde mutlu olmaya çaba gösteririm. Eğer olmuyorsa mutlu olacağım yere giderim. Bu yüzden şimdilik burada mutluluğu arıyorum.

Evliliğim 4 yıl kadar sürdü. Boşandıktan sonra bir süre kafamı dinlemek istedim ve birazda eski eşimin hatırasına, bana yaşattığı güzel günlerin hatrına hemen kendimi başka bir aska vermeyi doğru bulmadım. Sonraki zamanlarda birkaç kez flört ettiğim erkekler olmuştur ama hiçbiri evlenmek için doğru kişi değildi. Belki sevgili olmak için doğru kişilerdi ama evlenmek için değil. Son zamanlarda sanal ortamdan tanışıp sevgili olanların veya evlenenlerin sayısının çok olduğunu biliyorum. Bende bi şansımı denemek istedim. Sonuçta kaybedeceğim birşey yok. Belki karşıma doğru kişi burada çıkar. Benim yaşlarımda elit birisi olması gerekiyor benim olacak kişinin. Kendine güvenen ve ciddi olan beyler yazsın tanışalım.

İnsanlarla iletişim kurmanın çok hızlı ve kolay olduğu ancak güven ve samimiyetin çok zor bulunduğu bir dönemi hep birlikte yaşıyoruz. Hal böyle olunca evlenecek birini bulmak,hayatınızı emanet ve ortak edecek birini bulmakta aksine çok daha zor artık. Bu yüzden niyeti ciddi olan ve evlenerek aile kurmak isteyen herkesi tek bir çatı altında ve güvenli bir şekilde bir araya getirmek istedik. Bu platformumuz sadece evlenmek isteyen bey ve bayanlara özel olarak olarak oluşturmuştur.

Selam, Mersin’den Evlenecek Ciddi Koca Arıyorum. 

Merhaba Selma ben Mersin’den katılıyorum buraya. 33 yaşımdayım. Evlenmek İstiyorum. Güzel birisi olduğumu düşünmüyorum ama sevmek sevilmek ve değer görmek herkesin hakkıdır. Türk değilim, Suriyeli göçmenlerdenim. Ama artık burayı vatan gibi görüyorum. Geldiğim yere dair içimde bir burukluktan başka birşey kalmadı. Burada bana iyi davranan, insan gibi seven ve saygı duyanlarda oldu,itip kakan ve hor görenlerde oldu. Ama yinede hiç kimseye kızgın değilim. Herkesin kendine göre haklı nedenleri vardır. Mersinde bir tekstil atölyesinde çalışıyorum. Yaz aylarında hafta sonları ek iş yapmaya çalışıyorum. Daha önce evlenmedim ama birkaç kez Türk arkadaşım oldu. Burada annem ve küçük kardeşimle birlikte yaşıyoruz.

Babam hala Suriye’de ve umarım birgün o da yanımıza gelir. Onu son gördüğümde genç bir kızdım. Herşeyimle size kendimi anlatmaya çalışıyorum çünkü evlilik konusunda benim niyetim ciddi ve karşımda da ciddi bir kişiyi görmek istiyorum. Şehir aslında önemli değil ama yinede fazla uzak olmasını istemiyorum. Fiziğe önem verenler için kızıl saçlı, hafif balıketli ve dövmeleri olan bir kadınım. Tesettürlü birisi değilim ama kutsal bildiklerime değer veririm. Aradığım kişi ise 30 veya en fazla 40 yaş olsun. Bu yaşlardaki Mersin ve yakın illerden evlenmek isteyen erkekler yazsın tanışalım.

Diyarbakır’dan Evlenmek İçin Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Esma ben. Diyarbakır merkezdeyim. Yaşım 28 ve bekar bir kadınım. Tesettürlü ve dindar biriyim. Ama hayatın deli dolu heyecan veren taraflarınıda yaşamak isterim. Dindar derken kendini içine kapatmış birisi canlanmasın gözünüzde. Diyarbakır’da ailemle beraber yaşıyorum. Kalabalık bir ailem var. Burada bulunma amacım benim gibi dini değerlere özen gösteren ve yaşama gayreti içinde olan bana göre olgun bir erkekle tanışarak yuva kurmak istiyorum. Bunu benim için yerine getirilmesi gereken kutsal bir görev olarak görüyorum. Nefsimde istiyor elbette bunu elbette ama daha çok buna  inandığım için yapmak istiyorum.

Kendini dindar olarak tanımlayan insanlar ve özelliklede bayanlar sanal ortamda çoğu zaman dışlanıyorlar. Ne isin var senin burda gibi sözleri işittiğim olmuştur. Ya da suçlayanlar hatta hakaret edenler dahi olmuştur. Ben insan üstü hislerim veya güçlerim olduğunu iddia etmiyorum. Herkes gibi bir insanım. Benimde nefsim var. Benimde arzuladığım istediğim şeyler var. Hatta yeri geliyor bende bir günaha bulaşmak için kalbim çarpıyor. O yüzden beni yadırgamayacak, önyargılı olmayan ciddi ve dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Diyarbakır’da benim gibi dini değerlere önem veren biriyle tanışmak ve evlenmek istiyorum. Sadece ciddi erkekler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*