Evlilik Arayan Bayanlar Telefon

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 9, 2022
0
485

Mersin’de Yaşıyorum. Evlenmeyi Düşünüyorum.

Merhaba, ismim Melike. Aslen Hatay’lıyım. Ailem Hatay’da yaşıyor ben ise Mersin’de amcamların yanında kalıyorum. Yaşadığım bazı sorunlar nedeniyle Mersin’e gelerek amcamın yanına yerleşmek zorunda kaldım. Böyle bir zorunlulukla amcam dahi olsa başkasının evinde yaşamak çok huzursuz edici bir durum. 28 yaşındayım esmer bir kadınım ve bir an önce evlenebileceğim dürüst birini tanımaya çalışıyorum. Eğer buradan 30 yaşlarında gerçekten evlilik istediğine inandığım biriyle tanışabilirsem kısa süreli bir arkadaşlıktan sonra evlenmeyi kendi ailemi kurmayı düşünüyorum.

Ailemle yaşadığım maddi manevi birçok sorundan sonra malesef Hatay’da daha fazla kalma şansım yoktu. Aile içerisinde illaki bazı sorunlar olabiliyor ve bütün bu sorunlar zamanla bitiyor fakat benim yaşadığım sorunlar ve sıkıntılar geri dönülemez bir aşamadaydı ve ailemle aramı düzeltme şansın yoktu. Elbette ki bende evleneceğim kişinin karşısına ailemle beraber çıkmak ailemi yaşadığım mutluluğa ortak etmek isterdim ancak artık bu saatten sonra böyle bir şey pek mümkün değil. Hayatımda yaptığım şeylere ya da alacağım kararlara karşı müdahale edebilecek hiç kimse olmadığı için ben bu hayattan tek başıma yalnızım.

Yalnız olduğum için tutunacak bir dal aramıyorum kendime. Lütfen beni bu konuda yanlış anlamayın, mecbur olduğum için değil evliliği gerçekten istediğim için buradayım. Eğer tutunacak bir dal gerekiyorsa bu ancak hayat arkadaşım olacak eşimle birlikte karşılıklı olarak birbirimize tutunup birlikte kendimize bir yol çizebiliriz. Umarım beraber çıktığımız o yolda her zaman mutlu oluruz ve sevgiyi ve aşkı beraber yaşayabiliriz. Şu an çalışmıyorum ama evlendikten sonra çalışmayı isterim, çünkü eşimle birlikte çıkacağım bu yolda ne maddi ne de manevi hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamayı istemem. Evlilik düşünen 30 yaş üzerindeki dürüst ve benim gibi yalnız olan beyler istediğiniz her ilden bana mesaj yazabilirsiniz.

Evlilik Düşünen Bayanlarla Telefonda Sohbet ve Arkadaşlık

Mersin evlilik düşünen ve 30 yaş üzerinde erkekle tanışmak isteyen genç bayanlarla telefonda sohbet ve arkadaştık. Ankara evlenmek için yakışıklı erkek arkadaş isteyen genç bayanların WhatsApp numaraları ve ücretsiz sohbet hatları. Evlenmek için Antalya’dan olgun ve ciddi erkekle tanışmak isteyen 35 yaş üstü bayanların telefon numaraları WhatsApp sohbet ve sosyal medya adresleri. İnternet üzerinden tanışarak evlilik amaçlı arkadaşlık kurabileceğiniz üyelik istemeyen ve ücret gerektirmeyen arkadaşlık ve evlilik siteleri. Arkadaşlık sitelerinden tanışarak evlenmeyi düşünen erkeklerde bayanların telefon numaraları. Arkadaşlık sitelerinden sohbet ederek tanışmak ve evlenmek isteyen olgun ve zengin bayanlardan tanışma. Türkiye’nin her yerinden evlilik amaçlı katılıp sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri ve evlilik düşünen bayan telefon numaraları.

Genç ve Bekarım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, ismim Neslihan. Ankaralı’yım ve burada babaannemle beraber yaşıyorum. Ailemde Ankara’da fakat babaannem çok yaşlı olduğu için ben onu yalnız bırakmamak adına onunla beraber yaşıyorum. Ailemle herhangi bir sıkıntım ya da sorunum yok, aksine aile içi ilişkilerimiz oldukça iyidir ve birbirimize sonsuz bağlıyız. 29 yaşındayım esmer bir kızım, bu zamana kadar evliliği düşünmedim fakat şimdi kendimi hazır hissediyorum. Üniversiteyi Muğla’da okuduktan sonra bir süre özel sektörde çalıştım fakat kamuya atanmayı çok istediğim için çalışmaya ara verdim. Kamuya atanmam benim için biraz zor oldu.

Birkaç yıl uğraşmak ve atanmaya çalışmak zorunda kaldım. Kısa süre öncede atamam gerçekleşti. Birazda bu yüzden evliliği şimdiye kadar erteledim. Çünkü istediğim gibi bir işe sahip olmadan evlenmeyi istemedim. Eğer iş hayatımı düzene sokmadan evlilik yapmış olsaydım sanırım hayatımın sonuna kadar ev kadını olmak zorunda kalabilirdim. Oysa ben çalışmayı seven bir kadının ve ev kadını olmak benim yapıma ve ruhuma çok uygun değil. Eminim burada benim gibi evlilik düşünen erkeklerin ve bayanların geçmişinde mutlaka farklı aşklar olmuştur. Geçmişte yapmış olduğumuz yanlış arkadaşlıklar nedeniyle neredeyse hepimiz güven sorunu yaşıyoruz.

Erkekler bayanlara güvenmediği gibi kadınlarında belkide tamamı erkeklere karşı güven sorunu yaşıyor. Açıkçası bende bu sorunu en ileri seviyede yaşayan kadınlardan birisiyim. Geçmişten erkek arkadaş konusunda büyük hatalar yaptım, bunu kendi içimde kabullendim. Hatalarımı gördükten sonrada bir daha sevgilim olsun istemedim. Hayatımda ya hiç kimse olmayacak olacaksada mutlaka evleneceğim kişiyle arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak istiyorum. Kamu sektöründen ya da askerlik mesleği yapan bir erkeği kendime eş olarak daha çok yakıştırıyorum. Bu özelliklere sahip Ankara veya yakın şehirlerden evlilik amaçlı tanışmak isteyenler olurlarsa mesaj yazabilirler.

İsmim Rukiye. Ciddi Evlilik İsteyen Erkek Arıyorum.

Adım Rukiye,38 yaşımdayım ve Antalya Serik’te annem ve daha önce yaptığım evlilikten olan 8 yaşındaki oğlumla beraber yaşıyorum. Evlenmek İstiyorum ve ciddi dürüst vicdanlı ve düzgün ahlaka sahip biriyle tanışmayı istediğim için buradayım. Evleneceğim erkekte aradığım özellikler bunlar. Benim maddi durumum oldukça iyi olduğu için erkekten öyle bir beklentim olmayacaktır. Tek istediğim sevgisinde samimi ve sadık birisinin olması. Sadakat erkeklerin biraz zorlandığı bir konu olduğunu biliyorum. Evlenmeden önce erkek arkadaşımdan gördüğüm ihanet ve evlendiğim erkeğin aynı ihaneti gördükten sonra erkeklere bu konuda hiç güvenilmeyeceğini anladım.

Eşine sadık olmayan bir etmekten hiç bir kadına hayır gelmez. Ben böyle düşünüyorum ve sadakatinden emin olamadığım birine hayatımın ve kalbimin kapılarını açmam. Kendime ait kız kardeşimle beraber işlettiğim iki restorantımız var ve maddi sıkıntım yok. Bildiğim ciddi bir sağlık sorunumda yok, hayatımda bu bakımdan her şey yolunda gidiyor fakat mutlu değilim. Hayatta istediğim arzu ettiğim her şeyi er yada geç mutlaka elde ettim. Kendimi bu bakımdan şanslı olarak görüyorum fakat mutluluğu hayatım boyunca hiç yaşamadım. Kısa süreli anlık mutluluklarım olmuştur elbette ama hayatımın genelinde hissettiğim kadar hiç mutlu olamadım.

Hayatımda beni tek mutlu eden şey oğlumun varlığı ve onu hayatta hiç bir şeye değişmem ve tercih etmem. Evlilik düşünen ve benimle tanışmak isteyen kişinin bu gerçeği bilmesi ve bana yaklaşımını ona göre belirlemesi gerekir. Evleneceğim kişinin hiç evlenmemiş bekar birisinin olmasını istemem. Benim gibi eşinden ayrılmış, çocuksuz veya en fazla bir çocuğu olan birini düşünüyorum. Benim açımdan evlilik düşüneceğim kişinin benim gibi evlilik tecrübesi yaşamış, neyin doğru ve nelerin yanlış olduğunu yaşayarak tecrübe etmiş bir erkeğin olması gerekiyor. Antalya’da yaşayan dul ve yalnız bir beyle evlilik amaçlı tanışmayı isterim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here