Evlilik Arayan Ciddi Beyler

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 5, 2022
0
139

Evlenmek İsteyen Ciddi Bayanla Tanışalım

İsmim Haluk, 32 yaşındayım ve muhasebecilik yapıyorum. Tokatlı’yım ve bir ilçede özel bir şirkette çalışıyorum. Orta seviyede maddi olarak gelirim olmakla birlikte ek gelirlerimde var ama çok zengin birisi olduğumu iddia edemem. Burada olabildiğince dürüst ve samimi olmaya çalışacağım, niyetim bir bayanla tanışarak evlenmek onun içinde evlenmek isteyen daha önce hiç evlenmemiş benim gibi yalnız olan birini tanımak isterim. Birazda ailemden bahsetmek istiyorum, babamı ben küçükken bir hastalık sonucu kaybetmişiz. Hayatta evli olan abimle annem var. Hayatımda bir boşluk hissediyorum ve bu boşluğu evlenerek doldurabileceğimi düşünüyorum.

Esmer, sakallı, 1.80 boyunda ve 85 kiloyum. Hayatıma çok az sayıda kadın girdi şimdiye kadar, sadece bir ya da iki kez sevgilim oldu. Onlarlada çok uzun süre arkadaşlık kuramadık ve ilerleyemedik. Şu an ben sadece annemle birlikte yaşıyorum ve yeni bir ev yaptırıyorum. Şu an yaşadığımız ev biraz biraz eski evlendikten sonra kısmet olursa yeni yaptırdığım evde oturmayı düşünüyorum ve planlıyorum. Mütevazi bir hayat yaşamaya razı olabilecek ciddi olarak evlilik düşünen birini arıyorum. Sadece işi ve evi ile ilgilenen biriyim. Bazen çok azda olsa arkadaşlarımla dışarıya çıkıyorum evden çok sıkıldığım zamanlar bunu yapıyorum.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Evlendikten sonra geceleri arkadaşlarla takılmak falan bu tür şeyleri hiç yapacağımı sanmıyorum çünkü evimde eşimle birlikte vakit geçirmek benim en büyük hayallerimden biridir. Bu hayalimi birlikte gerçekleştirebileceğim mütevazi yaşayan karşılıklı olarak ailelerimize sevgimizi saygımızı eksik etmeyeceğimiz güzel bir kadınla çok mutlu olurum. Tokat ve yakınlarından mütevazi bir bayanı tanımak istiyorum. Fazla uzak şehirlerden biri olursa görüşmenin zor olacağı için yaşadığım çevreye yakın yerlerden birini arıyorum. Evim arabam ve orta seviyede maaşım var. Bu şartlarda benimle evlilik kurabileceğine ve mutlu olabileceğimize inanan ahlaklı ve güler yüzlü bayanların mesajını bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Ciddi Erkeklerin Telefon Numaraları ve Sohbet

Evlenmek isteyen ancak kendisine uygun hayat arkadaşı bulamayan bayanlarda artık sanal ortamda ve internetteki arkadaşlık sitelerinde eş adayı aramaktadırlar. Her erkeğin ve her kadının hayalindeki eş adayı farklı profillerdedir. Çünkü herkesin kendi yaşam tarzına hayal ettiği yaşam biçimine göre farklı birini hayal edebilirler. Bu yüzdende evlilik sitelerindeki ilanları inceleyerek kendilerine erkek arkadaş edinmeye çalışmaktadırlar. Bu sayfamızda evlilik için hayat arkadaşı arayan ciddi erkeklerin ilanlarını paylaşıyoruz. Sizlerin boşuna vakit ve emek harcamamanız için gerçekten evlilik konusunda ciddi olduğuna inandığımız erkeklerin ilanlarını paylaşmaktayız. İster ilk evliliğinizi yapacak olan bir kadın olun, isterseniz daha önce evlilik yapmış ve dul kalmış bir bayan olun, aradığınız tüm kriterlere uygun eş adayını hem bu sayfamızda hem de diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz. Tanışacağınız kişi ile ücretsiz mesajlaşabilir sonrasında ise iletişiminizi güçlendirerek telefonda sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük evlilik ya da islami evlilik sitesi olan islamisayfalar.com’a ücretsiz olarak evlilik ilanı verebilirsiniz.

Evlenmek İsteyen Ciddi Bayanla Tanışmak İstiyorum

Adım İsmail, Adana’dan yazıyorum ve ciddi biriyle tanışarak evlenmeyi düşünüyorum. Adana merkezde ticaretle meşgulüm. Maddi durumum iyidir, evin ve arabam var. Bayanların evleneceği erkekle ilgili maddi durumunu özellikle düşündüklerini tahmin edebiliyorum ve onlara hak veriyorum. Hiçbir kadın şüphesiz kendisini maddi olarak idare edemeyecek maddi sıkıntılar yaşatacak bir erkeği eş olarak görmek istemez ve öyle birini hayat arkadaş olarak istemez. Ben 36 yaşındayım fakat şimdiye kadar hiç evlenmedim ama evlenmeyi çok isterdim. Bu zamana kadar maddi imkanlarım yeterli olmadığı için evlenmeyi istemedim.

Tek başıma bir erkek olarak kendimi idare edebilirdim fakat evleneceğim kadına bunu asla yaşatmak istemem. Bir süredir işlerim çok iyi ve yolunda gidiyor. Bu yüzden evlenmeye karar verdim. Uzun boylu normal kiloda sakallı ve duygusal biriyim. Romantizmi çok becerebildiğimi zannetmiyorum. Erkekten sürekli romantik olmasını bekleyen tatlı sürprizler isteyen bir bayana istediği gibi bir eş olamayabilirim. Bu yüzden daha sade yaşamayı isteyen, romantizmi umursamayan biriyle tanışmam gerekiyor. Maddi olarak kendime artık güvendiğim için bundan sonraki hayatımı bekar olarak devam ettirmek istemedim. Sevgiye ve aşka benim gibi ihtiyacı olan efendi terbiyeli ve güler yüzlü bir hanımefendi tanıyarak hayat arkadaşlığı yapmak isterim.

Evleneceğim kadının maddi olarak ne durumda olduğunu düşünmüyorum ve umursamıyorum. Çünkü ben kadının maddi imkanlarında gözü olan bir erkek değilim. Önemli olan bana sevgisini ve saygısını gösterebilen birisinin olması. Onun dışında düşündüğüm bir şey yok, ister açık giyiniyor olun isterseniz türbanlı bir bayan olun, benim için bu tür şeylerin önemi yok. Birbirimize iyi geliyorsak ve birbirimizi mutlu edebiliyorsak bunun dışında benim açımdan hiçbir şeyin önemi olmaz. Ben Adana merkezde yaşıyorum. Fakat Adana dışından yazmak ve tanışmak isteyen bayanlar olursada bana mesaj yazabilirler.

55 Yaş Dulum. Evlilik Düşünen Ciddi Bayan Arkadaş Arıyorum

Merhaba ismim Yusuf, 55 yaşında dul bir erkeğim ve ikinci evliliğimi yapmak istiyorum. İlk evliliğimi uzun yıllar önce yapmıştım ve gerçekten çok güzel mutlu bir ailem vardı, ta ki eşimin geçirdiği kazaya kadar her şey çok güzel gidiyordu. Hayatımda her şey yolundaydı ve hiçbir sıkıntım yoktu. Eşimi kaybettikten sonra kızımla birlikte yaşıyorduk. bu yıl kızım üniversiteyi kazanıp farklı bir şehire gidince bende hayat yolculuğuna yalnız devam etmek zorunda kaldım. Fakat artık yalnızlığı kaldırabilecek durumda değilim. Hem sosyal yaşamımda hem kendi iç dünyamda artık yalnızlığı kaldıramıyorum.

Birbirimizi gerçek anlamda severek aşık olabileceğim ciddi ve seviyeli bir bayanla tanışmak istiyorum. 35 yaş ve üzerindeki evlilik düşünen ciddi bayanlar bana yazabilirler. Ben sizlere Eskişehir merkezden yazıyorum fakat tanışmak isteyen evlilik düşünen bayanlar istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Mimar olarak çalışıyorum ve kendi işimi yapıyorum. Maddi olarak çok fazla detaya girmek istemiyorum. Fakat hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Sigara kullanıyorum bunun dışında alkol gece hayatı gibi alışkanlıklarım yoktur. Ben genel olarak çok uyumlu ve sakin biriyimdir. Hemen herkesle iyi anlaşabilirim fakat evlilik söz konusu olunca sadece kendimi değil kızımıda düşünmek zorundayım.

Hatta bu aşamada dahi olsam evleneceğim kadınıda düşünmek zorundayım, çünkü evleneceğim kadınla kızımın iyi anlaşabilmesi iyi birer arkadaş olabilmesi benim için önemli. Eşimle kızım iyi anlaşamazlarsa bu beni çok mutsuz ve huzursuz eder. Böyle bir evliliği kesinlikle yapmayı istemem. Eskişehir’den evlenmek ve mutlu olmak isteyen elit bir bayanı tanımayı isterim. Evlilik öncesi bir sürü arkadaşlık yapmak istiyorum ve tanışacağım kadınlada kızımı tanıştırmak isterim. Arkadaşlığımızın seyrine göre evlenip evlenmeyeceğimizi karar verebiliriz. Bu şartlarda benimle tanışmak isteyen ciddi bayanlar yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here