Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 14, 2022
2
387

Dul Bayanım. Yeniden Evlenmek İstiyorum

Selam, ismim Ahsen, kapalı model bir kadınım. Daha önce iki evliliğim oldu ve ikisindende kendi isteğimle ayrıldım ve boşandım. Her iki evliliğimdende çocuğum yok. Şu anda Isparta’da yalnız yaşıyorum. Kapalı türbanlı bir bayanım fakat hayatın her yönünü yaşamayı heyecan veren şeyler yapmayı seviyorum. Şu anda 45 yaşındayım ve artık gerçekten uyumlu olgun beraber mutlu olabileceğim, birbirimize huzur verebileceğimiz benim yaşlarımda birini arıyorum. 50 yaş üzerinden birini düşünmediğim için sadece benim yaşlarımdaki beyler yazsınlar. Hatta benden daha genç biriylede evlilik düşünebilirim.

Evleneceğim kişinin öncelikle maddi durumunun iyi olması gerekiyor. Çünkü yaptığım her iki evliliktede maddi olarak çok zorluk yaşadım, artık maddi zorluklara dayanacak psikolojik durumum kalmadı. Sürekli maddi sıkıntılarla boğuşmaktan yeterince yoruldum. Şu an çalışıyorum ve kendime yetecek kadarda kazancım var. Fakat aşkı ve sevgiyi her zaman hissetmek istediğim için hayatımda bir erkek olsun istiyorum. Boşandıktan sonra erkek arkadaşlarımı oldu. Geçiçi ilişkiler yaşamaktan artık yoruldum ve çok yıprandım. Hayatımın bundan sonraki kısmını yeniden kuracağım ailemle birlikte huzurlu bir şekilde yaşamayı çok istiyorum.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Benim gibi aşkı ve sevgiyi arzulayan dul kalmış ciddi bir beyefendi ile tanışmak için buradayım. Artık genç bir kadın değilim bunun farkındayım belki eskisi kadar çekici değilim fakat yinede beğenilmeyecek kadarda yıprandığımı düşünmüyorum. Artık bu yaştan sonra kısmet olur mu bilmiyorum ama çocuk sahibi olmayı anne olmayıda çok istiyorum ve o mutluluğu mutlaka yaşamak isterim. Bunun için belki çok fazla vaktim kalmamış olabilir. Bu yüzdende bir an önce evlenmek ve çocuk sahibi olmayı istiyorum. Geçici arkadaşlıklar düşünmediğim için sadece benim yaşlarımda ve benden daha genç olan evlilik düşünen çocuğu olmayan biriyle evlilik amaçlı tanışmak ve arkadaş olmayı istiyorum.

Evlilik İsteyen Olgun ve Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Evlilikte hayatımızın mutlu huzurlu bir şekilde ilerlemesini ve hayatımızda ilk ve son evliliğimizi yapmayı isteriz. Fakat evlilik sürecinde yaşanan olumsuz ve tatsız olaylar bizi eşlerimizden uzaklaştırabiliyor ve evlilik hayatımız sıkıntıya girebiliyor. Bu süreci yaşayan birçok kadın ve erkek evliliklerini sonlandırmak zorunda kalıyor. Evliliği biten çiftler çoğu zaman bir süre hayatlarına kimseye almak istemezler ve bir süre bekar olmanın ve özgür olmanın tadını çıkarmak isterler, ancak devamında mutlaka ikinci kez evlenmeyide isterler. Çünkü hiçbir erkek ve kadın yalnız bir hayat sürmeyi istemez. Bu sayfamızda 2. kez evlilik yapmak isteyen genç ya da olgun ikinci baharını yaşamak isteyen erkeklerin ve bayanların ilanlarına yer vereceğiz. Sayfamızdaki tüm ilanlara yorum bölümünden mesajınızı yazabilirsiniz.

Evlenmek İçin Zengin Dürüst ErkekleTanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Tuğba. İstanbul Şişli’de kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Daha önce evlilik yaptım ama boşandım. Sarışın güzel 33 yaşında çekici bir kadınım. Yeniden evlenmek için dürüst ve aynı zamanda zengin bir eş adayı ile tanışmak istiyorum. Hayatımı paylaşacağım erkeğin dürüst olması ve maddi durumunun iyi olması benim için önemli. Dürüst ve zengin birisiyle hiçbir sorun yaşamadan mutlu bir şekilde evliliğimi devam ettirebileceğime inancım tam. Ben erkekten özellikle bu ikisini bekliyorum bunların dışında eğer hoşlanmadığın bir durum olursa telafi edebilirim ve görmezden gelebilirim.

Mesela abartılı olmamak şartıyla eşimin kötü alışkanlıkları varsa buna sabredebilirim ve sessiz kalabilirim ancak tabi ki bu kötü alışkanlıkların birazda ne olduğuna bağlı bir durum. İstanbul Şişli’de evli olan kız kardeşimin yanında kalıyorum ve bir süredir burada kendime uygun yapmaktan keyif aldığım maddi geliri iyi olan bir iş buldum ve çalışıyorum. Evlendikten sonrada işimi bırakmayı düşünmüyorum. Eşimin maddi geliri çok iyi dahi olsa çalışma hayatında olmak isterim. Çünkü ben sürekli evde vakit geçirmeyi ve sürekli ev işleri ile uğraşmayı seven bir kadın değilim. Evliliği çok istiyorum fakat çocuk sahibi olma konusunda hiç cesaretim yok.

Bu beni biraz korkutuyor o sorumluluğu almak sürekli onu en iyi şekilde yetiştirmek için emek ve çaba sarf edebileceğimden çok emin değilim. Bu yüzden çocuk istemiyorum. Çocuk istemediğimi burada özellikle belirtmek istiyorum çünkü evlendikten sonra bu konuda baskı görmek istemem. Çocuk sahibi olmak isteyen bireyler bana yazarlarsa sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bunu yaşamamak için ve karşımdaki insana hayal kırıklığı yaşatmamak için özellikle burada belirtmek istedim. Bu konularda anlaşıp uyumlu olabileceğimiz beyler kendilerini tanıtsınlar.

Olgun ve Dul Erkekle Tanışmak Evlenmek İstiyorum.

Adım Meryem, 29 yaşındayım. Esmer yalnız ve dul bir kadınım. Yeniden evlenmek için benden daha olgun dul bir erkekle tanışmak istiyorum. Evlilik konusunda ciddi ve kararlıyım fakat tanışacağım kişinin çocuksuz olmasını isterim. Eğer maddi manevi sorunsuz ve kusursuz biriyle karşılaşabilirsem bir çocuklu bir erkeğide kabul edebilirim. Ben Adana Seyhan’da ailemden annem ve abimle birlikte yaşıyorum. Babamı uzun zaman önce kaybetmiştik. Sarılıp tutunabileceğim sadece annem var. Abimlede çok iyi anlaştığını söyleyemem. Bir erkekten daha doğrusu hayat arkadaşım diyebileceğim bir erkekten her şeyden önce dürüst olmasını isterim, fiziksel olarak yakışıklı olmasını istiyorum ve maddi olarakta en azından orta seviyede bir yerlerinin olmasını beklerim.

Bu özellikleriniz yoksa evliliğe hazır değilsinizdir. İlk eşimle evlenirken severek ve aşık olarak evlenmiştik, onun maddi durumu benim hiç umurumda değildi. Sevgimizin evliliğimizi yürütebileceğini düşündüğüm için evlendim daha doğrusu hiçbir şey düşünmeye dahi fırsatım olmadan evlendim. Ona olan ilgim adeta gözlerimi kör etmişti. Evlendikten sonra maddiyatın ne kadar önemli olduğunu yaşayarak öğrenmiş oldum. Maddi imkanları olmayan biriyle kesinlikle evlilik yapmak istemiyorum.

Eşimin bana maddi manevi en iyi şekilde bakıyor olması benim ihtiyaçlarımı karşılıyor olması hem benim için hemde erkek için önemli olması gerekir. Sadece maddi olarak değil manevi anlamdada bana huzur verip tatmin edebilecek 30 ve 40 yaş arasında düzenli bir hayatı olan sağlık sorunları olmayan biriyle tanışmayı istiyorum. Adana dışındanda bana yazmak isteyen olursa mesajları kabul ediyorum, en azından konuşarak kendinizi ifade edecek kadar şans tanıyabilirim. Adana merkezden yazanlar olursa daha çok mutlu olurum çünkü en azından eğer güven oluşursa karşılıklı oturup konuşmayada fırsat bulabiliriz. Lütfen Sadece ciddi ve olgun beyler yazsınlar.

2 YORUMLAR

  1. Selamünaleyküm Ankara. Keçiörende Oturuyorum 36. Yaşında 1.78 Boy 68 Kiloda Beyim. Teknikerim Mekanikciyim Ailemle Yaşıyorum Koç Burcuyum. 1. Evlilik Yaptım. 6. Ay. Sürdü Anlaşamadık Ayrıldık. Çocuğum Yook. 0542.711.**.58. Sevmek. Sevilmek. İsteyen Gerçekten Niyeti. Ciddi Olan. Evlenip Yuva Kurmak Îsteyen Kendine Güvenen Anlayışlı Bakımlı Hoş Neşeli Güleryüzlü Samimi İçten En. Az. Benimgibi 1. Evlilik Yapmış Çocuğu. Olmayan Türbanlı Açık Kapalı Farketmez Ankara Ve. Yakın Çevre İllerden. 1. Bayanla Tanışmak Kısmetse Evlenmek İstiyorum Kaprisli Ukala Kendini Beğenmiş Trip Atan Hiç Hoşlanmam. Yurtdışı Dolandırıcılara Cevap Yook Whatsaap. Var. Ekleyin. Resminiz. Olsun. Arayın Mesaj Atın Tanışalım 0542.711.**.58

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here