Evlilik Arayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 10, 2022
1
472

Evlenmek İçin Dürüst Genç Bayanla Tanışmak İstiyorum.

İsmim Adem, İstanbul’da yaşıyorum bekarım ve yalnız yaşıyorum. Şimdiye kadar hiç evlenmedim ama bu siteden tanışacağım biriyle ciddi anlamda tanışmak arkadaş olmak birlikte hayat arkadaşı olabilmek ve evlenmeyi istiyorum. Ben aslen Tokatlı’yım, memleketimde iş imkanları biraz kısıtlı olduğu için Istanbul’un benim mesleğime daha uygun olduğunu düşündüğümden dolayı buraya geldim. İlk geldiğim günlerden İstanbul’da maddi manevi bazen sıkıntılar yaşadım. Ben bilişim sektöründen kendi mesleğimi yapıyorum. İstanbul Eminönü’nde kendi ofisim var. Buraya geleli yaklaşık 5 yıl oldu ve sıkıntılı günleri artık geride bıraktım.

Elbette ki her genç erkek ve kadın gibi benimde hayatıma giren bayanlar oldu ve arkadaşlık ettiklerim doldu. Fakat bu zamana kadar evliliği düşünmediğim için onlar benim için geçici ilişkilerdi. Şu anda 30 yaşına geldim ve artık bundan sonra hayatımı daha farklı yaşamak daha düzenli olmak ve geleceğe yönelik planlar yapmak istiyorum. Buda tabi ki ancak evlenerek olabilecek bir durum. Geldiğim günden bu yana yalnız yaşıyorum. Bu artık benim için çok zor olmaya başladı. Önceden yalnız yaşamaktan değil şikayet etmek keyif bile alıyordum ama artık yaşımı ilerlediği için bunun böyle gitmeyeceğini hayatıma bir düzen vermek zorunda olduğumu fark etmeye başladım.

25 ve 30 yaşları arasında genç güzel çekici bir bayanla tanışmak ve evlenmek için bu mesajımın yayınlanmasını istiyorum. Eğer çalışan ve meslek sahibi bir bayanla tanışırsam daha çok mutlu olurum. İstanbul gibi bir yerde bir erkeğin tek başına çalışarak bir evin sorumluluğunu yüklenebilmesi biraz zor olabilir. Ben sonuçta maddi manevi kendime güveniyorum fakat eşime ve gelecekte olması muhtemel çocuklarımada en güzel hayatı yaşatmak ve bunu şimdiden düşünmek zorundayım. Bu yüzdende meslek sahibi çalışan bir bayanı hayatıma eş olarak kabul etmek isterim. Sadece İstanbul’da yaşayan 30 yaş altındaki evlenmeyi gerçek anlamda isteyen karakteri düzgün bayanlar evlilik amaçlı bana yazabilirler.

Evlilik Arayan Bayanların Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Evlenmek için genç ve güzel bayanlarla tanışmak isteyen genç erkeklerin telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Evlilik için erkek arayan ciddi ve güzel bayanlarla tanışabileceğini sohbet edebileceğiniz üyelik yapmadan ücret ödemeden mesajlaşarak tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. İstanbul evlilik düşünen erkekler ve bayanların evlilik ilanları ve fotoğrafları. Evlilik arayan olgun ve türbanlı daha önce evlilik yapmış ayrılmış ikinci evliliğini yapmak isteyen bayanların evlilik ilanları. Evlenmek istiyorum fakat kendime uygun eş adayı bulamıyorum diyen erkekler ve bayanların sanal ortamdaki buluşma adresleri. Evlilik ve arkadaşlık sitesinden tanışarak kendisine eş arayan ciddi ve güzel bayanlarla tanışma. İnternet ortamında tanışmak arkadaş olmak ve devamında evlilik arayan erkekler ve bayanların telefon numaraları WhatsApp sohbet grupları ve Facebook adresleri.

Tesettürlü Olgun Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba tesettürlü kapalı giyinen daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış dul bir kadın olarak yeniden ikinci ve son kez bir evlilik yapmayı planlıyorum. Esmer bakımlı hoş bir kadınım ve aynı zamanda hem kendi çevreme hemde herkese karşı güler yüzlü iyi niyetli bir kadınım. Her zaman güler yüzlü ve iyi niyetli olmak bazen bana zarar versede sonuçta hepimiz insanız kendimize göre bir yapımız var ve bunları değiştiremiyorum. Benim gibi daha önce evlilik yapmış eşinden ayrılmış bir beyefendi ile evlilik amaçlı tanışabilirim. Fakat benim çocuğum olmadığı için çocuksuz bir erkekle tanışmayı düşünüyorum.

Şu anda 35 yaşındayım, bazen İstanbul’da bazende Konya’da ailemin yanında yaşıyorum. Maddi olarak zengin bir kadın olmasamda herhangi bir sıkıntın yok. Evlilik için benimle tanışmak isteyecek bir erkekte arayacağım özellikler ise öncelikle yaş olarak 40 yaş üstünde olmaması sonrasında ise dürüst ve güvenilir olması. Kadınına ihanet etmeyi onu aldatmayı asla aklından geçirmeyecek karakterde düzgün birisi olmasını isterim. Maddi olarak özellikle zengin birini aramıyorum fakat seviyeli düzgün bir iş olduktan sonra maddi durumunuzun benim açımdan çok fazla bir önemi olmayacaktır. Elbetteki hepimiz insanız hepimizin kendimize göre ideallerimiz hayallerimiz yaşamak istediğimiz güzel günler ve güzel hayallerimiz olabiliyor. Bende eşimle birlikte mutlu olmayı huzurlu bir aile ortamı kurabilmeyi sürekli hayal ediyorum ve en azından bu kadarını hak ettiğimi düşünüyorum.

Türbanlı kapalı giyinen fakat bakımlı bir bayanla tanışarak evlilik düşünüyorsanız tanışıp birbirimizi daha yakından tanıyabiliriz. Ben ilk eşimden beni aldattığı için ayrıldım. Böyle bir şeye asla tahammül edemem. Bunun benim için özürü veya affı olamaz. Eğer bir erkek kadınını aldatmayı göze alıyorsa onunla ayrılmayıda göze alabilmelidir. Ben nasıl bir kadın olarak erkeğime sonuna kadar sadık kalıyorsam erkektende aynı sadakatı isterim. Özellikle İstanbul ve Konya’dan evlilik arayan erkekler yazarlarsa sevinirim. Bunun dışında eğer isterseniz diğer illerdende bana yazabilirsiniz.

Dul Kadınım. Genç Erkekle Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, Muğla’dan yazıyorum. 55 yaşındayım, dul bir bayanım ve yeniden 2. kez evlenmeyi istediğim için bu mesajı yayınlamak istedim. Daha önce arkadaşlık sitelerinden tanıştığım arkadaşlarım olmuştu. Eğer sanal ortamda böyle bir tecrübem olmasaydı arkadaşlık sitesinden evlenmeyede cesaret edemezdim galiba. Ama şu anda içim son derece rahat çünkü tanışacağım kişiye karşı ipler her zaman benim elimde olacaktır ve arkadaşlığım benim istediğim şekilde ilerleyecektir. Zaten kontrolün bende olmadığı bir arkadaşlıkta ben devam edeceğimi zannetmiyorum, kontrolün bende olmasını isterim.

Çünkü kendimi ancak bu şekilde güvende hissedebilirim. Ben Muğla merkezdeyim. Dalaman’da yazdığımda var. Maddi olarak zengin bir kadınım. Kaybettiğim eşim zengindi ve ondan bana hatırı sayılır bir miras kaldı. Benim yaşımdaki insanlar hayatta sadece huzur ve mutluluk isterler. Ben bunu bana verebilecek olan erkeğe maddi manevi her türlü desteği sağlayabilirim. Zaten evlenip hayat arkadaşı olduktan sonra sen, ben diye ayrı ayrı kişiler olmayacak sadece biz olacağız. Ben olaya bu şekilde bakıyorum ve erkeğinde böyle düşünmesini isterim. Her ne kadar artık yaşım bir hayli ilerlemiş olsada son derece bakımlıyımdır temiz ve titiz bir kadınımdır.

Kadınsı yönlerimi kendim beğendiğim gibi başkalarının beğeneceği konusundada iddialıyımdır ve kendime güvenirim. Hem evlilikte, hem arkadaşlıkta ilişkinin yürümesinde için maddi imkanların önemini inkar edemeyiz. Zaten maddiyatın önemini inkar edersek gerçekçi davranmış olmayız. Maddi olarak ben her şeye sahibim. Hayatımda sadece huzuru ve mutluluğu bana verecek birisinin olmasını istiyorum. Ancak benimle tanışmak arkadaş olmak, beni evlenmeyi isteyecek kadar etkileyebilmeniz çokta kolay olmayacaktır. Gerçekten elit beyefendi karakterli düzgün Muğla ve çevresinde yaşayan ciddi kişiler ancak beni etkileyebilirler. Eğer kendinize güveniyorsanız evlilik amacıyla bana yazabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here