Evlilik Düşünen Bayan Numaraları

Dürüst Erkekle Tanışmak Evlenmek İstiyorum.

Selam, Yasemin ben. Türbanlı hanımefendi karakterli çalışan ve maddi geliri olan evlilik düşünen ve bu konuda son derece ciddi olan bir kadınım. Henüz 28 yaşındayım ve şimdiye kadar ne evliliğim oldu ne de hayatımda bir sevgilim olmadı. Erkeklere karşı hep uzak durdum çünkü muhafazakar ve dindar bir kadın olduğum için aşk olaylarına çok fazla girmek istemedim. Ayrıca bu zamana kadar erkek arkadaş istemememenin nedenlerinden biriside aşk ve sevgiye dair arzu ettiğim istediğim her şeyi bir gün eşimle yaşamak istediğim için, erkeklerden uzak kaldım.

Umarım burada tıpkı benim gibi düşünen şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış muhafazakar ve dini değerlere önem veren ciddi bir beyefendi ile tanışabilirim. Böyle birini bulmanın ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorum çünkü artık sevgili olmak çok sıradan bir hale geldi ve hayatına hiç kimsenin girmediği birini bulmak neredeyse imkansız. Sevgimi ve aşkımı tek bir erkeğe vereceğim. O kişiden kesinlikle hayat arkadaşım olacak. Şimdiye kadar hayatına hiç kimsenin girmediği muhafazakar düşünen bir erkekle tanışamadığım için bu ilanın işe yarayacağını düşündüm ve o yüzden buradayım. Bazen canım sıkıldığı zamanlar sohbet sitelerine falan girip muhabbet ediyordum. Ancak çok fazla girdiğimi söyleyemem çok sıkıldım ve yalnız kaldığım zamanlarda sohbet siteleri bana iyi geliyordu.

Ancak hiçbir zaman seviyesiz bir sohbetin içerisine girmedim. Zaten o karakterde biriside değilim. Öyle bir karakterim olsa şimdiye kadar hayatıma giren erkek arkadaşlarım mutlaka olurdu. Bu arada ben Trabzon merkezde ailemle beraber yaşıyorum ve ailemden şu an annem babam ve kız kardeşim var. Küçük ve mutlu bir aileyiz bu mutluluğumu hiç kimsenin bozmasına izin veremem. Bu yüzdende beni gerçekten mutlu edebilecek güvenilir ciddi birini bulmak zorundayım. Ailem bana şimdiye kadar her konuda güvenmiştir, evlilik konusundada güvenirler. Evlenmek istiyorum diyerek karşılarına çıkardığım kişiyide mutlaka seveceklerdir. Trabzon ve yakınlarından bana uygun evlilik düşünen ciddi beyler yazsınlar.

Evlilik Düşünen Olgun Bayan Numaraları ve Sohbet

islamisayfalar.com’un evlilik düşünen bayanlar sayfasına hoş geldiniz. Değerli ziyaretçilerimiz, öncelikle bilmenizi isteriz ki bu sayfamız sadece evlilik düşünen erkeklerle bayanlara ayrılmıştır. Eğer evlilik dışında flört etmek, sevgili olmak gibi istek ve arzularınız varsa ve buna yönelik bir bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arıyorsanız farklı sayfalarınızda isteklerinize özel oluşturulmuş ilanları ziyaret edebilirsiniz. Hayatın karşımıza aşk ve sevgiyi her an çıkarabileceğinin farkındayız. Ama tam tersi bir durumda söz konusu olarak çok uzun yıllar aşksız ve sevgisizde kalabileceğimizi biliyoruz. Bu tamamen kaderimizin iyi ya da kötü anlamda sürprizi diyebiliriz. Eğer evlilik konusunda ciddi iseniz ve kendinize bu amaca yönelik birini arıyorsanız sayfanızdaki ilanlar incelemeniz için yani sizler için yayınlanmıştır. Bilmenizi isteriz ki evlenip yuva kurmanız ve mutlu olmanızı islamisayfalar.com olarak bizlerede mutlu edecektir.

Dul Bayanım. Evlenmek İstiyorum

Merhaba ismim Firdevs 38 yaşındayım dulum ve yeniden evlenmek istiyorum. Şu anda annemle beraber Mardin merkezde yaşıyorum. Yaşam tarzım ve bulunduğum ortam benim hiç mutlu etmediği için artık bu çevreden kopmak, kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum. Bunun içinde kendime yepyeni bir sayfa açmalıyım. Bunu ancak evlenerek yapabilirim. Önceki evliliğimde çok mutlu olduğumu söyleyemem. İlk birkaç ay mutluyduk, fakat sonra evliliğin büyüsü bozuldu ve eşim hiç tanımadığım biri haline geldi. Sürekli alkol alıyor ve bana çok kötü davranıyor, hakaretler ediyordu. Hatta bazen şiddet uyguluyordu.

Bütün bunlara bir süre sabrettim ancak hayatım boyunca buna katlanamazdım. Belki zamanla düzelir diyerek bir anda öfkelenerek kurduğum aileyi dağıtmak istemedim, ancak bir kadın olarak benide anlayacağınızı tahmin ediyorum. Böyle birine katlanmak hiçte kolay değil. Benimde sabrım bir yerde tükendi ve aileminde desteği ile boşanmış oldum. Uzun zamandırda aşk hayatımda hiç kimse yok ve yalnızım. Erkek arkadaş falan gibi geçici ilişkiler yaşamayıfa düşünmüyorum artık ve en büyük hayalim kendime yeniden mutlu bir aile kurmak ve anne olabilmek. Annelik duygusunu mutlaka yaşamak istiyorum. Kapalı giyinen türbanlı bir bayanım. Belki biraz fazla kilolarım olabilir fakat çokta itici istenmeyecek bir kadın değilim. Ayrıca mutfakta çok iyiyimdir ve çok güzel yemek yaparım.

Evlendiğim zaman eşimede en güzel şekilde bu anlamda bakacağıma inanıyorum. Karşımdaki kişi ne kadar kötü olursa olsun sevdiğimi ve saygımı hiçbir zaman eksik etmiyorum ancak benim sevgime ve saygılama karşılık verilmediği zamanda evli dahil olsam o erkekten mutlaka uzaklaşır ve evliliğimi bitirmekte tereddüt etmem. Tabi ki bütün bunları hiçbirimiz arzu etmeyiz, ayrılmayı ve boşanmayı. Ancak bazen buna mecbur kalabiliyoruz. Evlenmek için ciddi dürüst ve benim gibi dul kalmış ikinci kez evlilik isteyen bir beyefendiyi düşünüyorum. Benim gibi düşünenler varsa yazsınlar ve tanışalım.

26 Yaşımdayım. Evlenmek İstiyorum

Van merkezden herkese merhaba arkadaşlar, ismim Kübra, 26 yaşındayım ve evlilik için ciddi kapalı türbanlı bir bayan arayan dürüst erkekle tanışmak istiyorum. Dindar bir bayanım, kapalı giyiniyorum ve okumayı severim. Ev kadınıyım fakat ev işlerinin haricinde kendimi birçok yönden geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak yaptığım bazı şeyler var ayrıca azda olsa maddi gelir elde edebilmek için sosyal medyada kendi yaptığım bazı ürünleri satıyorum. Bu şekilde kendi ihtiyaçlarımı karşılamaya çalışıyorum. Ailemle kalıyorum ama olabildiğincede onlara maddi olarak fazla yük getirmek istemem. Kitaplarla aram çok iyidir ve okumayı çok severim.

Benim evleneceğim kişininde kesinlikle okumayı seven birisi olmasını isterim. Aynı duyguları paylaşmak aynı dünya görüşüne sahip olmak ve aynı yaşam biçimini benimsemek benim için önemli. Hiçbir kötü alışkanlığım yok fakat ara sıra sigara içiyorum. Evleneceğim kişide sigara dışında kesinlikle hiçbir kötü alışkanlık görmek istemem. Yaşım henüz genç olduğu için evlenmek isteyenler oluyor fakat beni isteyenlerin hiçbirisinde aradığım özellikleri göremiyorum. Her şeyden önce dini değerlerine önem vermeyen biriyle evlensem dahi o evlilik çok fazla yürümez. Okumak bilgi sahibi olmaya çalışmak ve bu yönlerden kendini geliştirmeye çalışmak benim için önemli. Eşiminde kesinlikle aynı yaşam tarzını benimsemiş biri olmasını isterim.

Sanal ortamda tanışmanın, değer verdiğim fikirlerime zarar vereceğini düşünmediğim için buradayım. Nerede tanıştığımızın bana kalırsa çok fazla bir önemi yok. Önemli olan birbirimize karakterlerimizi yansıtabilmemiz ve birbirimize gerçekten değer veriyor olabilmemiz. Bütün bunlar olduğu zaman bir ilişki büyüyebilir ve evlilikle sonuçlanabilir. Ben Van merkezde yaşıyorum. Fakat benimle evlenerek mutlu olabileceğimize inanan kişiler diğer şehirlerdende yazabilirsiniz. Van’da yaşamak zorunda değilim, evlendiğim zaman farklı bir yere gidebilirim. Lütfen sadece ciddi olan muhafazakar beyler yazsınlar.

1 yorum

  1. Merhaba İstanbul dan çağlar amacım dürüstlük sadakatli çerçevesinde arkadaşlık dostluk sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum
    0552 sekizyüzoturbır ** otuzaltı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*