Evlilik Düşünen Bayan Numarası

Evlilik İçin Ciddi Kararlı Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Yasemin, sizlere Urfa’dan yazıyorum. 30 yaşındayım ve bekarım. Evlilik için şu anda hiçbir zaman olmadığı kadar kararlıyım ve kendimden eminim. Tanışacağım kişininde en az benim kadar kendinden emin kararlı ve tutarlı bir erkek olması gerekir. Ben aslen Tokatlı’yım fakat uzun zamandır işim gereği Urfa merkezde yaşamaktayım. Burada memur olarak hastanede çalışıyorum. Geçici arkadaşlıklardan samimiyetsiz sevgilerden ve aşklardan yeterince bıkmış ve usanmış bir kadın olarak hayatımın bundan sonraki kısmında sadece tek bir kişiyi sevmek ve eşim tarafından sevilmek ve saygı görmek isterim.

Artık flört edecek geçici arkadaşlık yaşayacak yaşı geçtim ve ayrıca artık psikolojim bunları kaldırmıyor. Kararlı ve kendinden emin biriyle sonsuza kadar sürecek bir aşkı birlikte yaşamak ve yaşatmak istiyorum. Ayrıca artık yaşım ilerledikçe anne olmak isteğinide kendi içinde daha yoğun yaşıyor ve bunu daha çok istemeye başlıyorum. Ailem Tokat’ta şu anda ben Urfa’dayım. Fakat burada daha ne kadar kalırım bilmiyorum. Belki ileride farklı bir şehirden yaşayabilirim. Küçük bir ailem var ve kendi içimizde hiçbir sorun yok. Ailemden hiç kimse birbirine karşı saygısızlık yapmaz ve sevgi bağlarımız oldukça kuvvetlidir. Evlendiğim zamanda hem eşimle hem onun ailesi ile kuracağımız bağın kuvvetli olmasını isterim.

O yüzdende kendi ailesiyle hiçbir şekilde sorun olmayan bir erkekle tanışmam gerekiyor. Benim yaşım 30 olduğu için en fazla 35 yaşında birini kabul etmeyi düşünüyorum. Eğer 30-35 yaş aralığında iseniz istediğiniz her şehirden bana mesaj yazarak kendinizi tanıtabilir ve devamında sohbetimizin ilerlemesi için iletişim adresinizi yazabilirsiniz. Her zaman değil fakat özel günlerde ve özel davetlerde dekolte kıyafet giyerim. Kıyafet konusunda özellikle başkalarının bana karışmasına müdahale etmesini sevmiyorum, bu tür müdahaleler beni daha gergin bir insan haline getiriyor. İnsanlarla ilişkisi iyi olan sevgi ve saygıya değer veren evlilik konusunda ciddi ve kararlı kişiler yazarlarsa tanışabiliriz.

Evlilik Düşünen Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Evlilik konusunda kararlı ve ciddi bayanlarla ücretsiz tanışabileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. Evlenmek için 30 yaş üzerinden erkekle tanışmak isteyen genç ve güzel bayanların cep telefonu numaraları ve WhatsApp sohbet. 2022 ve 2023 yıllarına ait türbanlı bayanların ciddi evlilik ve arkadaşlık ilanları. Türkiye’nin bütün illerinden ve ilçelerinden katılarak size en yakın yerden evlilik düşünen kişilerle tanışabileceğiniz üyelik istemeyen evlilik siteleri ve ücretsiz sohbet kanalları. Evlenmek isteyen kapalı giyinen tesettürlü hanımlarla tanışmak isteyen olgun ne ciddi erkeklerin telefon numaraları ve sosyal medya adresleri. Evlenmek amacıyla arkadaşlık sitelerinden tanışmak isteyen olgun ve dul bayanlarla tanışabileceğiniz ücretsiz sohbet edebileceğiniz üyelik gerektirmeden evlilik ilanı yayınlayabileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri.

Kapalı Genç Bayanım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Ayşenur, Niğde merkezde yaşıyorum ve kısa süre önce üniversiteyi bitirdim. Şu anda 24 yaşındayım ve kapalı tesettürlü giyinen genç biri kızım. Belki yaşım çok genç fakat ben şu anda yinede evliliğe kendimi hazır hissediyorum ve bu konuda kendimden emin olduğumu düşünüyorum. Bir evin sorumluluğunu alabilirim fakat hayat tecrübem çok fazla olmadığı için beni doğru yönlendirerek birlikte ciddi bir ilişki kurabileceğim olgun dürüst hayat tecrübesi fazla olan bir erkekle tanışmayı düşünüyorum. Üniversiteden işletme okuyarak mezun oldum ve ileriden amacım kendime ait bir muhasebe ofisi kurmak. Bu yüzdende şu anda hem staj yapıyorum hemde sınavlara hazırlanıyorum.

Evlendikten sonra evde oturup sadece ev işleri ile meşgul olan tüm dünyası ev işlerinden ibaret olan bir kadın olarak hayatıma devam etmek istemiyorum. Benim gibi kapalı giyinen okumuş kültürlü ve çalışma hayatı olan bir bayanla evlilik düşünürseniz tanışarak birbirimizi daha yakından daha iyi daha detaylı tanıyabiliriz. Daha önce ciddi anlamda hayatıma girerek sevgilim olan bir erkek olmadı. Lise döneminde konuştuğum bir erkek arkadaşım vardı. Fakat bu ilişkimiz el ele tutuşmaktan ve sohbet etmekten ileriye gitmedi. Üniversitede okurkende hiç erkek arkadaşım olmadı.

Yaşım gereği hem hayat tecrübem çok az hemde erkekler konusunda hiç tecrübem yok. Bunun dezavantajlı tarafları olsada güzel yanlarıda var tabi ki. Her şeyden önce hayatımı birleştireceğim eşim benim için her anlamda ilk olacaktır. Ben erkeklere karşı biraz utangaç ve çekingen biriyimdir fakat tanışacağım kişinin öyle olmasını istemiyorum. Kadınlara karşı rahat davranabilen olgun bir duruşu olan karşımıza çıkacak sorunlarda her zaman sakin kalabilen bu karakterde biriyle tanışmayı düşünüyorum. Benim profilimde bir bayanla evlenerek mutlu olabileceğine inanan Niğde ve Kayseri civarındaki ciddi kişiler yazarlarsa tanışırız.

Evlenmek İçin Asker Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Duru, sizlere İzmir’den yazıyorum ve 29 yaşında evlenmek isteyen sarışın genç bir kadınım. Asker bir babanın kızıyım, yetiştiğim ortam beni erkeklere karşı biraz sert davranmaya itmiş olsada sevdiğim kişilere karşı yumuşak huylu uyumlu biriyimdir. Üniformalı erkekler bana her zaman daha hoş görünüyor ve daha çok hoşuma gidiyorlar. Evleneceğim kişinin asker olmasını özellikle arzu ediyorum. Bu yaşıma kadar hayatı hep çok hareketli çılgınca yaşadım ve artık biraz durulmak daha sakin ve düzgün bir hayat yaşamak için evlenmeye karar verdim. Böyle bir hayatı yaşamak benim için zor olur mu emin değilim gakat evlenmeyi istediğimden eminim ve kararlıyım.

Belki bu geciş sürecinde biraz zorlanabilirim. Çünkü evlenince eski alışkanlıklarımın birçoğunu terk etmem gerekecek. Alışkanlıklarımı terk etmediğim zamanda muhtemelen eşimle sorunlar yaşayabilirim. Alışkanlıklarını kolay kolay terk edemeyen bir kadın olarak benim için yabi ki kolay olmayacak. Fakat artık daha tertip düzenli bir hayatım olması için evlenmek istediğimden eminim. Babamın mesleği gereği şimdiye kadar birçok farklı ilde bulundum ve ülkenin hem doğusu hem batısı birçok yerini bilirim. Haliyle gezdiğim ve yaşadığım yerlerin hepsinin kültürünüde bilirim ve ayak uydurabilirim.

Beni seven ve değer veren herkese ayak uydurabilirim fakat ben daha çok modern düşünen ve o şekilde yaşayan bir erkekle daha iyi anlaşabileceğime inanıyorum. Evlendikten sonra en büyük hayallerimden bir tanesi eşimin benim ailemle çok iyi anlaşabilmesi ve adeta babamla arkadaş gibi olabilmesidir. Böyle biriyle evlenebilirsem hem eşimle hem ailemle birlikte çok keyifli günler yaşayabiliriz. Çevremizde her zaman şahit olduğumuz kavgaların eksik olmadığı sürekli tartışmaların olduğu bir evliliği kesinlikle istemiyorum ve öyle biriyle asla arkadaş bile olmak istemem. Her ne olursa olsun eşine karşı sevgisini ve saygısını eksik etmeyerek düzgün biriyle tanışabilmek için buradayım. Sadece asker veya polis olan evlilik düşünen ciddiye erkekler yazsınlar lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*