Evlilik Düşünen Bayan Telefon Numarası

Bekar ve Yalnızım. Evlenmek İstiyorum

Selam arkadaşlar, ismim Berna. Bekar ve yalnız bir bayanım, yaşım çok genç ama evlilik düşünüyorum . Ben şu anda Kastamonu’da bir akrabamın yanındayım. Annemle babam ben küçükken ayrılmışlar sonrasında anneannemle beraber yaşıyordum ancak onuda kaybedince başka bir akrabamın yanına yerleşmek zorunda kaldım. Şu an 24 yaşındayım, bu yaşıma kadar çocukluğumu ve gençliğimi hiçbir zaman yaşayamadım. Yaşadığım zor günleri burada çok fazla anlatmak istemiyorum aslında zaten ben ne kadar anlatırsam anlatayım bunları yaşamadıktan sonra anlamanız biraz zor olacaktır.

Ben evleneceğim kişiyle hem çocukluğumu hem genç kızlığımı hemde kadınlığımı yaşayacağım. Bana bütün bunları yaşatabilecek yanındayken kendini huzurlu hissedebileceğim ve kendimi güvende hissedebileceğim birine ihtiyacım var. Şu an yanında kaldığım akrabamın evinde çok fazla kalmak istemiyorum. Çünkü hiç huzurlu ve rahat değilim, biraz empati yaparsanız beni daha iyi anlayabileceğinizi zannediyorum. Belki aklınıza benim mecbur olduğum için evlendiğim gibi bir fikir gelebilir. Ancak hiçte öyle değil, ben gerçekten kendimi artık bir evin kadını olmaya hazır hissettiğim için evliliği istiyorum ama biraz aceleci davranıyorum. Çünkü dediğim gibi şu an yaşadığım yerde hiç mutlu ve huzurlu değilim aceleci olmak konusunda kendimi mecbur hissediyorum.

Evlilik konusunda kararlıyım ve netim, fakat çocuk sahip olmak ve anne olmak konusunda bazı tereddütlerim ve çekindiğim noktalar var. Anne olmaya karar verebilmem için öncelikle evliliğimizin sağlıklı yürüyebileceğine inanmam gerekiyor. Bu yüzdende evliliğimin ilk yıllarında çocuk düşünmüyorum. Aslında anne olabilmeyi çocuk sevgisini tatmayı çok isterim ama galiba bunun için biraz daha sabırlı olmam gerekecek. Hayatta benim gibi yalnız kalmış sevgiyi ve aşkı evlenerek yaşamak isteyen benden daha olgun birisi varsa tanımak istiyorum. Ekonomik olarakta tabi ki eşimin özgür olmasını ve bize yetebilecek kadar gelirlerinin olmasını isterim. Bana mesaj yazarken dize ulaşabileceğim telefon numarası yazmayıda unutmayın lütfen.

Evlilik Düşünen Ciddi Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Birbirlerini seven ve aşık olan erkekler ve kadınların sevgilerini sonsuza kadar yaşamak için attıkları bir adımdır evlilik. Evlilik tamamen başka bir dünyaya açılan bir kapı gibidir, o kapıdan aşkınıza ve sevginize sahip çıkarak girdiğiniz anda hayat arkadaşınızla birlikte sonsuza kadar mutlu olabilirsiniz. Bu mutluluğu elde etmek ya da size bu mutluluğu verebilecek, bize evliliği düşündürecek doğru kişiyi hayat arkadaşımızı bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Evlilik her şeyden önce sabır ve özen gerektiren bir birlikteliktir. Eğer sevdiğinize karşı yeterli özeni gösteremez ve sevginizi ona hissettiremezseniz evlenmiş dahi olsanız evliliğiniz uzun sürmeyebilir. islami sayfalar.com olarak sizlerin mutluluğu bizim için önemli olduğun için evlenmek isteyenlere dair çok sayıda sayfa oluşturduk ve bu sayfalarda sizden gelen ilanlara verdik ve halada sizden gelen ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Burada tanışacağınız kişilerle aranızdaki sohbeti ilerleterek telefon veya WhatsApp’tan sohbetinize devam edebilir birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

28 Yaş Türbanlıyım. Evlilik Amaçlı Tanışmak Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Zahide ben, Kocaeli’de ilk evliliğimden olan 4 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyorum ve yeniden evlenebilmek için ciddi bir erkekle arkadaşlık kurmaya çalışıyorum. Evli olduğum dönemde çalışmıyordum fakat şu anda çalışmak zorundayım. Kızım küçük olduğu için her ikimizde biraz zorlanıyoruz fakat ailemin evi yakında olduğu için çalışırken kızımı gönül rahatlığı ile aileme bırakabiliyorum. En azından böyle bir şansım var özel sektörde çalışıyorum ve evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek isterim ama eşimin şartları iyi olursa ve çalışmamı istemezse işimi bırakabilirim. Boşanma nedenim eski eşimden hiçbir şekilde değer görememek oldu.

Her kadın sevdiği erkekten eşinden ya da sevgilisinden değer görmek ister ve aynı zamanda erkeğin verdiği bu değer, saygıyıda beraberinde getirecektir. Eşim bana değer vermiyor ve saygı duymuyordu, benim için evlendikten sonra tek bir güzel cümle dahi kurmadı. Devamında ise şiddet görmeye başlayınca artık daha fazla sabretmek istemedim ve ayrıldım. Kızımın anne ve babasından ayrı yaşamasını o şekilde büyümesini istemezdim ama malesef buna mecbur kaldım. Tek üzüntüm zaten kızım adına oldu. Kendi adıma hiçbir pişmanlığım yok hatta evlendiğime pişmanım diyebilirim. İlk evliliğimde yaptığım hataları biliyorum ve artık aynı hataları tekrarlamayacağımdan eminim. Niyetim gerçekten evlenmek fakat evlenmeden öncede doğru kişi olduğuna emin olabilmem için bir süre arkadaşlık yapmam gerekir.

Kızımı daha iyi şartlarda yaşatabilmek için bazen özel istek üzerine hacamat yapmaya gidiyorum, bu konuda eğitimli olduğum için aynı zamanda buradanda ek gelir elde edebiliyorum. Maddi olarak zaten çok yükseklerde gözüm yok ama şu anda hiç kimseyede muhtaç olmadan yaşamak benim için yeterli. Ben huzurun ve mutluluğun maddiyata olmadığını biliyorum. Elbette ki maddi imkanlarda evliliğin yürümesi ve ailenin mutlu olabilmesi için önemli fakat gerçek mutluluğun sevgide aşk ve sadakatte olduğuna inanıyorum. Kocaeli ve İstanbul civarındaki evlenmek isteyen ciddi kişiler bana yazabilirler.

İsmim Ahu. İslami Evlilik Düşünüyorum.

27 yaşındayım, islami evlilik düşünüyorum ve çevremde bana uygun biriyle tanışma imkanım olmadığı için buradayım. Arkadaşlık sitelerinde daha öncede birkaç kez girip sohbet falan ettim ama evlilik amaçlı değildi tabi onlar, sadece canım sıkılıyordu ve biraz vakit geçirmek amacıyla girmiştim. Ama bu sefer ciddi bir amaç için buradayım. Güzel ve bakımlı bir kadın olduğumu düşünüyorum, kapalı giyiniyorum türbanlıyım ve benim yaşam tarzıma uygun bir eş adayı ile tanışmayı isterim. Elbette ki maddiyat hayatın devamlılığı için, bir evin huzuru için önemlidir, fakat maddiyat her şey değildir benim için.

Bunun yanında benim eşimin kültürel değerlerimize önem veren dini değerlere saygı gösteren ve bu şekilde yaşayan birisinin olması ve öyle birini eş olarak yanımda görmek isterim. Ben bu şekilde yetiştirildim ve yaşam tarzımdanda gayet mutlu ve huzurluyum. Benim yaşam tarzımla uyumlu olabilecek birini tanımayı isterim, çünkü benimle farklı düşünen birisi olduğu zaman huzursuzluklar çıkabilir ve evliliğimiz sıkıntıya girebilir. Ben asla tartışmayı ve kavgayı seven birisi olmadım her zaman sakin biriyimdir ve sevmediğim birisi ya da bir ortam olduğu zaman oradan uzaklaşmayı tercih ediyorum. Çünkü tartışma kavga hiç bana göre değil, benim karakterime uygun değil bunlar. Çalışmıyorum ailemle birlikteyim ve evlilik sonrasındada çalışmasam sanırım daha iyi olur.

Çünkü evimle daha iyi ilgilenmek eşimin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak isterim, temiz ve titiz biriyimdir. Evim her zaman düzenlidir mutfak konusundada oldukça iyiyimdir. Eşimin yemeklerimi seveceğinden eminim ama tabi ki hayat şartları beni bir iş bularak çalışmaya zorlarsa o zaman çalışmayıda isterim. Aslen Yozgatlı’yız fakat İstanbul Ümraniye’de yaşıyorum. Gerçekten mantığıma uygun ve kalbimin hissettiği biriyle karşılaşabilirsem farklı şehirlerde yaşayabilirim. İstanbul’dan birini bulmam şart değil evlenmek için. Maddi manevi kendini hazır hisseden muhafazakar düşünceye sahip ciddi ve 30 yaş üzerindeki beyler yazarlarsa tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*