Evlilik Düşünen Bayanlar Sitesi

Adım Rabia. Evlenmek İsteyen Ciddi Beyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Rabia, Balıkesir’de bir köyde yaşıyorum. Yaşadığım köyün ismini yazmak istemedim. Umarım beni bu konuda anlayışla karşılarsınız. 35 yaşındayım esmer türbanlı bir bayanım ve evlenmek için ciddi bir erkekle tanışmayı istiyorum. Daha önce yaş olarak benden çok daha büyük ve olgun olan biriyle evlilik yaptım, fakat sonrasında evliliğimiz yürümedi. İlk başlarda bu evliliğin yürüyebileceğine İnanıyordum fakat aynı evde yaşamak çok daha farklı bir şey. Anlaşamayacağımızı arkadaşlık yaparak anlayamıyoruz aynı evde yaşamadan kimseyi aslında tam anlamıyla tanıyamıyoruz. Ben ayrıldığım eski eşim hakkında kötü sözler söyleyemem sadece aramızdaki yaş farkından dolayı evlilikten beklentilerimiz çok farklıydı.

Ne ben onun beklentilerini karşılayabildim neden o benim beklentilerime karşılık veremedi. Durum böyle oluncada ayrılık kaçınılmaz oldu. Galiba evlilik konusunda biraz yanlış düşündüm. Eskiden erkeğin yaşı kaç olursa olsun bana değer verdikten sonra o erkekle evlenebileceğimi düşünüyordum fakat srtık eskisi gibi düşünmüyorum. Evlilik ve evleneceğim erkek hakkında düşüncelerim ve beklentilerim artık çok değişti. Bundan sonra kesinlikle yaş olarak bana uygun olmayan birini istemiyorum. Bu yüzdende 35 ve 40 yaşları arasında olgun bana değer verecek ve sevgisini gösterebilecek birini arıyorum. Bu zamana kadar hayatım boyunca hep küçük bir köyde yaşadım.

Benim bildiğim ve anladığım tek şey ev işleri. Bu yüzden evlilik sonrasında çalışmayı düşünmüyorum evimin kadını olmayı isterim. Eğer benim gibi bir bayanı eş olarak isteyen hayat arkadaşlığı anlamında hayallerimize birlikte kavuşabileceğimize inanan ciddi dürüst beyler varsa bana her ilden yazabilirsiniz. Her ne kadar küçük bir yerde yaşıyor olsamda türbanlı bir bayan olsamda kendine bakmayan özen göstermeyen birisi değilim. Ne olursa olsun hayatımda hiç kimse olmasa dahil kendine çok iyi bakarım ve çekici görünmeyi isterim. Her şeyden önce bu bana iyi geliyor ve bu şekilde kendimi mutlu hissediyorum. Türbanlı bakımlı bir bayanla tanışarak evlenmek isteyen beyler mesaj yazarsanız tanışabiliriz.

Evlilik Düşünen Olgun Bayanlarla Sohbet

Evlenmek için olgun bayanlarla sohbet etmek isterseniz bu sayfamızda yaş olarak olgun bayanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle 30 yaş ve üzerindeki ilk evliliğini yapacak olan ya da evlenmiş ve ayrılmış dul kalmış ikinci kez evlilik yapmak isteyen bayanlarla tanışmak isterseniz sayfamızdaki evlilik ilanlarını mutlu bir yuva kurabilmeniz ve aile olabilmeniz için sizlerle paylaşıyoruz. Evlilik yapmak için olgun bayanları kendiniz için daha uygun görüyor olabilirsiniz. Eğer hayalinizdeki eş adayı olgun bir bayansa ve böyle bir bayanla mutlu olabileceğinizi inanıyorsanız sayfamızda yer alabilir ve ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Sitemizde arkadaşlık arayan flört etmek isteyen sevgili arayan erkekler ve bayanlara yer veriyoruz fakat bu sayfamız sadece evlilik düşünen bayanlar ve erkekler için oluşturulmuştur. Evlilik gibi resmi bir birliktelik yaşamak elbette ki sorumluluk gerektiren bir durumdur. Bu sorumluluğu üstlenebilecek ciddi erkekler ve bayanları islamisayfalar.com’un evlilik sayfalarını bekliyoruz.

30 Yaşımdayım, Dürüst Erkekle Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, Antalya Manavgat’tan Zümra ben. 30 yaşındayım evlilik düşünüyorum. Bu amaçla bir arkadaş arıyorum fakat mutlaka bir süre arkadaş olarak kalmak hem kendimden hem tanışacağım kişiden tam olarak emin olduktan sonra evlilik düşünüyorum. Erkeğin dürüst olması enim İçin önceliklidir çünkü hayatıma giren erkeklerin neredeyse tamamına yakınında dürüstlük görmedim. Ben 30 yaşında olduğum için benim yaşlarımda birini eş olarak kabul edebilirim. Ancak dediğim gibi dürüstlük konusunda taviz vermeyecek birisinin olması benim açımdan şart. Çünkü dürüst olmayan birine güvenemem, güvenmediğim birisiyle kesinlikle evlilik yapamam.

Manavgat’ta uzun zamandır bir otelde çalışıyorum ve yaptığım iştende hem keyif alıyorum hemde beni maddi olarak tatmin ediyor. Daha önce sevgili olarak arkadaşlık kurduğum erkeklerin içerisinde bana evliliği düşündürenler olmuştu fakat zamanla onlardanda dürüstçe olmayan tavırlar gördüğüm için ayrılmak istedim. Doğru mu yapıyorum çok emin değilim fakat bu konuda biraz fazla hassas bir kadınım. Dürüstlük anlamında beni şüpheye düşürecek en küçük bir olumsuz tavır gördüğüm zaman o kişiden hemen soğuyorum ve bir daha da onunla yoluma devam etmek istemiyorum. Böyle olunca herkese karşı aşırı bir güvensizlik yaşıyorum.

Beni kendisine tam olarak inandıracak ve güvendirecek birisini bulamadıktan sonrada evlenebilmem biraz zor olacak. Ben maddi anlamda çok rahat günlerde gördüm, çok zor zamanlarda geçmişimde yaşadım. Bu yüzden varlığıda yokluğuda bilirim, fakat evleneceğin kişinin çok zengin olmasa dahi düzenli bir işi ve hayatı olması isterim. Ayrıca aile ilişkilerinede önem vermesi gerekiyor ve ailesiyle arası bozuk olan ailesinden kopmuş kişileri istemiyorum. Ciddi olanlar yazsın lütfen, ciddi olmayan sadece vakit geçirmek için arkadaş arayan ya da sohbet etmek isteyenler yazmazsa sevinirim.

İsmim Nurten. Olgun Erkekle Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, Nurten ben. 40 yaşındayım Aydın’da yaşıyorum ve türbanlı bir bayanım. Evlenmek için olgun anlayışlı iyi niyetli ve yumuşak huylu birini arıyorum. Sert kaba erkeklerden hoşlanmıyorum. Bir kızım ve bir oğlum var. Yaklaşık 5 yıldırda dul bir bayan olarak çocuklarımla birlikte yaşıyorum. Aydın merkezdeyim ve özel sektörde çalışıyorum. Yalnız ve iki çocuklu bir kadın olarak yaşamak çokta kolay değil. Evlenmek için 40 yaşlarında birini istiyorum. Benim gibi eşinden ayrılmış çocuklu biriside olabilir. Ancak benimle evlenecek kişininde çocukları olursa benim için çalışmak hemde çocuklarla ilgilenmek biraz zor olabilir.

Çocuklu birisi olursa çalışmayı düşünmüyorum ama çalışma hayatınıda seviyorum. Türbanlı bir bayanım fakat modern giyiniyorum ve makyaj yapıyorum. Aşırı kıskanç erkekleri sevmiyorum çünkü aşırı kıskançlık beni huzursuz ediyor. Kendimi kısıtlanmış gibi hissetmek istemiyorum. Beni daha özgür hissettirebilecek iyi kalpli ve temiz yürekli birine ihtiyacım var. Uzun boylu yeşil gözlüm güler yüzlü bir kadınım. Eşimi mutlu edebileceğime inanıyorum fakat bunun için öncelikle eşim olacak erkekten güler yüz ve iyi niyet samimiyet görmem gerekiyor.

Bana karşı kaba davranan değer vermeyen birisini bende bir kadın olarak mutlu etmek için uğraşamam. Ne yazık ki şunu kabul etmemiz gerekiyor, hayatta her şey karşılıklı beni mutlu etmeyen birini ben mutlu edemem. Çalışma saatlerim uzun olduğu için şu anda evime çok fazla vakit ayıramıyorum. Bu tabi ki beni birazda rahatsız ediyor çocuklarımla ilgilenmek zorunda olduğum için çok yoruluyorum ve dinlenmeye vaktim kalmıyor. Umarım evlendikten sonra çalışmaya gerek duymayacağım maddi imkanları yeterli olan ciddi ve anlayışlı, bana uygun birisini bulabilirim. Aydın yakınlarında yaşayan tanışıp konuşabileceğimiz beyler mesaj yazabilirler.

1 yorum

  1. Merhaba Ben Antalya’dan Benim Adım Tevfik 36 yaşındayım bekarım hiç evlilik yapmadım Emekliyim Çalışamıyorum benim yaşıma uygun bir hayat arkadaşımı arıyorum Antalya ’dan taliplerimden haber bekliyorum 18 26 yaş arası Bekiyorum Whatsapp 0553828**87

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*