Evlilik Düşünen Bayanlar

Türbanlı Bayanım. Evlilik Düşünüyorum.

Adım Rabia, 25 yaşındayım. İslami evlilik yapmak isteyen kapalı giyinen türbanlı bir bayanım. Yozgat Çekerek ilçesinden sizlere yazıyorum. Nurası küçük bir yer ve sosyal ortam neredeyse hiç yok. İslami bir evlilik yapmak istiyorum fakat aynı zamanda kısmet olursa eşim olacak beyefendi ile hayatın sosyal yönlerinide yaşamak isterim. Dini bir yaşam tarzım var fakat kendimi dünyayada kapatmış değilim. Hayatın heyecan veren güzel yönlerinide kesinlikle yaşamayı istiyorum ve bütün bunları birlikte yaşayabileceğim dünya görüşü bana uygun bir erkekle tanışmayı isterim. Ev kızıyım ve çalışmıyorum. Çekerek ilçesinde ailemle birlikte yaşıyorum.

Hem sosyal çevremde hemde sosyal medya üzerinden niyetinin ciddi olduğunu benimle tanışmak istediğini, devamında evlilik düşündüğünü söyleyen erkekler oluyor fakat şimdiye kadar beni etkileyebilen birisi karşıma çıkmadığı için evlenemedim. Evlilik için yaşım geçmiş sayılmaz hatta belki bazılarımıza göre 25 yaş erken bile sayılabilir. Ailemle birlikteyim ve çalışmıyorum ev kızıyım. Evlendikten sonrada çalışmayı düşünmüyorum fakat maddi imkansızlıklar yaşarsak ancak o zaman çalışmayı düşünebilirim. Ben daha çok eşimle evimle ve çocuklarımla ilgileneceğim bir evlilik hayal ediyorum. Bu amacıma yönelik buna uygun biriyle evlenmek isterim.

Tabiki her bayanın isteyeceği gibi bende kötü alışkanlıkları asla olmayan temiz kalpli iyi niyetli sadık bir eş isterim. Daha farklı düşünenler ve farklı yaşayan beylerinde benden uzak durmasını istiyorum. Özellikle bilmenizi isterim ki niyetim kesinlikle geçici aşklar yaşamak geçici hevesler peşinden koşmak değil. Bana hem hayatın güzelliklerini yaşatacak aynı zamandada mutlu bir yuvayı beraber kurabileceğimiz ciddi bir erkekle tanışmak isterim. Ben Anadolu kültürüyle büyüdüm ve yetiştirildim. Bana uygun kişiler mesaj yazarlarsa, uygun olduğunu düşündüğüm kişiye dönüş yapabilirim.

Evlilik Düşünen Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

İslami evlilik düşünen bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerden evlilik düşünen bayanların evlenip ilanları ve ücretsiz sohbet. 2022 ve 2023 yıllarına ait dini evlilik yapmak isteyen türbanlı bayanların Instagram adresleri ve sosyal medya hesapları. Evlenmek için dürüst olgun erkek arayan bayanlarla arkadaşlık. Evlilik düşünen 50 yaş üstü erkekler ve bayanların WhatsApp numaraları. Evlenmek için emekli ve olgun erkek arayan dul ve yalnız bayanlarla üyelik yapmadan tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Evlilik düşünen ve zengin koca arayan güzel bayanların evlilik ilanları. Evlenmeyi düşünüyorum fakat hayat arkadaşı bulamıyorum diyen ciddi evlilik düşünen bayanlarla tanışma ve arkadaşlık.

Ciddi Güvenilir Erkekle Evlenmeyi Düşünüyorum.

Merhaba ismim Duygu, Diyarbakırlı’yım fakat şu anda Erzurum’da yaşıyorum ve bir arkadaşımla birlikte kalıyorum. Ciddi ve güvenilir bir erkekle evlenmeyi düşündüğüm için buradayım. Şu an ailemden uzaklaştım. Erzurum’da bir arkadaşımın yanında geçici olarak alıyorum. Ailemle yaşadığım sorunlar nedeniyle artık Diyarbakır’da kalamazdım. Çok tutucu ve sadece kendi isteklerine göre yaşamamı isteyen bir ailem var. Beni bir başkasıyla evlendirmek istediler fakat ben kesinlikle böyle bir evlilik yapamam. 26 yaşında üniversite mezunu bir kadın olarak istemediğim ve tanımadığım biriyle evlenmeye zorlanmak benim katlanabileceğim bir durum değil.

Ailem beni bu konuda hiç anlamadı ve anlamak istemedi. Onlara böyle bir evlilik yapmak istemediğimi bu evliliğin kesinlikle bana mutluluk ve huzur getirmeyeceğini anlatmak istedim fakat onlar benim söylediklerimi duymuyor ve anlamıyorlardı. Sadece kendi bildiklerini ve inandıklarını bana dayatmaya çalıştılar. Her ne kadar şu anda maddi olarak birçok zorluğun içerisinde olsam dahi en azından istemediğim bir hayatı yaşamak zorunda kalmıyorum. Belki bir süre zorluklar yaşamak zorunda kalacağım bunun farkındayım ama bütün bunlara katlanabilirim. Güçlü bir kadın olarak bu süreci atlatabilirim.

Aslında evlenmeyi ve aile kurmayı bende istiyordum fakat bunu ailemin istediği gibi karşıma çıkardığı biriyle yapamam. Sevmediğim aşık olmadığım hoşlanmadığım biriyle kesinlikle evlilik yapamam. Eğer Erzurum’dan ya da farklı illerden evlilik düşünen benim gibi yalnız kalmış birlikte mutlu olabileceğimizi düşünen ve buna inanan ciddi beyler varsa bana yazarsanız tanışırız. Benim için erkeğin yakışıklı olması düzgün bir işinin olması eşine sadık olması tabiki önemlidir. Ancak şu aşamada yalnız kalmış bir kadın olarak her şeyden önce güvenilir bir erkek olması gerekir. Bana güven veren bir erkeği tanıyarak ona şans verebilirim. Niyeti gerçekten evlilik olan ciddi beyler yatsınlar.

Olgun Bir Erkekle Tanışarak Evlenmeyi Düşünüyorum.

Merhaba beyler, Giresun’dan Ayşegül ben. Türbanlı kapalı giyinen bir bayanım. 25 yaşındayım, 30 yaş ve üzerinden olgun bir erkekle tanışarak evlenmeyi istiyorum. Çok neşeli cıvıl cıvıl etrafına neşe saçan hayat dolu genç bir kadınım. Evliliğe kendimi kesinlikle çok hazır hissediyorum. Biz Karadeniz kadınları biraz sert bir karakterde olabiliyoruz bazen. Benimde iyi tarafım çok tatlı ve sempatik olmam ancak damarıma basıldığı zaman çok aksi ters biri olabiliyorum. Ben öyle birisi olduğum zaman gözüm hiçbir şeyi görmüyor en sevdiklerimi dahi bir kalemde kırıp atabiliyorum. Ama benimle iyi geçinmek çokta zor değil.

Genel olarak uyumlu güler yüzlü sempatik biriyimdir. Giresun merkezde ailemle birlikteyim. Ailem benim dindar biriyle evlenmemi ve huzurlu bir yuva kurmamı ister. Aynı zamanda kötü alışkanlıkları olmayan biriyle hayat arkadaşlığı yapmamı isterler. Tabi ki bunlar sadece ailemin istekleri değil, bende onlarla aynı düşünüyorum ve aynı şekilde bir erkekle tanışarak hayatımı birleştirebilirim. Ben tüm canlılara karşı sevgi ve saygısını gösterebilen biriyim. Özellikle hayvanları çok seviyorum ve onlarla ilgilenmek bazen sokakta yaşayan hayvanlar için bir şeyler yapmak bana mutluluk ve huzur veriyor. İyi kalpli pozitif düşünen ve hayata olumlu bakan bir erkekle tanışmak istiyorum. İnanıyorum ki hayata ne kadar pozitif bakarsak hayatta bize o şekilde karşılık veriyor ve ancak o kadar başarılı olabiliyoruz.

Şimdiye kadar aşk hayatım yolunda gitmiş olsaydı elbette ki biriyle evlenirdim. Yolunda gitmediği için zaten arkadaşlık sitesinde ilan vermek istedim. Okumuş kültürlü düzenli bir hayatı olan aile içi ilişkileri sorunsuz olan biriyle tanışmak ve ailemlede tanıştırmak isterim. Beni aileme karşı asla mahcup etmeyecek sevgisini ve saygısını her zaman gösterebilen birisini isterim. Erkekler bazen sevgisini göstermek konusunda eksik kalabiliyorlar. Ben aşkını bana her türlü gösterebilen biriyle evlenmeliyim. Ancak o şekilde mutlu hissedebilirim kendimi. Kutsal değerlere önem veren türbanlı bir bayanla evlenmek isteyen Karadeniz bölgesinden evlilik isteyen beylerin mesajlarını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*