Evlilik Düşünen Erkek Arkadaş Arıyorum

Evlilik hem erkek, hem kadın için yaşımız ne olursa olsun hepimizin mutlu olacağı, sevgimizin ve aşkımızın adeta zirveye ulaştığı nokta diyebiliriz. Evlenmek için ise herşeyden önce sonsuz bir aşkla sevmek ve güvenmek isteriz. O sevgiyi ve güveni hissettiğimiz zaman ise bizi evlilikten hiçbir şey alıkoyamaz. Ama zor olan ise evliliği isteyecek kadar seveceğimiz ve sonsuz bir güvenle bağlanacağımız doğru eş adayını tanımak bazen zor olabiliyor. İnternet ortamından biriyle tanışmak ve evlenmek belki geçmişte çok alıştığımız ve normal gördüğümüz bir durum değildi ancak artık son derece normal ve sıradan bir durum diyebiliriz. Evlenmek isteyen eş adayları ile tanışıp sohbet etmeniz için oluşturduğumuz bu sayfada evlenmek isteyen bayanlarla tanışabilirsiniz.

Evlilik Düşünen Bayanların Telefon Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Evlilik düşünen ve ciddi eş adayı yarayan bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Ücretsiz olarak evlilik ilanı yayınlayabileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. Ücretsiz bir şekilde mesajlaşarak tanışıp sohbet ederek eş adayı bulup evlenebileceğiniz sohbet kanalları. WhatsApp’tan mesajlaşarak tanışmak ve evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları. Yurt dışından evlilik düşünen zengin erkeklerle telefonda sohbet. Arkadaşlık kurmak ve evlenmek için ilan vermek isteyen güzel bayanlar ve zengin erkeklerle ücretsiz sohbet. Ankara’da yaşayan evlilik düşünen ciddi bayanların arkadaşlık ilanları. Aşk ve evlilik anılarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Evlilik düşünen Türkiye’de yaşayan Suriyeli yalnız bayanlarla tanışma sitesi.

Ücretsiz Sohbet ve Evlilik Siteleri ve Evlenmek İsteyen Bayan İlanları

2023 yılında ait güncel arkadaşlık ve evlilik ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Arkadaşlık sitelerinden rvlilik amaçlı arkadaşlık kurmaya çalışırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus okumuş olduğunuz ilanların güncel olup olmamasıdır. Çünkü güncel olmayan bir ilana mesaj yazarak sohbet etmek isteseniz bile çabanız yetersiz olabilir çünkü üzerinden belirli bir süre zaman geçtikten sonra ilan sahibi kişinin hayatına birinin girmiş olma ihtimali çok yüksektir. Bizler islamisayfalar.com olarak bu yüzden arkadaşlık ve evlilik ilanlarını güncel tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerde eğer ilan vermek isterseniz arkadaşlık ve evlilik amaçlı ilanlarınızı yorumlar bölümünden adminlerimize ulaştırabilirsiniz. Değerli ziyaretçilerimiz, bu başlığımız altında daha önce arkadaşlık sitesinde tanışarak evlilik yaşayan ve yaşadığı ilişkiyi bizlerle paylaşmak isteyen Emre Bey’in bizlere ulaştırmış olduğunu mesajını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

” Merhabalar ismim Emre, daha önce evlilik sayfasından tanışarak hayatımın aşkını buldum ve evlendiğim için bu mutluluğumu ve hayat arkadaşımla olan tanışma sürecimi sizlerle paylaşmak ve bir şekilde sizleride bu mutluluğa şahitlik ederken görmek istedim. Bu yüzdende eşin Ayfer’le olan tanışmamızı sizlere anlatmak istiyorum. Ben Ankara’da kamuda memurluk yapan 33 yaşında ve daha önce evlilik yapmış dul bir erkektim. Dul kaldıktan sonra uzun süre evliliği aklımdan dahi geçirmiyordum. Ankara’ya tayinimin yeni çıktığı o günlerden canım sıkıldığı için vaktimi daha çok sanal ortamdaki arkadaşlarımla konuşarak geçiriyordum. Maksadım hiçbir zaman evlilik olmadı fakat sanal ortamdan tanışarak Aşk yaşadığım kişiler olmuştu. Ancak son tanıştığım yani şu andaki eşim o kadar iyi kalpli o kadar güzel ve tatlı bir hanımefendi ki adeta aklımı başımdan aldı diyebilirim.

Onunla sanal ortamda başlayan arkadaşlığımız sanal olduğu halde bile beni çok mutlu ediyordu. Zamanla tabi birbirimize alıştık ve güvenlik sonrasında telefonda konuşmaya başladık. Telefondada arkadaşlığımız bir süre devam ettikten sonra artık birbirimizi çok iyi tanıyorduk ve güveniyorduk. Ayfer artık beni yüz yüze görmek istediğini söylediğinde dünyanın en mutlu erkeği ben olmuştum. O günlerde Ben Ankara’da yaşıyordum Ayfer izine Adana’daydı. Onun yanına Adana’ya giderek yüz yüzede görüştükten sonra birbirimizi daha çok sevmeye başlamıştık.

Zamanla ailesiylede tanışmaya başladım. Tabi Ayfer’de benim ailemden bazı kişileri tanımaya başlamıştı. Her şey çok iyi ve çok güzel gidiyordu fakat bizim açımızdan bir sorun vardı. Nasıl ve nerede tanıştığımızı ailelerimiz sorduğunda sanal ortamdan tanıştığımızı söylemek biraz zor gelecekti. Fakat bu konuda yalan söylememekte istemiyorduk. İnternet ortamında tanıştığımızı ailelerimize söyleyince çokta hoş karşılandığımızı söyleyemem ama her ne kadar hoş bir durum olmasada bu bizim evliliğimize engel olamazdı. Zamanla her şey yoluna girdi ve hem biz hemde ailelerimiz çok uyumlu bir şekilde evlilik yapmış olduk. Her ne kadar eşim benden yaş olarak birkaç yaş büyükte olsa bu bizim için hiç sorun olmadı. Hayalini kurduğum kadınla evlenmiş olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum ve bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim.

Adım Hülya. Dulum ve Yeniden Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, Hülya adım. Esmer dul bir bayanım ve yeniden evlilik düşünüyorum. Hayata her zaman pozitif bakan duygusal güleryüzlü bir kadınım ve bu özelliklerimde hayat arkadaşım olacak kişiyi mutlu edebileceğime inanıyorum. Mutluluk aşk ve sevgi gibi konulara çok uzun zamandır yabancıyım. İlk evliliğimi bitirdikten sonra bir daha evlilik düşünmedim ve daha çok kendimi işime ve aileme verdim diyebilirim. Sevdiklerimle ve arkadaşlarımla vakit geçirmek beni çok mutlu eder. Güvendiğim samimi olduğum birkaç arkadaşım var ve onlarda bana yetiyor. Ailem Bilecik’te fakat ben İstanbul’da yaşıyorum.

44 yaşındayım boyum 1.68 ve 60 kiloyum. Balık burcuyum ve burcumun özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Her zaman iyi niyetli ve iyi kalpli olmaya gayret gösteriyorum. Hayatımda bana huzur veren her kim varsa onu kaybetmemek için elimden geleni yaparım. Benim huzurumu kaçıran her kim olursa olsun ondanda uzak durmaya çalışırım. Yeniden bir evlilik istememin nedeni artık belirli bir yaşa geldim ve hayatımın sonuna kadar benimle olabilecek bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Hayatımın bundan sonraki kısmını yalnız geçirmek ya da geçici aşklarla geçirmek istemiyorum. Sadece tek bir erkeğe ait olmak ve hayatımı onunla paylaşmak isterim. Hayat arkadaşım olacak erkekten beklentilerim her kadının beklemiş olduğu şeyler aslında. Öncelikle dürüstlük ve güven. Sonra ise kibar ve nazik olması gerekir.

Kadınlara karşı argoya veya kaba konuşmaması benim için oldukça önemli bir konu. Kaba konuşan, kadınlara karşı kırıcı olan erkekleri sevmiyorum. O tarz erkeklerle ne arkadaşlık kurabilirim ne de evlilik kurmayı asla düşünmem. Eğer evlilik konusunda gerçekten samimiyseniz bana yazabilirsiniz ve tanışıp konuşabiliriz. Buraya mesaj ve iletişim adresi bırakırsanız ben size ulaşırım. Evlilik amaçlı yüz yüze görüşmek isterseniz sadece İstanbul ve ilçelerinden yazabilirsiniz. İstanbul dışından yazacak kişilerle görüşme imkanımız olmayabilir. Evlilik konusunda kararlıysanız yani ziyaret amaçlı İstanbul’a gelebilirim diyorsanız istediğiniz her şehirden evlilik amaçlı yazabilirsiniz ve mesajlarınızı bekliyorum.

3 yorum

  1. Hülya hn merhaba Ankara Keçiörende yalnız yaşıyorum eşim vefet etti 60 yaşındayım.
    ve evlenmek amaçlı sızinle yanışmak isterim işte telefon numaram ararsanız sevinirim.
    tel : 0 506 407 ** 18

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*