Evlilik Düşünen Erkek

Adım Çağlar. Evlilik Düşünen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Çağlar, Adıyaman’da yaşıyorum ve kamu kurumunda işçi statüsünde çalışıyorum. 32 yaşınlmdayım ve evlenmek için buradan dürüst güvenli bir bayanla tanışmayı istiyorum. Her ne kadar bayanlar, erkekler konusunda güven sorunu yaşıyor olsada aslında erkekler olarak bizde aynı sorunu yaşıyoruz. Daha önce yaşadığım kötü tecrübeler bana öğretti ki güvenilir olmayan bir bayanla arkadaş olmak ya da evlenmek istediğimiz zaman, hayatımızda çok zor telafi edebileceğimiz sorunlar yaşayabiliyoruz. Özellikle evlilik gibi hayatımızın sonuna kadar sürecek olan bir ilişkide hata yapma şansınız olmamalı.

Açıkçası ben bu hatayı daha önce yaptım. Bir kez nişanlandım fakat evlenmeden ayrıldık, daha evlilik yapmadan bana o kadar büyük sorunlar yaşattılar ki kendimi hem maddi hem manevi anlamda toparlamam çok uzun sürdü. Adıyaman merkezde yaşıyorum ve bu yörenin kültürüne yabancı olmayan bir bayanla tanışmak istiyorum. Buranın kültürüne yabancı birini tanımak ve evlenmek istemiyorum. Çünkü öyle bir evlilikten büyük sıkıntılar çıkacağını düşünüyorum. Ben aile ortamına hasret kalmış kendini çok yalnız hisseden bir erkeğim. Gerçektende hayatım boyunca aile ortamını sadece çocukluğumda yaşadım. Sonrasında ise o aile sıcaklığını ve samimiyetini kendi ailemde bulamadım.

Umarım evlenerek kuracağım ailemde aradığım samimiyeti huzuru ve mutluluğu bulabilirim. Hayatta sadece annemle küçük kız kardeşim var. Evlendikten sonra onlarla yaşamak zorundayım. Çünkü annemin yaşı bir hayli ilerledi ve benim yokluğumda kendisini idare edebilecek durumda değil. Ailemle birlikte yaşamaya razı olabilecek birini arıyorum ancak hayatım boyunca onlarla yaşamak gibi bir düşüncem yok. Bu geçici bir süre böyle olmak zorunda bunu kabullenecek eşine sadık ve saygılı olabilecek bir bayanı tanımak isterim. Niyeti ciddi olan dürüst 25 ve 30 yaş aralığındaki bayanlar yazabilirler.

Evlenmek İçin Arkadaş Arayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Arkadaşlık sitelerinde sohbet ederek evlilik amaçlı bayan arkadaş arayan erkeklerle tanışma ve sohbet. İnternette evlenmek için sevgili arayan zengin ve olgun erkeklerin telefon numaraları ve ücretsiz sohbet. Evlenmek için bayan arkadaş arayan erkeklerin ücretsiz evlilik ilanları ve fotoğrafları. 2022 yılına ait evlenmek isteyen erkeklerin arkadaştık ilanları. Dini evlilik sitelerinden evlenmek isteyen erkeklerin telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Evlenmek için türbanlı bayanla tanışmak isteyen erkeklerle tanışma ve sohbet. Evlenmek için Suriyeli bayanla tanışmak isteyen erkekler. Evlenmek için dürüst bayan arayan erkeklerle ücretsiz mesajlaşma ve telefonda sohbet. Evlenmek için dürüst bayanla tanışmak isteyen 40 yaş üstü dul erkekler.

Genç ve Çekici Bayanla Evlilik İçin Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Ertuğrul, Manisa’da yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Kendimi burada övmem çok doğru olmaz sanıyorum fakat yakışıklı bir erkek olduğumu düşünüyorum. Aynı zamanda dürüst ve hayatındaki kadına her zaman sadık kalmış bir erkeğim. Şimdiye kadar hayatıma giren kız arkadaşlarım dahil hiçbir zaman yalan söylememiş ve onlara ihanet etmemiş bir erkek olarak evlendikten sonrada asla bana hayatını adayan, bana ömrünü veren eşim olacak kadına ihanet etmeyi aklımdan dahi geçiremem. Manisa’da inşaat mühendisliği yapıyorum. Bunun dışında yaptığım ek işlerimde var, maddi olarak kesinlikle evliliğe hazırım. Bu yönden içiniz son derece rahat olabilir.

Maddi imkanlarım iyi denebilecek derecede olsa dahi şu anda ben maddi olarak elimde olan imkanların tadını çıkaramıyorum, çünkü hayatımda hayalini kurduğum gibi bir kadın yok. Tek kişilik bir hayatı yaşamayı sevmiyorum ve keyif almıyorum. Bu yüzden her zaman hayatımda birisinin olmasını istedim, fakat flört edecek yaşı artık geride bıraktığımı düşündüğüm için arkadaşlığın ötesinde evlilik için dürüst bir bayanla tanışmaya çalışıyorum. Flört etmek ya da geçici ilişkiler yaşamak çok yorucu ve yıpratıcı oluyor. Artık sadece kendime hayat arkadaşı bulmak istiyorum, bunun dışında bir amacım yok. Genç bir erkek olarak benden daha genç çekici ve güzel bayanlardan hoşlanıyorum ve böyle birini tanımak istiyorum.

Herkesin kendine göre mutlu olacağına inandığı farklı bir kadın profili olabilir. Bende kendi açımdan genç ve çekici bir bayanla mutlu olabileceğime inanıyorum. Benim için çok önemli değil fakat çalışan bir bayan olursa sanırım daha iyi olabilir, çünkü maddi açıdan ne kadar rahat olabilirsek hayatıda o kadar güzel yaşayabilir ve tadını çıkarabiliriz. İleride olacak çocuklarımız için daha güzel bir geleceği birlikte çalışarak sağlayabiliriz ama çalışmayan, beni etkileyebilen bir bayan olursada kendi kazancım bizlere fazlasıyla yetecektir. Ben Manisa’da yaşıyorum ama farklı şehirlerden yazmak isteyen bayanların mesajlarınada açığım. Tanışmak isteyen bayanlar bana kendilerini mesaj yoluyla tanıtabilirler.

30 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Memur Bayan Arıyorum.

Ankara’dan herkese merhaba. İsmim Emre 30 yaşındayım ve evlenmek için memur bir bayanla tanışmak istiyorum. 2 yıl önce Ankara’ya geldim ve bir süre daha buradayım. Evlenmek istiyorum fakat evleneceğim bayanın memur olması benim için önemli. Hem maddi olarak hemde daha farklı yönlerden daha uyumlu olabileceğimize inandığım için memur bir bayan arıyorum. Aslen Sakaryalı’yım ailem orada yaşıyor. Bizim aile kültürümüze ve geleneklerimize daha uygun olacağını düşündüğüm için dürüst ve kapalı giyinen türbanlı bir bayanla evlenmek istiyorum. Modern giyinen eğitimli kültürlü bir bayanla tanışabilirsem çok daha mutlu olurum.

Ailem benim evlenmemi çok istiyor çünkü ben ailemin tek erkek çocuğuyum. Bu yüzdende ailem evlenmem için bana birazda baskı yapıyorlar. Bu baskıyla ya da zorlama ile olabilecek bir şey değil elbette. Bu tür konularda kısmetin ve kaderin her şeyin önünde geldiğine inanıyorum. Ne kadar uyumlu olabilirsek olalım ya da bir bayanla birbirimizi ne kadar istersek isteyelim eğer kısmet değilse tüm çabalarımızın hiçbir anlamı olmuyor.

Bunu ileride ailelerimize açıklamak zorunda kalır mıyız emin değilim fakat arkadaşlık sitesinde tanıştığımı aileme söylemek istemiyorum. Burada tanışmak benim için sorun değil fakat ailemin nasıl bir tepki vereceğini çok fazla kestiremiyorum. Bu yüzden nerede tanıştığımız konusu aramızda kalması gereken bir konu. Umarım bana bu konuda hak verirsiniz ama anlayacağınızı tahmin ediyorum, çünkü bizler her ne kadar sanal ortamla iç içe yaşıyor olsak dahi büyüklerimiz bu ortama yabancı oldukları için onları tedirgin edebilir bu durum. Evlilik düşünen dürüst ve ciddi bayanlar bana iletişim adreslerini yazarlarsa tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*