Evlilik Düşünen Erkekler Sitesi

Genç ve Düzgün Biriyim. Evlilik Düşünen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Yasin, henüz 27 yaşındayım. Esmer genç bir erkeğim ve evlilik düşünen bir bayanla tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Eğer ilişkimizi geliştirebilir ve birbirimizden emin olabilirsek devamında da evlenmek aile olmayı istiyorum. İlk defa sanal ortamdayım ve bu yüzdende açıkçası hem biraz tedirginlik biraz korku en çokta heyecan var ve umarım bu tatlı heyecanım güzel bir arkadaşlık kurarak son bulur. Ben inanıyorum ki aslında birbirini seven ve severek evlenen ama devamında mutsuz olduğunu düşündüğü için boşanan çiftler kendilerinden biraz ödün verseler biraz empati yapsalar ve birbirlerine gerçekten sevgilerini gösterebilseler hiçbir sorun olmadan evlilikler devam edebilir.

Açıkçası ben bu konuda kendime fazlasıyla güvenen bir erkeğim. Kadınlar konusunda yaşım genç olsa bile tecrübem yeterince var diyebilirim. Kadınlara sevginizi gösterdiğiniz onlara değer verdiğinizi hissettirdiğiniz zaman inanın evlilikte hiçbir sorun ve pürüz çıkmayacaktır. Maddi sorunlar yaşasanız dahi bu sorunları atlatana kadar birbirinize destek olabilir ve yaşadığınız sıkıntılara rağmen huzurunuzu koruyabilirsiniz. Üniversite felsefe bölümü mezunuyum ve bir kamu kurumunda kısa süre önce çalışmaya başladım. Aynı zamanda eğitimime devam ediyorum ve yüksek lisans yapıyorum. Kendimi geliştirmek için var gücümle çalışıyorum ve eğitim hayatımı gidebildiğim yere kadar sürdürmek istiyorum. Bu konularda benim gibi düşünen eğitime önem veren okumuş kültürlü aynı zamanda çalışan bir bayanla tanışmak istiyorum.

Hayat şartları her geçen gün daha çok zorlaştığı ve ihtiyaçların daha çok arttığı yaşadığımız bu dönemde sadece erkeğin çalışmasıyla maddi olarak bir evin ihtiyaçlarının karşılanması çok zor. Maddi sorunların kısa sürmesi belki evlilikteki huzuru kaçırmaz ama uzun süren maddi sorunlar mutlaka evliliklerde huzursuzluğa ve hatta yıkama neden olabilir. Bu nedenle en azından maddi olarak guzurlu ve rahat olmak evimi ve ileride doğmasını temenni ettiğim çocuklarıma en iyi şartlarda yaşatmak isterim. İstanbul ve ilçelerinden ciddi evlilik düşünen genç ve kararlı bir bayanla tanışmayı istiyorum.

Evlenmek İsteyen Erkeklerle Ücretsiz Tanışma Sitesi

İnternet ortamında ve sanal alemde evlenmek için arayışta bulunan eş adayı ile tanışmak isteyen çok sayıda erkek arkadaş vardır. Eğer sizde evlilik için bir erkek arkadaş arıyorsanız sitemizi ziyaret ederek 2022 yılına ait güncel evlilik ilanlarını inceleyebilirsiniz. Elbette ki hepiniz hayat arkadaşı bulmak için internet sitelerine üyelik yapmak gibi detaylarla uğraşmak istemeyiz ya da sohbet ederken göndereceğimiz mesajlara ücret ödemek istemeyiz. Sizlerin bu talepleri doğrultusunda islamisayfalar.com sitemiz tamamen ücretsiz olduğu için gönül rahatlığıyla dilediğiniz kişiye mesaj yazabilirsiniz. İster aşk evliliği isteyin dilerseniz mantık evliliği yapmak isteyin sitemizde çok sayıda evlilik ilanı olduğu için mutlaka aradığınız özelliklerde birini bulacaksınız. Dilediğiniz ilanlar içerisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz birini bulamadığınız takdirde kendi ilanınızı yine ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz.

36 Yaşımdayım. Dulum, Yeniden Evlilik Düşünüyorum.

Mehmet ben, Yozgat’ın bir ilçesinde yaşıyorum, esnaflık yapıyorum ve aynı zamandada çiftçilik yapıyorum. 36 yaşındayım ve dulum, yeniden bir evlilik yapmak ve huzurlu bir aile kurmak istiyorum. Elbette ki huzuru her insan farklı bir şeylerde bulabilir. Bazılarımız maddiyatta ve parada, bazılarımız sevgi ve aşkta bulabiliriz. Hem esnaflık hem çiftçilik yaptığım için iş hayatım biraz yoğun ve yorucu geçiyor ama tabi bunun karşılığı olarakta maddi açıdan rahat olabiliyorum. Evleneceğim kadınında maddi konularda tereddüt etmemesi gerekiyor, çünkü evimenin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek durumdayım.

İnsanlardan biraz uzak yaşıyorum çünkü kime güvendiysem şimdiye kadar hep beni aldatmaya ve suistimal etmeye kalkmıştır. İnsanlardan uzak oluncada sosyal yaşamdanda haliyle uzak oluyoruz. Evlilik benim için önemli çünkü artık yaşım ilerledi ve aile olmak çocuklarım olsun istiyorum. Özellikle baba olabilmeyi gerçekten çok isterim. Eminim birçok kadında benim gibi dul ve yalnız kalmıştır ve anne olabilmeyi çok istiyordur. Eğer burada aynı ortamda buluşabilirsek ve tanışma imkanımız olursa eminim birbirimizi daha iyi anlayabilir ve birbirimize şans verebiliriz. Sosyal ortamlardan ve insanlardan uzak kendi halinde işinde gücünde olan bir erkeğim.

Daha önce evlilik yaptım ama 3 yıllık bir evlilikten sonra son buldu. Aslında daha nişanlandığımız dönemde dahi bazı sorunların çıkacağı görülüyordu fakat evleniyor olmanın heyecanıyla sanırım bazı sorunları görmezden geldik. Bbenim açımdan boşanmamızın sebebi eşimin ailesinin bizlere çok fazla müdahale etmesi ve her şeye karışıyor olmasıydı. Belki eşimle iki kişilik bir hayat yaşayabilseydik sorunlarımızı aşabilirdik. Artık o günler geride kaldı ve geleceğe bakmak ve mutlu olmak umudum korumak istiyorum. Yozgat’ın ilçelerinden benim gibi dul kalmış çocuksuz bir bayanla tanımak istiyorum. Eğer gerçekten evlenmeyi düşünüyorsanız bana yazabilirsiniz.

Türbanlı Bayanla İslami Evlilik Düşünüyorum.

Selam arkadaşlar ismim Hidayet. Van merkezde yaşıyorum, dindar ve muhafazakar biri olduğum için türbanlı kapalı giyinen bir bayanla tanışarak evlenmek istiyorum. Burada lokanta işletmeciliği yapıyorum aynı zamandada ailemle birlikte yaşıyorum. Şu an 32 yaşındayım ve eğer kısmet olursa bu benim ilk evliliğim olacak ve aynı zamandada tabi ki son olmasını isterim. Hiçbirimiz evlendikten sonra boşanmayı huzursuzluk yaşamayı illaki istemeyiz. Evlilik konusunda bazı korkularım ve tereddütlerim var çünkü çevremde evlendikten sonra mutsuz olan çok fazla insan var. Acaba bende mutsuz olur muyum diye düşünmeden edemiyorum, ister istemez aklımıza bu tür sorular gelebiliyor.

Yetiştiğim ortam nedeniyle dindar biriyim ve benim gibi düşünün muhafazakar bir hayat tarzını tercih eden bir bayanla tanışmayı isterim. Ailemle iç içe olduğum ve bağlarımız çok sıkı olduğu için haliyle ailelerimizde önemli olacaktır bu süreçte. Ailelerimizinde birbiriyle uyumlu olabilmesini isterim. Hatta bana kalırsa sağlıklı bir evlilik için ailelerinde uyumlu olması benim açımdan şart diyebilirim. Sessiz sakin biriyimdir çok fazla konuşmayı sevmiyorum. Hatta çok fazla konuşanlarıda sevmiyorum. Bu yüzdende sakin bir hayatı yaşamak bana daha çok huzur verir. Aaile içi kavgalardan ve huzursuzluktan uzak, sessiz sakin mutlu bir hayat yaşamak istiyorum.

Benimle aynı idealleri paylaşan ve aynı yaşam tarzını benimseyen türbanlı bayanla tanışmayı ileride eğer kısmet olursa ailemlede tanıştırmayı isterim. Ailemden sadece annem ve iki kız kardeşim var henüz kardeşlerimde evlenmediler ve bekarlar. Babamı uzun zaman önce kaybettik ben daha çocuktum o günlerde. Anlayacağınız küçük kendi halinde yaşayan huzurlu bir ailem var. Bu aileyi şimdi biraz daha büyütmek ve dahada mutlu olmak istiyorum. Sadece Van ve ilçelerinden türbanlı bir bayanı tanımak istiyorum, farklı şehirlerden birini düşünmüyorum. Umarım bu mesajıma karşılık verecek dürüst gerçekten evlenmek isteyen bir bayanla tanışabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*