Evlilik Düşünen Kapalı Bayanlar

Türbanlı Modern Bayanım. Evlilik Düşünüyorum.

35 yaşındayım, hiç evlenmedim, modern giyinen türbanlı bir bayanım. Şimdiye kadar evlilik düşünmedim fakat artık evlilik yaşımın geldiğini düşünüyorum, dahada fazla gecikmek istemiyorum. Özgürlüğüne ve rahatına düşkün bir kadın olarak şimdiye kadar evliliği kendime çok uygun bulmuyordum, evlenince almak zorunda kalacağım sorumlulukları yerine getirip getiremeyeceğimden çok emin olamadım. Ayrıca zaten bana evlenmeyi hayal ettirecek kadar arzu edeceğim biride şimdiye kadar karşıma çıkmadı. Bütün bunlar bir araya gelince evlenmek kısmet olmadı. Ben Ankara Haymana’da ailemle beraberim, çalışmıyorum ve ev kadınıyım.

Ev işlerinde haliyle oldukça iyiyimdir çünkü bu konuda ev kadını olarak yeterince tecrübem var. Çok titiz ve temiz biriyimdir yaşadığım ev her zaman çok düzenli çok temiz olmak zorunda. Kapalı ve türbanlıyım fakat bakımlı olmaya, modern giymeye ve şık görünmeye özen gösteriyorum. Evin içerisinde dahi her zaman bakımlı olmaya ve güzel görünmeye dikkat ederim. Bir başkası için olmasa dahi kendim için güzel olmak çekici olmak hoşuma gidiyor. Esmer ve uzun boyluyum, benim gibi uzun boylu bir erkekle birbirimize daha iyi yakışabileceğimizi düşünüyorum. 35 ve 40 yaşları arasında islami ölçülere dikkat eden kültür ve geleneklerimize özen gösteren fakat aynı zamanda hayatın güzelliklerinide yaşamak ve yaşatmak isteyen biriyle evlenmek isterim.

Şimdiye kadar hep Ankara’da yaşadım ama belki hayalimdeki gibi biri karşıma çıkarsa farklı bir şehirde yaşamayıda göze alabilirim. Kendi ailemi kurmak ve mutlu olabilmek adına buradan ayrılıp farklı bir şehirde yaşayabilirim. Bu yüzden bana istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Ben titiz ve hassas olduğum için hayat arkadaşımında tıpkı benim gibi bakımlı titiz ve bu konularda hassas olmasını arzu ederim. Dağınık temizliğine dikkat etmeyen, kendisine özen göstermeyen erkeklerden hoşlanmıyorum. Eğer gerçekten evlilik yolunda ilerleyecek ve huzurlu bir yuva kuracaksak bu konular benim için önemli. Lütfen bu konularda hassas olan beyler yazsınlar.

Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanların Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Arkadaşlık sitelerine ilan veren kapalı giyinen ve islami evlilik düşünen çok sayıda bayan bulunmaktadır. Elbette ki her insan kendisine uyumlu göreceği ve hayatı boyunca mutlu olacağına inandığı kişi ile evlenmek ister. Hiç kimsenin mutlu olacağına inanmadığı birisiyle evlenmek istemez ya da bu amaçla arkadaşlık kurmak istemez. Eğer sizlerde kapalı bir bayanla evlenmeyi hayal ediyorsanız ve bu şekilde mutlu olacağınıza inanıyorsanız bu sayfamızdaki ilanlara yorumlar bölümünden mesajlarınızı bırakabilir ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayfamızda sadece kapalı giyinen bayanların arkadaşlık ve evlilik ilanlarını bulacaksınız. Sayfamızda kapalı giyinen her yaştan genç ya da olgun bayanlara yer veriyoruz. Kapalı bayanla evlenmek isteyen erkekler sayfamızdaki bayanlarla ücretsiz bir şekilde iletişim kurabilirler. İlk evliliğinizi yapmak için kapalı ve olgun bayanla tanışmak veya dul ve ikinci evliliğini planlayan biriyle tanışmak isterseniz sayfamızda her yaştan türbanlı bayan ilanlarını görebilirsiniz.

Kapalı Dul Bayanım. Evlenmek İsteyen Arkadaş Arıyorum.

44 yaşındayım, Yozgat’ta yaşayan kapalı ve evlilik düşünen dul bir kadınım. Burada gerçekten ciddi olarak evlilik düşünen biriyle tanışmayı istiyorsak ve birbirimize güven vererek huzurlu bir ilişkiye başlamak istiyorsak her şeyimizle şeffaf olmak ve dürüst olmak zorundayız. Bunun farkındayım, bu yüzden size kendimi tanıtırken bilmeniz gereken önemli konuları açıkça anlatmak istiyorum. İlk olarak 18 yaşımda bir evlilik yaptım. İlk evliliğim 3 yıl kadar sürdükten sonra bitti ve ilk evliliğimden çocuğum olmadı. Birkaç yıl dul kaldıktan sonra ikinci evliliğimi yaptım.

Açıkçası ikinci evliliğimi birazda yapmaya mecbur kaldım. Çünkü ailemle aram iyi değildi ve bir tanıdığımın yanında kalıyordum. Başka birinin evinde sığıntı gibi yaşamak benim için hiç kolay değildi ve bir an önce biriyle evlenmem gerekiyordu. Benden yaş olarak çok büyük olan biriyle evlenmek zorunda kaldım. Aslında genel olarak ikinci evliliğim, ilk evliliğimden daha iyi ve daha huzurluydu. İkinci evliliğimden bir kızım ve bir oğlum var. Şu an benimle sadece oğlum yaşıyor kızım ise babasının yanında kalıyor. Ben yalnız kalmaktan korkan bir kadınım her zaman yanımda bana destek olacağım bana hayat arkadaşlığı yapacak birisinin olmasını istiyorum. İlk evliliğimi çok erken yaptığım için sanırım bende böyle bir his oluştu. Sanki yalnız kaldığım zaman hiçbir şey yolunda gitmeyecek ve her an mutsuz olacakmışım gibi hissediyorum.

Yozgat merkezdeyim, kendi evimde değil kirada yaşıyorum. Bir fabrikada çalışıyorum ve maddi kazancım sadece kendim ve çocuklarım için yetiyor. Geçmişte maddi olarak zor günler yaşadım. Ayrıca rahat güzel günlerimde olmuştur. Varlığıda yokluğuda bilen bir kadın olarak hayatın iyi ya da kötü bütün şartlarına uyum sağlayabilirim. Bu yüzden maddi konulara çok fazla takılmıyorum. En hassas olduğum konu ise erkeğin kadına karşı hakaret ederek konuşması ya da kadına şiddet uygulamasıdır. Böyle birini hayatımda asla istemiyorum. Bunun dışında benimle tanışmak isteyen erkeklerle tanışıp birbirimizi tanıyabiliriz.

Kapalı Dul Bayanım. Evlenmek İsteyen Seviyeli Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Nuran, 62 yaşındayım kapalı giyiniyorum ve bakımlı olgun bir bayanım. Almanya’da yaşıyordum fakat oradan emekli olduktan sonra Türkiye’ye Tekirdağ’a yerleştim. Şu an burada kendime ait kuaför ve güzellik salonum var. Ben çalışmıyorum fakat iş yeri bana ait. Eşimi Almanya’da yaşadığım dönemde bir kaza sonucu kaybettim. Sonrasında bir daha evlilik düşünmedim ancak buraya geldikten sonra hem hayat şartları hemde içimdeki duygusal boşluk beni yeniden evlenmeye yönetti. Evliyeğe dair hislerim ve duygularım her geçen gün daha yoğun oldu ve daha çok istemeye başladım.

Tekirdağ merkezde 20 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyoruz. İlerlemiş yaşıma rağmen çalışmayı ve üretmeyi seven bir kadınım. Her zaman çok aktif ve sosyal biriyim. Yardımlaşma ve sivil toplum örgütlerinde aktif olarak faaliyet gösteriyorum ve bu tarz faaliyetler bana birazda olsun huzur veriyor. Tanışıp evleneceğim kişininde benim gibi aktif ve sosyal olmasını beklemiyorum böyle bir şartım veya kriterim yok ancak bu konularda bana engel olmayacak birisini olması gerekir. Her zaman aktif yaşamaya alışmış bir kadın olarak kısıtlanmak hiçte hoşuma gitmez. Benim yaşıma gelmiş kadınların birçoğu artık kendi köşelerine çekilip biraz dinlenmek ve huzur bulmak isterler. Fakat ben pek öyle düşünmüyorum ve evine kapanıp sürekli evde vakit geçirebilen ve bundan mutlu olan bir kadın değilim.

Benim her zaman hayatın içerisinde olmam gerekiyor ve kendimi o şekilde mutlu hissediyorum. Yurt dışından emekli olduğum için arada sırada kısa süreliğine Almanya’ya gidip tekrar geliyorum. Bunun dışında devamlı olarak Tekirdağ merkezdeyim. Küçük bahçeli bir evim var ve bahçemde çiçek yetiştirmeyi seviyorum. Hayatın stresini bu şekilde atıyorum diyebilirim. Sadece sevebileceğim ve kendisinden emin olarak güvenebileceğim birini arıyorum. Erkekten maddi olarak bir beklentim olmayacaktır. Benim yaşıma uygun 60 yaşlarında benim gibi huzuru arayan ciddi birisi varsa tanışmayı istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*