Evlilik Düşünen Sevgili

Evlenmek İçin Dürüst Sevgili Arıyorum

İsmim Başak, 28 yaşında genç ve türbanlı bir bayanım. Evlenmek istiyorum fakat evleneceğim erkekle bir süre arkadaş olmak ve sevgili hayatı yaşamak istiyorum. Böyle bir süreci yaşamadan evlenmek istemiyorum çünkü ancak bu şekilde evlenmek isteyip istemeyeceğime doğru bir şekilde karar verebileceğini düşünüyorum. Konu evlilik olunca bayanların en çok aradığı özellik ilk başta dürüstlük olacaktır. Tabi ki erkeğin hem fiziksel özellikleri hem maddi durumu hem ahlaki durumu önemlidir ancak dürüstlük her şeyin önünde gelir. Kapalı giyinen türbanlı bir bayanla ciddi bir ilişki kurarak evlilik düşünen bir erkekle tanışmayı istiyorum.

Kapalıyım fakat genellikle modern giyinmeye ve bakımlı olmaya çalışıyorum. Her ne kadar kapalıda olsam bir kadın olarak bakımlı olmak ve çekici görünmek hoşuma gidiyor. Ben İstanbul Bayrampaşa’da ailemle birlikte yaşıyorum. Sigara kullanıyorum fakat başkada kötü alışkanlığım yok. Özel sektörde çalışıyorum ve şimdiye kadar çalıştıklarımla evlilik için maddi hazırlığımı tamamladım. Ayrıca duygusal ve psikolojik olarakta evliliğe çok hazırım ve gerçekten bunu çok istiyorum ama şu anda tek eksiğim hayatımı ve kalbimi emanet edebileceğim dürüst güvenilir bir erkek. Kadının kendisine kutsal bir emanet gibi gören, kadınını koruyup kollamak için ve ona güzel bir hayat yaşatabilmek için elinden geleni yapabilecek fedakar birini arıyorum.

Kadına gerçek anlamda değer vermesini bilmeyen onu basit ve değersiz gören bu karakterdeki biriyle hiçbir kadın gibi bende evlenmek istemem. Her şeyden önce eşimin yanında ben kendimi çok özel ve çok değerli hissetmeliyim. Türbanlı olmamın ya da türbanlı olduğum halde modern giyinmemi kendisine sorun edecek yaptığım makyaja ya da bakımlı olmama çok fazla karışacak ve bunları sorun edecek kişiler lütfen yazmasınlar. Çünkü evlilik gibi ciddi bir konuda böyle konularda sorun yaşamak ve uyumsuz olmak istemiyorum. İstediğiniz her şehirden ciddi olmak şartıyla bana yazabilirsiniz.

Evlilik İçin Sevgili Arayan Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Evlilik tüm hayatınızı baştan sona etkileyecek ciddi bir konu olduğu için hem erkekler hemde kadınlar evleneceği kişiyi evlilik öncesinde en iyi şekilde tanımak isterler. Gerçekten bu süreci düzgün bir şekilde yaşayamayan çiftler ise evlilik sonrasında ya mutsuz bir evlilik sürdürmektedirler ya da evliliklerini bitirerek boşanmaktadırlar. Tabiki bu tatsız süreci hiç kimse yaşamak istemez. Bu yüzdende evlilik öncesinde çiftlerin birbirleriyle tanışmaları son derece önemlidir. Özellikle İnternet ortamında ve arkadaşlık sitelerinden tanışarak evlenmek isteyenler kendisine uygun gördükleri eş adayını tanıyabilmeleri için daha uzun bir süreç gerekiyor olabilir. İnternet ortamındaki tanışmanlarda öncelikle arkadaşlığı geliştirmek ve sevgili olarak bir süre tanışma aşaması yaşamak gerekiyor. Buradan tanışacağınız ve evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle sevgili olarak zaman geçirmeniz birbirinize zaman ayırmanız ve birbirinizi daha iyi tanımanız önemlidir. Bizler islamisayfalar.com sitesi olarak sizlerin daha sağlıklı bir evlilik yapabilmesi amacıyla ciddi ve samimi bulduğunuz erkeklerin ve bayanların evlilik ilanlarını ve evlilik öncesinde sevgili olmak isteyen kişilerin ilanlarını yayınlıyoruz.

Evlenmek Amaçlı Genç Sevgili Arıyorum

Merhaba adım Fazıl, 29 yaşındayım Şanlıurfa’da ailemle birlikte yaşıyorum ve evlenmek istiyorum. Evlilik için yaş olarak benden daha genç, olabildiğince güzel ve bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum. Tabi ki hiçbirimiz tam anlamıyla tanımadığınız biriyle evlilik düşünemeyiz düşünürsek zaten bu anormal bir durum olur. Bende bu amaçla bir süre sevgili olarak aşk yaşayabileceğim fakat evliliğe yönelik bir arkadaşlık düşünüyorum. Urfa merkezde giyim üzerine mağaza işletmeciliği yapıyorum iş yeri kendime ait ve maddi olarakta iyi durumda sayılırım. Şu an evim yok ama arabam ve evlilik aşamasında ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar maddi birikimim var.

Bu konularda bayanlar daha hassas olduğu için bunlarıda belirtmek istedim. Belki çok yakışıklı biri değilim fakat çok samimi içten güvenilir ve dürüst birisi olduğumu söyleyebilirim. Evlilik gibi bir konuda fiziksel özellikler ve estetik ne kadar önemli bilmiyorum, hayat arkadaşımın mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapabilecek biriyim. Ağzı bozuk, üslubsuz biride değilim. Hiç kimseye karşı argo konuşmam ve kırıcı olmak istemem. Özellikle eşim olacak bayana karşı ise asla kırıcı olmam. Şu an ailemle beraber yaşıyorum evlendikten sonra ise tabi ki eşimle birlikte ayrı bir evde baş başa yaşamak isterim. Belki hepimizin geçmişinde aşık olduğumuz hoşlandığımız birileri olmuştur benimde oldu illaki fakat benim hiçbir zaman ciddi anlamda bir sevgilim olmadı.

Bu duyguyu yaşamayı çok isterdim. Hoşlandığım kadınlar ve sevgili olmak istediğim kişiler oldu fakat sanırım bu konularda çokta becerikli birisi değilim. Sigara dahil hiçbir kötü alışkanlığım yok. Evime ve aileme bağlı gezmeyi falan çok sevmeyen kalabalık ortamlara girmekten hoşlanmayan birisiyim. Gezmeyi istediğim zamanlar donuyor fakat daha çok evde zaman geçirmeyi severim. İslami evlilik yapmak isteyen bayanları açıkçası kendime daha yakın buluyorum. Urfa’nın kültürüne yabancı olmayan anlaşabileceğim mütevazi bir hayat yaşayarak mutlu olabileceğine inanan ciddi biriyle tanışmayı istiyorum.

Evlenmek İçin Elit Sevgili İstiyorum

İzmir’den Efsun ben, daha önce evlenip ayrılmış güzel bakımlı esmer bir bayanım. Yeniden bir evlilik yapmak istiyorum. İlk evliliğimde yaptığım hataların aynısını tekrarlamamak için bu kez tanışacağım kişiyle bir süre sevgili olarak bir ilişki yaşamayı istiyorum. Çünkü ilk evliliğimden eşimi çok fazla iyi tanımıyordum ve apar topar bir evlilik yaptık. Onunla ilk karşılaştığımda gerçekten çok etkilenmiştim ve hoşlanmıştım hatta ona sırılsıklam aşık bile olmuştum. Krndimi aşkın heyecanına kaptırarak birkaç ay içerisindede nişanlandık ve evlendik. Fakat evlendikten sonra aşkın büyüsün bozuldu ve hiçbir konuda anlaşamayan sürekli kavga eden ve tartışan bir çift haline geldik.

Yaşımız belki ilerlemiş olsaydı boşanmayı göze alamazdık fakat her ikimizde genç olduğumuz için önümüzde daha uzun bir hayat vardı ve bu hayatı o şekilde geçirmeyi göze alamazdık. Sonuçtada anlaşarak boşandık ve bir süredirde hayatında hiç kimsenin olmadı. Bu kez kesinlikle evlilik için acele etmeye niyetim yok. Olabildiğince uzun bir süre arkadaş ve sevgili olarak hem duygusal anlamda birbirimizi daha iyi anlayabilir hemde diğer yönlerden daha iyi tanıma fırsatımız olabilir.

İzmir’in Göztepe ilçesindeyim, özel sektörde çalışıyorum maddi olarak belki istediğim seviyede değilim fakat çalışma hayatını ve çalıştığım iş yerini çok seviyorum. Maddi olarak belki beni tatmin etmiyor fakat huzurluyum ve mutluyum diyebilirim. Hayatımda genel olarak mutluyum fakat evlenirsem ve doğru bir evlilik yapacak hayat arkadaşımı bulabilirsem birbirimizi çok daha mutlu edebileceğimizi düşünüyorum. İzmir ve ilçelerinden elit maddi olarak iyi durumda olan, ciddi kişilerin mesajlarını bekliyorum. Kendinizi olabildiğince detaylı tanıtırsanız sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*