Evlilik Düşünenler

27 Yaşımdayım. İslami Evlilik Düşünüyorum.

Selam arkadaşlar, Yalova’da yaşıyorum, kapalı giyinen türbanlı bir bayanım. 27 yaşındayım ve islami kurallara uygun bir evlilik yapmak istiyorum. Bu nedenle evlilik öncesi tanışma ve arkadaşlık sürecinde olabildiğince mesafeli olmak isterim ve bu şekilde birbirimizi tanıyabileceğimiz biriyle tanışmak istiyorum. Muhafazakar ve kültürüne değerlerine bağlı bir ailem var ve bende aynı şekilde düşünüyorum ve buna uygun bir yaşam tarzını benimsiyorum. Aslen Hataylı’yız fakat ben küçükken ailem buraya yerleştikleri için uzun yıllardır buradayız. Evliliğe tam anlamıyla kendimi hazır hissettiğim için daha fazla yaşım ilerlemeden kendi ailem olsun istiyorum ve bu amaçla buradayım.

Benim gibi dini ve kültürel değerlerini önemseyen iyi kalpli art niyeti olmayan eş adayı ile tanışmak ve bir süre sohbet etmek istiyorum. Kapalı giyiniyorum fakat çok aşırıya kaçmamak şartıyla hafif makyaj yapmayı seviyorum. Türbanlı bir bayanda olsam bakımlı ve güzel görünmek çekici olmak hoşuma gidiyor. Şu an çalışmıyorum evde ailemle birlikteyim fakat çalışmayı düşünüyorum evlendikten sonrada çalışmam konusunda sorun çıkarmayacak bir eş isterim. Helalin haramın ne olduğunu bilen bu hassasiyetle yaşayan bir eş istiyorum.

Hayatında helal haram ayrımı yapmadan sadece nefsini düşünerek yaşayan birini kesinlikle istemem, içinden Allah korkusu olmayan merhametsiz kötü huyları ve kötü alışkanlıkları olan biriyle evlenerek hayatının ziyan etmek istemiyorum. Evlenip boşanmış dul bir kadının olmak istemem ve bu yüzdende evleneceğim erkeği çok iyi tanımadan karar vermek istemiyorum. Evlilik gibi önemli bir konuyu aceleye getirmek çok yanlış olur hem tanışacağım kişiyi hem onun ailesini iyice tanımadan asla öyle bir karar vermem. Evlilik düşünen bu amaçla arkadaş olmak isteyen kültürüne bağlı maddi sıkıntısı olmayan ciddi beyler tanışmak isterlerse bana yazabilirler.

Evlilik Düşünen Bayanların Cep Numaraları ve Sohbet

Ankara evlilik düşünen olgun bayanların cep telefonu numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. İstanbul evlilik düşünen 40 yaş üstü dul bayan cep telefonu numaraları ve ücretsiz evlilik ilanları. İzmir evlilik düşünen zengin ve dul bayanlarla ücretsiz mesajlaşabileceğiniz sohbet ederek tanışabileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. Ciddi evlilik düşünen ve bu amaçla erkek arkadaş arayan seviyeli ve dürüst bayanlarla tanışma ve sohbet. İkinci baharını yaşamak isteyen 50 yaş üstü yalnız erkekler ve bayanların evlilik ilanları. Evlilik düşünen dul ve çocuklu bayanlarla tanışabileceğiniz ücretsiz mesajlaşabileceğiniz internet siteleri. Evlilik düşünen bayanların 2022 yılına ait arkadaşlık ilanları ve cep telefon numaraları. Evlilik düşünen Suriyeli göçmen bayanlarla tanışma ve sohbet. Evlenmek için Türk erkeği arayan Suriyeli yalnız bayanların cep telefon numaraları.

Genç ve Dul Bayanım. Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba ismim Necla, 26 yaşındayım ve dul bir kadınım. Buraya uzun zaman önce göç eden Suriyeli Türkmen ailelerden birisiyim. Buraya geldiğimde henüz çocuk sayılabilecek yaştaydım, yaklaşık 10 yıldır Türkiye’deyim. Daha öncede Türkiye’deki akrabalarımızın yanına falan gelip gidiyorum. Fakat 10 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Buraya geldikten sonra bir evliliğim oldu. Ancak mutlu ve huzurlu olamadığımız için eşimden ayrıldım şu an yeniden bir evlilik yapmayı düşündüğüm için buradayım. Benim gibi genç güzel ve dul kalmış bir bayanla evlenmek isteyecek dürüst güvendir birisi varsa tanışmayı isterim.

Şu anda ailemin yanındayım ancak tahmin ederseniz ki evlenip boşandıktan sonra yeniden, bir kadın olarak ailemin yanına dönmek biz kadınlar için çokta kolay değil. O yüzden çok huzurlu değilim. Birazda o yüzden yeniden evlilik yapmak istiyorum. Genç yaşında yalnız kalmak ve yalnız bir hayat yaşamayı istemiyorum. Bu yüzdende bana yeniden aşk ve sevgi tattıracak dürüst güvenilir Türk erkeği ile tanışmak istiyorum. Eğer sizlerde benim gibi birini istiyorsanız bana yazacağınız mesajda kendinizi tanıtın ve size ulaşabileceğim bir adres ya da numara bırakabilirsiniz. Aslında ben çalışan bir bayan olmak ve kendimi daha özgür daha rahat hissetmek istiyorum. Maddi olarak eşim bile olsa bir başkasına bağlı olarak yaşamak istemiyorum.

Kendi hayatımı kendim kazanabilirim ve bunu yapmayı istiyorum, şu anda iş arıyorum ve çalışmak istiyorum. Şu anda güzel resim yaptığım için tablo tasarlayarak bunları internetten satarak para kazanıyorum. Tabi yinede doğru düzgün bir işim olmasını isterim. Çalışma konusunda bana sorun çıkarmayacak bir eş istiyorum. Esmer kahverengi gözlü siyah uzun saçlı orta boylarda ve normal kiloda bir kadınım. Belki çok güzel olmayabilirim ama çirkin olduğumuda düşünmüyorum. Bana hayat arkadaşı olacak erkekte görmek istediğim özellikleri ise öncelike kadına değer vermeli ve eşini maddi manevi rahat huzurlu yaşatmak için elinden geleni yapabilecek karakterde birisinin olması gerekiyor. Lütfen gerçekten evlilik düşünen ciddi kişiler yazsınlar.

Evlilik Düşünen Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Elbette ki her bayan ve erkek aşk hayatının evlilikle sonuçlanmasını ister. Eğer birine gerçekten aşıksanız seviyorsanız ve iyi anlaştığınızı düşünüyorsanız mutlaka evlilik hayalleri kuruyorsunuz demektir. Evlilik elbette ki yaşanabilecek en güzel duygulardan ve hatıralardan birisidir. Geçmişimize dönüp baktığımız zaman en güzel günlerimizin evlendiğimiz günler olduğunu hatırlarız, zaten bu yüzden evli çiftler arasında evlilik yıl dönümü kutlanmaktadır. Ancak tabi ki bir çoğumuz aynı şansı bulamayabiliriz.

Bazen evlilik için uygun adayı bulabilmek bizler için çok zor olabiliyor. Bunun tabi ki hepimizin hayatında çok farklı nedenleri olabilir. Bu biraz daha evleneceğimiz kişiden beklentilerimizle alakalı bir durumda olabilir. Bazılarımız sadece duygularımıza önem veriyoruzdur ve duygularımıza hitap eden bizi etkilemeyi başarabilen birisi karşımıza çıkmadığı için evliliği ertelemiş olabiliriz. Bazılarımız ise evlilik için maddi durumu iyi zengin birini arıyor ve böyle birini bulamadığımız için evlenememiş olabiliriz. Ancak islamisayfalar.com sitemizde çok sayıda güncel evlilik ilanı bulunmaktadır ve yayınlamış olduğumuz ilanların tamamı gerçek profillerden oluştuğu için sizlerdende beklentiniz gerçekten evlenmeyi düşünen kişilerin sayfamızda yer alması olacaktır. Hayal ettiğiniz gibi huzurlu bir aile kurmak ve mutlu olmak belkide o kadar zor değildir.

Beğendiğiniz ve ilginizi çeken kişiye yazacağınız birkaç satırlık mesajla kaderinizi tamamen değiştirecek hayat arkadaşınızı bulma şansınız olabilir. Sitemizin tüm imkanları ücretsiz olduğu için göndereceğiniz mesajlara karşılık bulamazsanız dahi kaybedeceğiniz hiçbir şey yok ama gerçekten aşkı ve sevgiyi arayan birisi için büyük bir şans olabilir. Tabi ki sayfamızda yer alan ve hoşunuza giden kişiyle iletişime geçmeden neler olabileceğini bilemezsiniz. Mutlu bir ailenin temelleride mutlaka sağlam olmalıdır. Sevgi saygı ve sadakat üzerine kuracağınız bir evlilikte sonsuza kadar mutlu olma şansınız olacaktır. Eğer gerçekten bu değerlere önem veriyorsanız ve evlilik konusunda ciddi iseniz sitemizdeki tüm evlilik ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*