Evlilik İlanları

Artık 21.yüzyılda görücü usulü evlilikler tamamen tarihin raflarına kaldırılmış ve unutulmuş durumda. Sonrasında ise yerini flört ederek ya da severek yapılan evlilikler aldı. Tabi ne şekilde olursa olsun sevmeden evlilik yapılmaz istisnalar dışında. Ancak evlenmek içinde öncelikle karşı cinsten biriyle tanışmak gerek ilk adım olarak. Son yıllarda sanal ortamdan ve arkadaşlık sitelerinden tanışarak evlilik yapanların sayısında da hatırı sayılır bir artış görülmektedir. İnsanların bu ihtiyaçları doğrultusunda evlilik yapmak isteyenlere özel siteler kurulmaktadır. Bizlerde bu bloğumuzda 2021 yılında evlenmek isteyen ve bu nedenle ilan veren bayanların güncel ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak için tek yapmanız gereken ilanların altında bulunan yorum bölümüne mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır.

💘Selam,Adım Yasemin ve 31 Yaşımdayım, Evlenmek İsteyen Ciddi Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Yasemin ben Isparta’dan katılıyorum. 31 yaşımdayım,boyum 177 ve 63 kiloyum. Kendi halinde sıradan basit yaşayan biriyim. Aslen buranın bir köyündenim. Ailem köyde yaşıyor. Ben çalıştığım için mecburen merkezdeyim. Köy hayatını çokta sevmiyorum aslında. Birkaç gün dinlenmek için iyi geliyor ama fazlası çok sıkıcı oluyor. Spor giyinmeyi tercih etmiyorum. Genelde etek tarzı giyerim. Niyetim ciddi bir ilişkiye başlamak ce devamında evlenmek olduğu için buraya herşeyi detaylı olarak yazıyorum.

Bana uyacağına inanan beylerde benim gibi kendilerini detaylı olarak anlatırsa daha iyi olur. Dediğim gibi spor giyinmeye alışık değilim o yüzden klasik giyerim. Bence bir bayana etek tarzı giyinmek daha çok yakışıyor. Daha çok kadınsı ve dişi  gösteriyor etek. Erkeğimin beni kıskanması aslında hoşuma gider ama bu kıskançlık güven bunalımına ya da kısıtlamaya dönüşürse bu artık kıskançlık değil başka birşey olur benim için ve böyle bir evliliğide yürütmek istemem. Maddi olarak orta halli kendine yetecek durumdayım. Zaten çok gezen çok harcayan biri değilim. Aileme destek oluyorum bu günlerde. Sonuçta beni büyütüp emek veren bu günlere getiren onlar.

Onların hakkı maddiyatla ödenmez ama en azından biraz rahat yaşasınlar istiyorum. Çalışmayan, mücadele vermeyen, kahvelerden çıkmayan vasatın altında biri olmaz benim için. Zengin olsun beni rahat yaşatsın demiyorum. Düzgün ve düzenli bir hayatı olsun. Aşırı iniş çıkışları olmasın. O tarz kişiler her zaman belaya yakındır çünkü. Sade birini istiyorum. Anlayışlı sakin ,asabi olmayan, ne çok dindar ne de çok seküler olsun. Orta halli biri benim için her zaman daha ideal bir koca olur. Niyeti ciddi olan Isparta ve Ege’den seviyeli beyler, numaranızı yazarak kendinizi bana anlatırsanız tanışabiliriz.

💘Adım Nazlı ve 30 Yaşımdayım. Elit ve Kültürlü Beyefendi Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba ismim Nazlı. İsmim gibi nazlı ve narin biriyim. 30 yaşımdayım ama ruhum hala lise yıllarımdaki kadar enerjik ve hareketli. Hayatım çok çalkantılı geçsede tüm olumsuzluklara dayanacak ve mücadele edecek gücü kendimde her zaman bulmuşumdur. Bankacı olarak çalışıyorum. Malum bankacılık çok stresli bir meslek ve aynı zamanda da çok yoğun bir çalışma tempon var. Bu yoğunluk içerisinde kendime olabildiğince zaman ayırmaya ve hayatımı renklendirmeye çalışıyorum. Sanal ortamı çok fazla bildiğim söylenemez. Yeni yeni ısınıyorum.

Birkaç farklı sitede konuştuğum bir iki kişi oldu ama eğer sanaldaki herkes öyle ise işim biraz zor olacak galiba. İstediğim kalitede biriyle henüz karşılaşmadım. Şansımı birde burada denemek istedim. Aslında bu birazda benlik bir durum. Çünkü hiç şanslı birisi değilimdir. Hayatta sahip olduğum her ne varsa hepsini zorlamayla elde ettim. Benim için hiçbirşey kolay olmadı ki, bu kolay olsun. Zaten kolay oluncada kıymeti olmuyor galiba. Zor elde edilen değerler  daha uzun ömürlü ve değerli oluyor. Kıymet verecek birinide bulmak kolay olmayacak gibi ama olsun, yeter ki doğru düzgün birisi olsun, geçte gelse bana sorun değil.

Niyetimi açıkca ifade etmekten çekinmem. Evet evlenmek ve yuva kurmak istiyorum. Helal süt emmiş, yalansız ve sadık bir erkek arıyorum. Elit ve beyefendi karakterli olmalı. Elit dediğim zaman bazıları bunu zengin gibi anlıyor ama ben zenginlikten bahsetmiyorum. Konuşması, tavırları ve üslubu ile kendine hayran bıraksın benim için elit erkek budur. Neden evleneceğim erkeği sanalda aradığımı merak edenler olabilir. Açıkçası çevremde bir dünya erkek var ve hepsininde gözleri dönüyor. Niyetlerinin bozuk olduğu her hallerinden belli oluyor. Bana düzgün birisi lazım. O kişi benim diyorsan, kendinden ve karakterinden eminsen yaz, tanışalım.

💘Selam, Veronica İsmim, Evlenmek İçin Türk Erkek Arıyorum.Tanışmak İsterseniz Whatsapp Var.💘

Merhaba gerçek adım Veronica. Annem Rus ve babam İtalyan. 40 yaşımdayım ve yaklaşık on yıldır Türkiye’de kalıyorum. Daha önce bir Türkle evlilik yaşadım. Ama uzun sürmedi. Ardından ayrıldık ama ben yinede burada kalmaya devam ettim. On yıldırda bekar hayatı yaşıyorum tek başıma. Türkçemi baya ilerlettim. Konuşurken yabancı olduğum aksanımdan belli oluyor gerçi ama yazma konusunda sorunum yok, gayet düzgün yazabiliyorum. Sarışın düzgün fizikli biriyim ama vücudumda küçük bir iki yerde estetik var. Bu arada unutmadan belirteyim müslüman değilim.

Bunu sorun edermisiniz bilmiyorum ama sorun etmeyecek kişiler yazarsa zaman kaybı olmamış olur. Sizin inancınızda yabancı yani farklı dinden bir kadınla evlenmek olur mu bilmiyorum ama daha önce evlendiğim kişi sorun etmemişti bunu. İstanbul Ümraniye’de kendime ait dairede yaşıyorum. Aracımda var. Sevgili arıyor olsam bunlardan bahsetmezdim ama ciddi bir ilişki düşündüğüm için bunlarında bilinmesinde fayda var galiba. Sonuçta kim ne derse desin maddi konularda  önemli. Gerçi ben evlenince maddi konuların çok iç içe geçmesini sevmiyorum. Kendi kazancımı kendim yönetmek isterim.

Tipik Türk kadını arayan beyler varsa ben onlara göre değilim. Bu tür konular sonradan sorun çıkarsın istemem. Herşeyi açıkça en başta konuşmakta fayda var. Sürekli evlenip boşanan kadınlardan olmak istemiyorum. Bu sefer seçici davranmak zorundayım. Yaşınızı boyunuzu mesleğinizi aklınıza gelen bütün özelliklerinizi yazın lütfen. Sadece bir kişiye  geri dönüş yapacam. Her mesaj yazanı tek tek arayamam. En detaylı ve düzgün yazanla tanışacam. Benimle olan erkeğin şanslı olduğuna inanıyorum. Merak etmeyin Türk yemeklerini çok iyi yaparım. Bu da benden size jest olsun. Bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*