Evlilik İsteyen Bayan İlanları

Yalnız Yaşıyorum. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, evlenmek için buradayım. Daha öncede iki kez evlilik niyetiyle görüştüğüm hatta nişanlandığım iki kişi oldu fakat her ikisiylede evlilik yapmak kısmet olmadı ve evlilik öncesi nişanı bozmak zorunda kaldık. İsmim Seyhan, Adana’da yaşıyorum. 32 yaşındayım ve kısmet olursa ilk evliliğim olacak. Aslında küçük detaylara çok takılan birisi değilim fakat yinede evlilik için uygun birini tanıyamadım. Ne maddi konularda ne de diğer konularda hiçbir zaman erkeği çok fazla yormam ve çok üzerine gitmem. O konularda anlayışlı biriyimdir, aza kanaat etmem gerekiyorsa bu konuda elimden gelen fedakarlığı ve özveriyi her zaman yapmaya hazırımdır.

Ama tabi ki erkeğinde hayat arkadaşı olarak görmek istediği kadını maddi manevi her anlamda mutlu etmek için çabalayan uğraşan birisi olması gerekir. Evliliğin ve eşinin sorumluluklarını bilmeyen ya da umursamayan bir erkek olursa o tarz biriyle evlilik yapamam. Evlilikten ümidim sadece mutlu ve huzurlu olabilmek. Lüks yaşamak gibi bir gayretim hiçbir zaman olmadığı için gelecekte hayat arkadaşım olacak hayatımı paylaşacağım ve hayatına ortak olacağım erkeğe maddi konularda sıkıntı yaşatacağımı zannetmiyorum. Hayat bazen inişli çıkışlı olabiliyor bazen iyi bazen kötü günlerimiz olabiliyor. İyi ya da kötü her anı birbirimize kenetlenerek destek olarak yaşayabilirsek

İşte o zaman gerçek anlamda evlenmiş ve hayat arkadaşı olmuş oluruz. Zor zamanlarımızdan birbirimizden uzaklaşacaksak birbirimize destek olamayacaksak benim için öyle bir evliliğin anlamı yoktur. İlanda görmüş olduğunuz fotoğraf bana ait, kumral bir kadınım. Hem boy hemde kilo olarak normal ölçülerdeyim, ikizler burcu kadınıyım. Özel sektörde çalışıyorum ve ev işlerindede çok iyiyimdir. Benim evim her zaman temiz düzenli olmak zorunda. Ben eşime ve evime karşı olan sorumluluklarını bilecek kadar kendini geliştirmiş bir kadınım. Eşim olacak kişininde kendisini evliliğe hazır hissetmesini o sorumluluğu alacak maddi manevi güçte olmasını bekliyorum. Ciddi olarak evlilik isteyen ve kendisine güvenen biriyle tanışmak isterim.

Evlenmek İsteyen Kadınlarla Ücretsiz Tanışma ve Sohbet Siteleri

Sosyal çevresinde evlenmek için kendisine uygun, hayalindeki gibi bir eş adayını tanıyamayan genç veya olgun her yaştan bayanlar islamisayfalar.com sitemizin bu sayfasında ücretsiz bir şekilde arkadaşlık ve evlilik ilanlarını yayınlamaktadır. Sizlerde bu ilanlar sayesinde aradığınız hayat arkadaşını kolaylıkla bulabilirseniz. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun veya hangi ilçesinde yaşıyorsanız sitemizdeki tüm evlilik ilanlarını inceleyerek sizlere en yakın yerlerde yaşayan bayan profillerini kolaylıkla görebilir ve inceleyebilirsiniz. Bu ilanlar sayesinde tanışarak yüzyüze görüşmek, telefonda ve WhatsApp’tan sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Kendinize hayat arkadaş olarak ister tesettürlü giyinmeyi tercih eden bir bayan olsun, isterse açık giymeyi tercih eden kadınlar olsun aradığınız tüm özelliklerdeki bayan ilanlarını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Suriyeli’yim,Evlenmeyi Düşünüyorum.

Merhaba, ben Suriyeliyim. Mersin’de Silifke ilçesinde yaşıyorum ve şu anda 25 yaşındayım. Buraya yaklaşık 10 yıl önce gelmiştim. Şu anda beni büyüten babaannemle ve bir erkek kardeşimle birlikte yaşıyoruz. Burada bir lokantada çalışıyorum. Gelirimle hem kardeşime hem babaanneme bakmaya çalışıyorum. Açıkçası evlenmek istediğim için buradayım ve umarım istediğim gibi birini bulabilirim. Eğer benim gibi farklı topraklardan buraya göç etmiş bayanlara karşı herhangi bir ön yargınız yoksa, evlenmek içinde yeterince ciddi ve kararlıysanız tanışıp bir süre telefonda arkadaşlarımızı devam ettirebiliriz.

Tabi ki ömür boyunca telefondan sohbet ederek devam edecek değiliz, ancak buluşmak ve görüşmek için biraz zamana ihtiyacımız olduğunuda sanırım hepimiz biliyoruz ve bunun farkındayız. Kapalı giyiniyorum ve türbanlıyım. Daha önce evliliğim ya da herhangi bir erkekle sevgili anlamında duygusal bir bağım olmadı. Buradan tanışacağım kişiyle öncelikle arkadaş ve sevgili olarak kalmak sonrasında evlilik düşünmek isterim. Çünkü ben hem bir kadınım hemde ailemden beni koruyup destekleyecek hiç kimse olmadığı için kötü kalpli yanlış biriyle tanışarak yanlış bir ilişki kurmaktan korkarım. Zaten şimdiye kadar bu korku nedeniyle sevgilim ve erkek arkadaşım olmadı. Sadece sevgili olarak arkadaşlık yaşamak isteyen ya da art niyetli kişilerden olabildiğince uzak durmaya çalıştım şimdiye kadar.

Korumasız birisi olduğum için bir erkekle ilişki kurmaktan biraz fazla çekindiğimi kabul edebilirim. Bunu yapmayada mecburum. Benimle evlenecek kişinin babaannemle kardeşimin varlığını kabullenmesi, onlara iyi davranması ve beni sevdiği kadar onlarıda sevmesini isterim. Onları kabullenmeyi reddedecek birisi kesinlikle bana yazmasın öyle biriyle tanışmayı istemiyorum. Ben kendi ailemi ve kendi hayatımı kurarken kardeşimide üzerimde emeği çok olan babaannemi yok sayamam ve onlara sırtımı dönüp terk edemem. Beni bu şekilde kabul edecek rvlilik amaçlı bir erkeği tanımak isterim. Yaşınız her ne olursa olsun eğer şartlarıma uyarsanız evlilik düşünebiliriz.

Evlenmek İçin Zengin Yakışıklı Erkek İstiyorum.

Merhaba, ismim Zuhal. Tokat’ın bir ilçesinde yaşıyorum ve muhasebeci olarak özel bir şirkette çalışıyorum. Burada olma amacım ise zengin yakışıklı bir erkekle tanışarak evlenmek ve yaşadığım bu yerden uzaklaşmak istiyorum. Yaşadığım ortamdan kopmak kendime yeni bir sayfa açmak ve mutlu bir hayat kurmak istiyorum çünkü hem ailevi ilişkilerim hem sosyal çevremde olan sorunlarım nedeniyle artık burada yaşamak istemiyorum. İnsanın özelliklede bir kadının mutlu olmadığı huzursuz olduğu bir ortamda yaşamak zorunda kalması kolay bir şey değil. Bu yüzdende çok huzursuzum ve kendimi mutsuz hissediyorum.

Mutluluğuda ancak güzel bir evlilikle yaşayacağımdan eminim. Ben kendime yeni bir sayfa açmak eşimle birlikte yeni bir hayat kurmak zorundayım. Hem yaşım artık evlilik için daha fazla gecikmek istemeyecek kadar ilerledi hemde her geçen gün yaşadığım huzursuzluk ve mutsuzluk biraz daha artarak ilerliyor. Esmer ve güzel bir kadınım güzel olduğumu sadece ben kendim iddia etmiyorum, zaten sizlerinde bunu görebilmesi için güncel olan bir fotoğrafımı koymayı uygun gördüm. Eğer gerçekten ciddi biriyle tanışmak istiyorsam o kişininde en azından benim son halimi görmesi ve bana ona göre yazması gerekir. Yakışıklı olmayan ya da maddi imkanları yetersiz olan biriyle evlilik düşünmediğim için öyle biriylede tanışmak istemiyorum.

Ben her türlü ortama ayak uydurabilecek bir yapıda olduğum için eşimle beraberde uyumlu olacağımı eşime ayak uydurabileceğime inanıyorum. Sigara ve alkol gibi alışkanlıklarım yok. Eşiminde kötü alışkanlıkları olmasa iyi olur fakat abartılı olmamak şartıyla sigara içen veya çok nadirende olsa özel zamanlarda alkol alan birini kabul edebilirim. Kötü alışkanlıkları ileri seviyede ve abartılı olan birini istemiyorum. Bana istediğiniz her şehirden yazabilirsiniz fakat dediğim gibi benim öncelikli şartım hayat arkadaşımın yakışıklı olması ve zengin olmasını istiyorum. 30 ve 40 yaşları arasındaki ciddi kişilerden mesaj bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*