Evren Bayan Arkadaş

İsmim Derya. Evren’den Olgun Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Derya. Ankara Evren’de yaşıyorum, 34 yaşında olgun bir kadınım ve kendi yaşıma uygun olgun dürüst bir erkekle tanışmak istiyorum. Ben aslen buralıyım ama hayatım boyunca hep farklı yerlerde yaşadım, burayada kısa süre önce taşındım. Şu an burada ailemin yanında kalıyorum ama biraz daha buraya alıştıktan sonra kendi evime çıkıp ayrı yaşamayı düşünüyorum. Bu zamana kadar hep ailemden ayrı yaşadığım için yalnız yaşamaya alıştım ve özgür yaşamayı seviyorum. Ailemin yaşananında yaşarken kendimi çok rahat ve özgür hissedemiyorum.

Burası benim ilk sanal tecrübem değil daha önce gerek sosyal medyadan gerek sohbet sitelerinden tanışıp konuştuğum yerine göre arkadaşlık yaptığım birçok insan oldu ama son zamanlarda hayalimdeki gibi biriyle tanışmakta biraz zorluklar yaşadım. Bu zorlukları aşabilmek için bu ilanı yazıyorum. Eğer Ankara Evren’de yaşıyorsanız sizinle tanışmak isterim. Ama öncelikle tavırlarınızın olgun olması ve dürüst olmamız gerekiyor. Bu zamana kadar kendi memleketimde yaşamayı çok istemiyordum farklı yerleri ve farklı insanları daha ilgi çekici bulduğum için hep uzaklarda yaşadım. Fakat son iki yılda yaşadığım bazı sıkıntılar nedeniyle aileme yakın bir yerde yaşamam gerektiğini düşündüm.

Bu yüzdende buraya taşındım. Daha önce aynı iş yerindeki bir meslektaşım sürekli beni rahatsız ediyordu, onun tavırları nedeniyle ben artık korkutmaya başlamıştım. Ben hiçbir zaman o kişiye bir umut vermedim ama sanırım beni biraz kendisine takıntı yapmış durumdaydı. Bu yüzden benim onu reddetmemi hazmedemiyordu. Kendimi daha güvende hissedebilmek için aileme yakın yaşamak istedim bir süre korkularım gidene kadar ailemle beraber yaşayacağım fakat sonrasında dediğim gibi kendi evime çıkıp ayrı yaşamayı planlıyorum. Eğer uzun süreli seviyeli bir arkadaşlık istiyorsanız ve Ankara Evren’de yaşayan olgun bir erkekseniz tanışıp arkadaş olabiliriz.

Evren Erkek Arkadaş Arayan Bayan Telefon Numaraları

Evren erkek arkadaş arayan genç bayanların WhatsApp numaraları. Evren sohbet arkadaş arayan olgun bayan telefon numaraları. Evren ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Evren evlilik ve arkadaşlık sitesi. Evren evlenmek için erkek arayan olgun bayan telefonları. Evren arkadaş arıyorum diyen dul bayan telefon numaraları. Evren 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlarla tanışma. Evren 60 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Evren seviyeli arkadaş arayan bayan telefon numaraları.

24 Yaşımdayım. Dürüst Bekar Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Ankara Evren’den yazıyorum ismim Rabia. 24 yaşındayım ve bekarım. Şu an hayatımda hiç kimse yok. Hatta uzun süredir hiç kimse olmadığı için buradan arkadaş bulmaya çalışıyorum. Çalışan birisi değilim sürekli ailemin yanında evde oturuyorum. Bu tabi çok can sıkıcı bir durum ancak şu an çalışacak ve kendi hayatımı kazanacak durumda değilim ve sosyal çevrem hiç yok denecek kadar az. Bazı sağlık sorunları nedeniyle sürekli evde kalmak zorundayım. Dışarıya çok fazla çıkamıyorum. Çıktığım zamanda zaten fazla kalma imkanım olmuyor ancak yanımda birisi olduğu zaman dışarı çıkabiliyorum.

Ama hiç kimseye yük olmak istemediğim için sürekli evde oturuyorum. Bir süredir sohbet arkadaşlık sitelerinde tanıştığım samimi olduğum kişiler oldu ama hiçbiriyle reel bir arkadaşlık kuramadık ama buradan tanışacağım biriyle reel arkadaşlık düşünüyorum. Çünkü kendimi bu şekilde eve kapatmak bana hiç iyi gelmedi, konuşup sohbet edebileceğim yeri geldiği zaman dertlerimi sırlarımı paylaşabileceğim bir arkadaş gerekiyor. Bana bu samimiyeti ve güveni şimdiye kadar hiç kimse hissettiremediği için sanal ortamdan hayatıma bir arkadaş kabul etmedim. Burada olma amacım evren ve yakınlarında olan bekar, bana vakit ayırabilecek samimi ve güven verebilecek birini istiyorum.

Genç ve güzel bir bayan olarak bu şekilde sürekli eve kapanmak aşksız ve sevgisiz yaşamak gerçekten çok zor. Bu zorlukları aşabilmem daha mutlu olman için güvenebileceğim samimi ve beni bu halimle arkadaş olarak kabul edecek dürüst birine ihtiyacım var. Hayatta en çok istediğim hayalimi kurduğum şeylerden bir tanesi sağlık sorunlarımdan kurtulmuş olarak erkek arkadaşımla birlikte özgürce yaşayabilmek. Umarım bu hayalim bu ilan sayesinde kısmende olsa gerçek olur. Beni anlamıyor biliyorum ama yinede içimi döküp derdimi anlattığım bir kedim var. Kedileri çok seviyorum, ben genel olarak tüm canlıları sevmeye çalışıyorum. Evren ve yakınlarında yaşıyorsanız benimle arkadaş olmak isterseniz lütfen yazın ve tanışalım.

Selam. Evren’den Olgun ve Dul Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba Ankara Evren’de yaşıyorum ismim Ferit. 32 yaşındayım ve yalnızım. Burada öğretmenlik yapıyorum yaklaşık 2 yıl önce geldim buraya, aslen Diyarbakırlı’yım ama hayatımın büyük kısmını İstanbul’da geçti. Ondan öncede Malatya’daydım yani Diyarbakır’ı neredeyse hiç bilmiyorum. 2 yıldırda burada öğretmen olarak çalışıyorum ve yalnızım. Bu yalnızlıktan kurtulmak olgun ve dul bir bayanla tanışabilmek için buradayım. Umarım yakın yerlerden ilanımı okuyan bayanlar bana mesaj yazarlar ve tanışıp arkadaş olabiliriz. Olgun ve dul bayanları rahat yaşayabildikleri için tercih ediyorum.

Ben zaten yalnız yaşadığım için rahat ve özgür bir erkeğim arkadaşımında benim gibi olmasını isterim. Bu yüzden özellikle olgun bayanlarla tanışmak istiyorum. Genç bayanlar çok fazla rahat hareket edemiyorlar genç bayanlarla arkadaş ettiğim zaman onların rahat hareket edememesi beni geriyor ve yaşadığım arkadaşlıktan istediğin keyfi alamıyorum. Yakışıklı bir erkek olduğumu düşünüyorum ama çoğu zaman genç bayanlar beni daha çok beğeniyor. Olgun bayanlara göre biraz daha çocuksu kalıyorum galiba. Çünkü vücut yapım ve yüzüm biraz beni çocuksu gösteriyor. Bayanlara karşı her zaman kibar ve nazik biriyimdir.

Boyum 1.82 ve 72 kiloyum. Buraya yani Evren’e geldiğimden beri hayalimdeki gibi bir kadınla tanışmayı başaramadım. Sosyal medyada ve sohbet sitelerinde çok denedim ama bir türlü olmadı. Artık bu yalnızlığıma bir son vermek ve uzun süreli bir arkadaşlık kurmayı istiyorum. Bana ayak uydurabilecek olgun ve dul kalmış rahat yaşayan bir arkadaş istiyorum. Sürekli görüşmeyi istediğim bir bayanla tanışmak isterim. Çünkü uzak yerlere gitme imkanım yok. Daha önce uzak mesafeden arkadaşlar edindim ama hiçbiriyle iyi bir arkadaştık grup ilerletemedik. Bu yüzden sadece Evren ve yakınlarında yaşayan olgun bayanlara mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*