Eyüp Bayan Arkadaş

İsmim Feraye. Eyüp’ten Güvenilir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba beyler, İstanbul Eyüp’ten yazıyorum, ismim Feraye ve 39 yaşındayım. Dul ve iki çocuk annesiyim, bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce çocuklarımın babasından ayrıldım ve şu an kızımla birlikte yaşıyorum. Oğlum yatılı okula gittiği için kızımla birlikte yaşıyoruz. Aslında üçüncü bir çocuğum daha vardı ama malesef hayat mücadelesini kaybetti. Doğduğunda engelli olarak doğmuştu, her ne kadar yaşama tutunması için elimden geleni yapmış olsamda malesef bir yerde elimizden hiçbir şey gelmiyor, çaresiz kalabiliyoruz. Evliliğim bittikten sonra hayatımda birisi olmuştu ama onunla sanaldan tanıştığım için arkadaşlığımız hep sanalda kaldı, hiçbir zaman onunla yüz yüze görüşerek birlikte vakit geçirmek imkanını bulamadık.

En küçük çocuğumu kaybettikten sonra hayata küstüm diyebilirim, bu benim için tarif edilmez bir acıydı. Kendimi toparlamam çok uzun zaman aldı, bu süre içerisinde çalıştığım işten ayrılmak zorunda kaldım. Yaşadığım acının üzerine birde maddi sıkıntılar eklenince çok zor günler geçirdim. Şu an hala kendimi tam olarak toparlayabilmiş değilim manevi olarak ama en azından çalışıp maddi olarak hem kendimin hemde çocuklarımı ihtiyaçlarını karşılayabiliyorum. Her ne kadar sevilmeye aşık olmaya ihtiyacım olsada yaşadığım sıkıntılara bir başkasını ortak etmemek için hayatıma birini almayı düşünmüyordum ama galiba bir erkek arkadaşım olursa kendimi duygusal anlamda daha iyi hissedebilirim ve daha çabuk toparlayabilirim. Eğer İstanbul Eyüp’te yaşayan yazdığım bu satırları okuyan dürüst ve güvenilir olgun erkekler varsa tanımak isterim. Şu an Beyoğlu’nda bir fabrikada çalışıyorum.

Eşimden ayrılma sebebim ise çocuğumuz engelli doğduktan sonra, onun durumunu bir türlü kabullenememesi ve istememesi. Bunu bana hiçbir zaman söylemesede ben hareketlerinden de tavırlarından anlıyordum ki engelli olan çocuğunu sevmiyordu, bütün ilgisini diğer çocuklarına gösteriyordu. Ama ben böyle bir ayrımı kabul edemezdim. Araramızdaki sorunlar zamanla dahada ilerledi ve daha önce çok iyi anlaştığımız konularda dahi anlaşamaz olmuştuk. Artık yeniden bir evlilik asla düşünmüyorum ama seviyeli ciddi birinede ihtiyacım var. Hayatı daha güzel daha anlamlı yaşayabileceğim, birbirimize maddi manevi destek olabileceğimiz fedakar ve özverili birini tanımayı istiyorum Sadece Eyüp’teki seviyeli beyler yazarsa sevinirim.

Eyüp Olgun Erkek Arayan Bayanların Arkadaşlık İlanları

Eyüp olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli genç bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları. Eyüp arkadaşlık ilanı vermek isteyen yalnız bayanlarla tanışma. Eyüp erkek arayan olgun ve dul bayanların arkadaşlık ilanları ve ücretsiz mesajlaşma. Eyüp olgun erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışmak isteyenler. Eyüp erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla ücretsiz sohbet.

Selam. Ahu Ben. Eyüp’ten Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Ahu. İstanbul Eyüp’te ailemle beraber yaşıyorum ama daha önce evlenmiş ve boşanmış bir kadınım. 35 yaşındayım ve kumral biriyim ve Eyüp’ten arkadaş bulmak istiyorum. Bana yazacak erkeklerin seviyeli ve güvenilir olmasını tercih ederim. Kendinizi tanıtırken mesleğinizi ve yaşınızı fiziksel özelliklerinizi yazmanızı isterim. Boşandığım eşimle üniversitede okurken tanışmıştık. Okul yıllarında aramızda duygusal bir ilişki yoktu. Sadece normal arkadaşyık onunla. Okul bittikten sonra görüşmeye devam ettik ve bir süre sonrada birbirimize olan duygularımız farklı gelişmeye başladı. Sonrasında bana evlenme teklif etti ve bende kabul ettim.

Her ne kadar sonuçta anlaşamayıp boşanmış olsak bile yaptığım evlilikten pişman değilim. Her ne konuda olursa olsun hata yapmış dahi olsam asla pişman olmam. Bedeli neysede o hatanın bedelini öderim. Nişanlı kaldığımız dönemde hiçbir sorunumuz yoktu. Ancak evlendikten sonra eşimin ailesi eşime baskı yapmaya başladı. Ben açık giyinen birisiydim ve yaşadığımız yerde küçük bir yerdi. Benim açık giyinmem yaşadığımız ortamda onlar için sorun oluyordu ve bana kapanmam için baskı yapmaya ve tavsiyede bulunmaya başladılar.

Sürekli aynı şeyleri duyunca iyice rahatsız olmaya başladım. Rahatsız olduğunu eşimin ailesi farkındaydı ama yinede üzerimdeki baskıyı hiç azaltmadılar. Ama sonuçta ben yetişkin bir kadınım ve başkalarının istediği gibi giyinemem. Eşim için bazı fedakarlıklarda bulunabilirdin elbette ki ama tamamen olmadığım birine dönüşemezdim. Bu sorunun üstesinden gelemediğimiz için ikimizdede huzur kalmamıştı. Birbirimize karşı artık o eski sevgiyi saygıyı hissedemez olmuştuk. Sonrasındada boşandım. Şimdi ailemle birlikte Eyüp’teyim. Eşinden ayrılalı çok uzun bir süre olmadı aslında ama çok uzun zamandır aşkı ve heyecanı hissetmedim. Bunu bana hissettirebilecek güvenilir ve Eyüp’te yaşayan birini tanımayı isterim. Ama lütfen beni bir başkasına benzetmeye çalışacak kendi isteklerine göre bana şekil vermeye çalışacak kişiler yazmasın.

29 Yaşımdayım. Eyüp’te Yaşıyorum. Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, 29 yaşındayım ismim Beren ve İstanbul Eyüp’te yaşıyorum. Bu çevreden biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Ciddi ve olgun kişilerin yazmasını bekliyorum. Öncelikle ben çok ciddi ve titiz birisiyim erkek arkadaşının her şeyini bilmek ona dair her ne varsa öğrenmek isterim. Gizli saklı hiçbir şeyin kalmasına izin vermem. Bende tabi ki erkek arkadaşıma karşı son derece şeffaf olurum ve hayatım hakkında her şeyi söylerim. Erkek arkadaşımın benden bir şey sakladığını ve gizlediğini öğrenirsem ilişkimizin zarar göreceğine hiç şüpheniz olmasın, çünkü benim için arkadaşlık sadece haftanın belirli günlerinde bir araya gelip beraber vakit geçirmek değil.

Ben erkek arkadaşımın hayatındaysam onun her şeyini bilmek hakkım. Aynı şekilde tab ki o da benim hakkımda her şeyi bilecektir. Ben aşka ve arkadaşla bu şekilde bakıyorum Sarışın, açık tenli güzel bir kadınım. Şimdiye kadar bana aşkı zirvede, çok yoğun duygularla yaşatabilecek birisi karşıma çıkmadığı için sanal ortamda böyle birini aramaya karar verdim. Daha önceki tanıştığım erkek arkadaşlarımla o yoğun duyguları yaşayabileceğini umut ederek arkadaşlık tekliflerini kabul ettim ama yaşadığım duygular çok kısa süreli oldu.

Arkadaşlık tekliflerini kabul ettikten birkaç gün sonra sanki normal erkek arkadaşlarıymışım gibi bana muamele etmeye başladılar. Oysa ben o ilk gün yaşadığım heyecanı her gün yaşamayı istediğim için tekliflerini kabul ettim ama malesef o duyguları çok kısa bir süre yaşayabildim. Erkek arkadaşımın kesinlikle 30 yaş üzerinden olgun ve düzenli bir hayatı olan, düzgün bir işi olan, birisi olması gerekir. Hayatı düzenli olmayan ne yaptığı belli olmayan kötü alışkanlıkları olan kişileri hayatımda istemem. Eyüp belkide İstanbul’un en güzel yerlerinden birisidir ama ben bu güzellikleri yaşayamıyorum. Çünkü hayatımda ve kalbimde heyecan uyandırabilecek hiç kimse yok. Lütfen ciddi ve seviyeli beyler yazsın bana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*