Facebook’ta Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur?

Günümüzün trend arkadaşlık modeli yada başka bir ifadeyle arkadaşlıkların kurulduğu aşkların en yoğun yaşandığı mecra sosyal meray ve bu sosyal medya uygulamarı içerisinde ise facebook açık ara en önde olanıdır. Bizlerin bu ortamı tercih etmemizin birçok nedeni olabilir hatta herkesin kendine göre farklı nedenleri olabilir. Bazılarımızın bayanlarla tanışmak ve ilişki kurmak için sosyal bir ortamı olmadığı için mutluluğu sanal ortamda arıyor olabiliriz. Bazılarımız ise kadınlara karşı fazla girişken ve cesur olmadığımız için bir ilişkiye ilk adımı atmakta zorlanıyor olabiliriz. Bazılarımız biraz çekingen,utangaç ve hatta arzu etmesekte özgüven sorunu yaşayabiliriz kadınlara karşı.

İşte tamda böyle bir durumda sosyal medya uygulamaları ve özelikle facebook sizin için kurtarıcı olabilir. Çünkü burada sizinle aynı şehirde yaşayan kişileri kolaylıkla bulabilir onlara mesaj yolu ile ulaşarak  sohbet edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Facrbook’tan bayan arkadaş bulmak oldukça kolaydır çünkü ortam birçok sosyal medya uygulamasına göre daha şeffaf ve daha güvenilir bir ortam sunmaktadır. İlginizi çeken kişilerin facebook fotoğraflarını inceleyebilir ve onun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayfamızda sizlerle facebookta arkadaşlık kurmak isteyenlerin ilanlarını paylaşacağız.

💘İsmim Nilay.44 Yaşımdayım. Sosyal Medyadan Sohbet İçin Arkadaş Arıyorum.💘

Herkese merhaba, Nilay ben, Eskişehir merkezdeyim. Yaşım 44 ve dulum, çocuğum yok. Babamla beraber yaşıyorum. Annemi kaybedeli çok oldu. Annemden sonra zaten hayat benim için çok zor oldu. Babamla eskidende anlaşamazdık. Şimdide durum aynı. Ama mecburum sonuçta hem babam hemde kendi başıma yaşayacak kadar maddi güce sahip değilim. Çalışan bir kadınım ama kazancım yalnız eve çıkmaya yetmez. Hem ayrıca babam tedavi görüyor. Anlaşamıyor bile olsam onu bu şekilde yüzüstü bırakıp gidemem. Kendi başına idare edemez. Boşandıktan sonra bir süre hem biraz kafamı dinledim hemde yeni bir ilişki yeni bir aşk için önce kafamı boşaltmak ve psikolojik olarak biraz dinlenmem gerekiyordu.

Artık yeniden birini sevebilirim. Bu sefer o kadar kolay olmayacak ama sonuçta hayatta birine güvenmek zorunda kalırız çoğu zaman. Buradaki amacım önce biriyle tanışıp bir süre facebook yada whatsapp’tan konuşmak sohbet etmek. Bir erkeğe ısınmam kolay olmaz artık. Bu yüzden biraz zamana ihtiyacım var. Beni bu konuda anlayışla karşılar ve sabırla beklerseniz eminim sonunda her ikimizde çok mutlu olabiliriz. Bütün bunları farzederek söylüyorum tabi. Eminim bu düşüncelerimi hayata geçirecek düzgün biriyle tanışabilirim. Facebook hesabıma hergün tanımadığım çok fazla kişi yazıyor ama hiçbiri bana güven vermiyor. Güzel kalpli biriyle tanışmak istiyorum. Yaşadıklarımdan sonra bunu hak ettiğimi düşünüyorum.

💘Merhaba Tuna Ben.31 Yaşımdayım.Berlin’de Yaşıyorum. Olgun Arkadaş Arıyorum.💘

Selam, Berlin’den katılıyorum. Türkiye’de aslen Kırıkkaleli’yim ama geldiğim zaman Ankara’da kalıyorum çoğu zaman. Daha önce memleketimden bir bayanla evlilik yaptım. Birkaç ay içinde buraya geldi. O zamana kadar herşey çok güzeldi ama buraya gelince çok değişti. Evli gibi değilde bekar bir kadın gibi sorumsuzca davranıyordu ve hiçbirşey beğenmiyordu. Bu zamanla büyük tartışmalara neden oldi ve en sonunda boşanmak zorunda kaldım. Boşanma sürecimde çok sorunlu geçti. Çünkü onun tek derdi bol para, lüks yaşam ve sorumsuzca gezip eğlenmekten başka birşey düşünmüyordu. Psikolojik olarak çok yıprandım. Bu evliliğin bir an önce sonlanması için ne istiyorsa kabul etmek zorunda kaldım ama çok şükür kurtulmayı başardım.

Kadınlara karşı inanılmaz bir antipati oluştu bu yaşadıklarımdan sonra bende. Birkaç yıl ailemden bile uzak kaldım. Kimseyle görüşmedim. Arkadaşlarıma dahi sırtımı döndüm. Yalnız kalmak istiyordum sadece. Bu sıkıntılı süreci atlattım ve kendime yeni bir çevre yeni arkadaşlar ve yeni bir hayat kurmak istiyorum. Yeniden evlilik benim için neredeyse imkansız. Olursada mutlaka evlilik sözleşmesi yaparak evlenirim. Birkez daha kendimi kullandırmaya tahammül edemem. Sosyal medyayı aktif kullanırım. Özelikle facebook olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Oradaki diğer arkadaşlarınızlada zamanla tanışmak isterim. Oradaki sohbeti reale taşımak isterim zamanla. Türkiye’de veya Almanya’da yaşayan Türk arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

💘Adım Züleyha.Şanliurfa’da Yaşıyorum. Olgun Dürüst  ve Güvenilir Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Züleyha. 28 yaşımdayım ve bekarım. Kapalı yani tesettürlü bir kadınım. Çok dindar birisi olmasamda inanç konularında biraz hassasım. Urfa merkezdeyim. Çok sosyal birisi olmadığım için genelde sosyal medyada vakit geçiriyorum. Ne yalan söyleyim sosyal medyada zaman geçirmeyi çok seviyorum. Farklı inşalarla kolaylıkla tanışmak onların sayfalarını incelemek hoşuma gidiyor. Ama sosyal medyadan biriyle hiç reel arkadaşlık kurmadım. Belkide bana o güveni vermeyi başarabilen birisi olmadı. Çalışan birisi değilim. Daha doğrusu bizim ailede bayanların çalışması çok alışılmış birşey değil. Ben çalışmayı daha sosyal yaşamayı, daha güçlü ve kendine daha çok güvenen bir kadın olarak hayata karışmayı çok isterdim ama malesef bu konuda ailem çok katı.

Belki ileride evleneceğim erkek bu konularda daha açık görüşlü birisi olursa belki o zaman hayalimdeki gibi bir hayat kurabilirim. Ama şu an için daha çok evde vakit geçirmek zorundayım. Bu yüzdende kendime sosyal medya veya mesaj yoluyla sohbet edebileceğim arkadaş gerek. Daha önce facebook’ta tanışarak aşk yaşadığım birisi olmuştu. Aşk derken sanal bir aşktı tabi bizimkisi. Uzak bir şehirde yaşıyordu çünkü ve hiç yanıma gelme imkanı olmadı. Ama ne yalan söyleyim sanal bir aşkta olsa çok mutlu olmuştum ve harika bir duyguydu benim için. Belki yeniden aynı duyguları yaşatacak birisi çıkar karşıma. Birazda bu yüzden bir erkekle tanışmak istiyorum ama bu sefer yakınımda olur ve görüşebilirsek çok daha mutlu olurum. Varsa face adresinizi yazın ekleyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*