Fatih Bayan Arkadaş

38 Yaş Dul Bayanım. Fatih’ten Olgun Arkadaş Arıyorum.

38 yaşında, sarışın dul, yalnız bayanınım. İstanbul Fatih’te yaşıyorum ve yakın çevremden birini tanıyarak arkadaşlık yapmak istiyorum. Ancak tanışacağım kişinin en fazla 45 yaşlarında olmasını isterim. 45 yaş üzeri beylerle uyumlu olamayız. Bu yüzden sadece yaşı bana uygun kişiler yazarlarsa kendinizide benide gereksiz yere meşgul etmemiş olursunuz. Tercihim mutlaka olgun ve elit beylerden yana olacaktır. Daha öncede sanal ortamda arkadaş bulmaya çalıştım ama aradığım kişiyi bulamadım, çünkü bana yazanların birçoğu dürüst davranmıyor ve kendilerini olduğu gibi tanıtmıyorlardı.

Kadına nasıl davranması gerektiğini bilmeyen maddi olarak gücü olmayan, özgüveni eksik ve karizmatik olmayan kişilerden çok sayıda mesaj aldım. Şu an sosyal medyadanda buna benzer mesajları çok sayıda alıyorum. Ama bu şekilde bana yaklaşamayacağınızı benimle arkadaş olamayacağınızı bilmenizi isterim. Sadece karizmatik ve güçlü kişilerin mesajlarını dikkate alıyorum. Benim için çoğu zaman kendini beğenmiş ukala birisi olduğumu yüzüme karşı olmasada arkamdan söylediklerini biliyorum. Bu tür sözleri umursamıyorum. Kendimi beğeniyorum çünkü hem güzelliğime hem karakterime güveniyorum.

Kendisine güvenemeyen kişilerin söylediği sözleride umursamam. Sadece sevdiğim ve değer verdiğim kişilerin fikirlerini düşüncelerine önem vererek saygı gösteririm. Eğer size değer vermemi istiyorsanız bana karşı dürüst saygılı ve nazik olmalısınız. Ne kadar sinirli öfkeli olsanız bile üslubunuzu asla bozmamalısınız. Ağzı bozuk kaba konuşan kişilerden nefret ederim. Benim arkadaş olacak kişi benimle gittiğim her yerde farkımızı hissettirebilmelidir, her ortamda dikkat çekmeli ve farkımızı göstermeliyiz. Farkımız elbette ki hem uyumlu bir çift olabilmemiz hemde nezaketimizle üslubumuzla insanları etkileyebilmemizdir. Özellikle İstanbul Fatih’te yaşayan olgun ve elit kişiler yazabilirler.

Fatih Olgun Erkek Arkadaş Arayan Yalnız Bayanların Telefon Numaraları.

Fatih olgun elit erkek arkadaş arayan güzel bayanların telefon numaraları. Fatih olgun erkek arkadaş arayan dul bayan numaraları. Fatih evlenmek için erkek arayan 30 yaş üstü bayan numaraları. Fatih seviyeli arkadaş arayan bayanlarla telefonla sohbet ve arkadaşlık. Fatih sohbet arkadaşı arayan seviyeli bayanlarla WhatsApp sohbet.

Selam. Fatih’ten Evlilik Amaçlı Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Burçin, İstanbul Fatih’te yaşıyorum ve evlenebilmek için biriyle tanışmak arkadaşlık kurmak istiyorum. Aslen Erzurumlu’yum evlilik gibi ciddi bir ilişki istediğim için hem kendi hayatım hemde sizlere ailem hakkında bilgi vermeyi istedim. Evlenmeyi isteyen ve niyetinde ciddi olan kişiler varsa söyleyeceklerime göre bana yazabilirler. Daha önce bir evlilik yaptım ve 34 yaşımdayım. Daha önceki evliliğimden bir kızım var. Onunla birlikte yaşıyoruz. Kızım henüz 6 yaşında. Ben ise hem çalışıyorum hemde kızıma iyi bir gelecek sağlamak amacıyla tanışacağım kişinin çocuklara karşı şefkatli merhametli ve genel anlamdada temiz kalpli birisinin olmasını isterim.

Çünkü kızım benim bu hayattaki en hassas noktam ona zarar verecek hiçbir kimseyi hayatıma alamam. Ben bu dünyada kızım için yaşıyorum. Bu yüzden kendimden çok onun geleceğini düşünüyorum. Eğer benimle tanışmak isterseniz en fazla tek çocuğu olan birini kabul edebilirim, birden fazla çocuk olduğu zaman bu yükün altından kalkamayabilirim. Sevdiğim değer verdiğim ve evlilik gibi kutsal bir yola birlikte çıkacağım erkeğin eğer varsa onun çocuğunuda kendi çocuğum gibi özenle büyütmek isterim.

Ancak tabiki hayatta her şey karşılıklı oluyor, benim kızımı kendi çocuğundan ayırt etmeyecek birisi olursa hayatlarımızı birleştirebiliriz. Esmer 1.78 boyunda ve 67 kilo güler yüzlü bir kadınım. İstanbul Fatih’te annemle babamla birlikte yaşıyoruz, ben çalıştığım için onlar çocuğuma bakıyorlar. Ailem normalde Erzurum’da yaşıyordu ama çocuğuma bakıcı tutmak istemedim. Çünkü bir başkasına güvenemiyorum. Eski eşimle ayrılma sebebim tamamen alkol bağımlılığı. Çok fazla alkol alıyordu ve ne çocuğuna ne de bana ilgi göstermiyor, umursamıyordu. Kendim için bu hayattan bir beklentim yok kızım için öyle bir evliliği yürütemezdim. Bu yüzdende bir yere kadar sabredebildim ve sonrasında ayrıldık. Benim gibi niyeti ciddi olan düzgün ve dürüst kişiler yazarsa evlilik amaçlı tanışabiliriz.

İsmim Asya. Fatih’ten Elit Karizmatik Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Asya, İstanbul Fatih’te yaşıyorum ve İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Olgun karizmatik üslubu düzgün ve elit bir erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Yaklaşık 3 yıldır Fatih’teyim daha önce İzmir’de yaşıyorum. Kendi halinde yalnız yaşayan birisiyim. Çünkü hayatımda çok fazla insan kalabalığı istemiyorum. Ne çok kalabalık olursa o kadar çok zarar gördüm şimdiye kadar. Bundan sonra artık zarar görmek üzülmek istemiyorum. Yeterince üzüldüm zaten bu yüzden hayatımda biri olacaksa doğru düzgün birisi olacak ve bana hem arkadaş hem sevgili olacak böyle birini bulmak kolay olmadı ve halada bulamadım. Zaten o yüzden buradayım.

İster erkek olsun ister normal bayan arkadaşım olsun birisine değer verdiğim zaman onun için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan bir karaktere sahibim, çünkü dostluğa her şeyden çok önem veriyorum. Sevdiğim değer verdiğim dostlarım için maddi manevi her şeyimi feda edebilirim ancak dostum diyeceğim kişininde bütün bunları hak edecek bir karaktere sahip olması gerekir. Karizmatik ve ağırbaşlı beyefendi karaktere sahip erkeklerden her zaman hoşlandım. Bana kalırsa kendisini bilen bir kadın eğer hayatına bir erkek alacaksa mutlaka böyle bir erkekle beraber olmalıdır diye düşünüyorum.

Benim için aksi bir durum söz konusu olmaz. Karizmasını ortaya koyamayan sağlam bir karaktere sahip olmayan biriyle olmam imkansız. Ben İstanbul Fatih’te yaşıyorum ve sadece bulunduğum yerde yaşayan beylerden mesaj bekliyorum. Güvendiğim için buraya kendi fotoğrafımı koymakta bir sakınca görmedim. Daha önce sanaldan tanıştığım kişiler başkalarının resimlerini kendi resimleri gibi bana gönderdiler. Erkeklerin bu kadar basitleşmesine ve kendilerine bu kadar güvenmemesine bir anlam veremiyorum. Her ne olursanız olun karşıma olduğunuz gibi çıkın. Sadece karizmatik ve ciddi beyler yansın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*