Fethiye Bayan Arkadaş

Fethiye ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biridir ve özellikle yaz aşklarının yaşandığı bir yer. Bu kadar güzel bir yerde yalnız olmak, aşksız ve sevgisiz kalmak birisine verilecek en büyük ceza olur galiba. Aşk zaman ve mekan tanımadığı gibi yalnızlık ve sevgisizlikte asla mekan tanımaz. Fethiye’de tek başınıza yalnız tatil yapmak zorunda kaldığınızı düşünürseniz bunun ne büyük bir ceza olduğunu anlarsınız. İster uzun süreli aşk yaşamak isteyen, isterseniz sadece tatil arkadaşı arayın, arayışınız ne olursa olsun islamisayfalar.com sitemizde Fethiye’den arkadaş arayanların güncel ilanlarını bulabilirsiniz.

💟Adım Mine,45 Yaşımdayım.Fethiye’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.💟

Selamlar nasılsınız. İsmim Mine,Fethiye’de yaşıyorum. Olgun hafif balıketli bir kadınım ve bekarım. Kendi hediyelik eşya dükkanım var ve orayı işletiyorum. Kimliğimde dul olduğum yazıyor olsada hiç evlenmedim. Daha önce nişanlandım ama evlilik olmadı. Resmi nikahı önceden yaptığımız için dul kalmış gibi oldum. Bir dahada evlenmeye hiç niyetlenmedim. Halada niyetim yok. Sadece arkadaşlık kurmak için buradayım. Bu sıralar hem maddi hem manevi sıkıntılar, sorunlar üst üste gelince kendimi en azından aşık olarak daha canlı hissedebilirim. Bunun dışında bu sıralar hiçbirşey yapmak canım istemiyor.

Hayattan iyice koptuğumu hissediyorum. Daha fazla hayattan soyutlanmadan sıcakkanlı hoş sohbet güvenilir bir erkekler tanışıp arkadaş olmak isterim. Kısa boylu bir kadınım, boy takıntısı olanlar yazmasın. Size samimiyet ve güzel bir dostluktan başka birşey vaat edemem. Yalnız yaşıyorum çünkü anne babamı ben zaten hiç  tanımadım. Başka kardeşimde yok. Ben amcamların evinde büyüdüm. Yaş ilerledikten sonra bazı sorunlar yaşadım ve onlardan ayrıldım. Benim için yaptıkları fedakarlıklar için her zaman minnettarım ama onlarla daha fazla kalamazdım. Bu yüzdende yalnız yaşıyorum.

Aslında yalnız yaşamayı seviyorum çünkü kendimi birine bağlı hissetmek, sorumluluk almak yada başka birisinin benim üzerimde sanki hak sahibiymiş gibi davranması bunlar hiç sevmediğim şeyler. Arkadaş olarak aşk yaşayabiliriz ama bu sanki o ne isterse ve ne şekilde yaşamamı isterse,o şekilde olacağım anlamına gelmez. Erkeklerin birçoğunda bunu görüyorum. Erkeklerin çoğunda bunu görüyorum. Kadına hakim olmak istiyorlar. Ama ben bunu kabul edemem. Bu yüzden beni büyüten amcamlardan bile ayrıldım. Başkasının bana karışmasına tahammül edemiyorum. Sadece arkadaşlık kurmak isteyen Fethiye’de yaşayan erkekler yazsın.

💟Tülay Ben Fethiye’den.Yaşım 42. Dürüst Olgun ve Güvenilir Erkek Arıyorum.💟

Merhaba ismim Tülay. Fethiye’de yaşıyorum ve arkadaşlık kurmak biraz kafa dağıtmak için buradayım. Hukuk fakültesi okudum. Ailem maddi olarak çok zayıftı bu yüzdende zorluklarla mücadele ederek okudum. Çok rahat bir çocukluğum ya da gençliğim olmadı. Üniversite hayatım boyunca maddi sorunlarım o kadar çoktu ki, bu yüzden arkadaş ortamlarına dahi giremiyordum. Bir yerlerde birşeyler yemek içmek zorunda kalırız falan diye doğru düzgün kendime arkadaş dahi edinemiyordum. Yıllar bu şekilde geçti gitti. Okul bittikten sonra bir avukatlık bürosunda işe başladım.

Bir an önce para kazanmam gerekiyordu çünkü. Az çok birşeyler kazanmaya başlamıştım ama yaşadığım sıkıntılar ve sorunlar zihnimde o kadar çok birikmişti ki, bunlar aklımda dururken hayatın yükünü kaldıramaz oldum. Biraz olsun unutmak için alkol almaya başladım. Sonra her geçen gün alkol aldığım günlerin sayısı artmaya başladı. Bana çok iyi geldiğini düşünüyordum. Çünkü aklımdan herşey uçup gidiyordu. Daha doğrusu ben böyle zannediyordum. Sonra anladım ki, uçup giden anlamdakiler değil aklımın kendisiymiş. Sonrası malum alkol bağlılığı. 4 yıldır tek bir damla alkol almadım.

Bu benim için kolay olmadı tabi ama şu an alkolden nefret ediyorum. Sigara kullanırım. Bunları kullanan erkeğe karışamam ama tanıştığım hiç kimse bana alkol teklif etmesin lütfen. Bundan çok rahatsız oluyorum. Alkol yüzünden neredeyse mesleğimden dahi oluyordum. O kadar emek verdikten sonra birde avukatlık yapamayacak duruma gelseydim gerçekten bu sefer kendimi affedemezdim. Hayatım geçmişe göre çok daha düzenli şu anda. Birazdan olgun ve güvenilir bir erkek hayatıma girerse kendimi çok daha iyi hissedebilirim. Samimi olanlar yazarsa tanışalım.

💟Merhaba,Adem Ben.Fethiye’deyim.54 Yaşım.Uzun Süreli Seviyeli Aşk Arıyorum.💟

Selamlar arkadaşlar, ilk sanal deneyimim. Fethiye’de kendi çapımda iş adamıyım. Kazancım çok şükür fena sayılmaz. Maddi olarak herşeyim var ama malesef hiç mutlu değilim. Seyahat etmeyi ve dünyanın ve ülkemizin değişik farklı yerlerini görmeyi eğlenceli hayat yaşamayı seviyorum. Daha önce bir evliliğim oldu ve bu evlilikten bir kızım var. Kızımla arkadaş gibiyizdir. İşlerimde bana yardımcı oluyor. Sadece 2 yıl sürdü evliliğim ama ne evlendiğimden nede boşandığım için hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Çünkü en değerli hazinem kızıma bu evlilik sayesinde kavuştum.

Kızım evlenmemi istemiyor, açıkçası benimde çok aklıma yatmıyor yeni bir evlilik yapmak ama bazen yinede evlenme fikri aklıma gelmiyor değil. Bana yoldaşlık kızıma arkadaşlık edecek düzgün ve dürüst bir hanimdendi ile tanışmak ümidiyle girdim buraya. Böyle biri ile tanışma fırsatım olursa üçümüz çok güzel eğlenceli ve huzurlu bir hayat kurabiliriz. Bu konuda hem kendime hemde kızıma inancım tam. Şimdiye kadar böyle bir kadınla tanışma fırsatım olmadı. Bu yüzden sanal ortamda aramak istedim. Kızım hayatıma bir kadının girmesine karşı değil ama evlenmemi istemiyor.

Galiba annesinin yerinde başkasını görmek istemiyor. Yoksa benimle alakalı bir durumdan dolayı karşı çıktığını düşünmüyorum. Küçük bir teknemiz var ve fırsat buldukça denize açılıyoruz. Söylediğim herşeyde çok samimiyim ve benimle olmak isteyen kadındanda aynı samimiyet ve görmek, dürüstce bir ilişki yaşamak isterim. Sigara kullanıyorum. Modern bir hanımefendi arıyorum. Hem fikir olarak hemde giyim tarzı ile modern birisinin olmasını arzu ediyorum. Sadece Fethiye’de olan yada burada yaşamak için engeli olmayan hanımlar yazsın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/fethiye-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*