Flört Bayan Arkadaş

Bu bloğumuzda Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışındaki gurbetçilerimizden aramıza katılarak flört arkadaşı arayanlara yer veriyoruz. Hayatınız kurduğu ilişkiden herkesin farklı beklentileri olabilir ve bu gayet normaldir. Herkes evlenmek için ilişki kurmaz, ya da herkes uzun süreli arkadaşlık veya duygusal bağ kurmak istemeyebilir. Bu nedenle bu sayfamızda sadece flört etmek isteyen erkekler ve kadınların ilanlarına ve paylaşımlarına yer vermek istedik. Flört etmek için arkadaş arıyorsanız ve daha fazla kişinin size ulaşmasını isterseniz sizde yorum bölümünden imanınızı adminlerimize ulaştırabilirsiniz.

💘Selam İsmim Nesrin. Bursa’da Yaşıyorum.42 Yaş. Elit ve Seviyeli Flört Arıyorum.💘

Selam,ismim Nesrin. Bursa merkezde yalnız yaşayan çalışan, özgür ve kültürlü bir kadınım. Erkeğinde aynı şekilde kaliteli olanını ve kaliteli yaşayanını severim. Benimle anlaşmanın çok kolay olduğunu söyleyemem. Tartışma sevmem ama bir konuda üzerime gelinmesini ve ısrar edilmesini sevmem. Herşeyi bir anda kaldırıp bir kenara atacak ve bir dahada asla arkasına dönüp bakmayacak bir yapım var. Daha önce  bir kez evlendim ve birkezde evlenmenin eşiğinden döndüm. Evlilik istemiyorum. İstediğim aradığım ve arzu ettiğim sadece hoşlanabileceğim bir erkekle tanışmak ve hayatın sıkıntısını stresini beraber atıp güzel vakit geçirmek.

Çok güzel bir geçmişim olduğunu söyleyemem. Özellikle çocukluğum çok zor geçti. İmkansızlıklar içerisinde hukuk fakültesi okudum. Avukatlık yaptım bir süre ama bunları ilerleyen zamanda ruhuma ve arzularıma uygun görmedim. Çünkü sevmeyerek iş yapmaya uzun süre tahammül edemezdim. Bu yüzdende birikimimle güzel bir cafe açtım. Eğlence sektörünü çok seviyorum ve asıl mesleğimi yapmadığım için hiçte pişman değilim. Hem sevdiğim işi yapıyorum hemde maddi olarak rahatım keyfim yerinde.

Çevremde eğlence sektöründe olduğum çok erkek var ama hepsi içinde ruh ve duygu olmayan eğlence peşinde. Tabiki bende eğlenmek hoş vakit geçirmek isterim ama duygularımın beni esir etmediği birininde elini tutamam. Hafta içi çok fırsat bulamıyorum ama hafta sonları mutlaka doğaya çıkar ve spor yaparım. Hiçbirşey yapmasam mutlaka sabahları yürüyüş yaparım. Tabi erkek arkadaşımla bunu yapmak çok daha güzel olabilirdi ama malesef şu an mümkün değil. Bursa’da yaşayan ve seviyeli ilişki isteyenler kendisini tanıtabilir. Sosyal medya hesabı yazın ama.

💘Adım Barış. İstanbul’da Yaşıyorum. Flört Arayan Bayanlarla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba, nasılsınız. Sanal ortamı seviyorum. Bu yüzden arkadaşlıklarımı daha çok sanal dünyada kuruyorum. Hepsi reel hayatıma dahil olmasa bile güzel ilişkiler kurduğum kişiler oldu. Bunlardan sevgili olarak flört ettiklerimde olmuştur, normal dostluk yaşadığım kişilerde oldu. Ben özelikle sanal ortamda biriyle tanışırken o kişinin üslubuna ve samimiyetine dikkat ederim. Eğer düzgün, hanımefendi bir üslubu yoksa ve bana samimi gelmiyorsa, bana o muhabbetti ve içtenliği hissettiremiyorsa asla arkadaşlığım olmaz o kimseyle. Kendime gelince,ben olabildiği kadar samimi olmaya ve dürüst davranmaya, tanıştığım bayanlara karşı şeffaf olmaya çalışırım.

Kadına şirin veya cazip görünmek için söyleyeceğim bir yalanın daha sonra başıma bela olup herşeyi berbat edeceğini biliyorum. Bu yüzden hiçbir zaman olmadığım birisi gibi kendimi tanıtmam ve farklı davranmaya çalışmam. İsmim dahil,resmim size ne söylediysem herşeyim doğrudur. Çünkü bir kadının internette tanıştığı bir erkeğe güvenmesi ve onunla ilişki yaşaması için herşeyden önce erkeğin güven vermesi gerektiğinin farkındayım. Ben güven veremiyorsam kadına o kadınla beraber olma hatta sanalda sohbet dahi edeneceğimi biliyorum.

Bu arada ben aslen Samsun Bafralı’yım.30 yaşımdayım. 20 yaşlarımda köyümden çıkıp İstanbul’a geldim. Önce beni idare edecek küçük işlerde çalıştım. Zamanla buraya alışınca daha güzel işlere girdim ve şu an kendi işimi yapıyorum. Inşaat sektörüde taşeronluk yapıyorum. Halime çok şükür hayatımın maddi olarak belkide en rahat dönemindeyim. Burada olma amacım bir bayanla tanışmak ve aşk yaşamak. Ben yalnız yaşıyorum bu yüzden özgür bayanla tanışmak isterim. İstediğim zaman göreceğim birisi olsun isterim. Avrupa yakasında yaşayan bayanlarla tanışmak istiyorum.

💘Selam.25 Yaşımdayım. Muğla’da Yaşıyorum. Flört Etmek İsteyen Zengin Erkek Arıyorum.💘

Selam Betül ben, Milas’tayım. Farklı şeyler yaparak marjinal hayallerin peşinden koşmayı severim. Çalışmıyorum çünkü çalışmaya ihtiyacım yok,ailemle yaşıyorum. Burada turizm sektöründe iş yeri sahibi babam. Bununla ilgili daha fazla detay vermek istemiyorum. Çünkü burada birçok kişinin bildiği bir yer. Sonra arkadaş bulacam derken ailemle aram açılsın istemem. Bu zamana kadar hayatımda az sayıda erkek olmuştur ama hepside seviyeli ve Elit insanlardı. Zengin kültürlü ve bana göre yaşca olgun erkekleri tercih ediyorum. Koyduğum fotoğraf bana ait ama çok yeni bir resim değil. Sanırım geçen yıl çekmiştim.

Şu an saçlarım siyah. Siyah saç beni daha güzel gösteriyor. Aslında istesem gözlük takmayabilirim ama bana yakıştığını düşünüyorum. Hemen her kadın gibi ilgi görmeyi ve şımartılmayı severim,hoşuma gider. Üniversiteyi geçen yıl bitirdim. Meslek sahibi olmak az bile olsa kendi kazancımla birşeyler yapmak isterim ama ailem buna şimdilik izin vermiyor. Ailemin tek çocuğu olduğum için babam üzerime biraz fazla titriyor. Bu kadar ilgi göstermesi beni bazen bunaltıyor ama ailemi çok seviyorum.

Çok tatlı dilli biriyimdir. Tatlı dilimle isteyip elde edemeyeceğim şey belkide yoktur. Aşkı her yönü yaşamak isterim. Sadece gezmek evlenmek değil, yeri geldiğinde beraber hüzünlenmek eğer ağlanacak bir durum varda gözyaşımı silecek bir erkek isterim. Zoru gördüğünüzde kaçacaksanız öyle güçsüz ve mücadele etmeyen erkekle ilişkimi yürütmem. Sadece Muğla ve ilçelerinden olgun ve zengin bir erkek düşünüyorum. Çok hoşlanırsam evlenmiş boşanmış bir erkeği sindirebilirim ama kesinlikle evli erkekler yazmasın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*