Gaziantep Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Aleyna. Elit Olgun Güvenilir Bir Beyle Tanışmak İstiyorum

Merhaba, Gaziantep’ten katılıyorum aranıza. Bekar kadınım ve benim gibi bekar özgür yaşamayı seven en önemliside dürüst bir erkekle, beni iyi ve özel hissettirecek biriyle tanışarak arakadaş olmak istiyorum. Sizlere biraz çok detaya girmeden kendimden bahsetmek istiyorum. 24 yaşımdayım ve üniversite son sınıf öğrencisiyim. Uç noktalarda yaşayan birisi değilim. Aslında beni tanımayan birisi dışarıdan baktığı zaman tam tersi bir düşünceye kapılarak agresif marjinal birisi olduğumu düşünebilir ama kendi içimde çok sakin biriyimdir ve sıradan basit yaşamayı severim.

Aşkı çok iyi bilen bir kadın değilim çünkü ilişkilerimde her zaman çok seçici davranmaya çalıştım. Benim için çok ama çok özel olacak erkeği bulmak bu yüzden kolay olmuyor. Güleryüzlü hayata pozitif bakan sorunları olmayan biriyim ve ailemle aram çok iyidir. Modern bir ailem var düzgün birisi olduktan sonra erkek arkadaşım olmasına itirazları olmaz. Tabi bende erkek arkadaşım olunca anlayış gösteriyorlar diyerek arkadaşımı gözlerine sokmuyorum ama yeri geldiği zaman çekinmeden ailemle tanıştırabilirim benim için sorun olmaz. Bu yüzden ben onlardan bir şey saklamam,onlardan gizli bir şey yapmam.

Tabiki onlarda benim tercihlerime yaşam biçimime saygı duyarlar. Saygının benim hayatımda çok önemli bir yeri vardır her zaman. Her insanın saygıyı hak ettiğine inanırım. Tabi saygısızlığı kendine karakter edinmiş olanların hayatımda hiçbir şekilde yeri olmayacağı için onlara saygı duyulması gereken kişiler olarak görmüyorum. Mesela erkek arkadaşımın giydiğim kıyafete karışması benim için saygısızlıktır. Ben kimsenin gittiğine gittiği yere konuştuğu kişilere karışmam ama hoşuma gitmiyorsa o kişiyle bağımı koparırım ama yinede karışmam. Benim gibi ince düşünceli kibar romantik efendi ve düzgün birini arıyorum.

Selam. 23 Yaşımdayım Bekarım. Sportif Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba, Gaziantep merkezde ailemle beraber yaşıyorum. Sporcu ve dövmeli erkek seviyorum. Benim boyum 167 ve 47 kilo kumral bir bayanım. Ailemle yaşıyorum dedim ama yanlış anlaşılmasın sadece annem var ailemden. Babamı hiç tanımadım zaten ben daga doğmadan ayrılmışlar annemle bir dahada beni görmeye hiç gelmemiş. Çocukken bazı şeylerin farkına varmıyorsunuz illaki ama büyüdükçe sorgulamaya başlıyorsunuz ve cevapsız sorular dahada çoğalıyor zihninizde. Geçmişe takılıp kalmak bana göre değil çok umursamam ama bazen yalnız kalınca içimden ister istemez bu tür düşünceler geçiyor.

Buna engel olamıyorum.Üniversite okuyup güzel bir iş sahibi olup ailemi rahat ettirmek isterdim ama malesef bu şansım olmadı. Güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum bir hastanede. Aileme belki hayalimdeki hayatı sunamadım ama vicdanım rahat çünkü en azından kimseye muhtaç etmiyorum. Deli dolu çılgın bir yapım var ama bazen hiç sevmediğim kadar duygusallık çöküyor üstüme. Şu an bunları yazarkende galiba biraz duygusallaştım. Kendimi son zamanlarda kötü hissediyorum ve sevgiye belkide hiç bu kadar ihtiyaç duymadım.

Duygusal ilişkileri çok mantıklı bulmam genelde ama sanırım yaşım ilerledikçe hayattan beklentilerimde değişmeye başladı.Her genç kız gibi gezmeyi alış veriş yapmayı severim. Sigara kullanıyorum ama çok fazla değil. Çok düzenli olmasada spor salonuna gidiyorum ara sıra. Spor yapmak beni biraz rahatlatıyor. Fiziksel olarak minyon bir yapım var. Minyon kadınlardan hoşlanan sporcu beylerle gayet uyumlu bir çift olabiliriz. İş hayatım olduğu için her zaman görüşme imkanım olmaz, bazen akşamları yada hafta sonları görüşebileceğim bunu sorun eğmeyecek birinin olması gerek. Gaziantep merkez dışından birini düşünmüyorum. Uzak olsun istemem. Uzaklık aşkın ömrünü kısaltıyor bunu daha önce yaşadım. Tanışmak isteyenler yazsın.

Selam.Adım Elif Naz.28 Yaşımdayım. Gaziantep Merkezden Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum

Ben Elif Antep merkezdeyim. Hemsirelik yapıyorum özel bir hastanede ve bekarım,ailemle yaşıyorum. Kamuya atanmak için sınavlara çalışıyorum. Samimî dürüst erkek arkadaş edinmek için bu siteyi tercih ettim umarım hayalimdeki ilişkiyi bulmak için doğru bir tercih yapmışımdır. Doğruluktan kastım tamamen kadere olan inancımla alakalı bir durum. Yoksa burda olmakla bir zarar görmeyeceğime kendi adıma eminim. Kumral melez güzeli genç bir bayanım ve her genç kız gibi bende aşkı en güzel haliyle yaşamak isterim. Bunu yaşamak içinde doğru kişiyle karşılamak önemli.

Yanlış bir ilişki kurmaktan çekiniyorum çünkü yanlış bir erkekle beraber olmak sonrasında ne kadar büyük bedeller ödetebilir bunu kestirmek çok güç. Çok yufka yürekli biriyimdir. Maddi olarak çok iyi durumda olmadığım için çok fazla eğlenmeye kendime zaman ayırmaya gücüm yetmiyor. Bunu kendi adıma bir kayıp olarak görmüyorum çünkü kazancımla aileme destek olmak bana daha büyük bir huzur veriyor. Eğlenerek elde edemeyeceğim huzuru bu şekilde yaşıyorum. Son birkaç yıldır hayatıma giren beni kendine aşık edecek kadar heyecanlandıran bir erkekle karşılaşmadım.

Aşk benim için önemli bu yüzdende bir erkeği yakışıklı diye ya da zengin diye hayatıma almam. Beni etkilemeyen bir erkekle yakınlık kurmam hiçbir zaman. Zaten birlikte olduğum aşık olduğum çok fazla kişi olmadı ama olduğu zamanda uzun süreli ve seviyeli olmasına özen gösterdim. 30 yaş ve üzerinde kendini geliştirmiş cesur bir erkek arkadaş istiyorum. Maddi manevi sorunların altında ezilen değil sorunları çözebilen güce sahip olmalı benim sevgilim. Antep dışından istemem çünkü görüşmek buluşmak zor olsun istemiyorum. Yanıma yakışacak kişiler yazarsa tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*