Gaziantep Dul Bayanlar

Gaziantep’ten Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba adım Nimet. 47 yaşımdayım. Gaziantep merkezde yanlız yaşıyorum. Daha önce bir evliliğim oldu ama çocuğum yok. Evliliğim ilk başlarda iyiydi, herşey güzel gidiyordu ama zamanla eski eşimle aramızda uçurumlar oluşmaya başladı. Yaklaşık 7 yıldır yanlızım. Bu zaman içerisinde kimseyle ilişkim olmadı. Konuştuğum bir iki kişi oldu ama onlarda sadece mesajlarda kaldı. Günlük hevesler peşinden koşacak yaşı geçtim. O yüzden seviyeli ve ciddi biriyle uzun süreli hatta belki evlilik düşünebileceğim bir ilişki istiyorum.

Narin, duygusal, sakin ve kendi halinde biriyim. Mesleğimi burada paylaşmak istemiyorum ama düzgün,güzel ve maddi açıdan yeterli gelen bir işim var. Beraber olacağım kişiye maddi anlamda bir yüküm olmaz. Böyle bir şeyi ben istememde zaten. Çoğu zaman arkadaşlarımdan bile hediye kabul etmiyorum. Sakin ve huzurlu bir ilişki istiyorum. Daha önceki evliliğimde kadınlığımı yaşayamadım. Artık beni gerçekten severek sahiplenecek ve her yönü ile kadın olduğumu bana hissederek yaşatacak birini istiyorum.Ailemde Gaziantep’te yaşıyor ama ben yanlız yaşamayı tercih ettim. Ailemle ve arkadaş çevremle bağlarım çok kuvvetlidir. Maddi manevi her zaman benim yanımda ve bana destek olmuşlardır. Bazen hata yaptığım zamanlarda olmuştur ama onlar her şartta bana sahip çıkmışlardır. Bende elimden geldiğince maddi manevi onlara mahcup olmamaya ve onlara yardımcı olmaya çalıştım.

Yardımsever biriyim. Yardıma muhtaç birini görsem hatta bir hayvan bile görsem mutlaka elimden geleni yaparım. Birşey yapmadan umursamadan arkamı dönüp gidemem çünkü gidersem aklım orada kalır. Yanımda olacak erkeğin merhametli olması benim için önemli. Merhamet sahibi olmayan biri ne beni ne de bir başkasını mutlu edemez.Hatta mutsuz olmasının bile tek sebebi olabilir. Merhamet, güven ve saygılı biri olması benim olmazsa olmazımdır. Bu saatten sonra zengin olsun, yakışıklı olsun falan gibi aslında hiç bir zaman mutluluk getirmeyecek kriterlerin peşinden gidecek değilim. Temiz ve güvenilir olsun, beni sevsin  yeter. Gaziantep ve civarındaki yaşı bana uygun, ileride evlilik düşünebilecek ciddi beyler yazabilirler. 

Merhaba, Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Selin. 28 yaşımdayım. Boyum 172 ve 52 kiloyum. Burcum ikizler. Diş  hekimi asistanı olarak çalışıyorum. Neşeli ,eğlenceli, çılgınlık yapmayı seven özgür bir bayanım. Olgun erkeklerden hoşlanıyorum. Kendi yaşıtlarınla arkadaş olarak ya da sevgili olarak anlaşamıyorum. Olgun kişilerle daha iyi anlaşıyorum. Genç biri ile aşk yaşarken kendimi bir kadın gibi hissedemiyorum. Daha doğrusu erkek bana o hissi yaşatma konusunda yetersiz kalıyor. Oysa tecrübeli ve olgun bir erkek bu konuda çok daha becerikli diyebilirim. Bir erkek herşeyden önce temiz olmalı ve kendine özen göstermelidir. Kendine özen göstermeyen hiçbir şeye özen göstermez ve emek vermez. Üzerinde emek harcamamış ilişkilerin çok  uzun sürmediğine neredeyse her gün şahit oluyoruz. İstediğim şey uzun süreli bir ilişki ve hatta bunu evlilik ile taçlandırmak olabilir. Artık geçici ilişkilerin beni yorduğunun ve yıprattığının farkına varıyorum. Sanki başlayıp bitirdiğim her ilişki benden birşeyler götürüyor gibi bir his oluşuyor bende.

Gezmeyi ve eğlenceli vakit geçirmeyi seviyorum. Kötü alışkanlığım yok. Tek kötü alışkanlığım insanlara karşı fazla sabırlı ve iyi niyetli olmamdır. Tabi burda sadece kendime zarar veriyorum. En sevmediğim alışkanlığım bu. Daha öncede ilişkilerim oldu ama sanırım bile bile yaptığım hatalardı bunlar. Yani gelecek vaat etmeyen ilişkilere biteceğini bildiğim halde başladım. Artık son bir ilişki istiyorum ve hayatımın erkeğini bulmak istiyorum. Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğimiz, iyisi ike kötüsü ile hayatı paylaşacağımız, seviyeli ve ciddi bir ilişki olsun istiyorum. Kim be derse desin mutluluk birazda maddiyatla alakalı bir durum. Maddi sıkıntı yaşayıpta mutlu olacağına inanmak biraz saflık galiba. O yüzden düzgün bir işi olan, maddi ve manevi sorunları olmayan olgun biriyle tanışmak istiyorum.

Selam, Gaziantepli Olgun Beyleri Bekliyorum. 

Merhaba adım Ayşegül. 30 yaşımdayım ve Gazientep merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Minyon seven beyler için mükemmel bir vücudum var. Vücut bakımına özen gösteriyorum. Bronzlaşmak için az çaba harcamadım. Daha önce evliliğim oldu ve yürütemedik. İki medeni insan gibi konuşarak ve anlaşarak tek celsede boşandık. Açıkçası evliliğimizi kurtarmak için yeterince çaba harcamadık. Belki de evliliğin şu an ki ruh halimize uygun olamadığını her ikimizde farketmiştik. Çocuğumuz olmadı. Galiba en büyük şansımız da buydu. Olsaydı herşey bu kadar kolay ve basit olmayabilirdi.

Daha öncede sanal ortamdan tanışarak birlikte aşk yaşadığım kişiler oldu. Ama onların kadına sadece eğlence aracı olarak bakan seviyesiz tipler olduğunu anladım ve bitirdim.Çünkü bir kadın gerçek anlamda aşık olmak ve değer  vermek ister. Erkeğinden de aynı şeyi bekler. Eşya gibi görülmekten hoşlanmaz. Bunu farkettiği anda da artık o kişi ile işi olmaz. Gerçekten aşka ve sevgiye susamış biri olmalı ki, beni anlayabilsin ve gerçek bir aşkı bana yaşatabilsin. Gaziantep ya da yakın illerden de olabilir, olgun ve karakteri düzgün, hayatıma anlam katacak bir beyefendi ile tanışmak ve coşkulu bir aşk yaşamak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*