Gaziantep Erkek Arayan Bayanlar

Gaziantep erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gaziantep erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
5
4480

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba,Gaziantep’ten Genç Erkek Arıyorum. 

Merhaba,ismim Aygüner ve 66 yaşımdayım. Yaşıma  rağmen bakımlı enerjik ve mutlu olmayı ve aşkı özlemiş bir kadın olarak aranızdayım. Eşim bir işadamıydı ve birkaç yıl önce aramızdan ayrıldı. Sonrasında işleri tek oğlum devraldı ve o da İstanbul’a yerleşti. Ben oraya gitmek istemedim. Son yıllarımı tanımadığım insanlarla bilmediğim bir şehirde geçirmek istemedim. Burada doğdum ve büyüdüm. Tüm dostlarım burada ve başka bir yerde yapamam bu saatten sonra. Eşim dostum ve arkadaşlarım hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. Beni hiç yanlız bırakmıyorlar ama hangi yaşta olursak olalım arkadaş ve dostlardan başka farklı bir yere koyup, kadınlığını yaşayabileceğin özel birinide istiyoruz sonuçta. Evet yaşımız ilerlemiş olabilir ama Bu duygularımızı kaybettiğimiz anlamına gelmiyor. Belki yeniden aşık olup hayatımın bu son evresinde bana büyük mutluluklar yaşatabilecek biri ile tanışabilirim. Hislerim bana sen genç biriyle olmalısın diyor ve genç birini arzu ediyorum. Genç ve sportif vücuda sahip bir erkeğin bana dokunduğunun hayalini kurmak bile benim için çok sıradışı ve heyecan verici.

Maddi olarak hiçbir sorunum yok ve gayet rahatım. Beraber olduğum ya da olacağım kişinin bunları dert etmesine gerek yok. Ailevi durumlardan dolayı belki aynı evde yaşayamayız ama ikinci bir ev açmak ve hayatıma giren erkeği orada ağırlamak istiyorum. Karşılığında istediğim ise sadece biraz dürüstlük ve sadakat. Bana dürüst gelen ve sadık olan erkeğe veremeyeceğim hiç birşey yok. Çok fazla birşey istediğimi sanmıyorum. Ama bu devirde bu ikisini başaracak genç birini bulmak zor galiba. Bizim zamanımızın erkeklerinin hemen hepsinde sadakat ve dürüstlük vardı ama yeni nesilden çok emin değilim. Aslında düşününce bazen hak vermiyorda değilim. Genç bir erkek olsam heralde genç biri ile aşk yaşamak isterdim ama, yaşımın ilerlemiş olması genç bir erkeği arzu etmeme engel değil. Bana sadık olacak dürüst birini istiyorum. Gaziantep merkezde yaşayan erkekler yazsınlar. 

Gaziantep erkek arayan bayanlar, Araban erkek arayan suriyeli dul bayanlarla tanışma, İslahiye erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Karkamış erkek arayan zengin bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Nizip olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Nurdağı seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla sohbet, Oğuzeli olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Şahinbey evlenmek için erkek arayan bayanların whatsapp numaraları, Şehitkamil dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Merhaba, Gaziantep’ten Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Sude Naz ve 20 yaşımdayım. Genelde yaşımı göstermediğimi söylerler. Biraz minyon olduğum için sanırım daha genç gösteriyorum. Aslen Adanalı’yım ve buraya üniversite okumak için geldim. Kendimi bildim bileli hep olgun erkeklere karşı ilgim oldu. Ortaokulda ve lisede kendi yaşıtlarımdan değil benden daha üst sınıflardaki erkeklerden hoşlanıyor, daha çok onlarla arkadaşlık kuruyordum. Hatta aşık olup platonik aşk yaşadığım hocalarım dahi olmuştur. Aşık olmayı ve bir erkeğe karşı aidiyet duygusu hissetmeyi seviyorum. Tabi aynı zamanda bier erkeğe sahip olmak, onun hayatına yön verebilmek hatta yeri geldiğinde ona hükmetme hissede beni ayrıca mutlu ediyor. Bazen kendimi genç bir kız gibi değilde, olgun ve alımlı bir kadın gibi hissediyorum. Belkide gerçekten öyle biri olmak istiyorumdur. Olgun bir kadın kadar çekici olmak, erkekler tarafından arzu edilmek ve onlar gibi giyinmek istiyorum. 

Bir tarafım olgun ve çekici bir kadın gibi olmak istesede bur yanımda var ki şımarık ve yerinde duramayan genç bir kız. Ama ben daha çok olgun bir kadın gibi görünmek isterim hayatımda olacak erkeğe. Müzik dinlemeyi, gece hayatını ve özellikle pahalı mekanlarda eğlenmeyi severim. Biraz lüks düşkünü biri olabilirim. O yüzden de maddi gücü yerinde olan birini arıyorum. Maddi gücü kısıtlı olan biriyle mutlu olacağımı sanmıyorum. Bu benim için bir tercih meselesi değil. Sevdiğim ve yapmaktan hoşlandığım şeyler pahalı ise bu benim suçum değil. Maço birini istemiyorum. Biraz daha elit kültürlü romantizmi becerebilecek nazik ve kibar birini istiyorum. En az 3 yıl daha buradayım ve bu üç yılı sadece bir kişiyle geçirmek istiyorum. Evli biride olabilir benim için sorun olmaz ama evlilik hayatını bana yansıtmamak şartıyla olabilir. Gaziantep merkezde yaşayan ve bana uygun olgun bir erkek arıyorum. 

Merhaba,Gaziantep’ten Dürüst ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Ayşegül ve 29 yaşımdayım. Gaziantep Şehitkamil’de yaşıyorum. Ailemle beraberim. Anna ve babam biraz yaşlandı ve diğer kardeşlerimde evlenip gittiler. Benim bir evlilik düşünmem için daha erken diye düşünüyorum. Ama ciddi ve dürüst birine ihtiyacım var. Hem çocukluğum hemde gençliğim biraz zor koşullarda geçti. Hem maddi hemde manevi olarak çok yıprandım. Bir akrabamızın oğlu benimle evlenmeyi çok istedi. Başlarda biraz gönülsüzdüm ama sonradan bende onu sevdim. Ama ne varki hayat bir kezde orada vurdu tokadını. Daha nişanlıyken başka kızlarla konuşmalarını yakaladım. Ne zaman birşeyler iyi gider gibi olsa ne zaman yüzüm biraz gülse ardından hep acı ve keder geldi. Artık neredeyse kendimi cüzzamlı lanetlenmiş bir kadın gibi hissetmeye başladım. Tamam hayat her zaman yüzümüze gülmez ama benim yaşadıklarım biraz ağır oldu.

Biraz sağlık sorunlarım vardı. O dönemde hoşlandığım bazı erkekler oldu. Sağlık sorunlarımın verdiği moral bozukluğunu biraz olsun bastırmak ve o durumda bile biraz olsun mutlu olmak istedim. Ama sorunlarım olduğu için benim hoşlandığım kişiler benimle olmak istemedi. Çok şükür şu an sağlık sorunum kalmadı. Bunu farkedince benimle olmak istediler ama onlar için çok geçti. Kötü günümde yanımda olmayıp iyi günümde beni ne kadar çok sevdiğini söyleyen erkeklerin hâline jem acıyor hem gülüyorum. Beni her halimle sevecek birini istiyorum. Ben yokluğa alışkınım. Büyük ve lüks hayaller kurmuyorum. Adam gibi adam diyeceğim biri tutsun elimden isterse dünyanın en çirkin adamı olsun ben yine bırakmam onu. Ama yeterki bana ger halimle değer versin ve bana her koşulda destek olsun. Bana güç versin yeter. Gaziantep ve çevresinde yaşayan ve bana uygun bir erkek arıyorum. 

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here