Gebze Bayan Arkadaş

28 Yaşımdayım. Gebze’den Dürüst Olgun Arkadaş İstiyorum.

Merhaba ismim Züleyha. 28 yaşındayım ve Gebze’de yaşıyorum. Dürüst olgun biriyle arkadaşlık edebilmek için buradayım, aslen Trabzonlu’yum ama işim nedeniyle Gebze’de yaşıyorum. Burada aynı iş yerinde çalıştığım bir bayan arkadaşımla birlikte aynı evde yaşıyoruz. Şimdiye kadar duygusal olarak bağlandığım aidiyet duygusu hissettiğim çok fazla erkek arkadaşım olmadı, hoşlandığım ve birbirimizi tanımak istediğimiz konuştuğum bir iki kişi olmuştu. Ama onlarlada uyum sağlayamadık ve arkadaşlığımız devam etmedi. Ancak 28 yaşına gelmiş bir kadın olarak artık bazı duyguları yaşamayı çok fazla istiyorum, şimdiye kadar yaşamadığım duyguları bana hissettirecek bana yaşam enerjisi verecek, iyi niyetinden asla şüphe etmeyeceğim düzgün karakterde olgun birisini tanımayı istiyorum.

Bu hayatta herkesin kendine göre hayalleri zevkleri ve yapmaktan keyif aldığı şeylere mutlaka vardır. Bende erkek arkadaşımla birlikte gezmeyi şimdiye kadar çok istedim ve hayal ettim ama bu hayallerim artık gerçek olsun istiyorum. Aslında ancak kader karşıma doğru kişiyi bir türlü çıkarmadığı için şimdiye kadar hep yalnız ve umutsuz bir şekilde yaşamak zorunda kaldım. Aynı evi paylaştığım kız arkadaşımın sevgilisi var bazen bize misafir oluyor.

Onların mutluluğunu gördükçe bende içimden hep mutlu olacağım birinin özlemini duyuyorum. Artık bu özlem bir son bulsun hayallerim gerçek olsun diye buradayım. Gebze’de bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Mesleğim kolay değil özellikle nöbet tuttuğum günlerde çok yoruluyorum. İş hayatımın ve sosyal yaşamın yorgunluğunu ancak iyi bir arkadaşlıkla üzerimden atabilirim. Benimle aynı düşünceleri paylaşan Gebze’de yaşayan olgun kişiler yazsınlar ve tanışalım. Ancak yazarken lütfen yaşınızı, mesleğinizi ve karakterinize ait özelliklerini yazarsanız sevinirim.

Gebze Olgun Erkek Arayan Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Gebze olgun ve zengin erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet. Gebze karizmatik erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet. Gebze ücretsiz arkadaşlık ve evlilik ilanları. Gebze bedava sohbet siteleri. Gebze güncel evlilik ve arkadaşlık ilanları. Gebze evlenmek isteyen olgun bayan numaraları. Gebze olgun erkek arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Gebze seviyeli erkek arayan dul bayanlarla tanışma. Gebze arkadaş arıyorum diyen yalnız bayanlarla sohbet.

36 Yaşımdayım. Gebze’den Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, ismim Serdal. 36 yaşındayım ve Gebze’de yaşıyorum. Sporcu bir erkeğim, şimdiye kadar hiç evlenmedim ancak artık evlilik yaşımın geldiğini düşündüğüm için kendime evlenecek güzel bir hanımefendi ile tanışarak hayat arkadaşlığı yapmak ve evlenmek istiyorum. Spor benim hem mesleğim hem hayatımın bir parçası diyebilirim. Beden eğitimi öğretmenliği yapıyorum. Ayrıca futbolla çok ilgilendiğim için amatör bir spor kulübünde antrenörlük yapıyorum. Bazı spor dallarında hakemlik yaptığım zamanlarda oluyor bu yüzden şehir dışı seyahatlerim bir hayli fazla oluyor. Hayatı hareketli ve eğlenceli yaşamayı sevdiğim için şimdiye kadar evlenmeyi düşünmemiştim.

Çünkü evlendikten sonra hareketli ve eğlenceli yaşamak için fırsat bulabileceğime ihtimal vermiyordum. Halada düşüncelerim aynı ama bana uyum sağlayacak birini bulabilirsem evlilik hayatım daha güzel olabilir, hemde yaşamak istediğim hayatı eşimle birlikte yaşayabilirim diye düşünüyorum. Gönlümden geçen evleneceğim kadınında eğitimci olması ya da en azından kamuda çalışıyor olması. Özel sektörde çalışan birisi olursa seviyeli güzel bir işinin olmasını beklerim. Hayat şartları zor olduğu için ve ileriyi düşündüğüm zamanda eşimin çalışan bir bayan olmasını tercih ediyorum.

Benim için hangi şehirden yazdığınızın önemi yok çünkü evlenecek kişiyi bulduktan sonra yaşadığım yerinden bir anlamı yok. Tayin isteyerek zaten aynı yerde yaşama imkanı bulabiliyoruz. Ancak ben Gebze’yi çok seviyorum ve hayatıma burada devam etmek istiyorum. Burada çok geniş bir sosyal çevrem var spor aktivitelerini bırakarak başka yerede yerleşmek istemiyorum. Benimle Gebze’de yaşayabilecek evlenmek konusunda ciddi kamuda çalışan hanımefendi karaktere sahip aile ilişkileri iyi olan birini tanımayı çok istiyorum. Aslında bu özelliklere sahip çevremde bazı bayan arkadaşlar var ama onlara karşı duygusal bir his bende uyanmadığı için onlarla farklı bir arkadaşlık ya da ilişki düşünmedim. Niyeti ciddi olan Gebze yakınlarında yaşayan evlenmeyi düşünen bayanlar yazabilirler.

Selam. Gebze’den 50 Yaş Üstü Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar sizlere Gebze’den yazıyorum. 52 yaşındayım ve yaşıma uygun sohbet edecek bir arkadaş arıyorum. Şu an yalnız yaşayan bir kadın olsamda daha önce mutlu güzel bir evliliğim ve dünyada her şeyden daha çok değer verdiğim iki evladım oldu. Çocuklarım büyüdükleri için artık benimle yaşamıyorlar. Kaybettiğim eşim ve çocuklarımla çok güzel mutlu bir evliliğim vardı. Çok mutluydum ve huzurluyduk ancak yaşadığımız bir kaza benim ve çocuklarımın hayatını değiştirdi. Çocuklarımın babasını kaybettikten sonra kendimi tamamen çocuklarıma adadım başka hiçbir şeye ne zaman ayırabildim ne de fırsat bulabildim.

Aşk ve sevgi gibi duygular bana iyice yabancılaştı. Bu yaştan sonra aynı duyguları tekrar hissedebilir miyim çok emin değilim. Şu an benim burada olmamın tek sebebi varlığı ile hayatımda yer alacak ve kendisine güvenerek sohbet edebileceğim her şeyimi çekinmeden anlatabileceğim birini bulabilmek. Şu an tek isteğim tek amacım böyle biriyle tanışabilmek. Aslında bir yandan aşık olmayı ve yeniden birini sevmeyi istiyorum ama bir yandanda artık bunları yaşamak için çok mu geç kaldım diye düşünmüyorda değilim. Galiba en doğrusun bunu biraz zamana bırakmak. Zaten eğer kader kaçma aşık olacağım ve kendimi ona ait hissedeceğim bir erkeği çıkarırsa zaten bunun önünde hiçbir engel duramaz.

Öyle birisi karşıma çıkmazsada şartları ne kadar zorlarsak zorlayalım buna bir çare bulmam imkansız. Koyduğum fotoğraf bana ait ve güncel bir fotoğrafım. Koymakta bir sakınca görmedim umarım beni sıkıntıya sokacak durumlar gerçekleşmez. Böyle bir şey olacağına ihtimal vermiyorum ama yinede içimde küçüktü olsa bir şüphe oluyor haliyle. Arkadaşımın Gebze’de yaşıyor olması benim için şart. Çünkü ben mesajlaşarak konuşmak ya da telefonda sohbet etmek istemiyorum, hayatımda yer alacak karşı karşıya oturup kahve içip sohbet edebileceğim birini arıyorum. Bu yüzden sadece Gebze’de yaşayan 50 ve 60 yaş arasındaki beylerin mesajını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/gebze-bayan-arkadas/,https://islamisayfalar com/konu/gebze-dul-bayan-numaralari/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*