Giresun Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Yaşım 30. Giresun’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Jülide ve bekar bir kadınım, Giresun merkezdeyim. Maden mühendisiyim ve bir maden işletmesinde çalışıyorum. Bir kadın için bazen zor bir meslek olsada severek yaptığım için şikayetçi değilim. Aslen Mardinli’yim ama okulumun son senesinde staj yaptığım şirkette çalışmaya başlayınca burada kaldım. Burada kendime göre vakit geçireceğim bir çevrem var ama mutlu değilim. Bazen mutluluğu güzel lüks bir yerde tatil yapmak zannediyorum ama bunu yapınca mutluluğun bu olmadığını anlıyorum. Mutlu olmak için çok param olması lazım derdim ama şu an hiçbir maddi sorunum yok yine mutlu değilim.

Nasıl mutlu olurum bilmiyorum ama kalbimin sahiplenilmeye ihtiyacı var. Heyacan duymak ve gördüğüm zaman kalbimin ritmini değiştirecek kahramanım olacak birini arıyorum. Esmer uzun boyluyum. Erkeğin yanıma yakışması benim için önemli ve kıskanç erkeği severim. Kullanılmak değer görmek ve romantizmden hoşlanırım. Erkek beni kıskansın tabi ama biraz fazla dekolte giyerim buna karışmayacak birisi olursada daha güzel olur. Karışan erkeğide çok dinlemem bunu en baştan söylemek isterim. Alımlı esmer güzel hoş bir kadınım.

Ruhumu ve kalbimi tatmin edecek düzgün biriyle normal hayatta denk gelemedim malesef bu yüzdende sanal ortamda aramak istedim. Evlenmek düşündüğüm bir şey değil ama aşk özlediğim bir duygu. O heyacanı bir süredir yaşamıyorum ve yeniden yaşamak için buradayım. Yalnız yaşamayı severim bu yüzden evime fazla misafir falanda almıyorum ne yapacaksam tek başıma yapmayı severim. Bu yüzden sinemaya gidecek dahi olsam yalnız gidiyorum. Evimde vakit geçirmeyi severim. Yalnızlık bana iyi geliyor bu yüzden sevgilim olduğu zamanda çok sık görüşmeyi sevmem. Haftada bir kezden fazla görüşmek beni bunaltır. Bu istediğime uyum sağlayacak kişiler yazsınlar.

Selam. Adım Ahu.34 Yaş Dul Bayanım. Elit Seviyeli Erkekle Tanışmak İstiyorum

Merhaba Duygu ismim. Evlenmiş boşanmış yalnız biriyim ve bir erkek çocuğum var. Evlenmeden önce sağlık sorunlarım ve bunun yanında maddi sorunlarım olduğu için biraz geç evlendim. Evlendiğim zaman çalışmayan ev kadınıydım ve eşime her yönden bağımlıydım. Ben bunu normalde sorun etmem ama eşim benim isteklerime ve ihtiyaçlarıma kayıtsız kalıyordu. Bu sorun zamanla huzurumuzu kaçırdı ve iş boşanmaya kadar gitti. Pişmanda değilim açıkçası. İlk zamanlar çok umursamadım zamanla her şey yerine oturur falan diyerek idare etmeye çalıştım ama en basit ihtiyaçlarımı dahi alamayınca boşanmaya mecbur kaldım.

Yeniden birisine bağımlı olmamak için com çalıştım ve kamuda işe girdim. Boşanma aşamasında gebe olduğumu öğrendim. Çocuğum için çok üzgünüm ama eminim bu şekilde olması benim içinde çocuğum içinde en doğrusu oldu. Yeniden eklemin yanına dönemezdim çünkü onlar bu evliliğe en başından karşı duruyorlardı. Bir süre özel sektörde çalıştım ve bu sırada sınavlara hazırlanıp hastanade işe başladım. Eşim evlenmeden önce çok iyi bir insandı benimle çok ilgilenir ve beni memnun etmek için elinden ne geliyorsa yapardı ama evlendikten sonra bir anda o kadar değişti ki bir anlam veremedim.

Galiba hayatında başka bir kadın daha vardı. Çünkü başka türlü bir erkeğin yeni evlendiği bir kadına bu kadar ilgisiz olması imkansız. Artık geçmişimi bir kenara bırakıp güzel günler yaşamak istiyorum ama karşıma güzel insanlar çıksın diye dua ediyorum. Kötü bir insanla karşılaşınca hatta kötü bir insanı iyi zannederek hayatıma alınca telafisi çok zor şeyler başıma geliyor. Umarım yeniden böyle bir yanlışa düşmem. Hayatımda bir erkır olduğu zaman o erkeğe çok düşkün olurum. Hiç bir zaman onu kaybetmek istemem. Şartlarımı ona uydurmaya çalışırım. Evli olmayan dürüst olan her insanla bir şeyler paylaşabilirim. Yeterki dürüst olun.

Merhaba. Firdevs İsmin. Bekar Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam Fransa’da yaşıyorum aslen Giresunlu’yum ve dul bayanım. Fransa’da hosteslik yapıyorum bu yüzden yolum ara sırada olsa ülkeme düşüyor. Ama benim aradığım daha çok ailemle geldiğim zaman çok sıkıcı geçiyor bu yüzden tatilde arkadaş olabileceğim birini arıyorum. Daha önce buradan tanıdığım birisi olmuştu. Onunla reelde yüzyüze görüşme fırsatımız olmadı bazı aksilikler nedeniyle ama bu sefer umarım daha seviyeli daha oturaklı birini bulabilirim. Sanaldan bu ikinci arkadaş denemem olacak. Daha öncekine ilk başlarda inandım ve güvendim ama bana söylediği her şeyin zamanla yalan olduğunu anladım.

Zengi birini arıyorum ama benim erkeğin maddiyatına ihtiyacım olduğu için değil. Benim zaten kendime fazlasıyla yetecek kadar kazancım var ama zengin elit erkekler sadece hoşuma gidiyor çünkü daha kaliteli bir aşk yaşatabilir bana. Maddi imkânı olmayan kişileri asla hor görmem daha önce bu tarz kişilerle kurduğum ilişkiler hoşlandığım erkekler olmuştur elbette ama benimkisi sadece içgüdüsel bir istek. Koyduğum fotoğrafta gördüğünüz gibi fiziği gayet düzgün güleryüzlü modern bir kadınım. Kıskanç erkek sevmem ama beni sahiplenmesi hoşuma gider, bu ikisi arasındaki dengeyi kuramayan erkekler genelde baş belası olurlar.

Aktif sosyal biriyim ve müzik dans eğlence hayatı eğlenceli yaşamaya dair ne varsa yapmayı severim. Evde oturup miskin miskin zaman geçirmem ve erkeğinde bu anlamda bana ayak uydurmasını kafa dengi olmasını isterim. Özellikle arabayla gezmesini ve uzak seyahatler yapmayı çok seviyorum ama tek başıma değil tabi. Yalnızlığı sevmiyorum. Fransa’da arkadaş ortamım iyidir hiç sıkılmam ama Giresun’da olduğum zaman sıkıntıdan zaman hiç geçmiyor. Yapacak bir şey bulamıyorum. Bana eşlik ederek arkadaşlık yapabilecek elit bir erkek arkadaş arıyorum.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*