Giresun Erkek Arayan Bayanlar

Giresun’dan Evlenecek ErkekArıyorum. 

Merhaba adım Sabiha. Buraya 8 yıl önce Suriye’den göç eden bir ailenin çocuğuyum. Önce Antep oradanda Giresun’a geldik ve yerleştik. Zaten buraya gelmeden öncede azda olsa Türkçe konuşabiliyordum. Bazen Türkiye’ye akrabalarımızın yanına gelirdik. O yüzden dil konusunda fazla sıkıntı yaşamadım. 27 yaşımdayım. Boyum 177 ve 62 kiloyum.Esmer bir bayanım. Güzel biri olduğumu düşünüyorum. Çevremde öyle görmüş olacak ki, çok fazla sevgili olmak isteyen ya da evlenmek isteyen oldu bu zamana kadar. Sevgili olmak ve flört etmek bana biraz ters geliyor. Niyetinin ciddi olduğunu ve evlenmek için görüşmek isteyenlerinde samimiyetine inanmadım, söylediklerini fazla inandırıcı bulmadım. Yani bileyim niyeti ciddi olan biri görüşmek için beni otele davet etmez herhalde. Buna benzer şeyler yaşadığım için bu zamana kadar öyle ciddi bir ilişkim olmadı. Birkaç yıl önce biriyle bir süre telefonda falan konuştuk  bir süre hepsi o kadar. Onunla da zaten hiçbir zaman yan yana gelip konuşmadık. Aslında iyi biriydi ama bana evli olduğunu çok sonra söyledi. Belki en başta söylese anlamaya çalışır yinede bir şans verebilirim ama bana yalan söylemesi beni ondan soğuttu. Zaten araya bir defa soğukluk girerse tekrar ısınmak tekrar aynı kişiden hoşlanmak biraz zor oluyor benim açımdan.

Masum yüzlü, uyumlu sevecen kendi halinde biriyim. Kendimi arkadaş ortamlarına çok fazla kaptırmak istemiyorum. Çünkü zaten yabancı olarak görüldüğüm bir ortamda yaşıyorum. Yapacağım bir hata sadece beni değil ailemide olumsuz anlamda çok etkiler. Bu yüzden tedbirli ve seçici olmam gerekir. Bunca acıyı çileyi görmüş ve yıllarca yaşamış biri olarak yakışıklı veya zengin olsun gibi anlamsız isteklerin ve heveslerin peşine düşecek değilim. Bunların insana huzur vermeyeceğini biliyorum. Dürüst ve sadık merhametli biri ile tanışmak ve ciddi bir ilişki kurmak, devamında ise evlenmek istiyorum. Bu nedenle bu ilanı veriyorum ve aranızdayım . Farklı arayışı olan erkekler yazmazsa sevinirim. 

Giresun erkek arayan bayanlar, Piraziz erkek arayan Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Bulancak erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Keşap erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Espiye erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Tirebolu evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Görele olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Eynesil seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Merhaba, Giresun’dan Elit ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nazlı ve 38 yaşımdayım. Dul bir bayanım. Olgun seviyeli ve elit beylerden hoşlanıyorum. Önceki evliliğim üç yıl kadar sürdü ve yaptığım o yanlıştan gereken dersi kendi adıma çıkardım. Sevginin huzur getirmediğini, her aşığım diyene kendimi teslim etmemeyi öğrendim. Bu evliliği yaşayana kadar sevinçli neşe dolu ve çevresine enerji saçan biriydim. Evlilik sürecinde ve sonrasında yaşadıklarımında etkisiyle bambaşka biri oldum. Artık neredeyse kendimi tanıyamıyorum. Tabi burada bahsettiğim fiziksel bir değişim değil bahsettiğim. Karakter olarak değişimden bahsediyorum. Çocuk doğurmadığım için vücudum hala eskisi gibi düzgün ve kendimede bu anlamda dikkat ederek zamana meydan okumaya çalışıyorum. Kıskanç erkeklerle anlaşacağımı sanmıyorum çünkü kıyafet konusunda hem dekolte severim hemde bu konuda kısıtlanmayı sevmiyorum. Bir kadının çekici olmak istemesi kadar doğal birşey olamaz.

Aynı şekilde erkeğinde hem kendine hem kıyafet ve temizliğine dikkat etmesi beklentilerim arasında. Sonuçta yan yana geldiğimiz zaman uyumlu ve birbirine yakışan  bir çift görüntüsü vermek isterim. Hadi görüntüyüde bir kenara bıraktım en azından erkek kadını için bile buna dikkat etmesi gerekir. Daha önce bir kez sanal ortamdan arkadaşlığım oldu. Ciddi bir sorun yaşamadım. Yine aynı şekilde karşıma düzgün ve dürüst biri çıkarsa, önceki ilişkimden edindiğim tecrübe ile bu kez daha mutlu olacağıma inanıyorum. Genelde diş görünüş olarak ukala olduğumu söylerler ama aslında çok mütevazi ve alçakgönüllü biriyim. Aksine ukala insanlarıda sevmem. Giresun merkezde yaşayan olgun ve elit biriyle tanışmak ve seviyeli bir ilişki yaşamak istiyorum.

Merhaba,Giresun’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Jale ve 35 yaşımdayım. Çocuğum yok ve dul bir bayanım. Eski eşim askerdi. Severek evlendik aslında ama sevgimiz evliliğimiz için yetmedi. En büyük sorunumuz eşim eve çok az geliyordu. Geldiğimde bir veya iki gün sürüyor sonra uzun süre yine yanlız kalıyordum. Tek sorunumuz bu değildi tabiki. Evde olduğu o bir iki günü de bana ayırmış olsa yine bazı şeyleri zorlar ve boşanmak istemezdim ama evli olmakla bekar olmak arasında benim için bir fark kalmamıştı. Diğer sorunlarda üzerine eklenince evli kalmanın ve birbirimizi yıpratmanın anlamı yoktu. Gayet medeni bir şekilde ayrıldık ve en azından birbirimizi kötü hatırlamıyoruz. Boşandıktan sonra evlenince bıraktığım mesleğine geri döndüm ve şu an bir kamu kurumunda eğitimci olarak çalışıyorum.

Maddi olarak bir sorunum olmasada boşandıktan sonra kendimi boşlukta buldum. Bu boşluğu zaman zaman farklı şeyler yaparak doldurmaya çalışsamda fayda vermediğini gördüm. Belkide yeniden aşık olmak ve yeni bir başlangıç yapmaya ihtiyacım vardır. Yeni başlangıçlar her zaman iyi gelmiştir bana. Tabi bu sefer sütten ağzı  yanan yoğurdu üfleyerek ter hesabı çok daha titiz davranmak ve daha geniş çaplı düşünerek karar vermek zorundayım. Hem duygusallık hemde mantıksal bir ilişki kurmam gerekiyor mutlu olmam için. Sadece duygusallığın mutluluk getirmediğini anlamış oldum.Sadece mantık olursada kendimi iyi hissedemem. Birşeyler hissetmeden sadece mantıklı geldiği için biriyle olamam. Uzun boylu biri olursa daha çok hoşuma gider. Erkekte göbekte sevmiyorum. Öyle bir antipati oluştu bende göbekli erkeklere karşı. Biraz daha düzgün sportif vücudu olan erkekler hoşuma gider. Giresun’da yaşayan ve bana uygun seviyeli bir erkekle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/giresun-erkek-arayan-bayanlar/,

3 yorum

  1. mrb ben şuan giresunda.yaşiyorum aslen muşluyum burda çalişiyorum samimi ** hayatı yaşayacak bayan arkadaşla tanişmak isterim parasal yani para pul kimseye arkadaşlik yapmam sadece samimi candan ciddi olsun numaram 0538648**16

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*