Gölbaşı Bayan Arkadaş

Selam. 58 Yaşımdayım. Gölbaşı’ndan Hayat Arkadaşı Arıyorum.

58 yaşındayım, Ankara Gölbaşı’nda yaşıyorum, ismim Nuran. Emekli ve yalnız bir kadınım, çocuklarım var ama onlar benden ayrı yaşıyorlar. Çünkü onlarda yetişkin insanlar, bir tanesi evli diğeride bekar ama başka şehirde yaşadığı için onuda çok fazla görmem imkanım olmuyor. Eşimi uzun yıllar önce kaybettikten sonra tek başıma bir hayat mücadelesi verdim ve çocuklarıma hem annelik hem baba yapmaya çalıştım. Bu tabi yalnız bir kadın için çokta kolay şeyler değil. Benide hem maddi hem manevi anlamda çok zorladı diyebilirim, ama artık yalnız ve kötü günlerin geçmişte kaldığını düşünmek ve buna inanmak istiyorum.

Artık yeniden evlenmeyi istiyorum çünkü hayatımın bundan sonraki kısmını yalnız mutsuz ve tek başıma geçirmeyi istemiyorum. Çocuklarım gittikten sonra zaten ualnızlık ve onun getirdiği mutsuzluk kendini iyice hissettirdi. Sürekli bu şekilde mutsuz ve yalnız yaşayamam, bu yüzdende Gölbaşı ve yakınlarından samimi güvenler birini tanımak bir süre sohbet ederek arkadaşlık kurmak ve eğer kısmet olursa devamındada ikinci eve son kez bir evlilik yapmayı istiyorum. Kısa süre önce emekli oldum ve şu anda uzun süren çalışma hayatımdan sonra artık dinlenmek istiyorum. Belli bir yaştan sonra insanın daha çok huzura ve kendisini seven birine ihtiyacı oluyor.

Benim şu an huzurumu kaçıran ciddi bir sorunum yok ama yalnız olmak ve mutsuz olmak artık katlanabildiğim şeyler değil. Çünkü zaten çok uzun zamandır yalnız ve mutsuzum, artık bugünlerin geride kalmasını ve daha renkli daha güzel günlerin yaşanmasını istiyorum. Çalışan seviyeli ve düzgün ailevi sorunları olmayan birini hayatımda istiyorum. Bunca yıl zaten hayat mücadelesi verirken yeterince sorunla boğuşmak zorunda kaldım. Bundan sonra artık hayatımda yeni sorunlar yeni problemler istemiyorum ve bunlara katlanacak, mücadele edecek gücümde çok fazla kalmadı açıkçası. Niyeti gerçekten evlenmek ve mutlu olmak olan benim gibi yalnız beyler yazarlarsa tanışmayı çok isterim. Sadece Gölbaşı ve çevresinden olan olgun beyler yazsınlar.

Gölbaşı Arkadaş Arayan Dul Bayan Telefon Numaraları

Gölbaşı arkadaş arayan genç ve dul bayanların WhatsApp numaraları. Gölbaşı evlenmek için arkadaş arayan olgun bayanlarla telefonda sohbet. Gölbaşı olgun erkek arkadaş arayan genç kızların telefon numaraları. Gölbaşı güncel arkadaşlık ilanları ve arkadaş arayan bayan telefon numaraları. Gölbaşı arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Gölbaşı ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayan numaraları. Gölbaşı arkadaşlık ve evlilik ilanları. Gölbaşı dini evlilik siteleri. Gölbaşı ücretsiz sohbet siteleri.

Merhaba. İsmim Burçin. Gölbaşı’ndan Samimi Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Burçin, Ankara Gölbaşı’ndan yazıyorum. Buraya aşağı yukarı 1 yıl kadar önce geldim. Yalnız ve dul bir kadınım, daha önce Bolu’da bir ilçede çalışıyordum ve orada yaşarken evli bir kadındım. Eşimden ayrıldıktan sonra orada kalmak istemedim ve buradan iyi bir iş bulunca Gölbaşı’na taşındım. Yaptığım evlilikten çocuğum olmadığı için tek başıma yalnız bir kadınım, yalnız olmanın güzel yanları var elbette ki, öncelikle hiç kimseye hesap vermeden özgürce yaşayabiliyorsunuz. Ancak yalnız olmanın çok kötü taraflarıda var elbette.

Zamanla buraya alışırım ve güzel arkadaşlıklar kurarım diye geçiriyordum içimden ama buraya alışmış ve sevmiş olsamda arkadaş edinme konusunda maalesef hiç umduğum gibi olmadı. Kafa dengi iyi anlaşabileceğim dürüstlüğüne güveneceğim ve bana olan samimiyetinden şüphe etmeyeceğim birisini maalesef tanıyamadım. Çok güleryüzlü eğlenceli, tatlı dilli biriyimdir, insanlarla Aslında çok kolay iletişim kurabilirim hemen samimi olabilirim ama burada maalesef böyle bir imkan bulamadım. Gölbaşı’ndan samimiyetine inanacağım biriyle tanışırsam çok mutlu olurum. Özgür bir kadın olarak hayatın güzel yanlarını yaşayamamak hiçte kolay değil.

Çok fazla bir şey istemiyorum. Sadece hayatımda bana iyi gelen tek bir kişi olsun ve onunla istediğim tüm hayallerimi yaşayabileyim istiyorum. Yaş olarak bana uygunsanız ve sizde benim gibi yalnızlıktan kurtulmak istiyorsanız tanışmayı isterim. Sigara kullanıyorum ama bunun dışında kötü alışkanlığım yok ve bu yüzden kötü alışkanlıkları olmayan biriyle uyumlu olabilirim. Ben aslında herkesle iyi anlaşabilen biriyimdir ama bana zararı dokunacağına inandığın kişilerden uzak durmayı tercih ediyorum. Boyum 1.70 ve 72 kiloyum. Başak burcu kadınıyım çok neşeli görünüyorum ama bir tarafım var ki çok duygusal olabiliyorum bazen. Gölbaşı’ndan bayan arkadaş arayan olgun beyler yazabilirler.

26 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Gölbaşı’ndan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Songül. 26 yaşındayım ve Ankara Gölbaşı’nda yaşıyorum. Burada olgun yaşıma uygun seviyeli dürüst ve eşine sadık kalabilecek evlenmeyi isteyen bir erkekle tanışmak istiyorum. Boyum 1.68 ve 72 kiloyum, esmer açık tenli, boğa burcu kadınıyım. Gölbaşı’nda bir akrabamızın yanında kalıyorum. Kısa süre önce annem ve babam ayrıldılar, onların ayrılması biraz sorunlu olduğu için her ikisinin yanındada kalamadım. Şu an burada yakın bir akrabamızın evindeyim ama buradada hiç huzurum yok ve mutlu değilim. Sadece erkek arkadaş bulmak ve flört etmek istemiyorum. Çünkü bu beni mutlu etmeyecektir.

Şu an hiç huzurum yok, flört etmek beni huzurlu bir kadın yapmayacak. Yaşadığım bu zorlu süreçte beni mutlu ve huzurlu yapabilecek sadece ciddi biriyle tanışmak ve kendi yuvamı kurmak olacaktır. Bunun dışında herhangi bir ilişki modeli bana huzur getirmez. Annem ve babamı mutsuz, her gün kavga ile geçen evliliklerini gördükten sonra evliliğe çok sıcak bakmıyordum ama şu an evlenmekten başka çıkar yol benim için yok. Zaten şimdiye kadar hiçbir zaman mutlu huzurlu bir aile ortamında yaşamadım. Ben evin tek çocuğuyum ama sevgiyi ve sahiplenmeyi kendi ailemde çok az tadabildim.

Kendi evliliğimdede aynı sorunları yaşamayı İstemiyorum. Kadınına sonuna kadar sahip çıkacak birini arıyorum. Mutlu ve güzel bir aile olabilmemiz için ben elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım, maddi olarak hiçbir beklentim yok. Evleneceğim kişiyle birlikte çalışarak maddi sıkıntıları aşabiliriz manevi olarak huzuru ve mutluluğuda birlikte oluşturabiliriz. Gölbaşı’nda yaşayan 30 yaş ve üzeri evlenmeyi düşünen ciddi bir erkek varsa tanışarak bir süre birbirimize daha iyi yakından tanıyabiliriz. Ancak bu tanışma sürecini çok uzatmak istemiyorum, önümüzdeki bir yıl içerisinde her sorunu aşmak ve evliliğe adım atmak istiyorum. Gölbaşı ve yakınlarından ciddi kişiler yazabilirler.

1 yorum

  1. Ben Gölbaşında yalnız yaşıyorum. Emekli makine mühendisiyim. Yalnızlık çok zor. İnsan bir muhabbet edecek can yoldaşı hasreti çekiyor. Tanışmak isteyen bir hanımefendi olursa, bu 0533044**31 numaradan arayabilir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*