Görüntülü Sohbet Numara

Özellikle cep telefonu ve iletişim alanında gerçekleşen teknolojik atılımlar neredeyse hepimizin yaşam şeklini,hayata bakışını, hayat felsefesini ve hatta erkek kadın ilişkilerinin yaşama biçiminde dahi farklılıklar yaratmıştır. Örneğin bundan 20 yıl önce sanal aşk diye bir kavram yoktu. Ancak bugün hem erkekler hemde kadınlar arasında oldukça yaygın olan ve daha çok tercih edilen bir durum haline gelmiştir. Arkadaşlık yada sohbet sitelerinde tanışarak ark yaşayanların sayısı her geçen gün artmakta vr daha çok tercih edilen bir ilişki modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendini yalnız hisseden bir erkek ya da kadın cep telefonundan islamisayfalar.com sitemize giriş yaparak Türkiye’nin her yerinden ziyaretçilerimize ulaşarak arkadaşlık kurabilirler. İnsanların sanal aşklara yönelmesinin hiç şüphesiz bit takım psikolojik, ekonomik ve güvenlikle ilgili nedenleri vardır. Ama şu bi gerçekki gelinlik gelişmeler sayesinde ülkemizin neresinde olursanız olun sanki sevgiliniz yanınızdaymış gibi sesli ve görüntülü konuşma teknolojisi sayesinde aşk yaşayabilirsiniz.

💘Selam, Görüntülü Sohbet Etmek İsteyen Olgun Beyler, Numaranızı Yazın Tanışalım💘

Merhaba Berfin ismim ve 32 yaşımdayım. Doğu kökenli bir ailenin kızıyım ama batı kültürü ile yetiştim. İstanbul Sultangazi’de doğup büyüdüm. Bir gece kulübünde çalışıyorum. Birazda işim gereği zaten sürekli sosyal bir ortamda olduğu için haliyle bu zamana kadar tanıştığım ve arkadaş olduğum birçok erkek oldu. Halada benimle arkadaş olmak için  sırf bu yüzden neredeyse hergün işyerime çekenlerin olduğunu biliyorum. Samimiyete önem veriyorum. Benim için içtenlik ve içten pazarlıklı birisi olmamanız önemlidir. İçi başka dışı başka tipler benim hayatıma giremez,  girsede fazla kalmadan çıkmak zorunda kalır.

Burada bulunma nedenim yokluktan falan değil. Benim kendi iç dünyamla alakalı bir durum. Bahsettiğim kulüpte tanıştığım kişiler zaten oraya eğlenmeye gelen kişiler. Hiçkimse biriyle tanışıp evlenmek için gece kulübüne gelmez. Haliyle benim ilişkilerimde daha çok eğlence amaçlı ve güzel vakit geçirmeye yönelik ilişkiler oldu. Bu tarz ilişkilerden artık bunaldım ve bana kendimi kötü hissettirmeye başladı. Hatta bu iş yerinde çalışmakta beni rahat ediyor artık. Daha düzgün bir iş bulmak ve daha düzgün seviyeli kişilerle arkadaşlık kurmak ve hayatı daha mantıklı yaşamak ve daha çok gelecek vaat eden ilişkiler kurmak istiyorum.

Çok sıkıldım artık erkeklerin bana sadece bir eğlence aracı olarak bakmasından ve o şekilde yaklaşmaya çalışmasından. Biraz bu konuda kendimede kızıyorum tabi. Tek suçlu erkekler değil bu konuda. Benimde hatalarım  oldu ama o günlerde bunlar benim için hata değildi. Seviyeli ciddi biri yazarsa bir süre telefondan ya da whatsapptan sesli ve görüntülü konuşarak samimiyet ve arkadaşlık kurabiliriz. Uyum sağlayacağımızı görürsek ve birbirimize inanırsak devam ederek ciddi uzun süreli bir beraberlik yaşayabiliriz. Sadece olgun kişiler yazsın. 35 yaş ve üzeri erkekle tanışmak istiyorum. Kadına eşya muamelesi yapmayacak düzgün karakterli birini istiyorum. Numaranızı bırakmayı unutmayın.

Görüntülü Sohbet Etmek İçin Erkek Arkadaş Arayan Olgun Bayanlar

Birçok mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen dünyada eb ülkemizde milyarlarca insanın kullandığı ve en çok tercih edilen whatsapp uygulaması olmuştur. Hatta şu an aşk yaşayan herkes yaşadığı bu mutlulukta whatsapp uygulamasının büyük katkısı var dersek abartmış olmayız çünkü sevgilinizle iletişimde en çok kullandığınız iletişim aracı yine whatsapp olmuştur. Sizlerde yalnızlıktan kurtulmak  ve sohbet edecek birini arıyorsanız, ziyaretçi profillerini inceleyerek onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu bloğumuzda sadece whatsapp görüntülü ve sesli sohbet etmek isteyen erkekler ve bayanlar için oluşturulmuştur. İster büyük şehirlerden isterseniz ilçe ve köylerden olun, aramıza nerden katılırsanız katılın bu bloğumuzda sizlerde kendinizi tanıtarak whatsappta sohbet edecek arkadaş bulabilirsiniz.

💘Nilay Ben, İlk Yazan Kişiye Whsatsapp Numaramı Verecem,Sohbet Etmek İsteyen Yazsın💘

Selam nasılsınız, Nilay ben İzmir’den. Yaşım 33 ve çalışıyorum. Çalışmayı sevmiyorum ama şimdilik buna mecburum. Hayatta başıma gelen en kötü şey çalışmak ve çalışmak zorunda olmak. Her sabah erkenden kalkmak ve yollara düşmek benim için çok zor. Çünkü rahatıma düşkün biriyim. Hayatı çok kafasına takan umursayan biri değilim aslında ama hayatta kalmak içinde çalışmak şart. Her gece kendimi bembeyaz bir yatakta pembe geceliklerle uyanmak zorunda olmadan uyuduğumu hayal ediyorum ama sabah kalkınca hayatın gerçeklerini karşımda buluyorum.

Bekar ve sarışın beyaz tenli boyu kilosu ideal kadınım. Hayattan ve çalışmaktan o kadar çok yoruldum ki, sürekli saçma sapan şeyler yaparak kafamı rahatlatmak istiyorum. Şu an burada bulunarakta sanırım yine aynı şeyi yapıyorum.Karşıma düzgün birisi çıkarsa muhabbeti sadece whatsappta bırakmam. Ciddi bir ilişkeyede kapalı değilim. Bu birazda sizin bana olan yaklaşımınıza bağlı. Bana nasıl yaklaşırsanız bende size o şekilde yaklaşırım.

Ailemle yaşıyorum ama bağlarımız çok iyi değil. Özellikle babamla pek anlaşamam. Kısıtlanmayı sevmiyorum bu yüzden sürekli tartışma yaşıyoruz. Bence herkes kendi çizgisini kendisi belirlemeli ve kendi kaderini yaşamalı. Başkalarının bana bir hayat tarzı dayatmasını kabullenemem. Bu aralar psikolojim çok iyi değil bu yüzden. Bana sağlam bir sırdaş gerek. Çekindiğim bir durum yok. O yüzden olayı biraz daha kendi adıma eğlenceli bir hale getirmek istiyorum ve yazan ilk kişiye dönüş yaparım. Numarasını ilk yazanla tanışacam. Bence acele etmelisiniz. Çok güzel olduğumu iddia edemem ama eğlenmeyi bilirim. İsminizi ve numaranızı yazmanız yeterli.

💘Selam, Nursel Adım, Benimle Whatsapp’ta Seviyeli Sohbet Etmek İsteyen Varmı💘

Arkadaşlar merhaba, 28 yaşımdayım ve Ankara’dan yazıyorum sizlere.İsmim Nursel. Duygusal kendi halinde takılan, sessiz sakin ve inançlı bir bayanım. Kendime yeni arkadaşlar  edinmek ve yeni bir arkadaşlık ortamı kurmak için buradayım. Çünkü hayatımdaki herkesi çıkardım. O kadar çok benim sakinliğimden ve sessiz olmamdan faydalanmak isteyen oldu ki, artık benim için bardak taştı. Birileri beni suistimal etmesin diye uğraşmaktan yoruldum. En iyisi onlara sırtımı dönmekte buldum çareyi. Kafam bir süredir çok rahat. Adeta yeniden doğmuş gibi oldum. Biraz kendime gelince bu seferde yalnızlık zor gelmeye başladı. Bu yüzden kendime yeniden bir ortam kurmaya çalışıyorum.

Seviyeli sohbetleri severim. Yeri ve zamanı geldiğinde bende aşık olmuşumdur. Bir erkeği çok istediğim zamanlar olmuştur ama şu an gerçekten yeniden yorulmak ve yıpranmak istemediğim için sadece dostluk ve arkadaşlık kurabileceğim birileri ile tanışmak niyetim. Türbanlı ve inançlı biriyim. İnançlı biriyim dediğim zaman bazen beni sanki kendimi hayattan ve aşktan soyutlamışım gibi anlıyorlar. Hiç öyle biri değilim. Son derece aktif ve sosyal biriyimdir. Tanımadığım kişilerle sohbet etmekte bir sakınca görmem. Sonuçta sohbet hani sadece. Whatsapp numaranızı yazarsanız tanışıp görüntülü sohbet edebiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/goruntulu-sohbet-numara/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*