Görüntülü Telefon Sohbet

İletişim teknolojileri sayesinde artık bayanlarla sesli ve görüntülü sohbet çok kolay. Hoşlandığınız bayanın sizden çok uzaklarda yaşıyor olmasını bile neredeyse artık kimse umursamıyor. Çünkü istediğiniz her an bir tuşa dokunarak sevgilinizi karşınızda görmeniz mümkün. Görüntülü sohbet arkadaşı arayanlar sadece erkekler değil elbette. Erkekler kadar bayanlarında sohbet edecek arkadaş aradıkları muhakkak. Hatta bu konuda bize ulaştırılan birçok ilan bulunmakla birlikte malesef sadece bir kısmına ana sayfamızda yer verebiliyoruz. Sesli ve görüntülü sohbet edecek arkadaş arayan bayanların en güncel ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz..

💘Selam, Defne Ben Balıkesir’den. Sesli ve Görüntülü Sohbet Arkadaşı Arıyorum. İlgilenenler Yazsın.💘

Merhaba arkadaşlar Defne ben Balıkesir merkezden katılıyorum sizlere. Sohbet etmeyi  severim. Ya aslında sohbet için girdigim birçok site kanal falan var ama uzun zamandır hep o ortamda olduğum için sıkıldım. Hep aynı kişilerle aynı sohbeti etmekten, aynı kötü  espirileri aynı kişilerden dinlemekten sıkıldım. Farklı ortamlar keşfetmek istiyorum. Yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorum. Bulunduğum ortamdan sıkılmamın bir nedenide ortamdaki samimiyetsizlik. Güya herkes çok samimi ve güya herkes beni çok seviyor. Benimde buna inandığımı düşünüyorlar.

Oysa her sözlerinden, her hareketlendiren samimiyetsizlik okunuyor. Ben samimiyete ve dostluğa arkadaşlığa önem ve kıymet veren biriyim. Benim için aşktan ve sevgiden daha değerlidir arkadaşlık. Gerçek bir dostumla sevgilim arasında tercihte bulunmak zorunda kalsam hiç tereddüt etmem dostumu tercih ederim. Çünkü aşklar zamanla bitiyor ve yenisi başlıyor. Yenisi başladığında eskisinin ismini bile unutuyorsunuz. Oysa gerçek bir dost sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Gerçek ve samimi bir dost sizi asla unutmaz. Aşığım dediginiz adama “sana ihtiyacım var” deseniz “neyin var , ne oldu” falan gibi  şeyler sorar ama gerçek bir dost ise “nerdesin geliyorum”diyecektir.

Koymuş olduğum bana ait. Ev hali biraz salaş duruyorum ama en berbat halimi görün istedim. Çok süslü  haller falan sevmem zaten. Ancak bir düğüne falan gidersem aşırı özenirim. Onun dışında biraz rahatım o konularda. Eğer benimle sohbet etmek ve bana samimi bir dost olmak isterseniz şunu bilinki ben hiçbir zaman benimle aynı yolda yürüyen insani yarı yolda bırakmadım, bırakmam. Ama lütfen sözde biraz samimi olun. Samimiyetinizin ardında farklı hevesler besleyip farklı planlar yapmayın. Çünkü ben saf bir kız değilim. Niyetinizi anlayacak kadar tecrübe sahibiyim. Bu kadar yeterli sanırım. Yazarsanız tanışırız.

💘Merhaba Nuran Ben İzmir Bergama’dan. 65 Yaşımdayım ve Dulum. Sohbet Edecek Olgun Bir Erkek Arıyorum.💘

Adım Nuran, İzmir’de yaşıyorum ve yalnızım. Yaşım 65 oldu ve artık hayat bende anlamını her geçen gün biraz daha kaybediyor. Artık neden yaşadığımı sorgulamaya başladım. Geriye dönüp baktığımda aslında çok fazla birşey biriktirmemişim hayata dair. Hayatım mücadele etmek ve çocuklarım için çalışıp çabalamakla geçmiş. Erken bir evlilik yaptım ve pes peşe üç çocuğum oldu. Bizim zamanımızda evlilikler genelde erken yapılırdı zaten. Sonrasında eşimi kaybedince hayat mücadelesini benim üstlenmem gerekti. Çok şükür çocuklarımı hiç kimseye muhtaç etmeden büyüttüm ve şu an hepsinin durumuda çok iyi.

Fırsat  buldukça ziyaretime geliyorlar ama günler bu şekilde çocukların gelmesini bekleyerek geçmiyor. Benimle arkadaşlık yapabilecek birine ihtiyacım var. Nereden ve hangi şehirden olduğu önemli değil. Seviyeli birisi olsun ve sohbeti tatlı olsun yeterli benim için. Zaten bu yaştan sonra aşk arayacak halimde yok. Birine aşık olmayalı yıllar oldu. Yeniden kalbimin attığını hissedermiyim bilmiyorum ama şu an için zor görünüyor. Ama yinede asla olmaz falan diyerek büyük konuşmak istemem. Çünkü biliyorum ki, hayatta hangi konuda büyük konuşursak o başımıza geliyor bir şekilde.

Aranızda benim yaşlarımda seviyeli sohbet etmek isteyen, samimi arkadaş arayan birileri mutlaka vardır. Beraber hayatın bu son demlerine girerken belki biraz birbirimize huzur verebiliriz. Zaten benim yaşımda kim olursa olsun tek ihtiyacımız huzur oluyor. Bu yaşta en çok buna muhtacız. Çok şükür hayatımda rahatsız olduğum ciddi bir durum yok yalnızlık dışında. Onuda burada telafi edebilirsem çok mutlu olurum. Numaramı yazma konusunda tereddütlerim var ve beni bu konuda anlayışla karşılarsınız umarım. Ne kadar güvenli olur bilemiyorum. Bu yüzden siz mail ya da telefon yazarsanız görüşürüz.

💘Merhaba,Adım Sima, 31 Yaşımdayım, İstanbul’da Yaşıyorum. Düzgün Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum. 💘

Selam nasılsınız. Sima ben. En baştan şunu söylemek istiyorum. Sevgili ya da aşk aramak için burada değilim. Çok mutlu olmasamda elini tutup koluna girdigim bir sevgilim var. Çok mutsuz olursam gerekirse ayrılırım kendi yoluma bakarım ama asla ihanet etmem. Zaten buraya geldiğimi ve bu şekilde bir arkadaşlık aradığımı erkek arkadaşım biliyor. Biz kendimizden emin olduğumuz için aramızda bir güven problemi yok. Zaten erkek arkadaşım çok kıskanç birisi değil. Benim daha mutlu daha huzurlu olmam için elinden geleni yapar. Bana güveni sonsuz olduğu için buraya ilan vermemi sorun etmedi.

Ondan hiçbir şey gizlemem. Onunda benden gizlemediğine inanıyorum. En azından şimdilik şüphelenecek bir durum yaşamadım. Aslında onu çok seviyorum ama yinede içimde onunla tatmin edemedigim birşeyler var. Bunun ne olduğunu bende tam tarif edemiyorum. Daha özel daha farklı bir arkadaşlık arıyorum. İllaki erkek olması şart değil. Samimiyetine inandığım bir bayan olursa onunlada arkadaş olabilirim. Ama olgun bir erkek beni daha iyi anlar sanıyorum. Erkeklerin hayata bakışı ve tecrübeleri ile daha yapıcı oluyorlar.

Şehir yaş falan bunlar benim çok önemsediğim konular değil. Ama İstanbul dışı olursa sanki daha iyi olur. Yakın olursa benimki bunu kıskançlık krizine dönüştürebilir. Kıskanç birisi değil aslında ama bazen beni çok şaşırtıyor. Hepte mutlu olmayacağım şekilde şaşırtıyor. Bir kerede güzel bir sürprizini daha görmedim. Farkına varmadan erkek arkadaşımın dedikodusunu yapmaya başladım. Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. Normal bir arkadaş dost sırdaş olabilecek, halden anlayan birisi varsa tanışmaktan mutluluk duyarım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*